• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin my jsme kojili jen dva mesice ze zdravotnich duvodu... a mel ted pres leto asi prust a chtel mliko v noci
18. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok óó stydkou kost mi ani nepřipomínej :wink:
18. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok :grinning: :grinning: :grinning:
jéé tvrdnutí břicha...to nebylo moc fajn :-/, stydkou kost jsem měla v poho, jak nebyla otočená,tak mi vůbec netlačila na spodek :slight_smile:, mrskala se ale statečně a to jsem měla na prd, tak se mi neustále zasekával esovitý kloub a já chodila každou chvilku na neurologii na odblokování...toho se trošku obávám i ted...ale doufám, že mě to nepotká...
18. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin @nikollita holky me se neco kousalo v zadech kdyz sem lezela a nemohla se zvednout,to byl boj pak :grinning:... no tesim se na vse tohle... a potod taky zuzo bolesti,sem chtela v pulce odejit domu,ze to nedam :grinning:
18. led 2014 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok Provokaterky -))))
18. led 2014 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice to neni provokace,jen vas pripravujeme na to nejhezci co muzete v zivite zazit,sice to je hruza v dannou chvili,ale pak na to radi vzpominate a vracite se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok já neměla ani jednu bolest :slight_smile: měla jsem plánovaného císaře a malá si vydržela :grinning: byla jsem za to moc ráda :slight_smile:
Jinak co mi ted bude strašně chybět je to, že si nemůžu dát horkou koupel...v zimě jí uplně miluju...holt si budu muset zase počkat :slight_smile:
18. led 2014 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice taky se brzy dočkáš :wink:
18. led 2014 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin Ja vim...a pak to tady s Vámi budu probírat, třeba už za 14 dní .)
18. led 2014 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice přesně tak :slight_smile: a prožiješ si to jedno z nejhezčích období :slight_smile:
18. led 2014 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin Jééé, holky já se tak strašně těším!
18. led 2014 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak dobrou noc dámy :slight_smile:
18. led 2014 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dělala jsem test a snehobilo ....takze čekem tedy na mrchu kdy si jako laskave dorazí ....a jedeme dalsi kolo
19. led 2014 v 06:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ircas1978 jeee skoda :unamused: drzim palce do dalsiho kola.
19. led 2014 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky za to ja dnes mela trosku soky...sla jsem na zachod a lehounke spineni...mela jste to nektera v tehotenstvi? Cetla jsem, ze to byva bezne...ja to u prvniho nemela...ale je fakt, ze jsem v 8tt krvacela...pry to bylo pravdepodobne v dobe MS a to se stava... nemate zkusenost?
19. led 2014 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin dobré ránko, já jsem špinila, četla jsem, že je ta sliznice naběhlá a stává se to :slight_smile:, jen kdyby to bylo delší dobu, tak bych asi řekla dr., a to. že jsi měla císaře jsem věděla, psala jsi, že se malá neotočila, mě zase vyvolávali, jinak by tam byl do dnes :grinning:
19. led 2014 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jj mě se to ještě 2x stalo u 1 těhotenství :slight_smile: ale jestli to bude trvat víc jak den,tak zajdi pro jistotu na gyndu,ale bude to urco v pohodě,držím palecky.
19. led 2014 v 09:23  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok taky mám to samé,oba porody vyvovalane,jinak bych taky byla těhotná furt :grinning:
19. led 2014 v 09:24  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin a proč?Já si horkou koupel dávala v tehu furt a nikdy se nic nestalo,mě to nevyvola ani porod.A teď si koupel dávám ob den.a v pohodě:grinning: mám delohu drzak,když mám rodit musí ze mě to miminko rvat kapackama...u nás v rodině máme všichni porody vyvolaný.I když u dcery císařem vyhrožovali a já nešla a porodila jsem spontánně,tam byla v panvi sejdrem,ale sáhli do mě a hlavičku stáhli do pánve a už to šlo.
19. led 2014 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 a taky sis užila ty fajné bolet¨sti do zad? já myslela, že zdrhnu :grinning:
19. led 2014 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok aha, tak ono to bylo asi pred 2 dny jen kapka a na dnesni rano o neco vic...ale jen na papir... uvidim jak to bude dnes a zitra radeji zavolam k doktorce...bud mi sestricka rekne at dojdu a nebo neco k tomu povi....
19. led 2014 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 pri varici koupeli ( jako ja vzdy vylezu ruda jak oparene prasatko) tak hrozi potrat ci predcasny porod...no radeji nechci nic riskovat...
19. led 2014 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jak dlouho si spinila?
19. led 2014 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jeeee, ja myslím, že jsem měla jen takový výtok, který byl do hnědé krve ;) a jak dlouho? myslím den, dva, ale krvácení to nebylo ;), a jak mi řekl dr., teď se dělat nic nedá, musíme počkat na přírodu :-/ a příroda byla hodná a dala nám uličníka :grinning:
19. led 2014 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin kdy jdeš k dr.?
19. led 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok no tohle bylo takovy mlecny s kousky hnedeho...to bylo na papire a kdyz jsem sahla dovnitr, tak hoooodne lehounce hnedy...
k doktorce jsem objednana na 31.1. Ale zitra volam abych vedela ze jsem pripadne nic nezanedbala.... ja jsem krvacela u Vanesky v 8tt a na pohotovosti jsem dostala neco na udrzeni...tusim clostik....nebo neco tak...
19. led 2014 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova Ahoj, jak jsi na tom? U mě vypadá ovu dnes, tak doufám, že zítra teplota stoupne :grinning:
19. led 2014 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin tak rozjelo se mi to trošku včera odpo,dnes začínám zase špinit
19. led 2014 v 11:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 to je zvlastni, ze jen tak malo....
19. led 2014 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 drzim palce...
19. led 2014 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek