• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@kajuga jdu to zkouknout :slight_smile: díky :slight_smile:
23. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n dobrý, do třetice všeho dobrého:D
@kajuga no, třeba Vás předčím:grinning:
23. led 2014 ve 21:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin svíčková, čína, rizoto, zapečené brambory či těstoviny,výpečky atd...hihi..masové rolády plněné..
23. led 2014 ve 21:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj, to všechno taky dělám...jen jak vařím skoro každý den,tak mi to připadá, že vařím pořád to samé :-/
23. led 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já testy nedělám, ale tu teplotu jo, protože po vysazení prášku jsem nevěděla, jestli bude ovť. Doktorka děsila že může trvat i rok než otěhotim. a délku cyklu jsem taky nevěděla a takto aspoň vím, kdy to dostanu a kdy je ovu :slight_smile:
23. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to ti jen přijde:slight_smile:..pač furt vaříš:slight_smile:..já to mám dobré, ten můj jak chodí jednou za čas na 24 h. do práce,tak je často doma a i vaří, sice se nikdy nedotkne domácích prací,ale aspon vaří:slight_smile:
23. led 2014 ve 21:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Přidávám se do klubu, taky nic neměřím ani nehlídám. Zatím tomu nechávám volný průběh :slight_smile:
23. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ale ovu by ti měl zjistit gyndař, mě to kontroloval, po vysazení prášků, zda k ní dochází, sice pak rok ji nekontroloval,ale v říjnu mi řekl, že jsem naprosto vpořádku a že pokud chci, tak se máme pokusit o dítě,takže doufám, že opravdu mám ovulku a ne plané poplachy, či domění dle výtoku ,že ji mám,..ted si mi nasadila brouka do hlavy:D
23. led 2014 ve 21:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a to já měla i problém s prolaktinem,tak jsem se fakt bála abych ovulaci měla, tak aspoň tu teplotu :grinning:
23. led 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a a jak dlouho tomu necháváš volný průběh?:D
23. led 2014 ve 21:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 @v_alkyr_a Holky, já taky nic nesledovala...od poloviny září jsme nechávali volný průběh..
23. led 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak manža taky vaří a teda i uklízí...ale stejně jídla vymejšlíme spolu a příde nám to pořád dokola...ale asi je to tak všude...co taky pořád vymejšlet co :slight_smile:
23. led 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to bych tam ale musela pořád chodit jestli ji mám :grinning: já tam byla jen na preventivní a že budu chtít mimi, tak se podívala na stav vaječníků po prascich a hrůza
23. led 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 heh..to zase ten můj řekl, že dobrý, že mě prášky nepoznamenaly:D..tak jsem si oddychla,jen rok trvalo než se tělo dalo dokupy..mám jít v březnu,tak jsem zvědavá co mi řekne, když do té doby nebudu, tak se s ním poradím co a jak:slight_smile:..jinak mě teď tlačí vaječníky,takže asi ovulka přijde brzy:slight_smile:
23. led 2014 ve 21:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 no, to se snaží dávat od prosince,ale stejně na to myslím..a přemýšlím, co když tohle, co když tamto:D..prostě masakr:D
23. led 2014 ve 21:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to máš dobrý, já když neumyju jeden blbej hrnek, či nestihnu domýt nádobí, tak našpulí tu svoji držtičku, vždy poznám..tak se vždycky klidím ven se psem či jdu do jiného pokoje...a pak splaskne a jde za mnou:D
23. led 2014 ve 21:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, clovek tu den neni a nez to vsechno precte ubehne pul hodiny! :slight_smile: Vy jste strasne drbny :D. A nez dojdu na konec tak zapomenu komu jsem chtela poprat :frowning2: a na co reagovat. No nic tak aspon tak obecne vsem novym tehulkam preju at je vse v poradku a krasne rostete :slight_smile:
Jinak ja zrovna ted docela trpim, fakt me ten podbrisek dost boli/ picha. Tak nevim jestli si mam delat nadeje nebo ne. Jsem 9dpo asi.
23. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no zatím mají místa dost,ale ke konci to jsou chudáci...ale musí tam ještě chvíli vydržet.
23. led 2014 ve 22:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no, oni asi všechny se začátkem v září asi otěhotněly, pač diskuse usnula. a vy jste všechny moc milé...
23. led 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajuga Moje rec...ale,treba jsme to ted zlomily :slight_smile:)))
23. led 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 teda dost tučné věci,já dělám těstoviny,zítra rybu a chci dělat leco...jejím tučné maso,ale dneska jsem koupila libove hovězí,ale krásný,tak udělám okurkovou omáčku,mám chuť na kysely okurky.
23. led 2014 ve 22:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za zmatenou zprávu, pochopila jsme to tak, proč sem píšu když jsem se snažila už od září.. jinak mě doktorka nc o vaječnících a ničem neříkala, jen řekla, že je vše ok. ani jsem ne´věděla, jak vypadají jako po prášcích.jak jako??
23. led 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ono jde o partu...udělá to hodně.Mě taky každej nesedne...ale to je daný mim znamením,jsem holt lev jak se patří :grinning: jen teď bez sexuálního apetitu,vůbec na to nemám chuť.Ale fakt vůbec se dám zachvili k jeptiskam :grinning: těhotná jeptiska :grinning: krása...
23. led 2014 ve 22:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 a proč by to mělo vadit?My se taky snažili, ale taky od září,v prosinci mě bylo řečeno,že jsem neplodna :grinning: no nevím,když jsem těhotná,teď už teda neplodna určitě jsem :grinning:
23. led 2014 ve 22:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 choutky jo?já zítra udělám rizoto:D..a slíbila jsem bábovku:D
23. led 2014 ve 22:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 A proč jako jsi měla být neplodná? Ti dělali nějaká vyšetření? Půl roku jsem slyšela, že je jako nic skoro ...
23. led 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 aha..tak to jo, tady bude dlouho živo:D
23. led 2014 ve 22:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 :D...a co to máš za doktora, že Ti řekl, že si neplodná a dle čeho to určil/a?
23. led 2014 ve 22:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Uz to mam...nase nove nabozenstvi (sekta) se bude jmenovat "tehusekt" tehu kdyz to vyjde...sekt kdyz ne :grinning:
23. led 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vercik83 protože jsem stále kojila, ale dceři budou v únoru 2 roky a kozy se nechtěla vzdát.tak nejdřív že neovuluji,tak jsem měřila bazalni teplotu a zjistila že ovuluji...ale rozhazeny hormony,každej měsíc vyvovalacka,prostě děs,tak řekl,že myom a při kojení prolaktin způsobují neplodnost a že otehotnim až přestanu kojit,ale je fakt ze v prosinci jsem ze 3 kojení denně začala kojit jen jednou a občas chtěla až druhej den.Ale i přes to jsem těhotná a doktor toto nechápe :grinning: jsem asi moc chytlava
23. led 2014 ve 22:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek