• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

16. prosince 2017 
@enalga asi to tak bude...jen se desim funkční neplodnosti, tím myslím, že postavení orgánů u zeny není úplně nejlepší k početí, takže Mojžíšovku cvičit atd....jenže, jak poznam, že je toto v normě :confounded:
25. zář 2015 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na koníka jsem narazila teprve nedávno ale byla jsem moc ráda, že jsem ho našla. S manželem se snažíme o miminko už od prosince 2013 jako vy. Nějak jsme to zatím neřešili, ale už bychom rádi na tom zapracovali nějak víc. Začala jsem měřit BT (v podstatě první cyklus) a používat ovulační testy(druhý cyklus) a koupila jsem si i Listovku(první cyklus). Nemáte nějaká ještě jiný typ? Manžel půjde na spermio asi příští měsíc. Moc děkuji za typ :slight_smile:
25. zář 2015 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka přítele bych taky poslala. Můj muž sel po půl roce snažení. Vše bylo v pořádku, to mě utvrdilo v tom, že bez sledování ovulace to opravdu nepůjde. Ten pul rok byl 3 měsíce bez sledováni a 3 měsíce s ovutesty.
Mikroskop je taková malá rtěnka. Nenesou se na to tvoje sliny po probuzení. V době ovulace tam vyrostou takové kapradiny nebo krystalky jak na zamrzlém oknu. A ty rostou z ničeho, takže je tam vidět, že se chystá na ovulaci. Ale musí se striktně dodržet, než před tím nepít, nejíst, nelibat se, protože je nutné mít pouze tvoje sliny, reaguje to myslím na cukry. Ale mohu říct, že to parádně funguje. Ten mikroskop teď stojí nový cca 500kc, ale dá se sehnat i z bazaru
25. zář 2015 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka No je pravda, že chlap by měl jít na řadu jako první a až pak řešit sebe, jelikož u ženský je toho víc, co může být v nepořádku a těch peněz, co to pak stojí... Tak to mi něco říká, už jsem o tom četla, jako o nějakém sklicku myslím, no pokud ti ukazuje ovulaci s předstihem, tak to nemusí být k zahozeni...ale to i ovulacni testy také, takže snažit se v den pozitivity plus den dva poté by taky nemělo být bez šance.
25. zář 2015 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar ahoj, od věci není si všímat též fyzických projevů, mě v době ovulace například popichava u vaječníku, v té době také začnou lehce pnout prsa...každopádně to je individuální a nemusí to být plně spolehlivé. Koukám, že ty to máš nejpodobnější tady že všech jako já... My už od listopadu 2013 :unamused: Listovka určitě není špatná, jako doplněk, též u přítele doplnění zinku a vitamínů.
25. zář 2015 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka Já si nějak zpětně uvědomuji, že během ovulky mám občas plodný hlen. Ale to si vybavuju jen matně. Jinak už to jednou vypadalo, že to vyšlo ale byla to jen zvýšená sliznice pod dobu tří měsíců. :( A minulý cyklus mě od ovulace bolel podbřišek, chtělo se mi zvracet a motala se mi hlava a byla jsem celá nějaká divná, mamatest mi udělal ducha ale prd z toho bylo. Tak jsem najela na tu listovku. Jinak manžel bere selen i zinek, vitamin e, d a c. Tak uvidíme jak to bude když to teď začneme takhle popohánět :D
25. zář 2015 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar To já zas mám pocit, že plodného hlenu jsem si nikdy nevsimla... Tak tam byl nějaký problém při zahnízdění asi a zárodek odešel s menstruací... :unamused: Hlavně že ovulace je. Jinak já mám listovku i ve vitaminech, co beru, celkově je to multi. Také jsem měla měsíce, kdy mi bylo divně a různý slabosti atd..jenže u mě je to vždy vše premenstruační syndrom, mám i plná, citlivá prsa, nafouklé břicho.No a pak prostě max .36d.c. dopoledne přijde menses :unamused: Stejně dělám občas tehotensky test pro zajímavost, když se snažíme, co kdyby, že jo... Zrovna teď ve středu... No samozřejmě jedna čárka, jako vždy...
25. zář 2015 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka To já zas klasické PMS mám tak pár dní a to je většinou takový že jsem jenom protivná a žravá a bolí mě prsa, ale to jsou tak dva dny. Ale když řeknu manželovi že mi něco je, cokoliv, tak musím prý hned dělat test :D Teď na těch ovulačních chodí lovit dušíky. :D No jak jsem měla ten bolavý podbřišek tak jsem měla velmi slabou MS a to 48 hodin, takže divný, ale doktor říkal, že se to stává. A až tady na koníkovi jsem zjistila, že existuje plodný hlen, do té doby jsem z toho byla vždycky přešlá, co to jako zas to moje tělo vyvádí :confounded:
25. zář 2015 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar no to já mám taky zravou... No a ve většině případech jsem dva dny před na vybuchnuti, bez nálady a nervózní... Hrůza, hned jak to dostanu, je mi dobře, jen prsa se ještě dva dny postupně uvolňují. Ale celkový PMS, to už tak 10 dní dopředu. No jsem zvědavá, co ukážou tento cyklus ovu testy...mám ty od Pepina 5 ks.Jo dusik na ovu testu může znamenat též negativitu,pokud je ta druhá čárka světlejší, než ta kontrolní, musí být opravdu stejně tmavá, uvádí se i tmavší... Ale to asi víš, oni ty chlapi někdy plaší :grinning: A kdy ty cekas ovulaci?
25. zář 2015 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka No u mě je to tak že dva dny před jsem protivná, první den MS jsem jak mrtvolka úplně na odpis a druhý den už s manželem dovádíme :D Já kupuji testy u Maxe a jsem zatím spokojená. Tak mě postupně ty čárky sílí až je jedna opravdu hodně silná a tmavá. Tak snad to je správně. Uvidíme co ukáže teplota :D Jinak ovulku čekám příští pátek. A manžel se teď naučil chodit dívat do diáře co mám teplotu a kdy mám mít MS a kontroluje plodný dny. Tak jsem ráda, že ho to pořád baví. A ty čekáš kdy?
25. zář 2015 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se prostě první den menses uleví psychicky a mám najednou dobrou náladu, hrůza co ty hormony dokážou. Jo přesně, až dojde dne kdy se budou obě čárky tvářit stejně tmavě, to je ten zlom, to říká do 24- 48 přijde ovulace! Takže ten den pozitivity plus následující dva by bylo ideální s manželem nenechat nic náhodě. No a co vím, testovat až po 10:00 hod. dopolední, narozdil od TT by moč neměla být první ranní a zhruba ve stejnou dobu. No teplotu jsem zatím nedělala, ale když se začne, myslím je to na delší lokte, neboť by se měly porovnávat pak měsíce před. Jinak já měla menses 12.9. (36d.c.), takže podle tabulky bych měla testovat až 20.d.c., což by bylo až 1.října ve čtvrtek, ale asi zacnu už v úterý.
25. zář 2015 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka Já měla MS 14.9. (32DC) tak uvidím co z toho vyleze. My během plodných dní už to nechceme nechávat náhodě, tak proto i měřím tu teplotu abych věděla kdy už začít, aby to bylo raději dříve než později. Testuji se většinou ráno když jdu do práce po 6 hodině, nějak pak na to v práci nemám čas a zatím to vyšlo dobře. Posledně jsem manžela ráno vzbudila s tím, že až přijdu z práce tak se bude muset předvést :D
25. zář 2015 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar jistota je jistota, horší , člověk už pomalu nevěří, že by se to najednou povedlo, když celou dobu nic, přítel si už dělá srandu, že má spermie buď dvouhlavý nebo bez... :grinning:
25. zář 2015 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka No já když čtu někdy ty zprávy na koníkovi, že po 12 nebo 16 letech otěhotní, tak pořád věřím. Je to ale těžký, když nejlepší kamarádka se nesnaží a je těhotná, nebo sestra, která má přítele ani né rok a už čekají mrně. Já mám zas pocit, že my jsme se milovali vždycky mimo plodné dny :D že to nějak divně vyšlo ale mobil mi všechno vymazal tak mám údaje jen z jednoho měsíce.
25. zář 2015 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, taky to kolem mě ,,tehotni,, a to poměrně rychle, kamarádky, bývalé spolužačky a tak. Vysadi prášky, který já neviděla ani z vlaku a je to...ale je pravda, jsme s přítelem ve společné domácnosti od Vánoc, jinak to bylo tak, že v pátek k němu a v neděli , pondělí zas domů, prostě vikendovky. Bydleli jsme 70km od sebe. No a samozřejmě pak nějaký prodloužený volno nebo dovoleny a tak, ale to je urco minus .Jinak co jsme spolu pořad, tak taky jsme se pokaždé určitě trefit nemuseli, opravdu ty dny musím hlídat a uvidíme. Jinak já si cykly píši na papír a pak mám postahovane různé kalendáře přes Google Play ...
25. zář 2015 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka My jsme se rozhodli, že teda rok a půl po svatbě začneme. Takže příležitosti byly, ale ne vždy byla nálada nebo příležitost. Já si to nejdřív jen tak odhadem pamatovala. Ale pak jsem si to začala psát do kalendáře do mobilu, úplně klasický kalendář. Jenže se mi aktualizoval mobil a mam po informacích. Tak jsem si do tabletu stáhla WomenLog a je to super, je to i v češtině a můžu si tam přidávat symptomy, teplotu, váhu, náladu, snaženíčko a tak. A když si připlatíš asi 3 dolary tak si tam můžeš psát i testy který zkoušíš a výsledky. Tak o tom uvažuji. Ale našla jsem to zatím jen u applu, nevím jestli se dá sehnat i jinde.
25. zář 2015 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar tak to máme opravdu podobný, až na to že my svatbu teprve planujeme do budoucna, až na to bude období většího pracovního klidu u přítele... Takže my začali po půl roce spolu už zkoušet. Teď jsme spolu 2 a čtvrť roku. Já mám aplikací nejoblíbenější asi ,,Můj kalendář,, tam se hezky ukazuje, kdy přijde menses. A pak mám Ladytimer, ale ten moc nepoužívám.
25. zář 2015 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka Tak to se na ten kalendář zkusím mrknout. Jinak ve WomenLog je kytičkama označeno kdy jsou plodné dny a když tam máš kytičku s tím prostředkem tak je to ovulace a podle toho jak blízko k ovulaci jsi tak kytičky slábnou nebo sílí. A MS je tam zas celé červené políčko v tom dní a to taky slábne podle délky MS. My se brali po roce chození a měli jsme úplně jiné starosti. A pak se rok po nás vdávala kamarádka co mi šla za svědka a začala řešit antikoncepci a v tu dobu v létě jsme se rozhodli, že ji taky přestanu brát. Brala jsem ji asi jen dva roky. Ale moc dobrý vliv to nemělo.
25. zář 2015 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar no ty kalendáře fungují na podobné bázi vyobrazení ovulace buď kytickou nebo barvou, to také sleduji pro orientaci, vím kdy zhruba by měla nastat, ale test je jistější... No já opravdu antikoncepci nebrala nikdy :pensive: Mám ještě jeden oblíbený kalendář v mobilu a koukám je to Womanlog!_ :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo ten je dobrej...takový přehledný. Tam zadavam už pěkně dlouho. Akorát jsem si ho nedávno změnila z té červené na žlutou :grinning: Zajímavé, přijde mi, jako by mě občas pichlo ve vaječnících... No zítra je to 2 týdny od menses, ale při těch delších cyklech teď nevím, to jsem mívala při 29...v polovině ovulaci.
25. zář 2015 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka Je fajn, že je to tak přehledný no :slight_smile: Já mám v mobilu Windows tak nevím jestli tu apku tam najdu :( Já kdysi měla cykly 28 -30 dní, při antikoncepci to bylo 28 a teď to lítá jak chce. Takže nějakých 28-32 dní. V pondělí jsem byla u doktora tak mi koukal na vaječníky a říkal že dobrý, měli tam takový malý bublinky tak snad to bude v pohodě :slight_smile: no a sliznici prý mám 7 milimetrů tak uvidíme jestli to vyjde třeba teď :D
25. zář 2015 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar tak každopádně 21-35 je norma...já měla nejmíň 26, nejčastěji kolem 29. No a teď 2krat těch 36...ale pořád to jde ( i u tebe) považovat, myslím, za pravidelný cyklus, kde probíhá pravidelná ovulace... Ač i u zdravého člověka může někdy proběhnout přirozený anovulacni cyklus.
25. zář 2015 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka Jen člověk pak neví kdy testovat aby to nebylo brzy :D a hlavně když mám pak delší cyklus tak mě manžel hned chce hnát k doktoru jestli tam není něco špatně. Je to zlatíčko ale pořád se mi tam lítat nechce.
25. zář 2015 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar jen buď rada za takového, jsou i tací, co jim ženská čeká dítě a je jim ukradená, naštěstí to se ani mě týkat nebude, taky mám takového hodného, neměnila bych. No právě, láká mě zkusit jeden test na tu ,,dřívější,, 15ti denní polovinu,no a pak,když nic , to nasměrovat na ten datum co vychází tabulkove....ale snažím se poslouchat i tělo. Třeba ten prodloužený cyklus znamenal taky něco, přítel řekl: no, zase se tam neudržel!!! :grinning: Člověk to musí brát i s humorem, no ale pozitivity na TT nikdy, ani slabá.
25. zář 2015 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar tak na ovulacnim testu dálnice jak prase :grinning: poslu foto,ať posoudite tady...já to věděla, poslechla jsem teď čistě svoje tělo, lehce mě od včera tlačí i prsa a dnes ty vaječníky...
25. zář 2015 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka Tak ovulacni test dnes v 16:00 14 d.c. Tak co teď? Přítel na odpolední... :grinning:
25. zář 2015 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka pockej az se vrati a prepadni ho :D
25. zář 2015 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar :grinning: tak to už vidím, jeho workoholika, se zas bude chechtat akorát... No jo, ale ví to, v pět jsem mu psala zprávu, že je to tady :grinning:
25. zář 2015 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka vsak at se smeje ale at maka :D
25. zář 2015 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar bude muset, mladej!:grinning: Jen mám obavy, aby nebylo pozdě, ta čára je tmavá už jak blázen ... :confounded:
25. zář 2015 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka to by uz slabla ne?
25. zář 2015 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek