Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
andrusinka
22. led 2014
@monikaklosova dělá je taky pěknej,předtím jsem měla 4 kola na pevno a po císaři jsem řekla že chci 3kola už jsem ho vezla je skvělej
kajuga
22. led 2014
@monikaklosova @maice Holky, to je jasný!!! Prvního tu prostě budem mít dohromady 6 čárek a hotovo!! 😃 Já jdu zítra celý den do práce, tak snad mi to taky uteče rychleji. A o víkendu mám cvičení s pejsek oba dva dny, tak to je paráda 🙂 A v pondělí už bude 27.!! 🙂 Již příští týden, to dáme!! 🙂
maice
22. led 2014
@monikaklosova Chodí tady taky někdo do práce? I když i v té se to vleče 😞
KOčár super...taky už mám svého favorita, i když si připadám trochu jako blázen, ještě ani není jasné těhotenství, ale výbavička je vybraná...no nějak se holt zabavit a rozptýlit musíme, což? 🙂)))
kajuga
22. led 2014
@andrusinka Jeee, další v týmu císařů 🙂 Vítej 😃
andrusinka
22. led 2014
@kajuga to nevím všechny tyhle barvy jsou pěkný jo mají ještě tuhle barvu mrkni
kajuga
22. led 2014
@maice Já chodím, ale jen při mateřské 1 - 2 dny v týdnu
maice
22. led 2014
@kajuga Jasný že to dáme, nejsme snad žádný máčenky....max polomáčenky 🙂))
kajuga
22. led 2014
@andrusinka Ta světle modrá je nádherná!!!!
maice
22. led 2014
@andrusinka Ten modro-bílej je nádhernej 🙂))
andrusinka
22. led 2014
@maice dej fotku ať se navnadíme taky vybírám,ale kočár jediný co asi budem kupovat mám všechno po prvním
monikaklosova
22. led 2014
@maice já chodím do práce ..... teda dneska mám volno ale jinak makám 😃 v práci se mi to táhne děsně... když je co dělat okej ale jak je chvili klid myšlenky už utíkají 😃 ..... Tak jo to beru 1.2 se budeme chlubit // 😉 a běda jak ne 😃
@kajuga
monikaklosova
22. led 2014
jj modrý je úžasný !!!
andrusinka
22. led 2014
to jsem se trefila aspoň budem myslet na něco jiného tak dávejte obrázky ať se zabavím
ivet1987
22. led 2014
@andrusinka Tak rodičovsky si stanovis sama na kolik let, ale s mateřskou nevím. je tam podmínka 270 opracovanych dnů a ochrana lhůta 180 kdy po skončení poměru musíš nastoupit na mateřskou, ale nevím jestli se to nějak mění, pokud dáš výpověď sama.
andrusinka
22. led 2014
@ivet1987 Takže 3 roky si můžu vybrat za 7800?A to je od porodu nebo kdy?Nějak si to nepamatuju,asi mi to snažení leze na mozek 😃 😃
maice
22. led 2014
Ty jo, já jsem fakt zvědavá jak dopadnem toho 1. jestli tady bude dalnice za dálnicí nebo snížek....
kajuga
22. led 2014
@maice Řeklo se, že 6 čárek dohromdy a hotovo!!!! 🙂
lupinpupin
22. led 2014
@andrusinka no mělo by to být tak...na podporu těhu do ovulace a pak ne a na urovnání cyklu celý cyklus...
maice
22. led 2014
@kajuga No já myslím, že nás je dokonce 4, takže 8 dálnic 🙂)))
lupinpupin
22. led 2014
@andrusinka také kočárek není můj šálek kávy...nesnáším tříkolky, strašně špatně se mi s tím jezdilo když jsem vozila malého od švagrové...hlavně nájezdy a sjezdy když držíš balanc na předním kolečku...sousedka tady taky bojovala...a zdá se mi celkem maličká hluboká korba... 😃
lupinpupin
22. led 2014
@andrusinka pokud bys šla na 3roky, tak je to do 3let dítěte a už to dávno není 7800,- ale cca 7090,-
lupinpupin
22. led 2014
@maice a kolikátý den máš dneska od té ovulky? už to bude pomalu týden ne?
lupinpupin
22. led 2014
Jinak vás dneska holky moc zdravím! A hlásím, že zatím vše v pohodě, špinění jak když utne,tak jsem ráda. Připadalo mi to, že to byla rádoby náhrada za MS, protože to skončilo o den dřív jak by končila MS. Ted se moc těším na pondělí a jsem opravdu zvědavá co uvidíme na UTZ.
lupinpupin
22. led 2014
@andrusinka a co 4kola,ale přední otočná? To mám já a pohoda.
danielka1985
22. led 2014
dobře se čte, ale nevím co mám psát😃
danielka1985
22. led 2014
jinak misto kontryhelu beru jen kyselinu listovou..během ms jsem brávala ženský čaj, a to je složení kontryhel, hluchavka a řepík, na uklidnění..co jsem četla tak všechny tři jsou na prokrvení, proti zánětům atd..takže i po ovulaci by neměl problém ho pít🙂
mmarsik
22. led 2014
souhlasím s lupinpupin, mám po malé taky 4 kola a přední s aretací a jedině doporučuji. Je to super. 🙂
monikaklosova
22. led 2014
@maice čím víc čárek tím líp 😃 !!!!už at je 1.2
monikaklosova
22. led 2014
Jinak 1. mám směnu na 6 takže jestli vydržím a budu testovat až prvního nebo nedojde mrcha.... tak už to bude brzičko ráááno 😉
lupinpupin
22. led 2014
@danielka1985 to je jedno co napíšeš, rádi si počteme 🙂
Jak poznáš tenhle měsíc vlastně ovulku? Aaaa ted mi došlo, že to vlastně ted řešit nebudeš...až po nějakém čase že?

Začni psát odpověď...

Odešli