• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@v_alkyr_a jinak samozřejmě máš tady nás všechny na podporu :wink: že jo holky
22. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Děkuju, musíme se tady podporovat navzájem :wink: A doufám, že nám nezběhneš a zůstaneš nám věrná i když už vlastně patříš i do jiných skupin :wink: :slight_smile:
22. led 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin budeš mít něco podobného :grinning: je to super,že ve mě zase roste novej život.
22. led 2014 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a neboj nezběhnu :slight_smile: tady se mi s váma moc líbí :slight_smile:
22. led 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, už se nemůžu dočkat! Břicho mám teda tak už na 3měsíc :slight_smile:
22. led 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to brzo:grinning: no já jsem oplacanejsi,tak na mě není nic vidět,ale když ležím na břiše,tak delohu už cítím :grinning:
22. led 2014 ve 22:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak trenink jsem prezila a deti taky.Porad me ale picha tak nekde u vajecniku...neni to divne???
22. led 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valentyna25 Me pichalo i minuly....a bylo to neprijemne,ale ted mam vylozene spis krece,tak nevim
22. led 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin že jo taky si říkám,že je tu krásně.A těch těhotných,včera říkali na gynde,že se s nima protrhnoul pytel.Jsme tam byli v čekárně 4 a všichni tehotny :grinning: a další 2 vyšly od doktora a jedna ze stejný vesnice co já,ale ta čeká 4 blázen :slight_smile:
23. led 2014 v 06:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano damy,tak - kontryhel,ananas a modleni :slight_smile:))) jake jste mely rano? Nejake novinky?
23. led 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem to dle ocekavani nevydrzela a posilam vam fotku dnesniho ranniho testu. Rekla bych, ze vypada lip nez ten vcerejsi odpoledni :slight_smile:
23. led 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikipos Myslim,ze je to jasne.Moc gratuluji a posli nam sem nejaky ten tehu bacil. Citilas nejake priznaky a kdJsme tu totiz ve fazi cekani :slight_smile:
23. led 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos Vis kolik dni je to po ovu?
23. led 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Kolik dni jsem po ovu vubec netusim, protoze jsem si nedelala ani testy, ani nemerila BT. A s priznaky je to tezko rict... O vikendu jsem ocekavala MS a kdyz jsem sla na wc, mela jsem na papiru malicko krve, tak jsem myslela ze uz to prijde. Od pondeli pak uz zase nic a v po a ut jsem mela prujem. Dalsi dny me trosku poboluvalo v podbrisku, ale MS stale nikde... A protoze poslednich 12 dni tvrde makam s Jillian, rekla jsem si, ze si radsi udelam test, abych cvicenim neco nepokazila :slight_smile: No a vysledek je tady :slight_smile: Prasky jsem vysadila po cca 13 letech ted v polovine listopadu...
23. led 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos obrovská gratulace, semínko zasazeno a z testu je to jasně vidět. Čekáme na těhu bacil :grinning:
23. led 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikipos Moc gratuluji,ja doufam,ze za tyden najdu taky //
23. led 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik
@maice Holky, dekuji za gratulace a drzim pesticky, aby vam to brzy vyslo :wink:
23. led 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Dobré ráno, taky mě v podbřišku pobolívá. Jinak žádné příznaky.... pořád je brzo. Oproti minulým měsícům pouze ten rozdíl že mě nebolí bradavky (ty mě v minulých měsících bolely vždy po ovu) takže nevím..... vzala jsem listovku, zajedla to ananasem a už se jen pomodlit :grinning:
23. led 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová, jen si čtu vaše příspěvky a moc všem těhotným gratuluji !! S přítelem se snažíme od října, zatím nic :frowning2: , v pondělí mám OVU, tak na to skočíme a uvidím. Taky bych už ráda viděla //. Snad nám to taky vyjde jako vám všem !! :slight_smile:
23. led 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova Už jsme jak nějaká sekta... :slight_smile: zakládáme nové náboženství...mě včera píchal bok jak blázen, někde v oblasti vaječníku, dneska už nic...
23. led 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..ja jsem asi divna..ULZ i krev rika ze tehu nejsem..j si myslim ze jsem..vcera mela prijit mrcha a byla u me jen 4 hodiny a pak zas nic..od vecera jsem bez tamponu..tak ja uz nevim..pockam 14 dni a zajdu na gyndu
23. led 2014 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mam ut tyden priznaky..jako unava,bolest prsou,pichani v podbrisku,nevolnost a ndloby
23. led 2014 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice :grinning: ještě vymyslet název naší sekty :grinning:
23. led 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova Vyckej jeste pár dní a zkus testík znovu...:slight_smile:
23. led 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Nějaké návrhy?
23. led 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos krásně sílí,tak hurá na gyndu.A vitej v klubu těhotných
23. led 2014 v 09:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice nic mě nenapadá :grinning:
23. led 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Tak já o tom popřemýšlím...
23. led 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova to buď v klidu to jsem měla u Tynky 3 neděle těhotná a každej říkal,že nejsem.Počkej pár dní a testy opakuj,ale jestli jsi měla slabě spineni,tak počkej,zhruba 8-11 den dochází k uhnizdovani vajíčka a ten test to nemusí odhadnout a z.krve to poznají prej 10 den,já byla 21 dní a nic nepoznali,ale jsi žena a pokud se těhotné cítis a nemáš to vsugerovany,tak zřejmě jsi,budu ti držet palecky při čekání.
23. led 2014 v 09:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maice@ Pockam tyden a testnu se xD Uz od prosince to mam cely nejaky divny...v ptosinci bylo HCG 21,8 a vcera pry nic..neverim ze nejsem tehu..citim se jinak a mam jiny nazor nez doktor
23. led 2014 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek