• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@renmilka hodně štěstí při snažení a ať testy dopadnou dobře.
7. zář 2015 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka hlavu vzhůru, já otěhotněla i při nepravidelným cyklu, musela jsen chodit na vyvolavacky a po 3 jsen otěhotněla a nikdo nechápe jak... Takže u tebe chyba zřejmě nebude. Uvidis jak dopadne přítel, ale je fajn, že ovulujes :wink: hodně štěstí, jak bych tak trpělivá nebyla
8. zář 2015 v 05:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, tak vás jdu pozdravit....Andrejka nám roste jako z vody, zítra budeme mít dva měsíce. Je to miláček..
Všechny vás moc zdravíme! :slight_smile:
14. zář 2015 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
14. zář 2015 v 17:41 • martinka565
@mikracek moc vam to slusi, holky. No a jmeno je samozrejme krasne, jak by ne, kdyz se tak jmenuji taky, ze :wink: Taky jsem o nem hodne premyslela, i kdyz jsem po sobe nikdy nechtela. Tak jeste mam cas, ted jsem 32 tt
14. zář 2015 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia moc děkujeme :slight_smile: jinak my se na jméně nemohli dlouho shodnout, já chtěla dát takové, aby se tak nejmenovalo každé druhé dítě, a zároveň, aby to bylo hezké "české" jméno z kalendáře, a taky aby byl trošku odstup datumově mezi narozkami a svátkem.....takže Andrejka to zvítězila a jsem ráda, že jsme dali takové hezké jméno, každý nám výběr chválí :slight_smile:
Tyyy jo 32tt, to strašně letí! Za chvíli už budeš rodit :slight_smile: a jak jsi na tom s tlakem? Už je to ok?
@jezura777 vy jste fajné :slight_smile: krásné......a co šátkování, šlo ti to v pohodě navázat už od začátku? My máme nosítko Storchenwiege, je vyrobené ze šátku a je pro děti už od narození. Jsem s ním moc spokojená. Šátek jsem chtěla vyzkoušet, ale bojím se, že bych neuměla navázat...
@verunka_korunka Verunko, malá je krásný drobeček a velká šikulka, časem všechno dožene a nepůjde poznat, že byla předčasňátko... A jak se vám daří?
@renmilka držím palečky, aby se brzy zadařilo. Nám se zadařilo přirozeně po 14 měsících snažení, kdy jsme to zrovna začínali řešit přes doktory...
@lenkasaf gratuluji k zasnoubení a držím palečky, aby ta operace příteli dopadla na výbornou a aby se vám už brzy podařilo mimi!
15. zář 2015 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Jo, mas pravdu, jmeno je to pekne, myslim, ze nadcasove, zadny vykrik, ale taky nic nehezkeho a je jich malo. Ja jako deti neznam nikoho, vse jen okolo meho veku a to jen par z doslechu.

Tlak mam u dr. v norme, jen mam ted furt ty navaly, tak me to desi. Jeste predstava, ze bych mela snad prenaset jako u dcery, tak to uz nedam. Hlavne mela zkazenou plodovku a pak ji prave odvazeli na JIPku, takze z toho mam docela strach. Chci to pak probrat s dr. jestli by neslo, ze by me nenechali prenaset. No uvidime.
15. zář 2015 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia mě se strašně líbí, že to jméno zní tak "elegantně", a dá se krásně zdrobňovat, a nemá žádné hanlivé podoby, tak jsem ráda :slight_smile: a u druhého mimi (pokud se nám zadaří) tak budeme vybírat podle podobných kritérií :wink:
S manželem teď řešíme, kdy jít do druhého, on by nejradši hned, ale já si chci Andrejku pořádně užít, tak ideální by byl asi dva roky rozestup.....snad se nám druhé mimi podaří dříve než Andrejka :slight_smile:

Jinak já myslím, že máš pádný důvod k tomu, aby tě nenechali přenášet, tak by na to doktor určitě přistoupit měl, ne? A možná to ani nebudeš muset řešit a mimčo se narodí třeba o dva-tři týdny před termínem :wink: To je mazec, jak to strašně uteklo, přijde mi to jako včera, když jsme tu byly skoro všechny snažilky :wink:
15. zář 2015 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no malé dobře, parádně přibírá, takže dnes už bude tipuji na 920g (v neděli měla 890g). Je to šikula. A já když jsem vynechala jedno noční "dojení " ve 2 ráno, tak je mi taky líp. Ale potřebovala bych o pár hodin navíc přes den. Nic nestíhám, protože jsem pořád na cestách nebo v Podolí a nebo odstrikavam nebo spím.
Hlavně ani nevím co mám koupit za oblečení, vůbec netuším velikost co bude kdy potřebovat... A tak ráda bych konečně něco koupila... Jenže kupovat zimní 62, co když by to oblékla až na konci jara?
Jinak jméno máte krásné :slight_smile: my vybírali dost podobně :wink: Klučičí jsme měli vybrané David, spoustu chlapeckých jmen jsme museli vyřadit kvůli příjmení :frowning2: jinak by se mi jich líbilo víc... Třeba Tomáš, Petr a Jakub... Ale představte si to s příjmením Pech... To by byl chudák... :grinning: jedno je děsné spojení, druhé jak Petr Pan a třetí je jazykolam...
15. zář 2015 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek ahoj nám šlo šátkování od začátku, i když teď nám jde jak když bičem mrská, mě bylo jasné že pro mě bude pohodlnější nosit než vozit kočárek.... no a nakonec se ukázalo že malá je prostě kontaktní mazlík takže to ani jinak nejde :slight_smile: je fajn že taky nosíte a krásně rostete, to to letí co? my už budeme mít za necelé tři týdny půl roku!! hrůza
15. zář 2015 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, nevím, zda si mě pamatujete...před časem jsem sem chodila, bohužel (nebo snad naštěstí? ani už nějak nevím...) zatím stále nic nového. Hrozně to uteklo a všem Vám i Vašim miminkům to moc sluší :slight_smile: Já jsem také holky nosila v šátku a bylo to super :slight_smile:

Holky, a nevite, co lefik a danielka?
22. zář 2015 ve 13:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majdlena Ahoj, lefik pokud vím se v létě vdala a teď řešila laparku, nevím jak uspěla. A co ty ?
23. zář 2015 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf No a co ty, holka?
23. zář 2015 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia U mě nic nového, stále čekáme. Termín operace se opět posunul, další kontrola 12.10. Už raději nepíšu, že by jsme měli stanovit termín, protože je to stejně vždy jinak, než jak plánujeme. Je to nekonečné a zdlouhavé. :frowning2: Ty budeš mít za chvilku miminko u sebe a my budeme stále jezdit do Prahy a plánovat operaci. :frowning2:
23. zář 2015 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak hlavne, aby to vyslo. Verim, ze se taky dockate, i kdyz se to protahuje. Na druhou stranu, kdyz vidim, ze tu holky slavi nebo hnedle budou 1 narozky prcku, tak si rikam jak to leti.
23. zář 2015 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Snad pan doktor ví co dělá. :slight_smile: Máš pravdu, letí to jako voda. Jak tady vidím fotky prcků, říkám si, že si živě pamatuji, jak holky psaly, že našly // a některé dětičky už budou slavit 1.rok !!! :slight_smile: Ale věřím, že se taky dočkáme. :slight_smile:
24. zář 2015 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. zář 2015 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 díky za podporu... Včera jsem si koupila ovulacni testy, jelikož se mi cyklus prodloužil na 36 dni a to už dva měsíce za sebou, tak se chci zorientovat, kam se posunula ovulace,.
24. zář 2015 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka děkuji za podporu... Jo je to dlouho, někde být asi problém musí, i kamarádka, která byla ještě nezadana, když mi už jsme se začali snažit, v srpnu už porodila... Premyslim o pomalých spermiich... :unamused:
24. zář 2015 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2015 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka základ je řešit problém. Cesta se potom určitě najde :wink: když to nejde samo, musí se tomu pomoci. Nám stačilo dělat ovulační testy a hlídat ovulaci teplotou... Kamarádky se mi smaly, že jsem posedlá a že na to nemam myslet, že to půjde samo... Prdlajs ;) někomu se holt zadaří na první vrznuti a jiný tomu musí pomoct. Tak pak dej vědět jak jste postoupili a hodně štěstí a síly přeji :wink:
Jo a i když jsi to nenapsala, věřím, že tě nakopla právě ta kamarádka co porodila, protože určitě vnitřně na ni žárlíš. Teda já takhle žárlila na všechny a i teď žárlím na těhotné s velkým břichem (sama bych teď byla ve 31tt). A jestli to tak nemáš, tak klobouk dolů :wink:
24. zář 2015 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Problém určitě budeme postupně řešit, zatím to není úplná zásadní priorita, chystám se tady u přítele do práce, jelikož nevěřím, že to tak snadno najednou vyjde, je mi 24 a gynekolozka se smala a rikala: vzdyt jste jeste mlada, v klidu.takže budoucnost rozhodne ''osud''.No teď ty ovulacni testy, zacnu 30.9., jelikož tento měsíc začal cyklus 12.9. (36) Co se týká té kamarádky, je to tak, že ona ještě byla sama a dítě nerešila, když my už to začali zkoušet, takže žárlivostí vůči tomu to nebude, bylo to naše rozhodnutí s přítelem, v listopadu už 2 roky...tak uvidíme, co přijde. Jinak díky, též přeji hodně štěstí.
24. zář 2015 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renmilka myslela jsem to jinak... Mě strašně mučily zprávy o těhotných kamarádkami, když já nemohla otěhotnět a hlavně když jsem potratila... To pak těch těhotných kamarádek a narozených dětí bylo strašně moc a mě užiral pocit, že jim se daří a já jsem neschopná. Ale na druhou stranu jsem byla ráda, že se jim zadařilo a jsou šťastné. Tak jsem myslela, že jsi to měla podobně a že tě to nakopla k tomu to začít řešit, když jsi viděla, že jinde to jde a u vás ne. Ale ono je to jedno...
Jinak ovulační testy, bude to znít divně, nejdřív jsem tomu moc nechtěla věřit, ale nejlépe mi pomohl ovulační mikroskop. Dala se s ním ovulace vytušit i pár dní dopředu, což u testů na moč moc nešlo a u teploty se to dozvíš zpětně, takže to jsem měla spíš jako kontrolu. Mikroskop jsem měla po své mamce, i když ta ho nikdy nepoužila (byl to dárek od tety, co pracovala v meoptě), ale dají se koupit i dnes :wink: kdybys měla na to testování otázky, tak se klidně ptej.
25. zář 2015 ve 02:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka my se s.manželem začali snažit v prosinci 2013 (proto jsem i v této skupince). Hrozně dlouho nám to nešlo, do různých prostředků na podporu početí jsem investovala nemalé peníze. Měřila jsem si bazalni teplotu, používala ovu testy, milovali jsme se denně a stejně to nevychazelo. Dospěli jsme až do stadia, kdy jsme se objednali do CAR, aby se zjistila příčina. V květnu jsme měli jít na odběr spermatu, ale já už na testu našla//. Dnes jsem ve 20 tt. Ještě musim dodat, ze v květnu jsem byla tak nervově v háj, že jsem brala 2 Neuroly denně. A v té době jsem otehotnela. Nic nezvdavej, uvidíš, že to přijde :slight_smile:
25. zář 2015 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf My nic, nijak to řešit s lékaři nebudem. Já jsem si jen došla k obvodnímu na odběry krve na štítnou žlázu a to bylo v pořádku...tak holt to necháme na vyšší moci, jestli to má být nebo ne. Já to mám jak na houpačce, když to dostanu, tak jsem zklamaná a odhodlaná, že si koupím ovu testy a už se vážně musíme strefit...pak na to nějak zapomenu a v půlce cyklu zjistím, že už to asi nemá cenu a říkám si, že vlastně ani nevím, jestli to není takhle lepší...u nás je asi dost problém v té četnosti snažení...což teda nevylučuje ani to, že třeba je jiný problém...někdy jsme se už určitě strefili, ale v spoutě měsíců si myslím, že ne...takže to máme takové otevřené. I když teda je fakt, že jsem teď řekla manželovi, že bych si ty ovu testy vážně koupila, zda by byl ochotný spolupracovat, když mu řeknu, že je vhodné období...tak souhlasil, takže uvidíme.
25. zář 2015 v 10:24  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Odeslala jsem to omylem dřív...tak občasně zde sleduji, že řešíte nějaký problém se spermiemi....moc Vám přeju, aby to vyšlo :slight_smile:
25. zář 2015 v 10:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka No asi tak, že když ona otěhotněla, tak jsem spíš víc věřila, že se to brzy povede i nám, spíš když otěhotní někdo v okolí, dá mi to jakoby naději nebo jak bych to řekla...a resim to tak nějak,že jednou si koupim ty testy a pak zas na to vůbec nemyslím, spíš tak nárazové,no...co se týká toho mikroskopického měření, vím akorát o možnosti jít ke gynekolozce na měření vajíček tím sonem, stojí to 200,- a vlastně poznají s predstihem dle folikulů, kdy dojde k ovulaci, ale řekla mi, ať spíš řešíme nejdříve přítele... Ale že se dají nějaké mikroskopy koupit,to jsem nevěděla... :astonished:
25. zář 2015 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga tak to gratuluji, ať se dále daří... No je to zajímavý, že to vyjde najednou, když to člověk třeba i nečeká, asi na tom neco bude, že si ty děti vybírají, kdy se narodí :slight_smile: Jak jsem psala nelpime na tom uplne prioritně, ale bylo by to příjemné překvapení...
25. zář 2015 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena jj, "vyrábíme" spermie. Už se tomu směju, protože jinak už to ani nejde. Snad se zadaří jak vám, tak nám. Držím palce. !!
25. zář 2015 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renmilka Děkuju, já si myslím, že všechno má prostě svůj důvod, proč to jde, anebo naopak nejde.... My jsme chtěli opravdu moc ( nebo spíš asi já), a prostě ne a ne... pak jsem se smířila s tím, že dítě nebude, a vyšlo to... ani jsem to nečekala.
25. zář 2015 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek