• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@danielka1985 hm já dělala strudl,děti milujou jablka a zítra udělám nepecenej dort :grinning:z jabkama
23. led 2014 ve 22:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo...takže zejtra se bude péct a vařit:D
23. led 2014 ve 22:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 protože jsem kojila a měla rozhazene hormony,každej měsíc vyvovalacka,bez ní menzes nepřišla a já už byla s nervana na dranc :grinning:
23. led 2014 ve 22:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no to víš 2 hladový děti :grinning:
23. led 2014 ve 22:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a péct nebudu ten dort se nepece,dá se stuhnout do lednice :grinning: ale budu muset zavolat kamarádce at mi ještě jednou řekne postup:grinning:
23. led 2014 ve 22:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Aha. no to je dobře. V medicíně není nic nikdy jisté....
23. led 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...meli jste pocit,ze jste tehotne...???
23. led 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 na mě ne holt musím mít něco extra
23. led 2014 ve 23:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice před 3 mesicema a nebyla jsem,teď vůbec,ale při prvních 2 tehu jsem to poznala okamžitě,že je se mnou něco jinak,a pak jsem opravdu byla...u kluka po týdnu a pozitivní test až za 14 dní u dcery druhej den po oplodnění jsem říkala,že jsem těhotná a všichni to poznali až v 7 týdnu :grinning:
23. led 2014 ve 23:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice já jo a pak jsem minimálně zašpinila /asi hnízdění/ a myslela jsem si, že menses začíná a byla jsem z toho celá překvapená jak jsem si myslela, že jsem těhotná a ona přichází. no a pak nepřišla...
23. led 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no,ale jde vidět, že si pěkně plodná:D
23. led 2014 ve 23:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Ja napsala holky chtely s mekkym...Fuj jsem prasatko!
23. led 2014 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a proč sis to nenapsala:D
23. led 2014 ve 23:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Já to i přehlédla...zkoušela jsem si jak bude vypadat mimino v tom programu jak to smísí fotku tvou a partnera a vyjde podoba dítěte. je to kravina, ale srandovní...
23. led 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu si lehnou. dobrou
23. led 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu, dobrou..v šest mám budíček:-/
23. led 2014 ve 23:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já jsem přes noc v práci a pak celý den, už to pomalu rychle nedávám..
23. led 2014 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 a co děláš?
23. led 2014 ve 23:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no 1 dítě po 8 letech selhala antikoncepce a já po měsíční známosti měla v ruce pozitivní test,dcera hned po vysazení a teď ani nemluvím.My to máme v rodině,Ale já jsem extrémně chytlava :grinning:
24. led 2014 v 06:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Prášky jsem dobrala na konci listopadu, takže dvy cykly se zatím nezadařilo. Teď bude třetí kolo. A ty jsi na tom jak? :slight_smile:
24. led 2014 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 wau, no já jsem taky z početné rodiny, čtyři sourozenci a jsem desetinásobná teta:slight_smile:...tak jsem zvědavá jak já budu chytlavá:D...
24. led 2014 v 07:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a já musela přestat brát prášky před dvěma lety kvůli FV Leiden, tři měsíce trvalo než jsem měla ovulaci, pak jsem ji půl roku měla dvakrát a pak už se ustálila na jednou za měsíc...no, a pak byla vyšetření, zda je vše ok, dávala jsem si pozor a během ovulky, kterou jsem spozorovala, jsem se souloži vyhýbala jak nevím co:D...no v červnu jsme chtěli,ale pak mi na dovče volal gyndař a řekl, at se přestaneme snažit ,že potřebuje odebrat vzorky,zda čipek atd je v pořádku,takže pak nic a v záři jsme šla, pak dva měsíce bylo hojení a o Vánocích jsme si řekli, že jo, no ale moc spolu nespíme a pak dorazila slabounká mrcha se špiněním, tak jsem tomu mýmu řekla, že pokud chce mít dítě, tak mazlení jednou týdně nestačí(a to já jsem sexuální maniak):D..takže pro mě to je utrpení:D..takže ted asi je zřejmě druhé kolo, pač po špinění vyšel test negativní
24. led 2014 v 07:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice parada :wink: hrdě se hlásím k novému uskupení Tehusekt :grinning: jivšechny zdravim v novém dni .
24. led 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2014 v 08:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no to by si mohl zkusit..ma zdrave ruce a nohy, tak to muze udelat sam. Jedine co jsem si ho rozmazlila, kdyz jsme se prestehovali a ja byla doma na rizikovem, tak jsem vse delala sama a kdyz pak prisla mala nasvet rychle pochopil, ze zas bude muset pridat ruce k dilu :wink:
24. led 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj ke konci jsou utiskovany :grinning:
24. led 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 co je to prosim te za blbost, ze pri kojeni nemuzes otehotnet??? Vsak to vubec neni pravda a vsude ti pisou, ze se na to neda spolehat a neda se to brat jako antikoncepce.... A proc ti pichal vyvolavacky kdyz si kojila? Me se vratila MS az kdyz jsem uplne prestala kojit a to bylo male 18mesicu... kdyz jsem byla u doktora na kontrole a ptal se jak na tom sem, tak mi pak vzdy rekl at si to uzivam a ze usetrim aspon za vlozky :grinning: o vyvolavackach ani slovo...pri kojeni pracuji stale hormony a jsou uplne zbytecne!
24. led 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to je urcite dortik kde se jablicka rozvari a pak primicha pudink ne? Ten ja miluji...mnam :grinning:
24. led 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no ja mela takovy divny pocit, ze jsem se bala udelat testik....uplne se mi pak klepali ruce...
24. led 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Tak jak dneska ?? nějaké nové pocity ??
24. led 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek