• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@donia No supeeer,Honzik ma skoro rok a pul ;) je to cislo...ale milacek nejvetsi ;) No a pomalu zacinam touzit po druhatku,i kdyz to bude zas boj :(
4. kvě ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidávám fotku raubíře :slight_smile:
4. kvě ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, naše čertice měla minulý týden 5m korigovaně a přes 8m biologicky :grinning: je strašně aktivní. Předběhla v pohybu i vrstevníky, takže teď ani necvičíme Vojtovku. Zatím vše vypadá ok, ale taky se vše hlídá... Tady fotečka :wink:
Gratulace @jezura777 máš můj obdiv tak brzo a ještě je budeš po bytě hledat :wink: opravdu klobouk dolů... Já se bojím mít další brzo, musím v tom manžela krotit, ten by už začal teď...
4. kvě ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky díky za gratulace, druhý prcek nebyl plánovaný.... no budeme to muset nějak zvládnout. Jinak se máme dobře akorát nestíhám, protože ta naše lumpice mě plně zaměstnává. posílám fotku.
7. kvě v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jezura777 Ahoj, no, neplanovany, ale asi to tak proste melo byt. Treba si jste si stale rikali, jestli poridit sourozence ted, nebo pozdeji a stale by asi nebyl ten vhodny cas a tak se to takhle vyresilo samo. Jak to prosim te s malou delate? Ja si to stale nejak nedovedu predstavit, jak vis co chce, kdyz nemluvi a ty nemuzes videt co treba ukazuje, nebo jak ji vubec ohlidate? Fakt smekam, musi to byt desne narocny.
7. kvě ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, ony děti které v tom vyrůstají jsou prostě jiné, Ladunka nám už teď umí říct do chce a na věci nám neukazuje ale dává nám je do ruky, případně k nim přivede. Ale náročné to je, protože chce všude vlézt a vše zkusit a neuvědomuje si nebezpečí. Musím říct že toho mám občas fyzicky i psychicky plný zuby. Navíc nám nikdo nepomáhá a do toho ještě ten druhej malej lupmpík nebo lumpice... no nebude to sranda. Ale musíme to zvládnout. :slight_smile:
13. kvě ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jezura777 no teda,takhle brzo. Nechápu. Mě se dřív jak 21 měsíců po Tynky porodu nepovedlo otěhotnět. Kojila jsem.A ani si to neumím představit. Teď už si dávej pozor. 3 děti už je občas síla i na mě.
20. čer v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak u nás veselo, Patrik 6 let půjde v září do školy, Tynka do 2 třídy školky a s Ondrou si užívám poslední rok mateřské. Je to ďábel, furt kojím, takže i v noci vstávám, furt někde leze a pak padá, takže má furt boule na hlavě. Včera se mi utopil vodeodolny telefon, a to na něj jen natekla voda :astonished: takže reklamace, naštěstí ho mám pojistenej, vím proč. Teď řeším co s myomem, má už 4 cm,stále roste, takže když přijde mrcha, naštěstí 1 po 6 ti týdnech, tak musím brát prášky na zbrzdeni krvácení, jinak to je děs. Jenže při kojení s tím nikdo nic neudělá, nejsem ani chráněna, tak si dáváme pozor. 4 dítě už fakt nechci. už by jsme to měli blby s penězi. Do toho lítání po bankách, konci nám fixace od hypotéky. Takže se nezastabim. Je to boj. Nejstarší mel teď 1 závod od hasičů, 5 místo, na tydle prvky je skvělé, tak mě to bavilo a nejmladší Ondra sedel jak pribitej. Navíc sháním Iberce kamarádku. Opět kavaliri fenku s Papirama.. Tak ještě zjišťovat která chovka je něj a teď čekat kdy bude štěně v mé barvicce
Tak snad se dočkám. Mějte se krásně, zase se někdy stavím...
20. čer v 08:43  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky kluk 21 měsíců a vypadá to,že budeme přes den bez plenek. Hurá, ale vypadá to nadějně. Jen bude boj v noci, protože kojím.
23. čer v 11:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Terezka nám začala lézt a sedátka, občas si i stoupne když na něco leze. Zuby zatím žádný. Sporťák jsme poprvé vyzkoušeli včera. Na to ze jí je necelých 7 měsíců korigovaně a 10 biologicky tak je to naše velká šikulka
24. čer v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@verunka_korunka jj oni to dohání pěkně. Hlavně tím, že to jsou bojovnici. Vybojovala si život, tak se s tím pere dal. Ať ti dělá jen radost. Zato já mám zubatce, který občas kousne. Jen u dcery 1 zub v 8 měsících. Kluci ač kojení či ne tak zub v 5 měsících. Aspoň ji vydrží dyl bez kazu. Teď ti to začne. Hlavně ať je zdravá...
24. čer ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky, jeeeje, to jsem ale ostuda, že jsem tu nebyla taaaaak dlouho,ale pořád je co dělat. Dětičky rozstou, čas letí, no děs. Terinka je náš poklad,ale zároveň pěknej ďáblík. Teď jsme se ve 14měsících dočkali prvního zoubku, dneska jsem našla druhej a roste další a chuděrka moje trpí :-/. Jinak už asi 2 měsíce chodíme, teda spíš běháme. Pořád povídá a hlavně opakuje po ségře "nene moje" "nedám" "ještě" a pak takovou tu klasiku máma, táta, bába, papat dělá asi 8 zvířátek, vyleze kam může, spadne taky kde může, naposledy včera u pole do struhy, tak je celá poškrábaná....s Vaneskou se mají rádi,ale zároveň po sobě štěkají, no asi jako všude dvě holky. Ale jakmile se něco jedné nebo druhé děje, tak mají o sebe strach, tak jsem ráda, že se mají rády a nedělají naschvály. Teď nám budou začínat prázdniny, tak to bude něco mít i Vanesku celé dny doma....se školkou je to přeci jen trošku oddych. Zkusím najít nějaké fotky....aby jste viděli ty moje princezny...
26. čer ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
26. čer ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak já takypřidám info - holce je 21 měsíců, stále hrozně hodná, ráno spí do 9, po obede da 2-3 hodky jeste:slight_smile:, furt neco říká, ale neni moc rozumet, nocnik zkousime, nekdy se pocede, nekdy ne. Je chytra a ja jsem do ni totalne zamilovana a to jsem fakt nikdy matersky typ nebyla. ..ted jsem 3 mesice v kuse stazovala ďenne, hlidaly tety a chuva a manzel a bylo to narozne, nic moc jsem nestihala. Ted mam letni pauzu a uzivame si, chodime na boruvky, na houby, rybnik, atd. Je to chodec.
Na podzim bych se chtela vratit na castecny uvazek do prace. Sourozence mozna po lete posnazime:slight_smile:
7. črc ve 23:57  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
ahoj holky, jen v rychlosti, opravdu nevím kam dřív skočit. díky za gratulace a reakce. Už se mi to krátí, malá je pěkná ďáblice takže si užívám a druhé šídlo bude kluk Robin. Zatím je stále otočený hlavou nahoru, tak držte palce ať se přetočí a můžu rodit normálně.
Krásné zprávičky od vás všech a fotky jsou určitě taky krásné. Tak všem přeju hlavně hodně zdraví a krásný zbytek léta. Zdraví Jana
12. srp ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj holky, koukám že se tady zase píše. Filípek má 18 měsíců, 15 zubů, 83 cm, 10.3 kg, říká jen táta. Je to hrozná střela chodit začal sice až v 15 měsících ale teď si to nahrazuje. Máme se dobře. Akorát má atopický ekzém. Teď plánujeme druhé :slight_smile: v mobilu teď nemám žádné hezké fotky.
15. srp ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vercik83 to přijde. Nočník neřeš. Já taky neřešila a teď budou Ondrovi 2 roky a sám od sebe si říká, odpoledne spí bez pleny, nákup bez pleny,ujde i 5 km bez kočárku, tak už ho asi schovam,ale mrzí mě to.mluvit moc nechce. A 1 plenu má na noc,protože v noci ho 4X kojím. A nemám v plánu přestat, preferuji samoodstav a docela mě vyhovuje, že díky kojení mrcha přijde za 5-6 týdnu. Jen musím řešit myom. Podařilo se mi sehnat doktora, který myom odoperuje,ale dost to stojí, je to soukromnik. Takže až budu mít navíc 6000 tak se mu ozvu, snad to bude stačit.
26. srp ve 21:56  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 však už jsme taky přes den bez pleny asi měsíc,na spaní ještě ji má.kočárek už jsem taky nepoužila ani nepamatuju, chodíme na houby,atd,šikula,taky je to chodec.Od října jde na dva dny do miniškolky,děsně za dětma táhne. Byly jsme na dovče ve Francii, let prospala,laráda. Ted si uzivame na chalupe. Ten myom bych si klidne nechala odoperovat v nesoukrome nemocnici,proc nechces?
28. srp v 00:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady je...
28. srp v 00:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, no.koukám jak nám ty ratolesti krásně rostou. Adámek bude mít 10.9. 7 měsíců, psychomotoricky je v naprostém pořádku, zatím není očkovaný, ale to.už brzy změníme. Jinak kojený už dlouho není, takže baští příkrmy a váží kolem osmi kilo (porodní váha byla 2.680g). A v současné době se s manželem začínáme bavit o pátém děťátku. Ale protože Adámek nás nechal 19 měsíců čekat sám na sebe, nemyslíme si, že by to bylo rychlé.
7. zář v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Adámek
7. zář v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga ty jo.. o pátém???? My zatím mluvíme o druhém, ale zatím je to z mé strany oddalováno. Přeci jen kdyby se komplikace opakovaly, tak to bude těžké... ale teda pět dětí... no jako do rodinného auta by jste se. Ještě vešli ;) no rozhodně máš můj obdiv. Já si dokážu predstavit maximálně 3 :slight_smile:
Jinak naše slečna už pochoduje 2 měsíce okolo nábytku a občas se úplně pouští a padá :slight_smile: a začala konečně dělat pápá... tak snad brzo přijde i něco dalšího. Máme z ní radost, jak to vsechno zvládla.
7. zář v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vercik83 protože operace myomu vyjde na 6 tisíc. Teď budeme kupovat stěně, chceme ještě 1 a děti o tom furt básní. Navíc budou Vánoce, takže to oddálim navíc nevím,zda by mě do nemocnice vzali Ondru. Jsou mu 2 roky a furt kojím. A to furt. On sní jídlo a zapiji mlékem
20. zář v 18:10  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 aha, tak to asi fakt není ještěondikovaně, jinak nechu, proč by to neoperovali. Hale a to se jako od Ondry tedy vůbec nehneš i když kojíš? Já kojila do roku a půl, ale rozhodně jsem teda výletila a byla bez ní i přes den nekdy, to mi děsí, že bych nemohla....moje mlěko miluje, ale teď už kravské. Ale když Ti to nevadí tak co:slight_smile: já na to dlouhé kojení dětí co už běhaj nejsem, jsem ráda, ze teď třeba pojedu i na týden na dovču jen s kamarádkou jupí. Na jaře jsem byla na 4 dny v Londýně a manžel to uvládnul bez problěmů. Snad pak další díte bude stejně pohodové. Od řijna jdu do práce na 1 den a uvidíme zda se poštěstí druhátko. Mějte se hezky
21. zář ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 nehnu. Max ty starší na chvíli, ale nejradši jsem,když mám všechny 3 u sebe. Já uznávám samoodstav. Nemám na to dítěti vzít prso. Navíc je to bezvadné na uspavani. Usne hned co si párkrát cucne. Jsou ty co kojí krátce, ty co nekoji vůbec a ty co kojí co dítě chce. A já se většinou setkávám s obdivem. Kamarádka je hotová a už se ptá jak to dělám, že to chce taky kojit tak dlouho. No co Ondra jde v lednu na zápis do školky a já furt kojím.... Ovšem teď už je to od něj spíš zvyk, kravské mléko totiž nepije. Jen mé.
6. říj v 19:03  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 myslim na tebe, jak to mas s terminem? Ctu ze rijen, ale nevim kdy presne. Tak bud drzim palce, at je vse rychle a nebo uz gratuluji, to nam snad pisnes :wink:
13. říj v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky, hlásím že se nám 26.9. narodil syn Robin s porodní váhou 3480 g a měřil 50 cm. momentálně trochu nestíhám, snad někdy hodím nějakou fotku, je to hrozně hodné miminko a ta naše rok a půl lumpice zlobí za dva čerty. tak se mějte krásně. zdraví \Jana s rodinkou
18. říj v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jezura777 super, velká gratulace a obdiv :wink: ať jde vše jak po másle a děti nezlobí :wink:
18. říj v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 jee, to se narodil na muj svatek. Preji malemu i tobe hodne zdravicka a vam vsem hodne spokojenosti a radosti. Ani si nedovedu predstavit jak to u vas funguje, klobouk dolu.
18. říj ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek