• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@vercik83 manžela ještě neberu...vezmu ho na nějaký větší až bude mimi pěkně vidět. a pak určitě necháme zase udělat 3D, ale to nám dělali až nějak po 20tt...
21. led 2014 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 tak jsem na to ted koukala a někdo ho má vidět už třeba 6+0tt, někdo zase až po 7tt...takže je to hodně individuální a záleží i hodně jestli si měla uvulaci dýl...což já měla cca o 5dní...oni to počítajjí DC28dní a ovu 14DC...jedou si podle svých tabulek...tak já myslím, že u mě ještě v pondělí nebude srdíčko vidět... že si ještě počkám na další UTZ...
21. led 2014 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 tak jsem našla, že v 5tt se vytváří oběhový systém a začíná srdce pulzovat....
v 6tt je možné již na vnitřním UZT zachytit srdeční akci...

To jsem našla v těhotenství týden po týdnu...Tak se necháme překvapit :slight_smile:
21. led 2014 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky tak já nevím, co se děje. Dnes jsem 28 DC, měla jsem to dostat... V pátek a sobotu, tedy 24 a 25 DC odcházelo něco narůžovělého, jen malinko. Včera jsem začala špinit, málo, něco jako jsem byla zvyklá při posledním dni MS a dnes, kdy by se to mělo naplno rozjet, dopoledne zase malinko špinění a teď už tak 3 hoďky nic. MS bych měla mít pravidelnou a hned ze začátku jsem vždycky hodně krvácela. Nechci stresovat :unamused: Já jsem takhle nikdy před MS nešpinila. Jaké máte zkušenosti vy se špiněním před MS a se zpožděním?
21. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Prosímtě, možná budu za blbce, ale co znamenají ta čísla 6+0tt? Já jsem to párkrát někde zahlídla a nikdy jsem nevěděla, jak to ty týdny označuje. Díky a promiň za blbý dotaz :grinning:
21. led 2014 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@v_alkyr_a a testík si zkoušela?
21. led 2014 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@v_alkyr_a jinak já jsem minulý měsíc 3dny špinila, nevěděla jsem co to je a pak se to rozjelo...ale se špiněním tady má problém ted danielka85...držím palce...
21. led 2014 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@v_alkyr_a jo a to 6+0tt znamená, že je to 7týden těhotenství... (6týden ukončení a 0 první den nového týdne)
pokud by bylo třeba 13+4 tak by to byl 14 týden těhotenství a 5den nového týdne...
Ty dny jsou takto...začíná to 0,1,2,3,4,5,6 tím to končí... 7 už není...
Je to ason trošku srozumitelné?
21. led 2014 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@v_alkyr_a jo a kolikáty jsi DC? jestli to nemůže být hnízdění, když máš ten cyklus kratší?
21. led 2014 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 no aspoň vidíš jak o to mimi stojí :grinning: to ten Muj se taky premahal,teď má výhodu,na tudle věci nemám vůbec chuť
21. led 2014 ve 14:01  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin jestli ji dostanu určitě,...to bude vidět víc,já tam byla před 14 dny a to jsem byla 4-5 tt a už viděl fazolku :grinning: takže určitě uvidí víc a občas srdeční akce je znatelna v 6 tt
21. led 2014 ve 14:03  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 jj, už jsem to taky vykoukala v těhotenství týden po týdnu, že se to vytváří v 6tt a že už to může být vidět i na UTZ...já myslím, že to ale u mě bude vidět až dýl protože jsem měla měla ovulku až ten 19DC...
21. led 2014 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 ted to vidím max na fazolku...
21. led 2014 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@v_alkyr_a tak oprava... 0 je na konci místo 7. nula vždy zakončuje týden....to víš už je to nějaký ten pátek co jsem byla těhu :slight_smile: se mi to nějak pomotalo.
21. led 2014 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jááá už chci taky tak počítat ;)
21. led 2014 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikaklosova neboj, brzy se dočkáš :wink:
21. led 2014 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Myslela jsem, že se dneska rozjede MS, tak jsem ještě netestovala. Počkám a zkusím to asi zítra ráno. Jsem dneska 28 DC, delší jsem ho nikdy neměla. Ale cuká mi to rukama, jen mám strach, že by na testu ještě nebylo nic vidět (ještě z odpolední moči) a stejně bych se nic nedozvěděla :unamused: Tys dělala první test který den?
21. led 2014 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Jo a díky za ty týdny, už je mi to konečně jasné :slight_smile:
21. led 2014 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin nula zakončuje týden? takže je 6tt+0 a to znamená že potom bude 7tt+1 druhý den.?
21. led 2014 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...tak si pockam na zitrejsi vysledky z krve...sice mi domtorka rikala ze mam vetsi delohu ale nic opet nevidi ani malou dutinku..nic..tak musim cekat do zitra a jinak jsem vcera i dnes delala testy a ani jeden nevysel...
21. led 2014 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@v_alkyr_a mně to bylo vidět hned v den po vynechané menstruaci. a odpoledne:o)
21. led 2014 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 No já bych se i testla, ale chtěla bych potají, ať o tom manžel neví a teď to nejde. A ráno vstává později, tak bych mohla... Uvidím, jestli se to podaří dneska, nejpozději zítra ráno jdu na to:slight_smile:
21. led 2014 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jo u mě asi taky,podle mě jsem otehotnela buď 14-21 dni po menzes.Ale spíš těch 21 a teď bych mohla mít 6 tt normálně,tak ti zítra napíšu,zda bylo vidět,navíc ta moje rostoucí deloha,už to je dílo,zachvili to na mě bude asi vidět.
21. led 2014 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@v_alkyr_a já měla slabého ducha sotva vidět 4 dny po vynechani,ale ovulku jsem měla pozdě,ale byla jsem tehu 14 dní,jde o to kdy máš ovulku
21. led 2014 v 18:46  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jo u mě asi taky,podle mě jsem otehotnela buď 14-21 dni po menzes.Ale spíš těch 21 a teď bych mohla mít 6 tt normálně,tak ti zítra napíšu,zda bylo vidět,navíc ta moje rostoucí deloha,už to je dílo,zachvili to na mě bude asi vidět.
@ivet1987 ne týdny jdou 6+1 až do 6+6 a pak je 7+0 :grinning:
21. led 2014 v 18:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackarebicerova ale s tou větší delohou to vypadá nadějně :slight_smile:
21. led 2014 v 18:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Doufam xD Hodne moc si to preji ale mam strach co se zitra dozvim..snad nebudu sklamana
21. led 2014 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 No já si to myslela, ale lupin to napsala tak zvláštně :grinning:
21. led 2014 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackarebicerova no uvidíš i když u mě fakt tudle nepoznali nic ve 3 tt.Taky říkali, že z krve těhotná nejsem,já říkala,že jsem...asi tak jsi žena a ta pozná,když je s ní něco jinak a jestli se tehotne citis,tak asi budeš a deloha je větší jen z kojení,říkali mi to furt,až teď jsem odstacila téměř 2 letou dceru,přestala chtit moje mlíko
21. led 2014 v 19:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 :grinning: myslela jsi dobře,ono člověk nikdy neví.Ale já jsem tehu přece jen po 3 a vždy jsem navázala mateřskou,tak si to zatím pamatuju :grinning:
21. led 2014 v 19:31  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek