• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@andrusinka Tak to jsme dve...posledni mel 37 :cry: taky prave popijim kontryhel a nosifol,no proste blazen...
20. led 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova A testujes dal? Ja bych se toho nebala,nekdoma hladinu lh hormonu nizsi a pak ty testy nejsou presvedcive!
20. led 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem 27 DC a začala jsem špinit :/ Už jsem si říkala, že to vypadá nadějně, 2 dny odcházelo něco narůžovělého, tak jsem si říkala, že by to mohlo být uhnizďování (nikdy v průběhu cyklu nešpiním) a dneska asi začíná MS. I když to je poprvé v životě, co mě nebolí vůbec břicho a nerozjelo se to hned naplno, ale zatím jen špiním. Měly jste po vysazení HA MS stejnou jako předtím? U mě to teď totiž začíná úplně jinak :unamused:
20. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem si šla kopit grepový džus, myslíte, že ho u nás sežen??? ne !!!!!!!!! :frowning2:
20. led 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 občas jsou ty testy líný :slight_smile: si to neumím jinak vysvětlit :grinning:
20. led 2014 v 11:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova uvidíš:slight_smile:já od teď to přestávám řešit,jelikož je to opravdu na palici a i to špinění budu brát, že proběhla mrcha, nebudu to řešit, jinak každý měsíc budu trávit nad tím zda se to podařilo nebo ne...kyselinu listovou budu dál brát,pač to mám na krev a už nic radši nebudu řešit, chtěla jsem,aby to vyšlo napoprvé a nic asi, takže budu brát, že mrcha se bude dostavovat dál..:slight_smile:jednou za čas sem přijdu na net to omrknout,ale už ne každý den, musím taky dělat jiné věci:slight_smile:
20. led 2014 v 11:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a ahojky, já měla po vysazení HA menzes docela rozhozený, místo mentruace jsem akorát špinila,tak jsem dostala hormony-proveru a za 2mesíce sem otěhotněla...bohužel to nedopadlo. ale uvidíš,třeba jde u tebe o uhnizďování...
20. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a ahoj, měla jsem to samé, v pátek odpo špinění, v sobotu krvácení s pár mini cucíkama,ale málo právě,a v neděli odpoledne jsem přestala špinit..a od té doby nic
20. led 2014 v 11:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a a ms jsem měla po vysazení furt stejnou, jen ted to začlo z ničeho nic,bez bolesti bez ničeho,tak nevím,ale asi to spíše máme my holky psychické,pač chceme mimi
20. led 2014 v 11:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a já po vysazení další měsíc měla menzes přesně na den a stejná síla,jen mě děsně bolelo břicho,že jsem za den musela vzít 3 brufeny,ale na každého to působí jinak :grinning:
20. led 2014 v 11:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak po tom mini špinění a slabé ms, které všudy trvalo tak den a půl jsem si dělala test, a je negativní, takže už radši to řešit nebudu a nechám tomu volný průběh..třeba v tom jsem nebo taky ne, třeba mi proběhla ovulka později než jsem myslela, nevím,ale už se nechci stresovat..takže počkám až se mi mrcha vychne uplně:D
20. led 2014 v 11:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jj testuju dál ... v pátek byl právě pozitivní tak na 80-90% odhadem , v so nebyla druhá čárka vůbec a včera zas byla slabší ..... uvidim testnu to ještě dneska :wink: a děj se vůle boží :grinning:
20. led 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 1. normální MS po vysazení jsem měla klasickou, velké bolesti břicha, hned na začátku hodně silná... teď je to nějaké divné... ale oficiálně to mám dostat zítra, tak uvidím, jestli se to ještě nerozjede
20. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Pravdu máš, je třeba to tolika neřešit a moc se na to neupínat, pak je člověk zbytečně zklamaný. Já již půl roku každej měsíc testuju jak debil, testy samozřejmě negativní, pořád si u toho nelhávám, že to neni možný, že testy určitě lžou a pak zjistim, že opravdu nelhaly a mrcha dorazí.....klasický scenář.
Něřikám, že bych mimi nechtěla, ale už to beru opravdu s rezervou. Slíbila jsem si, že už opravdu žádné testování před termínem, až když opravdu MS nedorazí, pak teprve....
Jinak jsem si nadělala až do léta spoustu plánů, aby mě tolik nemrzelo až to zase nevyjde :slight_smile:
20. led 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Já jsem to právě tenhle měsíc až tak neřešila, snažíme se, chci mimčo, ale snažím se nevyšilovat a být v pohodě :slight_smile: Tak uvidím co příjde... Jak píšeš, nesmíme se stresovat :wink:
20. led 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kata1988 Já jsem první MS bez antikoncepce měla normální. Teď je to nějaké čudné. Tak uvidím.
Mrzí mě, že vám to nevyšlo. A snažíte se teď dále?
20. led 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga to ti věřím, taky jsme chtěli již o prázdninách,ale pak jsem musela v záři na konizaci, sice jen odebrání vzorků,kvůli tomu , že jsem deset let brala prášky a zjistil se mi Leiden, takže jsem dostala zákaz zkoušet, na ten zákrok jsem šla po roce, co mi vysadil prášky, prej to je jen preventivní zákrok kvůli Leidenu,a muselo se čekat, až tělo vyplavilo ty prášky,takže až pak o vánocích jsme si řekli , že teda to zkusíme, tak jsem se nehlídala ,jako ovulku jo,ale dle toho jak jsem byla navyklá, že ovulka probíhá, tak jsem ted zmatená, jestli ji vůbec poznávám, a navíc jsem měla týden před očekávanou mrchou ducha a pak ty testy byly divné, tak jsem čekala až přijde,ale nepřišla jak vždy chodí, uplně vše jinak, dnes jsem zkoušela test a jak vyšel negativní, tak jsem přemýšlela, a usoudila jsem, že jsem zmatená,a možná díky psychice jsem neměla uplnou mrchu..je spousta možností, třeba ten duch nebyl duch,ale špatnej test, proto jsem si koupila i digitální...njn, hlava mi furt nebere, že mrcha byla jenom špinění a pak slabá a tak krátká a bez bolesti...ovulku radši počítat a hlídat taky nebudu a toho mýho honit taky nebudu, chce dítě,tak at se snaží:slight_smile:
20. led 2014 ve 12:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a tak držím palečky,aby ti to vyšlo...v mým případě, vždy co bych chtěla,tak nevyjde,..poslední dva roky mám uplně na vše smůlu..:-/...takže očekáváš ted mršku?
20. led 2014 ve 12:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok nevyšiluj holka:D..jinak dopadneš jako já:D
20. led 2014 ve 12:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielko, mluvíš mi z duše :slight_smile: Pro mě byl celý rok 2013 totální pohroma - každý měsíc nějaký fakt velký průser. Až teď se to začíná nějak obracet k lepšímu.
Máš pravdu, že psychika udělá hodně, on ti přítel tenhle měsíc asi taky moc na psychice nepřidal.......chlapy mizerný!!!
Ale teď už jsem tak nějak v pohodě, naplánovala jsem si spoustu akcí s pejskem, přihlásila jsem ho na několik výstav, u nás i na slovensku a začali jsme víc trenovat, takže mám krásnou a příjemnou zábavu. Sanžíme se pořád, to jo, ale já aspoň už nebláznim :slight_smile:
20. led 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Neočekávám :grinning: Ale jo, měla jsem to dostat zítra, tak to přišlo asi o den dříve. Ach jo, tak zase další měsíc v čudu :slight_smile: Ale je fakt, že si nehlídám ovulaci, jen tak odhaduju podle výpočtů a hlenu, tak se není co divit. Asi budeme muset ještě více zapracovat :grinning:
A to špinění a MS přišly na čas nebo to máš rozhozené?
20. led 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme byla na wc a na papiru jsme mela hlen s trochou krve :confounded: a od ted me boli bricho jako pri ms ale krev zadna ani špinění me z toho trefi :angry:
20. led 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 Tyhle chvíle jsou nejvíc na prd......držím palce at si to ta hnusná mrcha ještě rozmyslí, i když asi ne....
20. led 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 Já jsem tohle měla dva dny a dneska přišlo špinění :unamused: Ale držím pěsti, aby MS nepřišla :wink:
20. led 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a tak to máš dobré,že se ti MS dostavila, já měla po vysazení HA zeslabenou sliznici a vaječníky spaly jak šípková růženka, proto jsem dostala nakopávačku - Proveru. zítra jdu na kontrolu,která rozhodne o tom,jestli budu muset na čištění nebo ne a podle toho se pak můžeme začít snažit. Každopádně radím počkat pár dní jak s testováním,tak hlavně s šířením šťastné novinky. já se o těhu dozvěděla v 4+6,když jsem šla k doktorovi se špiněním ->dostala jsem ascorutin,ale bohužel se to neudrželo.tak jsem byla ráda, že nemusím všem říkat co se stalo...
20. led 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga
@v_alkyr_a holky ja si taky myslim ze to dostanu ale pekne me zacina bolet bricho .... no jo tak na dalsi kolo neda se nic delat :slight_smile:
20. led 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a vždy chodili mezi 28-31dnem a ted špinění začlo až 33 den..jinak ovulaci jsem vždy poznávala dle hlenu,ale ted, jsem ho měla dvakrát 31.12. a kolem 13tého...takže už ani nevím ,kdy ji mám..a test kupovat nebudu, byl by to větší stres pro mě..takže máš to samé asi, tak držím palečky at ti to vyjde další měsíc:slight_smile:
20. led 2014 ve 12:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: :rolling_eyes: :fearful: :confounded: :cry: :frowning2: proč se nám nedaří:-/
20. led 2014 ve 12:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 že by zahnízďování?:-ú
20. led 2014 ve 12:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kata1988 Tak držím pěsti, aby bylo všechno v pořádku a mohli jste se co nejdříve začít snažit.
20. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek