• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@monikaklosova jo přesně tak...a proto jsem na něj nemohla pořádně dosáhnout...jakoby uzavel pochvu a já na něj dosáhla jen jakoby ze spodu...
24. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova a ty si ted nějak 6dní po ovulce vid?
24. led 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ty jo, ja si ho nikdy moc neochmatávala...takže nemohu moc s čím srovnávat, ale jakk Vás tak posloucham, tak jste vsechn těhu a já nic :(
24. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak já taky nějak ne,ale vždy jsem si na něj dosáhla a rádoby kolem dokola objela prstem,ale ted prostě horko těžko dosáhla vůbec na něj...
ale ty jsi taky těhu uvidíš :wink:
24. led 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tohle jsme našla: V prvních týdnech těhotenství se děložní čípek nijak nemění, a to co do velikosti, tuhosti a otevřenosti. Změny nejsou žádným průkazným příznakem těhotenství, přestože se někdy uvádí, že by na počátku těhotenství měl být děložní čípek tuhý, protažený a uzavřený. Mnohem průkaznější je těhotenský test a návštěva gynekologa.
Tak já vám holky nevím....já mám prostě tuhoně :slight_smile:))
24. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova většinou k hnízdění vajíčka dochází mezi 8-11 dnem a to vajíčko obsahuje látku,která lepta děložní sliznici a může i cevky,proto u hnízdění vajíčka může dojít k drobnemu krvácení.A pokles bazalni teploty.Ta pak zase stoupá a je stále zvýšená.A to leptani může trvat až 2 dny.Den staré vajíčko se občas už neoplodni,spermie můžou vydržet až 3 dny čekat,ale k oplozeni by mělo dojít max 12 hodin po uvolnění,pak už ta pravdepodobnost početí klesá.Je to slozitej,ale krásnej proces :grinning:
24. led 2014 ve 20:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice :grinning: :grinning: :grinning: to víš že jo...to bys ho musela pozorovat asi několik měsíců před otěhotněním,aby si věděla jakého ho máš za nozmálních okolností a pak porovnat v případě těhu.... mě zarazilo, že jsem na něj nedosáhla, tak jsem ho pak chvilku zkoumala...ale jestli to bylo přímo jako vliv těhu...to nevím :grinning:
24. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jooo 6 DPO no jsem zvědava co z toho nakonec bude ....
24. led 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo je to složité .... navíc ty dny o hodiny jsou u každé jiné to je mi jasné.... prostě nás vždycky čeka pár dní nevědomosti a čekání jak že to jen dopadlo ;)
24. led 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, já dnes měla chutě...sladké, slané, paprikové tyčinky, bonbony, topinky, hrachová polévka :grinning: no jedno lepší jak druhé :slight_smile:
24. led 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No nejsi ty těhotná????? :DDDDDD
24. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin hm zato prckovi dneska asi nechutnala ryba a já si pochutnala,ale prcek si holt vybira,jestli budu zase mít celodenní nevolnosti. do 5 měsíce,tak se mám na co těšit.
24. led 2014 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja, jaaaa budu testovat drive :D. Uz jsem si dnes koupila testy :D ale nevim kdy se odhodlam. V lekarne mi dala tt s citlivosti 25 (nevsimla jsem si :frowning2:) coz myslim neni ten nejcitlivejsi, ne? Dneska jsem 10dpo
24. led 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 Já vůbec nevím, kolikátý DPO budu, páč tento měsíc jsem nic nehlídala. Jen vím, že 1.2. budu 37 DC (i když při mém štěstí spíš tak 3DC)
24. led 2014 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky to vážně vypadá že jste asi všichni těhule nebo co....tak bylo by to moc pěkný, to né že ne. Já žádný změny necítím, ani čípek neohmatávám, tak nevím. Jen mě bolí podbřišek, ale zatím nepřišla...
Akorát teď jsme byli s manžou, kamarádkou a jejím přítelem na večeři, byla to fakt ohromná porce a nikdo nedojed - jen já :grinning: a ještě jsem dojedla po kamarádce a dala si dezertík :grinning: Fakt nevim kam se to do mě všechno vešlo, asi jsem měla opravdu hlad :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga Krasne rano,no ja zas myslela,ze si budu muset k posteli pristavit kybl,dala jsem si 1 dc vina s voltazi 0,09 a bylo mi bleeee. Vsugerace je silena vec....
25. led 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajuga zato já bych nejedla vůbec,jim z povinnosti a z kruceni žaludku a jen čekám kdy mě zase capnou nevolnosti.Asi je zase budu mít celej den a to jsem udělala těstoviny se zeleninou a k tomu rybicku mnam....ale mrne nad tím ohrnulo nos :frowning2:
25. led 2014 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se znovu hlasim s dalsi fotkou testu :slight_smile: Nechci to zakriknout, ale rekla bych, ze jsme na dobre ceste :slight_smile:
25. led 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky tak ja-tablet v ruce nohy opřené o zeť a ted mi přítel donesl snídani at prý se neopovazuji vstavat dnes jsme pojistily vcerejsi ovu!!! Tak ted jen čekat co bude dal:slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: ach jak na to mimi nemám myslet
25. led 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos to je super velká gratulaceeeee
25. led 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Děkujiiiiiiiii!
25. led 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky ale musím to nějak vydržet - zatím nevím jak :slight_smile:
25. led 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, které už čekáte... ještě jsem se vás chtěla zeptat, za jak dlouho se mám objednat ke gynekologovi? Dnes jsem 35 DC, ale netuším kolik dní po ovu... Nechci tam jít příliš brzy, abych nebyla zklamaná že tam ještě nic nevidí, ale zároveň se bojím, abych něco nepodcenila.
25. led 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 nejcitlivejsi je s 10.... nevim jestli by to to ten s 25 ukazal :unamused: asi bych koupila na zacatek citlivejsi...
25. led 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos je to tam! To je super! Gratuluji!
jinak s objednanim je to idealni tak na 7tt nebo 8tt aby bylo videt pekne i srdicko...ja byla objednana na 7tt diky spineni jsem sla driv...
25. led 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky Holky, tak dnes rano zase trocha spineni...ja se z toho asi zbalnim...je fakt, ze jsem byla ve stresu skrz malou a bolelo me trochu bricho....snad to je jen jednorazove a v pondeli bude zase vse ok.
25. led 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos Krasne sili!!!Gratulace :slight_smile:
25. led 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin drz se nervy jsou Svina:slight_smile: já se dam taky na modlení at to vyjde
25. led 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka jo to mas pravdu....zda se ale ze je tam dole zase cisto...snad to vydrzi.
25. led 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek