• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@mathata no super:grinning: to je pak něco člověk chce furt mimi a nic neřeší a teď zacneš řešit celou miminkovskou vybavicku:grinning: tu já naštěstí mám
23. led 2014 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Jsem na tom dnes úplně stejně, nechápu co se děje...najednou je únava pryč a mám energii, cítím se skvěle ....až mě to dnes taky vyděsilo, co se to děje :slight_smile:
23. led 2014 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin že jo já to taky nechápu a těším se na to :grinning: sice mě dneska bolí trošku bříško,ale to je tím,že jsem se fakt pěkně rozcilila a doufám,že už to řešit nebudu.Tak jsem si zarvala,bouchla dverma a zabrecela a už je zase klid...ty hormony.
23. led 2014 v 19:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak tady je první UTZ v 5.týdnu - vidět byla jenom dutinka, zatím je drobek moc malej...za 3 týdny už bude i se srdíčkem :wink: Sice tam není skoro nic vidět, ale úžasně mi to dnes zlepšilo náladu :wink:
23. led 2014 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@michaela_n no nejdřív počkám, až potvrdí doktor a pak sama sebe musím přsvědčit, že je to pravda :D, jinak krásná dutinka na UTZ!!
23. led 2014 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Má to smysl mazat bříško už tak brzo? Myslela jsem, že až se začne zvětšovat....já se mažu normálně hutnějším Dove...ale ten speciální krém je v něčem speciální? Ráda si nechám poradit :slight_smile:
23. led 2014 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata no suepr, gratuluji! dej nám fotečku :wink:
23. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 kupuju ho v Dm drogerii je to ta jejich značka babylove, prodávají to u věcí jako jsou vložky do podprsenek, jednorázové kalhotky,... je v takové tubě a stojí jestli si dobře pamatuju,tak 60,-? mám ho určitě vyfocený v nějakém albu co jsem připravovala věci pro Vanesku... A mazala jsem každý večer po koupeli a hned nějak od začátku těhu.
23. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n no páarádní UTZ, když viděl jen tu dutinku,tak už pak viděl zda byla v děloze?
23. led 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n tak určitě je dobré ho mazat čím dřív tím líp...aspon je pokožka pěkně promaštěná, pružná. Přesné složení ti ted nepovím už si to nepamatuju,ale co vím, tak obsahoval olivový olej a mě fakt vyhovoval. Sem tam jsem ho prostřídala s Nivenou,ale tímhle jsem mazala z 90%
23. led 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata gratuluji, to je skvělé:slight_smile:
@ivet1987 heh, jak si krásně vede graf:D...tak to jsem asi jediná, co si neměří teploptu,nedělá graf,ani ovulační testy...jinak jsem na tebe zvědavá i na tento testík,ale dle mě se ti vybarví:D
23. led 2014 ve 20:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Jojo, říkala, že je to pěkně v děloze.Byl tam náznak žloutkového váčku ale nebylo to moc vidět, přišla jsem hodně brzo, jsem nedočkavá ale chtěla jsem mít aspoň jistotu, že jsem si to nevymyslela a že je tam kde má být :slight_smile:
23. led 2014 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaela_n tak to je super. Já jak jsem měla jen náznak dutinky,tak mi ani nedokázala říct, zda je to na správném místě....
23. led 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin A kdy jdeš zase? Mě to čekání do 13.února přijde nekonečný..........kdy bude první vyšetření, kam můžu vzít manžela, ale aby to k něčemu bylo?
23. led 2014 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n
@lupinpupin tiše Vám závidím:slight_smile:
23. led 2014 ve 20:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n já jdu v pondělí...ale nepočítám, že by bylo něco až tak vidět...spíš počítám jen s dutinkou a zda je na správném místě...
23. led 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 neboj,takdy se brzy dočkáš :wink:
23. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj manžel chce jít už na začátku, i když třeba nebude nic vidět. Já se bojím, že to třeba nebude ok, tak aby tam raději nebyl, ale on říká, že právě proto by tam měl se mnou být...je hodnej..
23. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 i ty se dočkáš, mě je 28 let, s manželem jsme spolu už přes 10 let (jako manželé 2 roky), 2 roky jsem byla v nové práci workoholik a myslím, že teprve teď jdu správnou cestou a hlavně mám nejvyšší čas :slight_smile: I ty se brzo dočkáš :wink: I když myslím, že mi taky pomohlo pití kontryhelového čaje...
23. led 2014 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n no dutinka je vidět krásně,roste v tobě novej život,krásný
23. led 2014 ve 20:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 já ho vezmu kolem toho 12tt, jestli tahle doktorka mě bude posílat na ten screening v 1trimestru...můj gynekolog před tím neposílal, nebo posílal,ale jen rizikové klientky...tak nevím jak to má ted nová gynekoložka...No ale každoádně kolem 12tt ho beru sebou at se pokochá :slight_smile:
23. led 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin určitě bych si ten screening ve 12tt i zaplatila, je přesnější než ty tripletesty a pak když výjdou nepřesně, tak je stres...
23. led 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 krásnej ultrazvuk je kolem 12 týdne :grinning: sice měří kolem 5 cm,ale už je to človíček,hýbe se a kope.Já tam měla přítele na 1 tehu a musela jsem do něj strčit,že je konec nechápal,koukal...byl to pro něj nezapomenutelny zážitek :grinning:
23. led 2014 ve 20:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jj ten se platí, je nepovinný a někteří lékaři zasílájí jen rizikové pacientky...což byl případ mého doktora.... Ale ted bych tam chtěla jít...už jen skrz ten pásový opar jak jsem měla...
23. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n tak to so steně stará:slight_smile:,no, já piju takovou směs jednou denně(kontryhel,řebříček,hluchavka),chutná mi, a jsem jen na kys. listové,ale tu musím:-/....uvidíme,jak dlouho se snažíte s manželem?
23. led 2014 ve 21:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, to se tam ty mrnouskové ještě pěkně vejdou celé :slight_smile:
23. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 My jsme se snažili 3 měsíce...ale byla to skoro organizovaná spartakiáda :grinning: ne, vážně, bez ochrany jsme spolu spali víc jak třičtvrtě roku, ale frekvence sexu nebyla nic moc tak jsem to neřešila, jestli se daří nebo ne, byla jsem zažraná do práce...myslela jsem si, že budeme na mimi čekat o dost déle, ale na 3.pokus to vyšlo... to byl ten Silvestr no :wink:
23. led 2014 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 Já se snažim už víc jak půl roku, myslím že s maice jsme tady takové rekordmanky....už mě to ale docela sere "lámat rekordy"
23. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ted z jiného soudku....co pořád doma vaříte? Mě nevadí vaření,ale je hrozné něco vymýšlet... Dnes jsme měli rajskou, zítra máme kuřecí v hořčičné omáčce, před tím jsme měli boloňské těstoviny, před tím sekanou... A co vymyslet na víkend...chjo :confounded:
23. led 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Když mi dojdou nápady, beru inspiraci zde - každý týden jiné menu http://www.recepty.cz/tydenni-menu/
23. led 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek