• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@maice Cha!! Tak to už by něco bejt vidět mělo...:slight_smile: Tak mooooc přeju ať přijou / / a né mrcha!!
21. led 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a já taky první den tajně a moc se mi líbilo, že mám sama tajemství:o) ale dlouho jsem to nevydržela mu neříct /1 den/
21. led 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga No možná vydržím až do 1.2....to bude 14 dní a zkusím nějakej citlivej testík, teda jestli do tý doby nedojde mrška :slight_smile:
21. led 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem to tím testem asi zakřikla :frowning2: dneska mě začíná bolet břicho a rozjíždí se MS. Tak teď to přečkat a šupky na další kolo snažení. ještě, že je to snažení tak příjené :grinning:
22. led 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Ahoj volat tam budu uv 10;00 ale ted rano jsem na kalhotkach mela krev..dnes to mam dostat a zrejme je to jasny ze mimi ale sbad doktirka bude jineho nazoru ale neverim tonu
nebude :'( Ach jk..me neni prano :frowning2:
22. led 2014 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice a jak se cítíš ?? něco cítíš .... :grinning: já začínám cítit že to nevydržím netestovat až do 1.2 :grinning:
22. led 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já čekám na ovu, ale všem Vám přeji, aby Vám to už vyšlo a našli jsme všechny // po kterých tak toužíme :wink:
22. led 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nestíhám číst:D...
22. led 2014 v 10:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jsem na tom podobně taky nestiham číst :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a jak jsi na tom ty?
22. led 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice @monikaklosova Holky, já se Vám nedivim, taky bych nejradši testovala jako blbá, ale jelikož jsem již půl roku měsíc co měsíc zklamaná z toho bíla, tak tenhle už opravdu vydržím. Dnes mám 27 DC, dle mých délek MS by měla dorazit NEJPOZDĚJI 30. Tak dříve než 31. testovat nebudu, a ještě lépe - také zkusím počkat až do 1. Pakliže ta mrcha hnusná nepřijde...
22. led 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no, já nevím, ještě pár krát za den špinim,ale skoro lupovitě:D..stále nevím, co to má vše znamenat, uvidí se, zda se dostaví další ms, jelikož už nechci testovat, třeba v pondělí bylo ještě brzo na test, pokud ovulka proběhla kolem dvanáctého:slight_smile:ale spíše to špinění a lehkou denní ms, beru jako za proběhlou ms..a neboj , ten můj se snaží obden mě obšťastnít:D
22. led 2014 v 10:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jeden den tu nejsem a jsou tu tři stránky popsané:D
22. led 2014 v 10:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak juhůůů, jezdí mi už auto:D
22. led 2014 v 10:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danielka1985 no vidíš, aspoň k něčemu to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:... a uvidíš, když jdeš v březnu k dr., tak ji to kdyžtak řekneš :slight_smile:
22. led 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj..řeknu mu to, je to kamarád mého táty, takže se ho trochu bojím, už mě i párkrát sprdl za prkotiny:D
22. led 2014 v 10:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak mu raději zavolej :wink:... třeba ti řekne co s tím a čím dřív se to srovná, tím dřív uvidíš // :slight_smile:... zase si nezahrávej zbytečně ;.), já bych teda volala, ale :stuck_out_tongue_closed_eyes:, každá jsme jiná a protože chci mimo, tak jsem se objednala hned po další ms raději :wink:
22. led 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak za měsíc a půl jdu k němu..nebudu mu volat...pač mi stačí, jak někdy mě pucuje jak dceru..jako o prázdninách velkých, jeli jsme na dovolenou a já nezvedala čísla, o on mě hrozně spucoval, proč neberu telefony, co kdyby to bylo něco vážného,atd..tak jsem mu řekla, že jsem na dovče,tak pak se uklidnil,ale stejně mě sjel...nebudu mu volal kvůli tomu, stejně by se mě zeptal, zda mě něco bolí a když řeknu ne, tak mi řekne, že to teda počká do kontrole a v případě bolesti mám zavolat..:slight_smile:znám ho, takže vím, co by mi řekl:D..počkám do další ms, a pokud se mrcha nedostaví,tak pak testu a když se dostaví, tak mu řeknu až na kontrole ohledně tehle ms:slight_smile:
22. led 2014 v 11:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Jsem zatím pevná jak skála...ráno mě píchalo na prave straně podbrisku, ale to ted posledni dobou a po těch hormonech pořad...
22. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga Prvního bude den D!! :slight_smile: To dáme!
22. led 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 já včera přečetla 4 a dnes další tři hnus fialovej ale já mám dnes a zítra ovulku tak to už musí vyjít!!!asi se dám na modlení
22. led 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kontryhel do ovulace a pak už ne co???
22. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Já ho piju i po...jsou na to nejruznější názory, ale gynekoložka mi řekla, že to ublížit nemůže...dávám jen jeden hrnek ale...
22. led 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já teda piju 2 hrnky za den, tak nevím, jestli je to v poho.
ale jsou to bylinky, tak co. :slight_smile:
22. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik Taky dávám dva někdy i tři - docela mi chutná
22. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebuji poradit!!!25.9.2013 jsem dala v práci výpověď a od té doby marodím.Co když teď otěhotním,na co budu mít nárok?3 nebo 4 roky nebo jak?nevíte některá?a co peníze a nástup na mateřskou?!
22. led 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď jsem se zamilovala..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice tak já abych zahnala myšlenky dala zacvičila jsem si, a odpoledne jedeme na domek takže nebude čas na nic myslet .... ;) takže dlaší den bude pokořen :grinning: ale do prvního je sakra daleko ;o))
22. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka Neprovokuj :grinning: V jaké barvě by se ti líbil? I když, přiznám se, že trojkolky nejsou muj šálek kávy
22. led 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jůůů ten je hezký ;) jen se mi nelíbí 3 kolečka :D se 4 se nedělá ?? :grinning:
22. led 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek