• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin jj pořad jen čekám, nejdřív až skončí MS pak až přijde ovu :wink: a te´d čekat až nepřijde MS :grinning:
19. led 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova presne tak...a pak na navstevu u dr. aby bylo vse jak ma. U prvniho tehu jsem to nejak neresila...mela jsem i min informaci, tak asi pro to....ted ma clovek tolik informaci, ze se vic strachuje, aby bylo vse ok
19. led 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ono to tak je, čím víc člověk ví tím víc se bojí..... dneska se dozvíš všechno načteš miliony hrůzostrašných příběhů a pak se člověk jen bojí ....
19. led 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova přesně tak...
19. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já si myslím, že to stejně nebude,jelikož sice jsem špinila od pátku od odpoledne, a od neděle jen do dopoledne,ale v sobotu jsem ji měla slabou a navíc s cuckami krve(zřejmě sliznice) a dle mě, že když se objevily ty kousky krve, sice asi jen 4 během dne mini, jako hlavička špendlíku, tak si myslím, že test nevyjde aj tak...jinak od oběda nešpiním vůbec, vzala jsem si tampon a pak po hodce vyměnila,aby se vyčistila..a už jsme stihli i mazleníčko a ani náznak špinění...nevím..dle mě test by stejně nevyšel
19. led 2014 ve 20:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak příští měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok asi jo:slight_smile:...sice nevím, kdo má s tímhle zkušenosti,ale v tom nejsem:slight_smile:
19. led 2014 ve 20:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja jdu k doktorce taky až za 2 týdny.už bych to chtěla hned,abych věděla,že vše je tak jak má.včera koukám,že mám nějaká vetsi prsa.a je mi troch blivno v břichu.list to budes a i ostatní říkat rodičům a ev.okolí?ja kvůli práci budu muset asi dřív než po třímestru.i dřív než ve 12.týdnu asi.
19. led 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak zajdi k dr.treba to je fakt jen hormonalni :slight_smile:
19. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok nebudu strašit, test zkusím za týden, a když nic, tak půjdu na kontrolu v březnu, tak jak mám jít a řeknu mu to:slight_smile:a navíc pokud je to hormonální,tak nic neudělá, jelikož nesmím žádné hormon:slight_smile:
19. led 2014 ve 20:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova To je fakt někdo bude muset začít...vidám to na 30, 31 nebo 1.2 s Vámi :slight_smile:
19. led 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ajaj,tak to mame stejne ja zacala zobat "chytre miminko" a myslim,ze se mi to srovnalo zase. Zkus taky :slight_smile:
19. led 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jééé tak budeme čekat spolu :slight_smile:
No u prvního jsme to řekli,hned jak jsme měli potvrzení od doktora a to jsem řekla i v práci.
No a ted nevím...uvidím jak dopadne kontrola...a jelikož máme babičky daleko a vidíme se 1x za měsíc,tak si mslím, že pak jim to hned nějak povíme...jestli to teda bude vše v pořádku...
Jinak prsa taky pozoruju větší...budu muset vylovit ve skříni větší podprsenku...u první se mi z C zvětšili na E a zůstali mi D...to jsem zvědavá kam porostou tentokrát :-/
19. led 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 držím palce, at je vše o.k.! A tento měsíc se budete snažit?
19. led 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jen ja mam furt lentilky pod kobercem i v tehu :grinning:
19. led 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok No...taak to budem dvě, kdyby se to dalo měřit i do mínusu, tak ho zaručeně mám!
19. led 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok bud ráda...takové melouny jsou hrozné...kdy by aspon na ně nefungovala gravitace :-/
19. led 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice
@lupinpupin bohuzel,gravitace pusobi i na lentilky :frowning2:, a obcas jdu taky do minusu :grinning:
19. led 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Chachááá, tak to se hlásím mezi lentilkáře :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice @lupinpupin no já taky nemám extra velké,proto se dobře pozoruje ta změna.zrovna jsem si dala asi dost teplou sprchu.teda bez těch to asi nezvladnu.ale tělo je zvyklé na horké,tak budou jen méně horké no. @lupinpupin doufám,že pak na tom už bude vidět srdíčko,mělo by,poslední menses začínala 18.12.,co ty?
19. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Zdá se mi to, nebo ten 13 den je / světlejší než den předtím? Pls. co je to za testy?
19. led 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok :slight_smile: gravitace je sviňa :slight_smile:
19. led 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 no pro mě je to také kruté,ale riskovat nic nechci i když je tělo zvyklé...
Jinak já měla poslední MS od 17.12. ale ovulaci jsem měla až 19DC...což bylo 4.1. Srdíčko by už mohlo být vidět...ale nejsem si jistá...
19. led 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice ty první dva jsou z dr.maxe ta jejich značka a ten v 13den to bylo pepino...v den kdy jsem hodělala byl silnější,ale dost vybledl...no a ten poslední je uplně nějaký jiný...nepřišli jim do lekarny ty jejich...
19. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Takže dr. max dobrý?
19. led 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no to jo já si to s Tynkou vyzrala,ale ono to prej bylo tím,že porod museli vyvovalat ve 38tt a tudis jako druhorodicka jsem neměla připraveny cesty,ale nastrihli mě hráz tak dobře,že jsem 2 hodiny po porodu sama vlezla do sprchy a mohla sedět rovně a že jsem sita jsem necítila,tak jsem o porodu nevěděla,bylo mé fajn :grinning:
19. led 2014 ve 23:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice určitě mě to dr max ukázal a to jsem byla 14 dní těhotná a už byl duch...dost si ho chválí,protože jsem otehotnela asi kolem 15.12. a už 28.12 jsem měla ducha :grinning: teď ve středu se dozvím asi přesně týden,protože podle menzesu,který jsem měla 24.11 to počítat nemůže :slight_smile:
19. led 2014 ve 23:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no snažit nevím, nechám to bejt, ten můj chce,tak to je na něm, já ho nutit k mazlení nebudu:slight_smile:jinak objevilo se zase trocha špinění,ale to asi má následek včerejšího mazlení:slight_smile:
20. led 2014 v 05:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok zatím to nechám být..normálně menstruaci mám 5 dnů z toho jeden den špinění, ted to je jiné...třeba to fakt je jen hormonama...jinak co odešel ten můj do práce, nemohu spát,mám poslední dobou problém se spaním,...jinak zase trochu špiním, tak se uvidí...:slight_smile:
20. led 2014 v 05:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jeee, tak spát jsem taky nemohla, asi to je fakt rozhozené a bude se to muset srovnat :slight_smile: a určitě se tak brzo stane, jen prostě tělo dělá naschvály, když něco chceme :grinning:
20. led 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek