• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@teok tak to Vaneska chodila když byla malinkatá spát kolem 6, pak jsme jí to posunuli na 7,aby se v létě dalo něco podniknout a pak si to sama hodila na 7,30...
my také bůh ví jaké uspávání neděláme. Dám do postýlky, sednu si, nebo si lehnu a mlčím a ona za chvilku spí...a když není tatka doma,tak můžu jít pryč a sama usne :slight_smile: (co kdybych se věnovala tatkovi a né jí když je doma :slight_smile: )
18. led 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jsou to kulíšky v tomhle :grinning:, tak my jsme měli problém, že nechtěl spát ve své postýlce a stěhoval se do naší, tak jsem mu přisunula jeho postýlku k naší a je klid, ale je přímo ve dveřích, tak když nechce, tak kouká na tv s námi, ale to mu skončí až bude mít svůj pokojík :grinning:, se nemůžu dočkat :wink:
18. led 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to Vaneska spí od malinka zase jedině ve své postýlce...u nás v posteli jsme se nikdy nevyspali...ani my a ani ona...a od 2let je ve svém pokojíčku a ve velké postýlce,tak máme na chvilku klídek :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, přečetla jsem celou vaší diskuzi a ráda bych se vás zeptala na názor - ovulaci jsem měla minulý čt nebo pá, MS čekam od pondělí dál, ale celý dnešek mě bolí břicho stejně jako před MS. Dopředu mi takhle břicho nikdy nebolí a když jo, tak to třeba do hodiny přijde. Tak nevim, co se děje - co myslíte :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petabb ahoj já mám to samé :slight_smile:
18. led 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petabb týýý jo, to si dobrá, že si to všechno dočetla :slight_smile:
Jinak mě podbřišek pobolíval asi 2dny před očekávanou MS, říkalal jsem si, že asi dorazí a nedorazila...Držím palce ať ani tobě nedorazí!
18. led 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin My zatim pokojicek nemame,snad na jare,jestli nejake bude :grinning:
18. led 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já to četla průběžně po večerech :grinning:
18. led 2014 ve 21:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a kdy jsi si dělala test? já dneska ráno a nic...
18. led 2014 ve 21:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petabb urcite to dobre dopadne a ms nedorazi :grinning:
18. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ha ha my takhle spíme taky :slight_smile: takhle prisunutou postýlku k posteli :slight_smile:)
18. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 jsem z toho trochu na rozpacích, co se děje :slight_smile:
18. led 2014 ve 21:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 aspon spi ve svem a je u nas
18. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
ráda bych se k vám přidala. Manžel už miminko hrozně chce, já se trošku bráním. Máme doma malého raráška a rodičák mi končí v lednu 2015, tudíž je už čas pomalu začít :slight_smile:
V lednu jsem dostala spontánní nápad :grinning: ale vypadá to, že už bylo po ovulaci :wink: a tento měsíc se dvě čárky konat nebudou. Mám cyklus 26 dní a dnes jsem si udělala test (odpoledne) a je sněhobílo, ale zase jsem testovala moc brzy :slight_smile: Dnes jsem 24 DC. To je tak, když má někdo ve skříni "zapomenutý" těhotenský test :slight_smile:
18. led 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikollita dalsi snazilka, me konci v prosinci,tak se taky musime otacet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petabb 2dny před MS a byl tam dušík...bylo to 11den po ovulaci
18. led 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no já se zatím moc neotáčím :grinning: spíš si s tou myšlenkou jen hraju. Syn byl docela náročné miminko....tak se bojím :slight_smile:
18. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita držím palce,at se brzy zadaří!
18. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petabb jinak i tak si dobrá, že si to dočetla :slight_smile:
18. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@ircas1978 to teda máte pěkné postýlky...aspoň nemusíte vstávat když něco prckové potřebují...
18. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita tak nas mlady byl milacem do roka,pak si postavil hlavu a meli jsme jednu scenu vedle druhy a ted je zase v pohode,ale byli to nervy.... :unamused: i tak mi chybi to mimi
18. led 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin jo,vyhoda. Jen natahnu ruku :grinning:
18. led 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok přiznám se, že mě taky :dizzy_face: a taky hodně těhotenské bříško :slight_smile:
18. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita musime na tom zapracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok jj, když jsem jí měla kousek od postele,tak jsem si jen sedla počochtala v posteli a byl klid...ted, jdu po slepu do jejího pokojíčku a zpět...občas nabourám, občas se proberu a musím čůrat a pít...no už to není takové,ale zase více spinká celou noc...chce něco jen když jí něco trápí a nebo nemůže najít pití...
18. led 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@nikollita joooo na těhotenské bříško se taky moc a moc těším a na pohyby miminka to se mi moc líbí :slight_smile:
18. led 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin my uz taky konecne spime bez place, a ani mleko nechce v noci po te,co jsem mu delala kakao :grinning: ... to jsem matka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, když jsem byla poprvé těhu,tak mi doktor na prvním UTZ říkal, že to možná budou dvojčátka...tak jsem se zhrozila...jen trošku doufám, že to nebude ani tentokrát...by mě asi kleplo :slight_smile:
18. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já jsem jí odstavila v 18m....do té doby jsem kojila a pak jsem chtěla přejít na sunar,ale to dělala takové scény, že je prostě bez mléka...pije normální mlíko a jí spoustu mléčných výrobků...tak aspon neutratím za umělku :slight_smile:
18. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja se tesim az budu vypadat jako cerstve vyvrzeny vorvan :grinning: a budu mit tvrdnitu bricha, bolesti zad a to nemluvim o stydke kosti, juhuuuu.... a fotbalista je furt :grinning: a dvojcata by me mrskli :grinning:
18. led 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek