• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
autor
@missuulle dekuji :slight_smile: taky drzim pesti :slight_smile:
15. pro 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka tak to je bomba! Drzim palce at je test pozitivni, mrcha nedorazi a budes mit krasny darek k vanocum.
15. pro 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak moje vcerejsi spineni prestalo, dnes jsem zkusila test, ale nic...je jeste moc brzy, ale zvedavost byla vetsi. Tak snad se MS taky nedockam.
15. pro 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janiczka dekuji, no uvidíme,ale když to neprijde tak neva, mam ted dost zajimavou práci a moc mě baví :o) a až to příjde tak to přijde, když jsem se snažila poprve, tak jsem byla uplne posedla :grinning: tak ted jsem zatím v klidu :o) uvidíme jak dlouho :grinning:
15. pro 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin uvidíš, snad to bylo to uhnizďování a MS nepříjde a bude vás také víc :wink:
15. pro 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no bylo by to fajn :slight_smile: bejt na vanoce uz ve ctyrech...no uvidime jak to dopadne.
15. pro 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo snad to klapne, já jsem si vcera napsala své cíle - to co bych chtela v zivote dokázat čí taková být nebo ne, tak uvidíme jak mě pujde rychle odškrtávat co už mám :o) jako první jsem tam napsala mít miminko :grinning: tak u Vás je fajn že už jednu ratolest máte, my zatím žádné a to ani nejsme svoji, což nám ale zatím nijak nevadí. :slight_smile: vsechno bude, aspon doufám :grinning:
15. pro 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin těch cílu je 100 :grinning:
15. pro 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle reda to mas pekny seznam :slight_smile:.
15. pro 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jj uz doma mame kednu cacorku tak si tak v duchu i rikam, ze muzeme byt radi za ni...co by kdo dal za jedno ditko, ale i tak bych byla moc stastna i za druhe....
15. pro 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to každopádně at si spolu muzou hezky hrát. ja osobne bych nechtela být jedináček, jsem ráda za segru - moje dvojče a starsiho bráchu, který nás vždy chtánil :grinning:
15. pro 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ono se povídá, že co máš psáno to máš dáno :o) a jdeš si za tím a rikalo mi to uz dost lidí, kterým to vyšlo,tak proč né i mě :o) :grinning: Pokud te to zajímá tak koukni na film tajemství
15. pro 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jj ja bych deti mela klidne deset kdyz bych byla schopna je financne zabezpecit. Je to radost je mit.
Jinak jsem stejneho nazoru ze kdyz neco chces, tak si za tim musis jit.
Jen ted odpoledne bylo zase trosku spineni...tak nejak nevim co si o tom myslet...no co jineho ze...bud a nebo nic jineho...maximalne si dame s muzickem druhe kolo :slight_smile:
15. pro 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin vzdyt jo, my jsme to zkusili 2x a nic a ted byly 3 mesice pauza a ted to zase zkusime.
15. pro 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja bych teda chtel navazat na rodicak co mam, abych to pak nemusela nejak resit...ale cas jeste mame, tak uvidime...u Vanesky se nam zadarilo hned na podruhe, tak jsme meli stesti...uvidime jake stesti budeme mit ted.
15. pro 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle to je zajímavé pojištění, od které pojišťovny to je?
16. pro 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám pocit, že tento měsíc z toho zase nic nebude, plodné dny jsme úplně propásli, byli jsme oba hrozně unavení z práce :angry: a tento měsíc poprvé měřím teplotu, tak podle teploty ovu proběhla normálně a jsem teď 17 DC, ale vůbec nikdy nemívám ten plodný hlen :confused: ... zkouším pít kontryhel a maliník, zatím bez výsledku, jak jste na tom vy, holky? co pro to děláte kromě "postýlkového snažení" ? :astonished:
16. pro 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moon10 tak to je mi líto, že jste to takhle propásli...tak určitě další měsíc to vyjde. Jinak já krom snaženíčka dlabu kyselinu listovou a femibion.
16. pro 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak se hlasim: MS nikde, test taky nic..(delala jsem teda jinou znacku), takze zase cekam a cekam :slight_smile: ale nejak jsem se s tim smirila a co prijde, tak to prijde, kdyz do novyho roku neprijde vubec nic, pujdu k dr.
Ted si hodlam uzit Vanoce :sunglasses:
16. pro 2013 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mathata tak super, že ještě MS nedorazila...tak držím palce,aby dorazi // na testu .-)
16. pro 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin děkuju :slight_smile: Já tobě taky!!! Jinak se omlouvám, že neodepisuju vždycky hned, ale zase nechci chodit zatím na koníka tak často, protože pak zbyteně plaším a stresuju se a víc na to myslím, takže vždy akorát zkontroluju, co je to nového a radši zase mažu :slight_smile:
16. pro 2013 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata to vůbec nevadí...každý sem chodí jak uzná za vhodné a nemusí se omlouvat :wink:
to já se ráda ze všeho vykecám...pak na to tak nemyslím a když je chvilka a malá je v klidu,tak sem ráda juknu...první těhotenstí jsem tady prokecala taky .-) a vlastně i celou svatbu na beremse.cz :grinning:
16. pro 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata no já budu asi testovat ve středu jestli náhodou něco neodhalí testík...ale ofiko MS má dorazit o víkendu...mám cyklus 35dní,tak to mám trošku delší...
16. pro 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moon10 Ahoj tak my se snažíme od května. Já beru jen listovku, hořčík, kvůli nízkému tlaku a Inofolic ten mi doporučila Dr. je to na ustálení cyklu a ovulaci. Manžel si koupil Profertil ale zatím užij cca 1/4 tablet a vypadá to nadějně. Tak držím pěsti :slight_smile: Jinak já jsem vůbec nedokázala určit svou ovulku to až za pomocí ovu testů, přesně jak popisuješ, žádný hlen, žádná bolest prostě nic :frowning2:
16. pro 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata ahooj jak jsi na tom ?? jsme na tom stejn jak vidím :slight_smile:

Holky omlouvám se že jsem se neozvala ale testovala jsem i dnes ráno a nic ale Ms kterou mám přesnou jako hodinky tak ta se nědle toulá, bolest v podbřišku je celý den a to už od včerejška, ke všemu zmizla koková chut v puse ale objevil se bílý hlen což teda já před MS nemívám a dnes MS nikde ....... tak bud za to můžou antibiotika a nebo miminko :slight_smile: takže ted kromě bolesti v podbřišku a hodně cítím i záda když se sehnu a pak občas píchne v prsou a ještě ten hleník tak mi nic není a MS nepřišla tak testnu teda i zítra ráno ptozože to nevydržím, nevěřím tomu ale já takové štěstíííí???? čekám jen kdy si manžel dojde na spermiogram do CARu první konzultaci máme za sebou manžel zatím neměl čas je jsou to už dva měsíce a bez toto spermiogramu mi neřeknou výsledky a tak marně tajně doufám že tam nebudeme muset :slight_smile:

a ještě nemůžu spát už od středy :frowning2:
16. pro 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak manžel byl přesvědčený, že to vyjde hned na poprvé, o čemž já jsem silně pochybovala :grinning: . A pak jsem samozřejmě byla zklamaná hlavně za něho. Ale on je v pohodě, já na rozdíl od něj druhý neúspěšný pokus byla úplně zdeprimovaná, přitom vím, že jde o prd, že to je strašně krátká doba, ale asi jsem z toho byla tak otrávená, protože jsem na sobě pozorovala snad všechny "příznaky" těhotenství, co kdy kdo zaznamenal, :fearful: takže třetí měsíc jsem si řekla, tak a dost, kašlu na všechno, nic už zkoumat ani pozorovat nebudu, nechám tomu volný průběh a budu se starat o jiný věci a věnovat se svojí práci. No, ale jak jsem dnes zjistila, ještě jsem nad sebou úplně nezvítězila, protože mě dnes přepadl záchvat pláče, když jsem se dozvěděla, že kamarádka o 12 let mladší, na studiích, přes HA otěhotněla. Tak si říkám, kde je ta spravedlnost :frowning2: Tak budu doufat, že snad během příštího roku se třeba zadaří. Už jsem si i zkoušela představit, jestli bych zvládla jít do adopce :pensive: Dneska je teda fakt den :rolling_eyes: no a jinak taky beru listovku a i jiný vitamíny, snažím se moc nejíst lepek, no a uvažuju, jestli snažení na leden únor nepřerušíme, protože to prý jsou nejvíc oslabené ledviny a nedoporučuje se moc plodit děti, tak nevím :unamused:
16. pro 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte! Test porad negativni, do MS zbyva dva az tri dny. Uz me to znervoznuje protoze ten gest.vacek byl na UTZ krasne videt.. To cekani je necooooo :pensive:
17. pro 2013 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak test nic a hned růžovo takže MS se dnes rozjíždí a je to opravdu nespravedlivé, tolik příznaků a při to že ybch se na to nějak upínala to ne dokonce jsem se už dívala do kalendáře kdy si zavolám k Dr aby mi vzal krev jako tak silné tušení a nic z toho tak na to kašlu příroda a život si ze mě dělá jen srandu a to už je 2,5 roku takže ani na ty Vánoce se zázraky nedějí... už nevěřím ničemu takže jestli budu chtít miminko napřed si našetřit na iui ....clostilbegyt mám už za sebou a nic z toho ale při provním těhu mi zabral na 3tí cyklus a ted nic a může se užívat jen 6cyklů za život takže ted na mě čekaj injekce ale na ty si musíme našetřit pa pa holky přeji aspon vám hodně štěstíčka
17. pro 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hollky, tak já taky stále nic...ale do MS ještě mám čas +- jeden den 4dny...jak mám dlouhý cyklus,tak je to čekání nějaké nekonečné...zatím je pořád jen slabé špinění,tak nevím co se z toho vyklube... všude jsem četla, že špinění po zahnizdování vajíčka bývá 1-2dny a já dnes ráno měla 3den...ted už se mi zdá, že to zase přestalo...tak nevím jestli se to někomu může i takhle protáhnout...no necháme se překvapit co bude dál. Ráno jsem zkoušela test,ale sněhobílo,tak koupím dneska další,ale počkám až do konce týdne.
17. pro 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka držím palce....to je jak věčnost co...jsem si říkala, že už budeš mít určitě otestováno a ono ještě 2-3dny...to se to nějak vleče teda...
17. pro 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek