• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

23. března 2017 
@silmaistar jen v to doufám! ...je to tak ne? Po ovulaci, že už je zas světlejší... No akorát cítím pěkně jak mě občas krátce píchne v levém vaječníku... Tady taky doufat, že je to teprve přímo při ovulaci, lépe před ní... :confounded:
25. zář 2015 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka me pak zase slabli. Takze asi ano. No snad ti to prepadeni dnes vecer vyjde :slight_smile:
25. zář 2015 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar Tak snad je ten správný čas a ještě naštěstí víkend za dvěma... Ale věřit moc nebudu, jo přepadení musí vyjít... :grinning:
25. zář 2015 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka My hlidame manzelovi sourozence (8 a 11 let) a budou spat v obyvaku tak musime nenapadne a potichu :D
25. zář 2015 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar jee tak to nezavidim, není nad soukromí, to my jsme naštěstí doma sami :grinning: Tak vy máte ještě čas, myslím, co se týká těch správných dnů...
25. zář 2015 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renmilka Jo jeste mame cas :slight_smile: no jednou u nas spala mama. Tata byl nekde v tahu. No a mama nam vlitls do loznice dvakrat ani neklepala :D zrovna v nejlepsim
25. zář 2015 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar ouu...tak to bych nechtěla zažít... Fujj :pensive:
25. zář 2015 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka Horsi nez kdyz nas nacapali jeho sourozenci :D
25. zář 2015 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar no koukám vy máte štěstí, to chce klíč :grinning:
25. zář 2015 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka Klic nam proti klepani a hledani moc nepomohl ani v koupelne :D
25. zář 2015 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silmaistar to je pech, no co říct, snad to bude lepší a pak už vás bude rušit vlastní potomstvo:thumbsup:
25. zář 2015 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka problém u ovu testu byl ten, že občas ukázaly čárky skoro stejně intensivní a k ovulaci bylo ještě daleko a při ovulaci ukázaly kulové... Teda spis čárky byly tak nějak nejasně pozitivní že to bylo opravdu na prd. Akorát mě to štvalo, zjistila jsem ovulaci podle teploty zpětně a tím pádem jsem nad proužky "zlomila hůl "
25. zář 2015 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Hmm, taky zajímavé... No já dnes takové čáry, že jsem cumela... Ale myslela jsem si to, dokopalo mě píchání ve vaječníku... Takže radši počítat ještě ty dva dny dopředu...
25. zář 2015 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak 2.9 měl 9ndra rok a dneska začal chodit... Přitom Patrik v 15 měsících, Tynka v 18 a Ondra ve 13 proč ne
11. říj 2015 v 00:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka. Já jsem si měřila bazální teplotu a otěhotněla jsem v době nejnižší teploty, ta pak stoupala, tak jsem si řekla ovulace, ale neklesla, šla nad 37 a držela se furt vysoko, tak jsem nechápala, když jsem dle doktora byla neplodné a pak pozitivní test 28.12 jsem koukala, vůbec jsem netušila, že jsem těhotná.... A to jsem 20.11 byla na vyvolavacce a 25.11 přišla mrcha. 4.12 otěhotněla a pak už jen špinění, bolesti břicha, krvácení.... Rizikové těhotenství a dneska je z toho přes rok starej divoch, který včera začal chodit.. .. Ale určitě nech vyšetřit chlapa, bejvalej se o dítě snaží 4 roky minimálně nic a jeho spermio gram je prý příšerný, což ranilo jeho ego... A neplodnej bude, chvíli před tím, než jsem ho kvůli manželovi opustila jsem nebrala prášky díky operaci žlučníku, věděl to a já nic a pak jsem potkala manžela, 1 prášek zapomněla vzít a po měsíční známosti cumela na pozitivní test, ale já tušila, že jsem těhotná. Změna v chování, lítání na malou a má mrcha jsem cítila, že nepřijde, že se tam něco děje, tak už jsem tušila co i když to po tak krátké době v plánu nebylo.... Dítě jsem chtěla, ale dyl. ...
11. říj 2015 ve 04:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Já pockam do konce roku, pojedu dle ovutestu a pak určitě to budeme s přítelem řešit, docela by mě i zajímalo, jak na tom je. Třeba to fakt bude vezet tam, u mě to funguje lip, než u jiných, co zapadly. Menses každý měsíc, ovulace probíhá. Takže uvidíme, co dal. Hlavně, že dnes už se dají téměř všechny problémy tohoto typu řešit.
11. říj 2015 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka no když víš, že je i ovulace, tak je to fajn. Ale ono i s nepravidelnou menstruaci se dá otěhotnět. Já když nebyla 2 měsíce na vyvolavacce, tak jsem to nedostala, musela jsem na další a najednou bum byla jsem těhotná ani nevěděla jak, ale on má manžel asi ty mrsky s turbem, když mě dokázal přivést do jiného stavu přes antikoncepci, dcera byla ihned po vysazení.... Takže by to chtělo hledat příčinu i jinde a ne jen u sebe.
11. říj 2015 v 16:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, tak se mi v noci porvali samci piskomilu, 1 napadal 2 ty se bránili, tak byl tak zmozenej a pokousanej že ráno byl polomrtvej. Nevím co mu hrálo. Ty 2 samci prezijou, lezou mi na ruku, nechají se pohladit, super, ale ten blb co to začal to nedal... No tak mám jen 16 piskomilu
12. říj 2015 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky moje, po skoro roce léčby můžu konečně oznámit, že jsme se dočkali a 12.11. jde přítel na operaci, kde se konečně dovíme, jestli léčba byla úspěšná a najdou se nějaké potvůrky. Tak nám prosím držte palce a myslete na nás !! Aspoň 1 mrška !!!! :grinning: Díky.
16. říj 2015 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkasaf Tak slava, ze uz je nejaky konkretni termin. Moc drzim palce a urcite dej vedet jak jste dopadli.
17. říj 2015 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf Tak to moc držím pěsti! :slight_smile:
22. říj 2015 ve 14:27  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 Děkuji !!! Budeme to potřebovat. :slight_smile:
22. říj 2015 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Prave jsem koukala na tvuj profil a moc gratuluji!!!! Preji cele rodince hlavne hodne zdravi:hearts::hearts:
6. lis 2015 ve 14:36  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Jee, dekuji, to je od tebe hezke. Ja to sem jeste ani nestihla napsat. Uz jsme doma, maly Sebik se narodil nakonec opet vyvolavanym porodem v patek 30.10. Byla jsem od pondeli hospitalizovana kvuli vysokemu tlaku a nakonec v patek uz to chteli ukoncit, ze to je jen oddalovani. Ten tlak resim bohuzel stale, uz jsem hned po propusteni kvuli tomu byla u dr. No des, ja se tak tesila, ze me to po porodu prejde. Tak ted si rikam, ze snad behem sestinedeli vymizi vsechny hormonalni vlivy a klid bude pak. Musim tomu verit.
7. lis 2015 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Tak to je dobře, že už jste doma :slight_smile: Asi ti byly bohužel vyvolávané porody souzené...
Věřím, že tlak si "sedne", teď lítají hormony určitě jak blázen, tak to asi má vliv bohužel... Moc držím pěsti, aby se to dalo do pořádku co nejdříve, ať si můžeš malého v klidu užívat.
A až bude čas, pochlub se fotečkou :slight_smile:
7. lis 2015 ve 12:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia kocko, nestiham a ty jsi uz porodila koukam, tak velka gratulace :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
7. lis 2015 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok dekuji, dekuji :wink:
8. lis 2015 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Gratuluji moc k Sebíkovi !! Teď už bude jen dobře ! :slight_smile:
10. lis 2015 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf dekujeme :wink: a co vy?
10. lis 2015 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No nás to čeká ve čtvrtek, uff ! :slight_smile:
10. lis 2015 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek