• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@mmarsik jj taky mám přední aretační,ale nepoužila jsem to asi ani jednou :grinning:
Původně jsem chtěla 4pevná kole,ale nevešlo se nám to do auta,tak jsme volili tuhle alternativu (měla jsem požadavky, velká nafukovací 4kola, velkou hlubokou korbu a sporták,aby šel do uplného lehu) a jsem za ní moc ráda, přece jen nejvíc jezdím po městě a to se dobře ovládá a les případně taky zvládneme v klidu. Jen teda už pomalu rok je odstavený ve sklepě :slight_smile:
22. led 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova už se také těším na příští týden až budete všechny testovat!
22. led 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je mozny byt tehu ikdyz nevyjde test a nic nezjisti v krvy? Dnes mi doktor rekl ze tehu nejsem ale ja mam jiny nazor a prsa mi nenatykaj pro nic za nic..poradte
22. led 2014 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Já také pokud budu testovat prvního, tak to bude již brzy ráno, mám velice zajímavý seminář, na který vyrážim ráno. Akorát si říkám, zda to nebude lepší posunout až na druhého, páč ať to vyjde jakkoliv, abych se tam pak vubec mohla soustředit. Ale co, třeba nakonec dorayí mrcha a bude...
@lupinpupin Děkujem, že nám fandíš :slight_smile: Moc bych si přála, abychom se k tobě mohli všechny připojit
22. led 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarabicerova Možné to je, ale určitě hodně málo pravděpodobné.....nemohla sis ty příznaky navodit jenom psychicky? Jinak mě to moc mrzí :frowning2:
22. led 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova nevím no,ale pokud to není ani v krvy,tak těhu nejsi....z krve by ti to zjistili na 100%. A prsa můžeš mít vsugerované :unamused:
22. led 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasim s lupinpupin......člověk když něco moc chce, dovede si vsugerovat lecos
22. led 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga no já myslím, že se nebudeš soustředit tak ani tak :slight_smile: bud budeš štastná, že si našla // a nebo netrpělivá co najdeš druhý den :slight_smile:
22. led 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Herdek, nerada to přiznávám, ale máš pravdu :grinning:
22. led 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin my máme tu naší káru odstavenou už cca 2 roky :slight_smile: ale co, zaběhneme ji rychle, když bude co dát dovnitř :grinning: u mě je s kočárkem také naprostá spokojenost
22. led 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já ji poznávám dle hlenu..ale ted na to prdím..jinak se objevilo mini špinění, a zase zmizlo, a jinak mě bolí podbřišek,ale to je z toho čaje bylinkového, vzala jsem si ho,aby se mi kdyžtak mrcha rozjela, když bylo jen toto špinění
22. led 2014 ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova asi to máš opravdu vsugerované...a kdy ti má přijít mrcha?
22. led 2014 ve 13:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevim..pritel rika ze mam vetsi prsa..ze to citi kdyz je drzi a hladi pri sexu..a asi tak dobra herecka nejsem...uvidim casem ale jsem smutna pac se mi nic nedari
22. led 2014 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova A jak dlouho se už snažíte? Myslím, že prsa mužeš mít větší, prostě jsi mohla tělu jakoby "namluvit", že jsi těhu, až tomu uvěřilo. Takový ten placebo efekt.....
22. led 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja budu testovat asi driv nez 1. Mrcha by mela dojit asi 28. (snad teda nedojde :slight_smile:) takze uvidim kdy se k tomu odhodlam, jestli vydrzim az do vynechani nebo budu netrpeliva :D. Boli a picha me casto v podbrisku, tak uvidime... :slight_smile:
22. led 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajuga
@danielka1985 Snazime se od 1,12,2013..a mrcha ma prijit dnes a asi prisla pac rano jsem mela krev na spodarech :frowning2:
22. led 2014 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom pripade chci Oskara pac he mi na zvraceni,ted ty prsa a boli me podbrisek...tak jestli je tohle vsugesce tak jedu do Hollywoodu :-\ :wink:
22. led 2014 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova Tak to není nic hrozného, hold nejde všechno hned. Určitě se ti brzy zadaří, držím palce ať brzy najdeš / / :slight_smile:
22. led 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 Tak Ti fandim :slight_smile: A máš pravidelnou? Já mám tak 30 - 35 dní, tak jsem se rozhodla testovat opravdu až po té nejdelší možnosti, tj. mě by měla přijít 25. - 30. :slight_smile:
22. led 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova zkus se uklidnit a myslet na něco jiného,..pak Ti bude lépe
22. led 2014 ve 13:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova a nemůžeš to mít ještě rozhozené po vysazení HA? Teda jestli si ji brala...? No mě také při prvním pokusu bylo špatně na zvracení a viděla jsem kde co za příznaky a prd z toho...špinila jsem do té doby než jsem si v hlavě řekla, že těhotná nejsem...v tu chvíli se mi rozjela MS. Pokud se ti dnes MS rozjede, ber to z té dobré stránky, že víš na čem jsi a můžeš se pěkně vrhnout na další kolo :wink:
22. led 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga držím palce,aby si to vydržela, já jsem to nevydržela a to jsem byla také pevně rozhodnutá :slight_smile:
22. led 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova @maice @kajuga Já chodím normálně do práce taky, ale stejně pořád řeším jen jedno :grinning:
Jinak asi budete testovat přede mnou, protože já měla ovu nakonec až teď v pondělí takže jsem 2DPO
22. led 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova jsou to teprve dva měsíce:slight_smile:takže času ještě dost, ne každému se to povede na poprvé, a bereš nějaké vytamíny?
22. led 2014 ve 14:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oka dam na Vas damy...HA uz neberu 3 roky a pred 2 rokami jsem byla na miniinterupci tak treba proto s tim mam ted takovy trable...
22. led 2014 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 budeš sladká tečka na konec :wink:
22. led 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga diky. Pravidelnou bohuzel nemam :-/ takze na prd, se budu stresovat, cekat.. :frowning2: takze prave nevim kdy budu testovat, jestli budu a vubec :frowning2: ach joo
22. led 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova neboj určitě se to brzy povede! Můžu se zeptat proč si byla na miniinterupci? Samozřejmě pokud nechceš odpovídat,tak neodpovídej chápu....Jen já jsem si nikdy nedovedla představit na ní jít... ale chápu,, že jsou situace kde "vyhnutí není"
@valentyna25 nestresuj se, určitě to vyjde :wink:
Ted jsem podle priznaku asi 7 DPO
22. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek