• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

16. prosince 2017 
@lenkasaf hlavně si otevři láhev vína a nemyslete na to.Bejvalej se snaží 3 roky,ale hrozně na to myslí,jsou ti posedlí a nedaří se jim.
23. led 2014 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
verik2@pockam a uvidim xD Mam to cele divne..neverim dokrirce a vim ze budu ikdyz krev zar
zatim nic nepotvrdila
23. led 2014 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova A mezi tim nalezem HCG a nynejskem jsi krvacela?
23. led 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na první kontrole. Těhu je potvrzeno, vidět byla jen dutinka, neviděla ani počet zárodků ani jestli jsou živé, ale ještě je brzo. Fotečku kdyžtak dodám večer. Ale je tam a to je hlavní. Další kontrolu mám za 3 týdny a ta už bude se vším všudy, s odběry a už by mělo být vidět srdíčko.
Od včerejška je mi už líp a cítím víc energie, tak mi to čekání snad rychleji uteče :slight_smile:
23. led 2014 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a ahoj, já to měla mít 16tého,ale špinila jsem 17 odpo,18ctého jsem myslela, že se to rozjede, pač to bylo jako na začátku ms,sice dost málo,ale bylo i s kousky krevních mini sraženin a 19tého jsem špinila zase do oběda, pak nic a pak až druhý den ráno jsem trochu špinila, a pak zase nic až večer trošku a v utery ráno taky trochu a od té doby nic..to špinění bylo takové hnědočervené, jinak jsem si v pondělí 20tého dělala test a negativní, gyndař mi řekl at počkám ještě tak deset dnů a zkusím znovu test...jinak má normální ms je 5 dní z toho 4 dny úplně,že nestíhám měnit a pak špinění..a ted tohle, takže mi to hlava nebrala,ale řekla jsem si, že testovat budu, až budu mít tak týden spoždění,takže se pak uvidí...prostě bud přišla ms jako lehké špinění a to bezbolestné,takže jsem ani nic nepostřehla,anebo mi ovulka začla týden před očekávanou ms a tím pádem jsem to měla slaboučké..nevím, uvidí se a co ty?
23. led 2014 v 10:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2014 v 10:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n dobrý:-ú..už se určitě všíchni těšíme na fotečku:D
23. led 2014 v 10:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n gratulace obrovská :grinning: mám radost i za tebe,hlavně ať je mimi zdraví a večer tu fotku
23. led 2014 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n gratulace obrovská :grinning: mám radost i za tebe,hlavně ať je mimi zdraví a večer tu fotku
@kackarebicerova já ji taky nevěřila a boleli mě děsně prsa
23. led 2014 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratuluju @nikipos. Já jdu na už zítra,tak to bude6+1 a snad taky uvidí něco...je to fajn vid...
23. led 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
verik2@ maice@ Veri prsa me boli jak cert a Maice 25.12. jsem vice spinila a tak mi ten den vzali krev a nasli hcg 21,8 a ted ve stredu zadny hcg nenasli ale ja jim neverim
23. led 2014 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Děkuji za podporu. :slight_smile:
23. led 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackarebicerova A nemohlo to s tim spinenim odejit? Casny potrat? Pak by Hcg v krvi bylo a tehu priznaky taky...
23. led 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak mě přepadá pocit, že to tento měsíc nevyšlo :frowning2:
23. led 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova maice má pravdu, měla jsem na testu ducha tyden před ms,pak mi došla, sice špinění a bezbolestné,ale došlo,pak jsem zopakovala test a tam nic...zkus na to nemyslet, a radši počítej s tím, že to nevyšlo, a téš se na to, až to přijde, jinak se z toho zblázníš...třeba si i převitamínovaná anebo ti schází vitamíny..
23. led 2014 v 10:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova nepropadej:slight_smile:uvidíš:slight_smile:a proč myslíš,že to nevyšlo?
23. led 2014 v 10:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos není zač,ale musíš sem postupně házet testíky, jak se čárka vybarvuje a taky nám tady musíš referovat, zda je vše ok:slight_smile:
23. led 2014 v 11:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já nevím .... jen pocit .... Minulý měsic jsem zas měla pocit že to určitě vyšlo :grinning: Možná jen strach že mě čeká opět zklamaní .... uaaaaa musím si najít nějakou zábavu ať na to nemyslím ;)
23. led 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Ten mam kazdych 5 minut...ale nesmime to vzdat? Co dnes?Nejake pocity?
23. led 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Hele to je na nic....ja jsem zamestnana 18 hodin denne a stejne myslim jen na to...
23. led 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice pocity vůbec žádné .... nic co by nasvědčovalo ale jsem 5 max 6 DPO takže kdyby něco bylo bylo by to stejně jen vsugerované... tak možná lepší že nic :slight_smile: já už jsem to vymyslela.Plánuju tetování už od svatby takže pokud to nevyjde jdu do toho tak se mám aspoň na co těšit ;)
23. led 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova já jsem zažila taky zklamání ted..ale jsem taková, že když chci a nejde mi to, tak to tolik neřešim už:slight_smile:..zápal mi většinou při neuspěchu opadá:D...já mám tetování:D..necelej rok:D a jaký chceš:?a kam:?
23. led 2014 v 11:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Ja jsem asi taky 6DPO,no jo co vymyslim ja?Tetovani uz mam....!Sakra,vzdyt nam to vyjde :slight_smile:)))
23. led 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice
@danielka1985 taky už jedno mám :wink: vzadu na krku. Dalši chdvě proi na ruku vnitřní stranu zápěstí jen takové menší, dvě propojené srdce jako připomínku svatby. Moc se na něj těším každopádně odloží termínu kvůli mimču by mi nevadilo :wink:
23. led 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova mám na zádech nad zadkem,ale chtěla bych na nohu taky..
23. led 2014 v 11:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no na me bylo videt i prvni tehu strasne brzy....ted mam brisko takto vyfoukle...jak pises kdyz lezim, tak take delohu citim...
23. led 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos super, krásně testík sílí!!!!Gratuluji!
23. led 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova :slight_smile: ted si mě pobavila...listovku, ananas a pomodlit :slight_smile:
23. led 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkasaf vítám tě tady a držím palečky,aby si se brzy dočkalal //
23. led 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek