• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@kajuga Ja mela minuly mesic 23.den :slight_smile:
20. led 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nekecejte tolik,nestíhám vás dočítat :grinning: :grinning: my jsme se celý víkend stehovali z 2kk do 3+1 a fuska jssem ráda ze to tak nejak máme pofackovaný :grinning: jsme ve stejný obci jako moji rodice takze super ,mám kam chodit na obed a na kafe a má nám kdo pohlídat prcka :grinning:
20. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Taky se Ti to ukáže, já všem záviděla už od září.... :o)
20. led 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin To je fakt, já to počítám od prvního dne poslední menses, ale může to být trochu jinak. V den sona bych dle mých výpočtů měla být 6+1. No snad bude vidět, já bych i počkala týden, ale v tom dalším týdnu v práci neskončím nikdy brzy...
20. led 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova jsi žena a ta to pozná,já to taky ten doktorce říkala a ona že těhotná nejsem a byla jsem:grinning:
20. led 2014 ve 22:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já jak byla s dcerou tak jsem byla 7+0 a už toouklo,občas se stane,že ho vidí už v 6 tydnu :grinning: ji těším se už jen 2 dny :grinning:
20. led 2014 ve 23:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj u kluka je větší šance v den ovulace,ženský si počkají,takže 2 dny před ovulkou...já to měla u dcery den před menzes jsme skotacili já to druhej den dostala,3 otehotnela a 4 menzes skončila :grinning:
20. led 2014 ve 23:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 krásně sílí,to je paráda,hlavně ať ty mimca jsou zdraví :wink:
20. led 2014 ve 23:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga já odepisuju hned,bych taky zapomněla a to jsem tu několikrát za den a 2 nový stránky:grinning::grinning::grinning:
20. led 2014 ve 23:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja makam a vubec nesiham... :(
21. led 2014 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi zas trvalo než jsem to přečetla ;) takže gratuluji k pozitivním testům co se tu objevily ;) Pěkně se nám tu rozmnožujete těhule. Já měla včera celý den tlaky v podbřišku, myslela jsem si jestli přece jen nedojde ovu se zpožděním, ale testovací čárka skoro nešla vidět. Takže pokud ovu byla tak asi v noci z pátku na sobotu :wink: popijím ananasový jujce a čekám :grinning: :grinning:
21. led 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Ja zatim vubec nic necitim :frowning2:
21. led 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice já dneska taky nic ..... ono je ještě hodně brzo něco cítit ;)
21. led 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Krasne testiky...kolikaty den po ovu je ten prvni???
21. led 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, dnes jdme 10DC, tak hurá na testování ovu :wink:... už se nemůžu dočkat, minulý měsíc byla 14DC, tak sem zvědavá :wink:...
21. led 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak brzo pozitivní test a úspěšné snažení :grinning:
21. led 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy takže včera opravdu konečně potvrzena ovulace a manžel se i přes jeho polomrtvy stav překonal a byl sex . tak vidíme zda se podaří :grinning:
21. led 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monikaklosova děkuji, snad to už vyjde :wink:, bla bych ráda :slight_smile:
21. led 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Tak to jsme dvě, taky mě včera pobolívalo břicho, netuším co to mělo bejt, no, ale každopádně jsme na to ještě včera pro jistotu skočili :grinning:
21. led 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajuga to my už ne..... naskákano máme za poslední dny až až ... :grinning: už potřebuju oddych :grinning:
21. led 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova
@kajuga Mě dnes taky bolí břicho jako blázen takže asi normální :grinning:
21. led 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 teda tak to je dobrej,já bych toho svýho na to nedokopala,přeji ti at máš zachvili v ruce pozitivní test jako já...
21. led 2014 v 10:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 mě přijde že at už se děje cokoliv je to pořad normální.... :grinning: takže mě už to nějak nevzrušuje... jistý si člověk může být až s testem (no někdy ani to ne) :grinning: :grinning: aledočkat se toho testování to je kruťárna :grinning:
21. led 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Taky jsem koukala, já už to chtěla nechat být na příští měsíc :grinning:

@monikaklosova to uteče neboj :slight_smile:
21. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no mě se to thne hrozně vždycky ..... :frowning2:
21. led 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no s malou jsem byla poprve u dr 7+1 a srdicko bylo videt pekne...ale to uz je 8tt a nevim zda v 6tt bude neco videt vic jak dutinka...prece jen je v tomhle stadiu znat kazdy den. Keee ty uz pujdes zitra, ty se mas. Doufam ze nam sem pak das fotecku at se pokochame :slight_smile:
21. led 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice 14. den. teda, ovulaci beru jako bolesti břicha co jsem měla v prostředku, já jsem netestovala:o) Ale fakt je, že pobolívalo mně tak 3 dny, takže asi tak..
21. led 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak dneska je po spineni a je uplne cisto....dnes by mi mela koncit pripadna mrska, tak mi to pripada, ze proste byla v takovehle forme...doufam, ze se uz spineni neobjevi a budu mit klidek.
vsem cekatelkam na ovu drzim palce at se brzy dostavi a vsem cekatelkam na // drzim moc palecky na testovani!
Holky, diky ze tu jste, jste vsechny super! A jsem rada, ze si tady muzem pokecat :wink:
21. led 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice I když když to tak počítám, jestli to není 3 dny dny víc. trošku mi to zamaskoval ten silvestr....jojo, takže nevím.
21. led 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin To jsem ráda, že to máš v pořádku. A příští týden UZ, uvidím bublinku a doufám, že nebude prázdná. A dobře, se srdíčkem teda počítat nebudu. Vezmeš sebou manžela?
21. led 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek