• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
no holky já to pořád nedostala,břicho mě taky vubec neboli tak ja nevim ....vcera test negativni tak to teda nevim co se deje :confounded:
20. led 2014 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ircas1978 a kolik jsi DPO ??
20. led 2014 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ircas1978 a menstruacni cyklus máš pravidelný ?A kdy máš přesně ovulku?Ono je občas na test brzo.Mě to pokaždé ukázal jinak.S Patou ve 3 tt,s dcerou asi až v 7,to jsem tenkrát byla na gynde,3 tt těhotenství a nepoznali to ani z krve,testy negativní,ten mě to ukázal skoro v 7 tt a teď už ve 2 to jsem fakt koukala,těhotná být můžeš jen nebudeš mít dostatečně vysokou hladinu....ještě počkej a za 3 dny test zopakuj,pokud mrška nedorazi.
20. led 2014 v 09:01  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok tak mě vzbudil a od té doby jsem vzhuru:slight_smile:já ale už ani nic nechci, jen chci, aby mi jezdilo auto:D
20. led 2014 v 09:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ircas1978 taky mě nic nebolelo, a v pátek odpo špinění,v sobotu menší menstruace a v neděli špinění, a po mazlení ráno hnědočervený,pak nic a ted taky hnědočervený hlen,a začíná mě tlačit podbřišek,takže čekám až se to rozjede...sice dost nenormální u mě,ale je to tak:-/...ale ty uvidíš:slight_smile:ještě je čas:slight_smile:
20. led 2014 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 je, tak bez auta bych byla jako bez ruky, všude jezdíme autem, kor teď jak je hnusně, furt mží, fouká vítr a zima v nedohlednu :frowning2:... holky @ircas1978 , všechno bude tak, jak má být, ted to je na přírodě ;)...
20. led 2014 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja snad zacnu strihat metr...aby mi to uteklo :cry:
20. led 2014 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok mi povídej, nemůžu nic, jsem odstřihnutá..přítel je v práci svým, a já trčím doma, jinak jsem ted ráda, pač mi není valno,takže dnes strávím den u kompu a televize:D..
20. led 2014 v 09:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikaklosova dnes jsem 15 dpo ,
@verik2 cyklus mívám pravidelný....to je divný fakt...
20. led 2014 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice já asi taky .... teď to čekání je uplně hrozné ...... :frowning2:
20. led 2014 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova to ti věřím, že je to hrozné, já si zkusím testnout, jak budu potřebovat na malou,a budu mít klidné svědomí už:slight_smile:jelikož ted si fakt tělo dělá co chce, vždy mě bolelo břicho,ms byla vždy silná a ted nic, hlava mi nepobírá :fearful: :pensive:
20. led 2014 v 10:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ircas1978 tak to vypadá nadějně i když otěhotnět se dá i s rozhazenyma hormonama:grinning: a těch případů není málo.Takže to u tebe vidim nadějně.Já ji měla taky vždy pravidelnou jen poslední půl rok to byla katastrofa.
20. led 2014 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 no min tyden me pobolivalo bricho na pravy strane a slomi to jakoby do třísla...pak to prestalo a predevcirem me zase pobolivala bricho ale jakoby uz pred mrchou a nic...a pak to uplne prestalo...no ja nevim teda ale ze mi ty testy nic neukazou ani slabej duch nic...
20. led 2014 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova A...mas nejake pocity ci tuseni?Nebo se citis uplne "normalne"?
20. led 2014 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice pocity mám smíšené.... v podbřišku mám podivné tlaky .... ale každý měsíc po ovu se citím jinak :grinning: takže nevím, nezbývá než čekat. Navíc mě poslední měsíce po ovu vždycky bolely bradavky... teď nic tak nevím ... začinám být nějaká nejistá zda ovu vůbec byla (ikdyž kontroluju čípek a hlen a všechno bylo jak mělo) ale .... žadný test nebyl 100% pozitivní ... já už fakt nevím :grinning: :grinning:
20. led 2014 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 je to hrozné, mě přijde že tělo si dělá co chce.... každý měsíc je uplně jiné .... chtěla bych vidět dovnitř ..... aby člověk věděl jak a co funguje a v jaké fazi zrovna je :D
20. led 2014 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova ahojky já budu taky testovaaaat
20. led 2014 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ircas1978 mam to samý:slight_smile: břicho bolí jako při MS, so celou, ne odpol a dneska taky, ale test vůůbec nic. Jestli já se teď víc nepozoruju:slight_smile:
20. led 2014 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova Tak to nevime a bojime se dve.Podivne tlaky v podbrisku jsem mela minuly mesic celou druhou pulku cyklu a bradavky citlive na dotek...minule taky.Ale na priznaky je jeste brzy...treba se postestilo a uz roste novy zazrak...
20. led 2014 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice jj pravě na jakýkoliv příznak těhu je brzo ... :slight_smile: možná to jsou nervy, (máme teď v práci blázinec) možná se třeba ovu teprve blíží a nebo nevím ..... nezbývá než čekat :D
20. led 2014 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka supeeer tak snad najdeme všechny // :wink: jen vydržet ten čas do testu :D
20. led 2014 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka Supeeeer a kdy?
20. led 2014 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mě se blíží ovulka zítra,dneska bylo mazleníčko,zítra bude taky tak jsem na to zvědavá. :grinning:
Bože já se tááák těším,jsem jak malá,už koukám i do kočárku sousedce :zipper_mouth:
20. led 2014 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice moje drahá polovička se mi chechtá a říká že je to jak na povel :grinning: :grinning:
20. led 2014 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka To my uz jsme snad po ovu,ale vitej do klubu :slight_smile: jak dlouhy mivas cyklus?
20. led 2014 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova :slight_smile: tjn..když se něco chce,tak to nejde..a když se nechce, tak je to hned..a víš,kdy ti má přijít ovulka?
20. led 2014 v 10:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka No to mi povidej,pripadam si jak blazen...
20. led 2014 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Právě jsem vypila Kontryhelový čajík a zbaštila listovku-fakt asi blbnu,dítě ve školce a já sedím u pc a nudím se a myslím u toho na blbosti-jaké to bude až vyrazím z kočárkem ven-původně jsem chtěla jarní mímo-nějak to nevyšlo bude podzimní nebo zimní???
20. led 2014 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice strašně nepravidelný 28-35
20. led 2014 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 no podle mě už byla.... v pátek nebo sobotu :slight_smile: aspon dle testů/ hlenu a čípku .... ale říkam test nebyl žadny 100% :frowning2: taksi říkam jestli se někde netoulá a třeba ještě dorazí v plné síle.....
20. led 2014 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek