• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
23. led 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n jůůů no to je super! Tak aby bylo vše tak jak má a příště si viděla krásné srdíčko. Fotečku určitě přidej! Ráda se pokochám :slight_smile:
23. led 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jéééé krásné bříško ;)
23. led 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Čauky, tak mi se včera rozjela MS :unamused: Ale na druhou stranu aspoň vím na čem jsem a můžu zase s klidem začít nanovou nový měsíc zkoušení. Opozdilo se mi to o jeden den, což je v pohodě, jen jsem nikdy před MS nešpinila a teď to byly dva dny, tak jsem se snažila dopídit toho co se děje.
Nejhorší je, jak nevíš, co se děje. Buď ať MS příjde a nebo ne - tohle špinění je na prd. Tak snad brzy zjistíš, co se dělo u tebe a bude vše tak jak má být :wink:
23. led 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova žádné takové myšlenky!!! Budou // ....pozitivní myšlení :wink:
23. led 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@danielka1985 Holky jste blázni, manžel má dvě tetování a já bych nešla ani do jednoho...jsem v tomhle posera :grinning:
23. led 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin snažím se ;) ANO BUDOU // věřím v to !!
23. led 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já než vás dočtu, tak z té mé kozi zešedivím...ale zdá se že konečně usnula a já budu mít klídek...jupí.
23. led 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Budou! Držím pěsti!! A hned v závěsu se přihlásím s // já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Věřím na pozitivní myšlení, takže si prostě představuju, že už je prcek uvnitř, je to kluk a je zdravý :slight_smile: Někomu můžu připadat jako blázen, ale věřím v to, že si přivoláváme to, na co myslíme. Takže jsem prostě těhotná a žádné myšlenky na to, že nejsem, si nemůžu dovolit :grinning:
23. led 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monikaklosova děkuji za pochvalu pípíka...a ano...to je správný přístup :slight_smile:
23. led 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a držím palce do dalšího kola!!! Máš pravdu, to špinení je na prd...první měsíc jsem špinila 3dny a nevěděla jsem co se děje...pak jsem si řekla, že to asi teda nevyšlo a šup MS se rozjela...možná, že si to posouváme sami tím čekáním, že nedorazí... to je jediné co mě totiž tenkrát napadlo...
23. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a chi chi ;) to se mi líbí..... je to hezká představa. Krásně se mi tam teď uhnizďuje, zavrtává aby mohlo hezky růst ;) a bude to taky chlapeček a bude mít modré oči po tatínkovi :wink:
23. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak vás holky všechny dneska zdravím! Já se cítím báječně,žádné bolesti, žádná únava, no pohoda. Dole se zdá také vše v pohodě...žádné špinění, jen mléčný výtok,tak už se těším na pondělí na UTZ....se nemohu nějak dočkat...ale dneska už je čtvrtek víkend se přehoupne a pomažeme k doktorce.
Ráno jsme byly s malou na výtvarce,tak jsme měli o zábavu postaráno a ted si dám bábovku a čajík...a pak musím uvařit mužíčkovi papání...
23. led 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Děkuju! :slight_smile: Nejistota je nejhorší a hlavně jsme podle mě všechny nedočkavé a chceme všechno vědět hned :slight_smile:
23. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a no jo, jsme tipické ženské...ideální by bylo mít ovulaci každý týden a oplodnení zjistit několik dní po oplodnění :grinning:
23. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jooo to by bylo fajn, druhý den po ovu a po sexu udělat testik a vědět na čem jsi ... to by se mi líbilo :wink: ale to by bylo moc jednoduché ....
23. led 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova :wink: Jo, přesně tak na to. :wink: A navíc si říkám, že to mimčo prostě ví, kdy je pro něj nejlepší přijít, tak si prostě vybere pro něj tu nejlepší dobu a my s tím stejně nic nuděláme. Jen můžeme zařídit super pohodové podmínky, žádné stresy.
Moc ti držím pěsti, aby ti to vyšlo!!!
23. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a děkuji, to máš pravdu. Jednou to přijde ať ted nebo za měsic či víc ... můžeme tomu jít trošku naproti ale ten správný termín si přiroda vybere sama ;) Takže máš pravdu brát to pozitivně je to hlavní. ;) Děkuji budu informovat jak jsem dopadla.... a tobě taky držím pěsti ať se raduješ z // na testu ;)
23. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Nejlépe to zjistit několik hodin po oplodnění :D Tak si říkám, že to ti chlapi mají jednoduché... nemusí takové blázniviny řešit :slight_smile: Ale na druhou stranu jim nezávidím, že nemůžou být těhotní :slight_smile:
23. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj, to by pak nemělo to své kouzlo :wink:
23. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a tak já bych vydržela i nějaký ten den :slight_smile: . JJ, těhulkování si můžeme užít jen my ženský :grinning:
23. led 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Děkuji. A gratuluji k mimi :slight_smile:
23. led 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin to máš jedno u nás nemá tetování nikdo a mě by tam taky nikdy nikdo nedostal :slight_smile:
23. led 2014 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin je to jako kdyby sis trhala chlupy strojkem, nebo trhala pinzetou, takže mě to lohtalo:D
23. led 2014 ve 14:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to by jsme chtěli moc...víš co je nejhorší,to těhotenství těch 10 lunarnich měsíců uteče jako voda,ale ten měsíc do další menstruace se neskutečně vleče,to je děs,já teď čekala 3 a půl měsíce a bylo to jak věčnost a teď jsem v 6 týdnu a krom neskutečný únavy o ničem nevím.Žádný bolesti nemám,ani prsa nebolí:grinning:
23. led 2014 ve 14:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 aha...tak depilaci snesu v pohodě...miluju když mám vytrhané nohy, jak neškrábu,to je paráda....jen ted jak máme malou a strojek je hlučný,tak na to prdím a nejrychlejší je žiletka... :unamused:
23. led 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hollky, já bych se už nejraději začala hrabat v těhu oblečení co mám schované ve skříni a v oblečení po malé :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hihi...njn..neboj, zase ho někdy použíješ:-ú...no, ty si vytáhneš, co si už měla, a my některé si to budeme muset koupit:D
23. led 2014 ve 14:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to jo,ale zase to první pořizování jsem si náramě užívala, to bylo takové krásné :grinning: vybírat výbavičku, postýlku, kočárek...to bylo takové ňu ňu...ted to opráším a bude hotovo...
23. led 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No mi už dneska taky hrabe, celý den sedím v práci u PC a vybírám kočárky a postýlky. :slight_smile:
23. led 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek