Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
ivet1987
15. pro 2017
@donia jojo dřív a nečekaně 😃 Bohužel to dopadlo jak to dopadlo, ale hlavně že už je dobře.
donia
15. pro 2017
@ivet1987 a to ti zacly stahy, nebo odtok vody, nebo jak? Ptam se, ze me to ceka opet a to za 6 tydnu, tak jen jestli se mam obavat a rikat si, ze to bude driv 🙂 Jak je rekonvalescence po cisari? Me hrozil, ze bylo mimco hlavou nahore, ale zase se otocilo. Tak uvidime priste na kontrole, pry tam ma dost mista, kdyz uz jsem tehotna po nekolikate.
ivet1987
15. pro 2017
@donia normálně začal sám porod, praskla voda, kontrakce jak kráva, však jestli máš čas tak ti přečti 😃 http://www.modrykonik.cz/blog/ivet1987/article/...
Po císaři je to hrůza bolest, mám za sebou druhý 😞 Ale dá se to přežít. Horší pak s kojením. Ale už jsem neměla sílu, nedostala nic na bolest a nešlo tlačit 😞
verunka_korunka
15. pro 2017
@donia tak to gratuluji, jsem myslela, ze dalsi uz nebude 🙂 tak přece 😉
donia
15. pro 2017
@verunka_korunka to my si mysleli taky 🙂
donia
15. pro 2017
@ivet1987 jj, uz jsem mezitim cetla. Me prave rikali, ze i kdyby bylo KP, tak kdyz nejsem prvorodicka, mohla bych rodit normalne. Ale z toho mam uprimne strach. Tak jsem si rikala, ze cisar by byl pro me lepsi volba. Ale zase ta bolest po tom no... Hlavne se v te dobe budeme stehovat, tak bych byla asi k nepotrebe. No uvidime, posledne bylo zase jak ma.
ellisabetha
20. pro 2017
@donia Tak to taky gratuluji !!! A držím palce, ať vše dobře dopadne.
donia
20. pro 2017
@ellisabetha dekuji, budem si drzet palce vzajemne.
donia
3. únor 2018
Ahoj holky, tak az sem nektera nakouknete, at vite:
20.01.2018 se nam narodila Natalka. Rozhodla se o 14 dni drive a presto mela krasnych 51 cm a 3,79 kg. Tak nevim jak by to vypadalo po terminu. Bohuzel, i kdyz se jednalo o 4 porod, neprobehl hladce a musel byt zakoncen sekci. Pak se zjistilo, ze mala mela abnormalne kratkou pupecni snuru, jen 25 cm.
verunka_korunka
3. únor 2018
@donia tak hlavně že to dobře dopadlo 🙂 gratulujeme 🙂
A jen mě zajímá čisté teoreticky jsem četla že krátkou šňůru mají děti které jsou v břiše méně aktivní. Byla opravdu min aktivní než sourozenci?
donia
3. únor 2018
@verunka_korunka tak to jsem nevedela ale je fakt ze jsem furt dr.rikala ze citim pohyby mene nez jsem byla zvykla. Sebik treba ke konci desne kopal kdezto natalku jsem citila jen obcas a trochu.

Začni psát odpověď...

Odešli