• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@bublinka1919 vy už se snažíte 2,5 roku? tak to moc držím palečky,aby se brzy zadařilo.
17. pro 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moon10 nezoufej, na poprvé aby to vyšlo by bylo hodně velké štstí...třeba to vyjde na podruhé :wink:
Jinak jak píšeš o těch ledvinách,tak to jsem nikdy neslyšela...já jsem první těhotenství začínala začátkem ledna a nic jsem nepocítila s ledvinama....
Ono se říká, že svatba by neměla být v květnu,ale to se vše odvíjelo od toho, že dřív když se vzali,tak automaticky o svatební noci počali dítě a pak se narodilo v zimně a byla velká pmrtnost...to už ale dávno není...tak kdo ví jak je to s těma ledvinama...
17. pro 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj 2,5 roku jednu 4,5 letou berušku máme doma a ted jsem si myslela že konečně protože jsem na to už půl roku kašlala a ted tyhle všechny příznaky dokonce i slabounké krvácení růžové 6-7 den po ovulaci, tlkay v podbřišku, mastné vlasy no prostě celou noc jsem přemýšlela jak to udělám a kdy se objednám k dr a jak a kdy to oznámín našim a manželovi noo a prd kašlu an všechny příznaky psychika je hroznááááááááá holky kašlete se sledovat je to zbytečnéééé a pak je to zklaánííí
já na to kašlu prostě jdeme do caru až našetříme na injekce
ale i tak vám všem přeju hodně štěstíí v dnešní době otěhotnět tak tomu se říká opravdu štěstí
17. pro 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lupinpupin strasny, na me je celkove cekani na nervy, ale musime si zvyknout cekat.. :( mamz toho nejakou depku dneska :(
17. pro 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no ono to právě nevyšlo ani na podruhé :slight_smile:) teď čekám, zda to vyjde napotřetí, ale mě vydeptala jedna diskuse tady, tam se skoro všechny se shodly na tom, že napoprvé klidně i při druhým dítěti, dneska jsem taky četla nějakej článek...no vyšlo nám to napoprvé, já si prostě přála dítě ve znamení raka, tak jsem si to spočítala a ono to vyšlo :slight_smile:)) jo, dobrý, nejhorší je to očekávání, jak se říká, všechna očekávání vedou jen k utrpení, tak to je teda pravda, zvlášť, když někdo očekává, že brzo otěhotní :slight_smile:)))
17. pro 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám možná hloupý dotaz, také se snažíme o miminko teď od prosince, před 5 dny jsme udělali první "pokus" a od té doby mám bolesti v podbřišku, laicky bych řekla spíš na vaječnících (nevím, zda tam opravdu jsou :slight_smile:). Bolesti jsou teď mírnější, ale jsou. Uvažovala jsem, jestli to není jen ovulace, ale podle testů v den pokusu ovulace nebyla a není ani dnes, mezitím nevím, možná byla. Teď jsem zhruba 13 dní před menstruací, mám ale dost nepravidelný cyklus. Nikdy jsem tyto bolesti neměla, teď první pokus a hned přišly, tak nevím, jestli to není nějaký jiný problém.
17. pro 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka1919 tak držím palečky at se brzy zadaří a máte doma druhé dětátko.
17. pro 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janiczka jo jo čekání je hrozné...při prvním jak jsem asi chodila do práce,tak jsem na to asi tolik nemyslela,ale ted jak jsem doma a mám tu mojí cácorku pořád na očích,tak si říkám jestli se nám to druhé zadařilo či ne a prostě i když na to tak myslet nechci,tak na to stejně myslím...a čekat na testy je něco hrozného...ono by asi bylo i něco jiného když bych nešpinila...ale jak jsem špinila,tak pokaždé když jdu nazáchod čekám co bude...
17. pro 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moon10 na diskuze se vyprdni....jednou píšou o tom jak se podařilo na poprvé,ale většinou se píše o tom jak to nejde a lidi na miminko čekají spousty let...
Tak třeba budeš mít do třetice všeho dobrého a podaří se respektivě podařilo se :wink:
17. pro 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin mooc děkuji a tímto se sváma loučím tyhle diskuze strašně deptají a je to na psychiku takže žádná diskuze ádné hledání příznaků a hlavně nesledování sebe sama protože jak mi moje kamarádka včera napsala ''kašli na sledování taky by se ti nelíbilo kdyby ti stál někdo pořád za zadkem'' a je to fakt prostě chci dítě? ok neberu HA a uvidíme ........ a když to nevyjde hned nebo za rok za dva tak mazej na vyšetření ale hlavně se na to NEUPÍNEJTE PA PA I TAK VÁM DRŽÍM PALCE A PŘEJU TFUJ TFUJ HODNĚ ŠTĚSTÍÍÍÍ
17. pro 2013 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky'taky se k vam přidávám. HA jasem vysadila uz v cervnu,,ale teď jsme začali na ostro :slight_smile: myslim,ze po HA ,mam rozházený cyklus (49 dnu) v nedeli byla ovu, tak uvidíme :slight_smile:
18. pro 2013 ve 02:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem se na chvilku odmlčela a čekala jsem jak dopadnu. MS se samozdřejmě dostavila, ale nevolnost už neustoupila. MS trvala 2 dny místo 4-5 dní. Máte prosím někdo zkušenost s MS v možném těhu? U prvního dítka jsem žádné takové problémy neměla. Budu muset zkusit testík.
18. pro 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lupinpupin a uz nespinis? Treba to bylo uhnizdeni, to by i sedelo.. Kdy to mas dostat? Ja mam pocit ze uz, jdu na zachod a nic..Uz sem premyslela o tom digitalnim testu. Mela bych jasno.. Ale uvidim no.. :slight_smile: pekny cekaci den
18. pro 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rull ahhoj! Pichani je pry normalni, bolel me podvrisek a doslova bodalo ve vajecnicich a mela jsem pocit ze se roztrhnu podelne na pul. Bala jsem se jestli to neni praskls cysta nebo cokoli spatne, tak sem s tim sla na gyndu. Tam me rekla dr., ze to je ok. Tak cekejme :D
18. pro 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky tak já jsem nějaká marod tak na snažení nejsou nějak síly :(
18. pro 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo holky, MS už cca 3. - 4. den nikde a na testu nic. Tohle je nejhorší, to už by bylo lepší buď a nebo. Takhle nevím, jestli nejsem náhodou těhu nebo jestli se neděje něco závažnějšího...chjoooo.
Přeju Vám hodně trpělivosti a hezký den :slight_smile:
18. pro 2013 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka no právě na gyndu s tím jít zatím nechci, abych nevypadla jako blbec. Na druhou stranu člověka právě napadají věci, jako jestli tu bolest nezpůsobuje nějaký zdravotní problém. Nicméně bolest se dnes přesunula na druhou stranu a je o hodně slabší, tak snad to nic nebylo a čekáme tedy na výsledek :slight_smile:
18. pro 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka tak špinění už přechází do MS...tak se zdá, že mám jasno....dojdu koupit ovulační test at vím kdy bude ovulace a budu testovat at to mám bez stresu zda jsem jí propásla a nebo ne... Viděla bych to asi tak...v soboru začalo unizdování vajíčka, což by odpovídalo tomu špinění,ale asi nedopadlo a postupně to přešlo v MS...protože špinění před MS nemívám...nebo mívám,ale je to tak pár hodin před než to propukne...hlavně jsem to měla dostat no vlastně...pokud bych měla cyklus 28dní,tak už o víkendu co byl a pokud jak předchozí cyklus 36dní,tak ted co bude víkend...no a přišlo to přesně u prostřed :grinning: no sranda....
Držím ti palce,aby tobě MS nedorazila.
18. pro 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata to je zvláštní, že ještě ani jedno nic neukazuje....tak držím palce at dorazí bud MS a v lepším případě at je pozitivní test :wink:
18. pro 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak je to s těma ovulačníma testama...v okamžiku kdy je test pozitivní jstou zhruba 3dny kdy proběhne ovulace? Dám příklad...když by dnes byl pozitivní test,tak je nejlepší dnes ve čtvrtek a v pátek se snažit?
18. pro 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ahoj já jsem měla koupené ovu testy a tam psali že ovulace bude do 48. hod raději jsme to s manžele pojistili večer když jsem zjistila že je pozitivní a a pak další dva následující dny. Nevím jestli to bylo tím ale zkoušela jsem je poprvé, udělali jsme to jak jsem ti psala a MS už další měsíc nepřišla, naopak mám pozitivní test :slight_smile:
18. pro 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud máš dnes ovu test pozitivní, ve většině případů proběhne ovulace mezi 12 a 24 hodinami...nic nezkazíte když se do toho pustíte dnes ziitra a pro jistotu i pozitri :slight_smile:
18. pro 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice
@leonakv díky za info...uváděla jsem jen příklad abych si potvrdila zda jsem to správně pochopila jak to funguje...tak díky holky...dnes došla MS tak začátkem ledna vyzkoušíme :wink:
18. pro 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Připadám si jako blázen, že si vsugerovávám příznaky :grinning: Dneska mě celý den bolí bradavky, mám je tvrdší než normálně a občas mám pocit že mě prsa pálí. Jsem 22. DC, tak jsem vás chtěla poprosit o racionální vysvětlení, co jiného by to mohlo být kromě příznaků. Budu ráda za nezaujaté názory :slight_smile:
18. pro 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@v_alkyr_a přesně jak píšeš...umíme si je vsugerovat :slight_smile: to znám :wink:
18. pro 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak záhada vyřešena, začala jsem špinit, takže na Vánoce nic :( Ale jsem ráda, že vím na čem jsem a hurá do dalšího cyklu. Nebudu nic měřit ani dělat ovu testy, fakt si jen užívat a až to přijde, tak to přijde. Alespoň o Vánoce se od všeho odprostit. Sice jsem se teď snažili teprv první cyklus, ale stejně to zamrzí..chjoo
19. pro 2013 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata tak to je mi lito...a uhnizdovani vajicka to byt asi nemuze co?
Normalne mi pripada, ze ten prosinec je na to zakladani uplne divnej...jestli ten chaoz tech vanoc ci co...u male se nam to take v prosinci nezadarilo a v lednu pekne v klidu odpocata po vanocich a mala byla v pupiku...jsem take zvedava na dalsi cyklus...jsem ted byla nejaka z toho ve stresu a mela i hodne povinosti tak bude lip po novem roce.
19. pro 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no uhnizďování..to bych musela mít ovulku někdy před předpokládaným termínem MS, což nevím nevím. Uvidíme jak se to vyvrbí..teď zase nic a dole mokro, myslím ale, že se spíš MS rozjede, to už by byla fááákt náhoda, že by to přes tohle všechno vyšlo :slight_smile:
Souhlasím, že prosinec je zvláštní, moje tělo se chová opravdu divně :D A nejsem sama, co tak pročítám různé diskuze. A můj chlap je furt tak v pohodě :slight_smile: Mají to prostě jednodušší :slight_smile:)
19. pro 2013 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a ty příznaky opravdu mohou být vsugerované, nebo se prostě pak jen ženská víc pozoruje, tak vidí to, čeho by si jindy nevšimla, já to bohužel minulý měsíc zažila taky, byl to náš druhý pokus o mimi a já najednou začala mít chuť na řízek s marmeládou, nechutnala mi najednou jablečná šťáva, kterou jsem před tím pila ráno každý den, bolela mne prsa asi 14 dní v kuse, ale hrozně, furt mě někde v břiše píchalo, atd. a tak jsem byla stopro přesvědčená, že jsem těhotná, a pak z toho nic nebylo, jen zklamání, proto já už radši nic nepozoruju a když se mi něco nezdá, tak si říkám, bůhví co to je, minule to taky žádné příznaky ve skutečnosti nebyly. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak přeju hodně zdaru a hlavně klid, :slight_smile: budou Vánoce :wink:
19. pro 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mathata no uhnízdění bejvá 5-10 den po ovulaci...
já jak jsem špinila,tak jsem nejdřív také myslela, že to bylo ohnízdění,ale když už to trvalo přes dva dny,tak jsem si říkala,že to už asi bude MS, večer to řekla namžlovi a ráno byla MS v plném proudu...asi jsem si to tím přemýšlením nad tím oddálila a prd z toho...jen delší cyklus...
S tím prosincem to má i kamarádka...snažíme se stejně a také to má celé rozházené... takže jsou asi prosincové erubce :grinning:
19. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek