Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
ircas1978
20. led 2014
no holky já to pořád nedostala,břicho mě taky vubec neboli tak ja nevim ....vcera test negativni tak to teda nevim co se deje :-S
monikaklosova
20. led 2014
@ircas1978 a kolik jsi DPO ??
verik2
20. led 2014
@ircas1978 a menstruacni cyklus máš pravidelný ?A kdy máš přesně ovulku?Ono je občas na test brzo.Mě to pokaždé ukázal jinak.S Patou ve 3 tt,s dcerou asi až v 7,to jsem tenkrát byla na gynde,3 tt těhotenství a nepoznali to ani z krve,testy negativní,ten mě to ukázal skoro v 7 tt a teď už ve 2 to jsem fakt koukala,těhotná být můžeš jen nebudeš mít dostatečně vysokou hladinu....ještě počkej a za 3 dny test zopakuj,pokud mrška nedorazi.
danielka1985
20. led 2014
@teok tak mě vzbudil a od té doby jsem vzhuru🙂já ale už ani nic nechci, jen chci, aby mi jezdilo auto😃
danielka1985
20. led 2014
@ircas1978 taky mě nic nebolelo, a v pátek odpo špinění,v sobotu menší menstruace a v neděli špinění, a po mazlení ráno hnědočervený,pak nic a ted taky hnědočervený hlen,a začíná mě tlačit podbřišek,takže čekám až se to rozjede...sice dost nenormální u mě,ale je to tak😕...ale ty uvidíš🙂ještě je čas🙂
teok
20. led 2014
@danielka1985 je, tak bez auta bych byla jako bez ruky, všude jezdíme autem, kor teď jak je hnusně, furt mží, fouká vítr a zima v nedohlednu 😞... holky @ircas1978 , všechno bude tak, jak má být, ted to je na přírodě 😉...
maice
20. led 2014
Ja snad zacnu strihat metr...aby mi to uteklo 😢
danielka1985
20. led 2014
@teok mi povídej, nemůžu nic, jsem odstřihnutá..přítel je v práci svým, a já trčím doma, jinak jsem ted ráda, pač mi není valno,takže dnes strávím den u kompu a televize😃..
ircas1978
20. led 2014
@monikaklosova dnes jsem 15 dpo ,
@verik2 cyklus mívám pravidelný....to je divný fakt...
monikaklosova
20. led 2014
@maice já asi taky .... teď to čekání je uplně hrozné ...... 😞
danielka1985
20. led 2014
@monikaklosova to ti věřím, že je to hrozné, já si zkusím testnout, jak budu potřebovat na malou,a budu mít klidné svědomí už🙂jelikož ted si fakt tělo dělá co chce, vždy mě bolelo břicho,ms byla vždy silná a ted nic, hlava mi nepobírá 😕 |-|
verik2
20. led 2014
@ircas1978 tak to vypadá nadějně i když otěhotnět se dá i s rozhazenyma hormonama😃 a těch případů není málo.Takže to u tebe vidim nadějně.Já ji měla taky vždy pravidelnou jen poslední půl rok to byla katastrofa.
ircas1978
20. led 2014
@verik2 no min tyden me pobolivalo bricho na pravy strane a slomi to jakoby do třísla...pak to prestalo a predevcirem me zase pobolivala bricho ale jakoby uz pred mrchou a nic...a pak to uplne prestalo...no ja nevim teda ale ze mi ty testy nic neukazou ani slabej duch nic...
maice
20. led 2014
@monikaklosova A...mas nejake pocity ci tuseni?Nebo se citis uplne "normalne"?
monikaklosova
20. led 2014
@maice pocity mám smíšené.... v podbřišku mám podivné tlaky .... ale každý měsíc po ovu se citím jinak 😃 takže nevím, nezbývá než čekat. Navíc mě poslední měsíce po ovu vždycky bolely bradavky... teď nic tak nevím ... začinám být nějaká nejistá zda ovu vůbec byla (ikdyž kontroluju čípek a hlen a všechno bylo jak mělo) ale .... žadný test nebyl 100% pozitivní ... já už fakt nevím 😃 😃
monikaklosova
20. led 2014
@danielka1985 je to hrozné, mě přijde že tělo si dělá co chce.... každý měsíc je uplně jiné .... chtěla bych vidět dovnitř ..... aby člověk věděl jak a co funguje a v jaké fazi zrovna je 😃
andrusinka
20. led 2014
@monikaklosova ahojky já budu taky testovaaaat
petabb
20. led 2014
@ircas1978 mam to samý🙂 břicho bolí jako při MS, so celou, ne odpol a dneska taky, ale test vůůbec nic. Jestli já se teď víc nepozoruju🙂
maice
20. led 2014
@monikaklosova Tak to nevime a bojime se dve.Podivne tlaky v podbrisku jsem mela minuly mesic celou druhou pulku cyklu a bradavky citlive na dotek...minule taky.Ale na priznaky je jeste brzy...treba se postestilo a uz roste novy zazrak...
monikaklosova
20. led 2014
@maice jj pravě na jakýkoliv příznak těhu je brzo ... 🙂 možná to jsou nervy, (máme teď v práci blázinec) možná se třeba ovu teprve blíží a nebo nevím ..... nezbývá než čekat 😃
monikaklosova
20. led 2014
@andrusinka supeeer tak snad najdeme všechny // 😉 jen vydržet ten čas do testu 😃
maice
20. led 2014
@andrusinka Supeeeer a kdy?
andrusinka
20. led 2014
Ahojky mě se blíží ovulka zítra,dneska bylo mazleníčko,zítra bude taky tak jsem na to zvědavá. 😃
Bože já se tááák těším,jsem jak malá,už koukám i do kočárku sousedce :-x
andrusinka
20. led 2014
@maice moje drahá polovička se mi chechtá a říká že je to jak na povel 😃 😃
maice
20. led 2014
@andrusinka To my uz jsme snad po ovu,ale vitej do klubu 🙂 jak dlouhy mivas cyklus?
danielka1985
20. led 2014
@monikaklosova 🙂 tjn..když se něco chce,tak to nejde..a když se nechce, tak je to hned..a víš,kdy ti má přijít ovulka?
maice
20. led 2014
@andrusinka No to mi povidej,pripadam si jak blazen...
andrusinka
20. led 2014
Právě jsem vypila Kontryhelový čajík a zbaštila listovku-fakt asi blbnu,dítě ve školce a já sedím u pc a nudím se a myslím u toho na blbosti-jaké to bude až vyrazím z kočárkem ven-původně jsem chtěla jarní mímo-nějak to nevyšlo bude podzimní nebo zimní???
andrusinka
20. led 2014
@maice strašně nepravidelný 28-35
monikaklosova
20. led 2014
@danielka1985 no podle mě už byla.... v pátek nebo sobotu 🙂 aspon dle testů/ hlenu a čípku .... ale říkam test nebyl žadny 100% 😞 taksi říkam jestli se někde netoulá a třeba ještě dorazí v plné síle.....

Začni psát odpověď...

Odešli