• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@donia jj, asi ok. Sice me ted trapi bricho ale to asi budou streva... ve ctvrtek jdu na kontrolu tak budu vedet i cukrovku. Tu jsem minule nejak nestihla... a sourozenecky kocarek uz je koupeny u rodičů z bazaru, tak uz nemam stres jak budu se 2 cestovat mhd :slight_smile: jinak zatim nic neresim, veci jsou oprane vyzehlene a peclive zabalene v krabicich a zatim je nehodlam vytahovat :slight_smile:
A terezka je sikulka, snazi se povidat, my ji nerozumime. Uz ujde i par kroků sama, ale je to posera. Takze tento tyden chci jit koupit prvni boty, mam od fyzio nakazane nějaké barefoot, tak musim do specialky... mala totiz ještě nedoslapuje spravne, tak at ji ty nohy nezprasime :wink:
3. dub v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ještě nevím, ale cca 14.12. ale beztak bude plánovaný císař o pár dní dřív.
3. dub ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,gratuluju a závidím
@ivet1987
4. dub v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, no to se tu množíme :slight_smile: moc gratuluju těhulkám a držím palečky. U nás vše při starém jen trochu nestíhám, až budu mít minutku pošlu nějaké fotky. Malé v sobotu budou dva roky a malému skoro sedm měsíců, hrozně to letí.
tak se tu mějte moc krásně, až bude chvilka juknu sem a hodím fotky
6. dub v 10:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (11. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jezura777 stejne furt nechapu jak to zvladas. Chtela jsem se zeptat jestli mas na ne dvojkocar, ale pak me napadlo jestli vubec kocarek máte... my totiz uz kocarek pro dve deti koupili... bych to bez nej asi nezvladla. Terezka ted zacina delat krůčky ale dost nejistě.
6. dub v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777
tak to si taky rikam casto, jak to zvladas a s obdivem si vzdy odpovim, ze to musi byt zahul, ale zvladas to. Tak kdyz me Sebik vytaci, ze se vsude plete a furt chce byt u me, tak si rikam, ze kdo ma k tomu jeste miminko a navic jak u tebe nevidomost, tak to musi byt mazec.
6. dub v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. dub ve 13:58  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (11. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky nějak to zvládáme, i když večer padám na hubu a času je fakt málo. Veru kočárek máme ale jen golfvý a vozíme v něm jen když jdeme s manželem oba nebo když přijede někdo vidící. Malýho nosm v šátku, malá hodně ťape nebo jí poponesu na zádech. občas jsem jak nákladní soumar. tak se mějte mooc hezky.
10. dub ve 14:03  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (11. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 hmm to jsem si myslela s tím nošením... Manžel mi taky navrhoval, že mohu nosit jedno vepředu a druhé vzadu... Jsem mu na to řekla, že šerpa nejsem... Nest navíc cca 18kg jako tak těžkou krosnu jsem sice párkrát nešla, ale fakt s tím chodit jen tak nechci :D
Terezka teď začala ťapat po bytě tak máme radost, aspoň mi to ulehčí... S tím padaním na hubu se nedivím, já si teď s tou naší odpočívám a čerpám sílu na další... Navíc od čtvrtka mám nařízený klidový režim, takže minimálně 2 týdny mi tu bude pomáhat máma s malou a vařením a pak uvidím... Mám polehavat, nestát nenosit a nezvedat nic těžkého, tedy malou... Ale lepší ležet doma než v nemocnici.
10. dub v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ahoj, tak jak se vede? Cekame na zpravicky :wink:
2. kvě v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoooj, 12.4. se nám narodil chlapeček Kubíček...a je to velký pan úžasnák :slight_smile: Brácha ho přijal skvěle, tak už tu doma válčíme ve 4 :slight_smile:
4. kvě v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice Tak obrovska gratulace, mamino. Posli pak fotecku kluku, at se pokochame :wink:
4. kvě v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia nas model :slight_smile:
5. kvě v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice Krasny, ty malinky miminecka jsou tak nadherny. Ja to novorozenecke foceni nejak nestihla. Nemela jsem nic preddomluvene a nejak jsem mela myslenky jinde, kdyz jsem to tehu tak blbe snasela. A pak jsem si taky rikala, ze predchozi deti to nemely, tak aby jim to nebylo lito. Proto jsme ani neplanovali v tehu ten 3D UTZ.
5. kvě v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice gratulace k úžasňákovi a ostatním těhulkám hodně zdraví a odpočinku :slight_smile:
15. kvě v 09:56  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (11. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak holky, v pondělí 26.6. přišla na svět naše Adélka (sekcí). Dnes nás propustili z porodnice... Ale doma záhul, Terezce se včera večer projevily nežádoucí účinky po očkování mmr, takže od včera teploty, zvracení a vyrážka. Právě srážíme teplotu zábalem... Docela masakr
A tady je foto Adélky z domova :slight_smile:
30. čer ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka Krásná, gratuluji moc a vše nej do života Adélce přeji !!!
3. črc v 08:05  •  čeká miminko, termín má v červnu 2018 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ellisabetha Ahojky a jak jste na tom vy?
3. črc v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj, u nás pořád nic, měli jsme 5x KET, ten bohužel nevyšel ani jeden, v srpnu jdeme na konzultaci a uvidíme, co dál. Asi ještě jedno IVF zkusíme a pak už konečná. :frowning2:
4. črc v 07:45  •  čeká miminko, termín má v červnu 2018 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellisabetha a jak ty stimulace fyzicky snasis? Pro me je to po te zkusenosti nocni mura.
4. črc ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellisabetha cely den premyslim co ti na to napsat... snad jen, ze si to nedovedu ani predstavit i kdyz o terezku jsme se snazili dlouho, popřát hodně hodně štěstí do dalsiho ivf a budu doufat, ze vam to vyjde :slight_smile:
4. črc ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka děkuji. Napsala jsi vše podstatně,hlavně kapku víc toho štěstí a bude snad dobře.:relaxed:
9. črc v 18:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2018 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia snáším je hůř. Ty injekce mi at tolik neva,ale ty prášky před přípravou na KET uz mi dávají zabrat. Ale jestli to ma pomoci ,tak vydržím i tentokrát. :relaxed:
9. črc v 18:05  •  čeká miminko, termín má v červnu 2018 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek