• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@moon10 Je fakt, že se pozoruju, to je jasné:slight_smile: Navíc mám teď po vysazení po 10ti letech poprvé cyklus bez HA, tak tyhle bolesti prsou a břicha připisuju i tomu, že na tu změnu tělo nějak reaguje. Ale ve skrytu duše stejně budu pořád doufat, že těhu bude co nejdříve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky přeju, ať se vám co nejdříve zadaří :wink:
19. pro 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky a uhnízdění spíše bývá poznat nebo si toho nemusím všimnout? Jestli se tu občas hloupě ptám, tak se omlouvám, ale zatím jsem bez jakýchkoliv zkušeností a vy už některé děti máte:slight_smile:
19. pro 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a no já jsem to u malé vůbec neporozovala a ani netušila, že nějaké uhnizdování se může nějak projevit...vlastně jsem to zjistila až ted když jsem začala špinit,tak jsem hledala co to může být a pak vše vyčetla...někdo něco pozoruje, nekdo ne...může to být špinění, to bývá 1-2dny a někdo třeba cítí bolest v podbřišku...
19. pro 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím 1DC a pěkně bolestivý...chjoo, takže jedeme znova. Včera jsem to obrečela, dneska už je líp :slight_smile:
20. pro 2013 v 07:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě by o víkendu měla přijít ovulace :slight_smile: tak se budeme s manžílkem pořádně snažit !! Držte palce a po novém roce se uvidí :wink:
20. pro 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko holky tak mě dnes čeká první kontrola u Dr. :slight_smile: jsem z toho hrozně nervozní :cry: Jinak přikládám pro zajímavost adresu na těhu kalendář http://www.convertworld.com/cs/tehotensky-kalendar
20. pro 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co je nového a jak pokračujete ve snažení:slight_smile: Já jsem dnes zkoušela testovat a nic :unamused: Mám dva dny do MS, ale asi mi dárek pod stromeček v podobě pozitivního testu nevyjde. Přeju vám všem krásné Vánoce a úspěšné snažení v tento pohodový čas :slight_smile:
22. pro 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a jo, možná tělo taky reaguje, já s tím nemám zkušenosti, p. jsem HA nikdy nebrala, od začátku se mi to nějak příčí cpát do sebe něco takovýho, měla bych pak pocit, že moje tělo funguje jako robot a ne jako člověk, je to moc umělé a velký zásah do přírody, jestli můžu radit, holky neberte to! :sunglasses:
22. pro 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a i tobě krásné Vánoce a hlavně klíííd!!! Nejsou to závody, je to nejvyšší akt lásky, tak nestresujme a neničme si hezké dny! :slight_smile:
22. pro 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se dozvím, jestli se zadařilo (spíš asi ne, protože jak jsem psala, tak jsme tento měsíc na sebe neměli v příhodné dny čas), asi až na Silvestra. Tak když to nevyjde, tak se budu moct utěšovat, že aspoň můžu pořádně slavit :grinning:
22. pro 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a Ahojky, já budu mít ovu na štědrý den,ale už teď mám chutěš a pobolívá podřišek, tak uvidíme:o) tobě přeji at vám to vyjde a když ne tak příště:o) hlavě pohodu a dobrou náladu :wink: však ono to příjde.
22. pro 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, preji vam vsem krasne vanoce!
Jinak me prave odesla MS a ovu by mela prijit koncem a nebo zacatkem roku, tak uvidimenjestli vyjde druhy pokus...ovu testy mam nachystane, tak snad ovu nepropasnem a druhatko bude hotove.
23. pro 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin určitě ;) druhý pokus to jistí !!! mě už druhý pokus pomalu končí ... teď si jen počkat na Nový rok a uvidíme co nám to přinese .....

Jinak všem snažícím se přeji Šťastné Vánoce a brzičko vysněné pozitivní testíky !!!
23. pro 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova no uvidime...u Vanesky to tak bylo, tak treba i u druheho...nechame se prekvapit...kdyz by to nevyslo, tak bych zkusila kontryhelovy caj na urovnani cyklu...kamaradka mi rikala jak ho pit, tyk bych treba zkusila cajik.
Tobe drzim palce, at mate krasny novorocni darecek :wink:
23. pro 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak prvni pokus nam nevysel, ale nevadi, treba vyjde nejaky dalsi v poradi. Ale slzy teda ukaply, to bych kecala. Ovu by mela byt kolem 5.1. Tak jedeme dal...
25. pro 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka Já jsem na tom stejně, včera přišla MS a taky jsem si ji trošku obrečela :slight_smile: Ale aspoň si přes svátky můžu dát vínko a jede se dál. Snad nám to vyjde co nejdříve :wink:
25. pro 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že konečně žijící snažilky....s manželem se snažíme už od června :( Ale zatím marně...nějak nemůžu srovnat sebe a svůj cyklus, nějaké rozhozené hormony po vysazeni HA (asi po 12 letech :(). Má někdo podobnou zkušenost?
25. pro 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ahojky, já úplne stejnou... snažíme se od května, nebo teda v květnu jsem vysadila, taky po 12 letech... dneska jsem 32 DC, tak už trošičku doufám, ale minuly mesic jsem to taky dostala 33 DC, takže uvidíme... jinak cyklus mam pokaždé jiný... Doktorka mi řekla, ze to budeme řešit nejdřív v únoru...
25. pro 2013 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@faminka ahojky a tak kdy budeš testovat? Moc bych ti to přála a amo že i všem ostatnim :o)
25. pro 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Dekuju moc :slight_smile: No zkoušela jsem na Štědrý den, i když jsem věděla, ze to nemůže vyjít, ale říkala jsem si, ze by to byl super darecek... ale bylo snehobilo... já mam ovulku až dost pozdě, cca 23 DC... tak teď jsem si dala "termín" 29. Tak uvidíme :slight_smile:
25. pro 2013 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky. Doktorka mi delala ster, rekla mi, ze mam jine pH nez bych mela mit a predepsala mi entizol. Mam po MS a tak sem zacala s uzivanim (zavadenim) tablet. Ale tak si rikam, zda to ty spermiky nezabije az na to prijde... :(
25. pro 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dostala Clostylbegyt na podporu ovulace, ale hladina progesteronu stale nizka :( a tak jsem dnes 33 DC a menses stale nikde :( No tak nevim...
25. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka A ptala jsi se na to dr? Mela by vedet, zda jim to pripadne skodi nebo ne :slight_smile:
25. pro 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Tak to můžeme doufat spolu :slight_smile: a tobě doktorka už něco predepsala? Me řekla, ze nejdřív v tom únoru to Budem řešit, ze do te doby je to v poho... pritom me bude 30, tak se moc necítím na nějaký dvouletý 'lelkovani' třeba. :frowning2:
25. pro 2013 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@faminka a tak co? povidej přeháněj :wink:
25. pro 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle No zatím není moc co :frowning2: MS nikde, ale testik taky negativ... takže teď to nejhorší čekaní před sebou :frowning2:
25. pro 2013 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@faminka jj tak at to dobre dopadne :o) doufam ze se pak přihlásíš. a kolik dni mas zpoždění?
25. pro 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka ahojky, pH? jo? no tak snad se ti to dá dohromady co nejdříve, docela jsi mě ted vylekala :unamused:
25. pro 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle dekuji moc! Jojo, určitě pak pisnu :slight_smile: no těžko říct, kolik dni, už jsem mela cyklus 25 dni, ale taky 33... takže těžko říct :frowning2: zkusím testnout tak za tri dny a uvidíme... :slight_smile:
25. pro 2013 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@faminka tak to na tebe budu moc myslet :o) já doufam ze se nám ted take zadarilo,ale tezko rict.
25. pro 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek