• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lenkasaf jo to jsem taky tenkrát vybírala sotva jsem našla //. Strašně jsem si to užívala...ted se těším na hrabání v krabicích a případně dokoupení maličkostí. Jelikož jsme u malé nevěděli co čekáme,tak jsem všechno měla v neutrální,tak asi toho dokupu moc nebude...
23. led 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale co už chci fakt pořídit asi v pondělí po UTZ tak krém na bříško od babylove z dm....používala jsme ho každý den celé těhu a neměla na bříšku ani čárku a to jsem měla pupek pořádnej...tak ted to chci také poctivě dodržovat,abych pak neměla břicho samou strii.
23. led 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jenže já ještě ani ty // nemám ! :slight_smile: Ale to přijde. :slight_smile:
23. led 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a jak už plánuje i péči o tělo..heh...štěstí, že jsem navyklá se mazat po každé koupeli..,,tajže taky doufám, že jednou nebudu mit ani tu strii po dítěti jako ted, jinak se zblázním:-P
23. led 2014 v 15:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin takže nám všem drž palce, at se nám to tento měsíc povede..:D
23. led 2014 v 15:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj, také jsem byla zvyklá se mazat...né teda každý den,ale mazala jsem se...na bříško jsem si koupila přímo krém na bříško a to jsem mazala fakt podstivě...ted bohužel....jsem ráda, že vylezu z vany a padnu do pelechu...tak se aspon sprchuju olejovým sprcháčem,abych nebyla vysušená uplně jak treska :grinning:
23. led 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jasně, že to příjde :wink:
23. led 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no tak to je přece jasné!!! Už mám křeče :grinning:
23. led 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já mám to samé,a teď je výhoda mám věci pro obě pohlaví,něco neutrálního,akorát pliny,ubrousky a vložky do pidprsenky to jediný budu kupovat,jinak všechno ostatní mám a kočár jsem kupovala pro Tynku x-lander a nezměnila bych ho ani za nic,jsem spokojená :grinning:
23. led 2014 v 15:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin závidím,mě u kluka popraskalo břicho i když jsem ho mazala,ale neměla jsem nic a pak ve 24 týdnu jsem šla spát nic a ráno břicho a jak me během 14 dnů strašně rostlo tak praskalo...no a u dcery mě popraskaly prsa z kojení a boky,jak jsem hodně zhubla,tak jsem popraskanyá celá a hazim na to bobky :grinning:
23. led 2014 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no já si neodpustím něco nepokoupit,aby miminko nemělo vše děděné,ale jen pár kousků protože nemá cenu toho mít kvanta....však určitě sama víš :wink:
23. led 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no mě naštěstí jen náznak na bocích po porodu,ale ulně to zmizelo...tak jsem ráda a ted se budu modlit at taky nepraskne nic.
23. led 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jsi hubená,já vždy měla nějaký to kilo navíc,máme to v rodině a naštěstí jsem ještě ním hubená,segry váží víc jak já a nemají děti,já už čekám 3 :grinning: ale teď se na to bříško těším,miluju to a nikdy jsem si ho neuzila,tak teď to snad bude jiný :grinning:
23. led 2014 v 15:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no v rámci možností ano :slight_smile:
Na bříško pořád vzpomínám...každej vždycky at už ho nemá, že ho nechce tahat a já když bych mohla,tak bych byla jak slon :grinning:
23. led 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ty jo mně je taky dneska nějak dobře, až mě to děsí:o)
23. led 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@v_alkyr_a @monikaklosova Tak teda pokud mimi ví, kdy má přijít, tak to si nejsem jistá, narodit se v říjnu a před sebou zimu, teda brrr, vybrala bych si lepší datum...
23. led 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Já jsem asi před měsícem před mamkou plácla, že to mimčo beztak bude narozeninový dárek pro ni. Má narozky 24.11. , tak jsem si to možná zakřikla a musím si teda ještě měsíc, dva počkat :grinning: Jak psala monikaklosova, příroda si to udělá po svojem a my to moc neovlivníme :slight_smile:
23. led 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a já taky myslela, že bude na Vánoce...no ale všechny se dočkáme věřím...
23. led 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Jasně, klidně ať to trvá trošičku dýl, jen ať je mimčo zdravé :wink:
23. led 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jen si to uzivej...muze byt hur :grinning:
23. led 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hihi...jinak jsem zvědavá, jestli to tento měsíc vyjde..heh..tikají mi hodiny:D
23. led 2014 v 18:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, dlouho jsem tu nebyla, protože jsem na snažení nechtěla myslet...posledních pár dní jsem se cejtila jinak a teď test ajsou tam //....jsem úplně v šoku!!!! Celá jsem s eroztřásla a furt si to srovnávám v hlavě. Ta druhá je sice slabá, ale už to není duch a dost jsem před tím pila....ufff ufff, musím rozdejchávat :slight_smile:))
23. led 2014 v 19:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2018 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, taky vás dnes zdravím :slight_smile: Mě se konečně dnes dle teploty potvrdilo, že jsem opravdu měla v pondělí ovulaci, tak jsem se trochu uklidnila, protože ten včerejší pokles se mi nelíbil
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987

Tak už se těším na příští víkend, ať můžu testnout :grinning:
Jasný, samé pozitivní myšlenky :grinning: Já se cítím dobře, jen mě bolí břicho a jestli to vyšlo nebo ne, žádný pocit nemám a nevím :grinning:
23. led 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Fígle na bříško beru, jaký je to přesně krém, od kdy mazat, jak často atd ? :grinning:
23. led 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a No já kdybych teď otěhotněla, tak mimčo bude mému taťkovy k narozeninám :grinning:
23. led 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata Tak to velká gratulace, doufám že budu za 10 dní taky jásat :grinning:
23. led 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy tu nejste? :grinning:
23. led 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no musím fakt říct, že tenhle měsíc jsem neměřila, a jen občas jsem na to myslela (úplně to vypustit prostě nejde), teď ke konci (kvůli možnýmu stěhování) i spíš v tom smyslu, že by to mohlo jěště chvíli počkat a šup, je to tu...no ale přece jen čárka není ještě úplně nejsilnější, tak uvidíme, jestli se něco nepokazí...moc držím palce!!!!
23. led 2014 v 19:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2018 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mathata Dík, vidím to pozitivně, ale zatím nevím nic :grinning: Moc závidím, tak hlavně ať je vše v pořádku.
23. led 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nabíjím foťák :slight_smile:)))
23. led 2014 v 19:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2018 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek