Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
maice
20. led 2014
@kajuga Ja mela minuly mesic 23.den 🙂
ircas1978
20. led 2014
holky nekecejte tolik,nestíhám vás dočítat 😃 😃 my jsme se celý víkend stehovali z 2kk do 3+1 a fuska jssem ráda ze to tak nejak máme pofackovaný 😃 jsme ve stejný obci jako moji rodice takze super ,mám kam chodit na obed a na kafe a má nám kdo pohlídat prcka 😃
vercik83
20. led 2014
@danielka1985 Taky se Ti to ukáže, já všem záviděla už od září.... :o)
vercik83
20. led 2014
@lupinpupin To je fakt, já to počítám od prvního dne poslední menses, ale může to být trochu jinak. V den sona bych dle mých výpočtů měla být 6+1. No snad bude vidět, já bych i počkala týden, ale v tom dalším týdnu v práci neskončím nikdy brzy...
verik2
20. led 2014
@kackarebicerova jsi žena a ta to pozná,já to taky ten doktorce říkala a ona že těhotná nejsem a byla jsem😃
verik2
20. led 2014
@lupinpupin já jak byla s dcerou tak jsem byla 7+0 a už toouklo,občas se stane,že ho vidí už v 6 tydnu 😃 ji těším se už jen 2 dny 😃
verik2
20. led 2014
@ivet1987 jj u kluka je větší šance v den ovulace,ženský si počkají,takže 2 dny před ovulkou...já to měla u dcery den před menzes jsme skotacili já to druhej den dostala,3 otehotnela a 4 menzes skončila 😃
verik2
20. led 2014
@vercik83 krásně sílí,to je paráda,hlavně ať ty mimca jsou zdraví 😉
verik2
20. led 2014
@kajuga já odepisuju hned,bych taky zapomněla a to jsem tu několikrát za den a 2 nový stránky😃😃😃
maice
20. led 2014
Ja makam a vubec nesiham... 😞
monikaklosova
21. led 2014
To mi zas trvalo než jsem to přečetla 😉 takže gratuluji k pozitivním testům co se tu objevily 😉 Pěkně se nám tu rozmnožujete těhule. Já měla včera celý den tlaky v podbřišku, myslela jsem si jestli přece jen nedojde ovu se zpožděním, ale testovací čárka skoro nešla vidět. Takže pokud ovu byla tak asi v noci z pátku na sobotu 😉 popijím ananasový jujce a čekám 😃 😃
maice
21. led 2014
@monikaklosova Ja zatim vubec nic necitim 😞
monikaklosova
21. led 2014
@maice já dneska taky nic ..... ono je ještě hodně brzo něco cítit 😉
maice
21. led 2014
@vercik83 Krasne testiky...kolikaty den po ovu je ten prvni???
teok
21. led 2014
ženy, dnes jdme 10DC, tak hurá na testování ovu 😉... už se nemůžu dočkat, minulý měsíc byla 14DC, tak sem zvědavá 😉...
monikaklosova
21. led 2014
@teok tak brzo pozitivní test a úspěšné snažení 😃
ivet1987
21. led 2014
Ženy takže včera opravdu konečně potvrzena ovulace a manžel se i přes jeho polomrtvy stav překonal a byl sex . tak vidíme zda se podaří 😃
teok
21. led 2014
@monikaklosova děkuji, snad to už vyjde 😉, bla bych ráda 🙂
kajuga
21. led 2014
@monikaklosova Tak to jsme dvě, taky mě včera pobolívalo břicho, netuším co to mělo bejt, no, ale každopádně jsme na to ještě včera pro jistotu skočili 😃
monikaklosova
21. led 2014
@kajuga to my už ne..... naskákano máme za poslední dny až až ... 😃 už potřebuju oddych 😃
ivet1987
21. led 2014
@monikaklosova
@kajuga Mě dnes taky bolí břicho jako blázen takže asi normální 😃
verik2
21. led 2014
@ivet1987 teda tak to je dobrej,já bych toho svýho na to nedokopala,přeji ti at máš zachvili v ruce pozitivní test jako já...
monikaklosova
21. led 2014
@ivet1987 mě přijde že at už se děje cokoliv je to pořad normální.... 😃 takže mě už to nějak nevzrušuje... jistý si člověk může být až s testem (no někdy ani to ne) 😃 😃 aledočkat se toho testování to je kruťárna 😃
ivet1987
21. led 2014
@verik2 Taky jsem koukala, já už to chtěla nechat být na příští měsíc 😃

@monikaklosova to uteče neboj 🙂
monikaklosova
21. led 2014
@ivet1987 no mě se to thne hrozně vždycky ..... 😞
lupinpupin
21. led 2014
@verik2 no s malou jsem byla poprve u dr 7+1 a srdicko bylo videt pekne...ale to uz je 8tt a nevim zda v 6tt bude neco videt vic jak dutinka...prece jen je v tomhle stadiu znat kazdy den. Keee ty uz pujdes zitra, ty se mas. Doufam ze nam sem pak das fotecku at se pokochame 🙂
vercik83
21. led 2014
@maice 14. den. teda, ovulaci beru jako bolesti břicha co jsem měla v prostředku, já jsem netestovala:o) Ale fakt je, že pobolívalo mně tak 3 dny, takže asi tak..
lupinpupin
21. led 2014
Ahojky Holky, tak dneska je po spineni a je uplne cisto....dnes by mi mela koncit pripadna mrska, tak mi to pripada, ze proste byla v takovehle forme...doufam, ze se uz spineni neobjevi a budu mit klidek.
vsem cekatelkam na ovu drzim palce at se brzy dostavi a vsem cekatelkam na // drzim moc palecky na testovani!
Holky, diky ze tu jste, jste vsechny super! A jsem rada, ze si tady muzem pokecat 😉
vercik83
21. led 2014
@maice I když když to tak počítám, jestli to není 3 dny dny víc. trošku mi to zamaskoval ten silvestr....jojo, takže nevím.
vercik83
21. led 2014
@lupinpupin To jsem ráda, že to máš v pořádku. A příští týden UZ, uvidím bublinku a doufám, že nebude prázdná. A dobře, se srdíčkem teda počítat nebudu. Vezmeš sebou manžela?

Začni psát odpověď...

Odešli