• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
Devcata take vas dnes zdravim! Zdarne jsem vas docetla :slight_smile:
Mala ma kasel a rymu, tak budeme dneska odpocivat u pohadek.
Jinak jsem rano delala posledni testik co jsem mela doma...chtela jsem si overit zda po tom mem spineni tam//zustali... a tady mate fotecku :slight_smile:
24. led 2014 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lupinpupin Krasneeee!!!! Ja bych chtela taky...
24. led 2014 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Moc hezké, gratuluji a užívej si to !!!
24. led 2014 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin závidím a snad se taky dočkám takové dálnice brzo :grinning:
24. led 2014 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova Ja nevim...mam takovy citlivy podbrisek...ale zadne extra zmeny...spis uz jsem dost nervni...
24. led 2014 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice tak to jsme na tom podobně..... podbřišek taky cítím ale jen tak lehce, pořád odpočítávám dny.... ale do příští soboty je tááááák daleko
24. led 2014 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky diky vam vsem! Vsak vy se take brzy dockate! A budete mit take takove krasne testiky!
24. led 2014 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice
@monikaklosova holky vikend se prehoupne raz dva a za chvilku bude testovanicko.... tyden mate za sebou, to uz zvladnete :wink:
24. led 2014 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova Ja mam pocit,ze uz to mam jen vsugerovane...ze za normalnich okolnosti bych si snad niceho nevsimla...
24. led 2014 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Tak dnes 7dpo a nevim...nic extra necitim...
24. led 2014 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice přesně tak .... cítím to úplně stejně ... jsem zvědavá jak to dopadne.
@lupinpupin kdy ty jsi začala něco pociťovat ? a mít tušení že je to tam :slight_smile:
24. led 2014 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova Prijde mi to jako uplne scifi.Jestli tam budou// tak snad proskocim oknem....radosti!!!!
24. led 2014 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice říkám si to stejné ... nejdřív budu asi hodinu brečet radostí a pak se od štěstí zblázním :grinning: já nevím, prostě minulé dva měsíce jsem měla tušení že by to mohlo vyjít a nic .... teď mám tušení že to nevyšlo ... tak třeba se přeci jen budu radovat ;)
24. led 2014 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikaklosova nooo 7dpo jsem lehce zaspinila a pak nic...tak jsem si rikala, ze by to mohlo byt to hnizdeni protoze den po tom uz nic a tak nejak jak jsem se zacala zkoumat zda nespinim, tak jsem zjistila, ze nemuzu poradne dosahnout na cipek... spineni nikde, zadna bolest taky nikde...vse takove normalni az na ten cipek...ja nervozni jak to dopadne a 2dny pred ocekavanou MS bolest jak kdyby mela dojit, ale odpoledne prestala a uz nic...pak uz dusik den pred ocekavanou MS na testu a pak po nejakem dni uz to moje prdle spineni ktere se zatim zda ze bylo nahradou za MS a doufam, ze bude vse v pondeli na UTZ v poradku.
24. led 2014 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice drzim palce!!! Take jsem nejak nic extra necitila... jak jsem popisovala o prispevek vejs...
24. led 2014 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin děkuji za podrobný popis ;)
24. led 2014 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova neni zac :wink: byla jsem jak na houpacce...jednu ch ilku jsem myslela ze to vyslo a hned na to ze asis ne...no nervy :grinning:
24. led 2014 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jéé mluvíš mi úplně z duše :grinning: jako na houpačce .... ;) ale vyšlo ti to, to je to hlavní !!! A nám to taky vyjde ;)
24. led 2014 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 taky pěkný,moje máma má 3 holky a Táta má ještě z druhého manželství další 2 holky z toho ona jich má celkem 8 a to poslední 2 těhotenství otehotnela i s podvazanyma vajecnikama :grinning: takže jinak dobrý
24. led 2014 v 10:20  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Presne...chvili mam povit, ze je to tam...a chvili,ze je to naprd!!!
24. led 2014 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikaklosova presne tak!!! :wink:
24. led 2014 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no to jsou...no nektereh zenskej stačí malá,já od půl roka začala menstruovat,pravidelně a od roka a půl nic,ani po 2 měsících se menzes nespustila,děložní sliznice strašně vysoko a menzes nikde,tak vyvovalacky,tím dlouhodobým kojenim se mi rozcházeli hormony a jediný co, tak byla ovulka a to jsem přes ní otehotnela a pak narostla sliznice a menzes nikde,a já potřebovala aby se spustila,když jsem to neměla přes 2 měsíce a fakt jsem otehotnela až teď,když jsem kojila jen jednou za den,jinak 3x za noc a občas i přes den a mě to stačilo,že jsme do toho mlátili furt a já prostě otehotnela ani přes ovulku,proto gyndar koukal.A nechápal,je prostě malý procento dívek,kterým to stačí....já bych třeba rok po porodu otehotnela,menzes byla pravidelná,ale pak sem tam týden a pak bum a 2 měsíce nic....
24. led 2014 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice neboj dopadne to dobre. Doktor ti prasknul vajicko a tak spermonici sli na spravne misto :wink:
24. led 2014 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 aha, tak to jo...ja mysla, ze ti to vyvolaval proste ze si ji jeste nedostala treba jako ja...ze jsem ji nemela od setinedeli vlastne do toho roka a pul...tak pro to ze ti ji vyvolal...tak to je jina...
24. led 2014 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova já jsem teď třeba necítila nic.Test jsem dělala jen proto,že bych šla v lednu zase na vyvovalacku a prášky na zastavení laktece a on 4 dny po zpoždění sotva vidět duch a za 3 dny už trošku víc,ale to bylo tím,že ovulka byla asi 20 dní po poslední menstruaci.Jinak když jsem ji měla dřív,tak jsem otehotnela a teď se soupla v den očekávané menstruace spineni,večer nic a pak jen bolest podbriska,ale tam mě bolí ten rostoucí myom.
24. led 2014 v 10:37  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin ne to jsem neresila a pak se to ustalilo až teď posledních 5 měsíců do toho listopadu jsem to měla jen 3x.Prostě bída,nevadilo mě to,ale jelikož jsem chtěla mimi,tak jsem to musela řešit i kdybych nechtěla a ty nervy,to teď jak jsem těhotná,tak už je to trochu lepší,ale já si připadala jak po sestinedeli,fakt hrozný,fury jsem řvala,všechno mě rozčílilo a já nevěděla proč,ty hormony už mi nedavalo moje tělo.wto bylo šílený.se divím,že to Jirka zvládl.
24. led 2014 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin jj a dávají se tam piskoty.Tak si s dětmi pochutname,chlap to nejí,nemusí ovoce v buchte či dortu.
24. led 2014 v 10:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikaklosova @maice Holky, tak já nevim, mám z toho od včerejška zase takovej nějakej blbej pocit, že to jak již tradičně neklaplo :frowning2: Nevim proč, ale mám.... Chjo, to vypadá, že já se budu snažit ještě v době kdy Vy povedete své potomky k oltáři. Všude mraky těhotnejch a u mě zas hovno hovno
24. led 2014 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Krááásný testíky.....alespoň člověk ví, jak to vypadá :slight_smile:
24. led 2014 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajuga aaaaa špatný přístup ;) pozitivně myslet ;) taky jsem měla včera pocit že to je na prd..... dneska je to lepší.... dočkáme se všechny .... ;) a už příští týden :slight_smile:
24. led 2014 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek