• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@andrusinka tak to ja mam po synovi uz skovane, ale taky uz chciiii :grinning: :grinning: :grinning: a jaky budete mit? Ja si ted vybrala fusak do autosedacky :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok peg petego gt3 je nadhernej a přítel chce ruční brzdu a 3 kola:slight_smile: :slight_smile: taky ho sennou vybíral láska na první pohled
25. led 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jj, ty jsou hezke a chvali si je, ale ja nemam duveru k trikolkam :slight_smile: ... a maminky, ktere je maji rady, jsou moooc spokojene, fajna volba!!!!
25. led 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok taky se trochu bojim 3 kolky ale jezdime k našim a tam je terén pole atd tam budou lepší 3 než 4 kola-doufam :slight_smile:
25. led 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka musite se jen naucit najizdet na chodnik, ale pak to bude fajne a v zime jsou pry dobre :wink: , urcite budete spokojeni :slight_smile:
25. led 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no mám pocit ze mi ho stejné nikdo nevymluvi :slight_smile: jj koukam když najizdi 4i3 kola a někdy je to opravdu zážitek jsem Pražák a tech nájezdu je tu fakt dost si uzijeme
25. led 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jde o zvyk, vím o maminkách, které měli 4kolku a pak přešli na 3kolku, tak byli spokojené a chválili si to :slight_smile:... a nenechat si to vymluvit, můsite si stát za svým názorem, vy budete jezdit s kočárkem, ne oni :wink:...
25. led 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok jj hlavně aby už v tom kočárku bylo mimo
25. led 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Noveho nic,jen me strasne tlaci podbrisek pri curani...divny coz???
25. led 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ále, normálka :grinning:
25. led 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ne ne prave ze kdyz je pozitivni, tak teprve probehne a to s nejvetsi pravdepodobnosti do 24h a sex by mel byt max do 48h .... jinak jak presne poznas ten okamzik, tak to nevim...ja citila asi 12hodin po pozitivnim testu vajecniky...
25. led 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Ty taky???
25. led 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice mě tlačí podbřišek jen když sedím a jsem v klidu .... když se hýbu tak nic :D :D
25. led 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Tak to je taky dobry!!!! :D
25. led 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice že jo :D
25. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no je to takové divné. jsem zvědavá jak mi bude další dny, dneska žádná sláva. a ten hlenu je nějak moc taky. břicho bolí pořád.
25. led 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 No ja nevim....tak rada bych tomu verila...treba se zazraky opravdu deji...
25. led 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos neboj určitě bude.Ale fakt je to lepší už je něco vidět,já zatím z toho nic nemám a to chodím na ultrazvuk co 14 dní,teď jdu 5,2 to už by mělo být vidět i srdíčko,tak jsem zvědavá,už bych mohla být 8 týden....jen ty moje nevolnosti.ach jo.
25. led 2014 ve 22:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak strilejte do černého :grinning: at to bude to co chcete :grinning:
25. led 2014 ve 22:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já bych trikolku taky nechtěla,kvůli stabilitě,mám X-Landera a nedám ho ani za nic.Krasne se řídí i jednou rukou :grinning:
25. led 2014 ve 22:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aha,tak to jo,já je nikdy právě nepouzija a nikdy jsem ovulku nepočítala,Patrik je i přes prášky a u holky 1 cyklus jsme si dávali pozor a další jsem otehotnela a to jsme na to skočili před menzes a já při ní otehotnela :grinning: jen teď se čekalo,ale todle jsem si hlídala až teď jak to nešlo no :grinning:
25. led 2014 ve 22:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Prosim te a mohla bych se zeptat, kdy jsi mela posledni ms? Ja jsem totiz ted cetla nejaky clanek, ze tydny tehotenstvi se nepocitaji od poceti, ale od posledni ms a trosku se v tom zacinam ztracet... protoze kdyby to tak opravdu bylo, tak ja jsem posledni ms mela 22.12. A tudiz bych ted byla 5tt???
25. led 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoh holky..ted jsem byla na zachode a mackala si prsa a z praveho prsa vytekla takov jakoby kapka...co to znamena? Test nevychazo,ultrazvuk nic nevidi a v krvi nic nemam
26. led 2014 v 00:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dnešek jsem byla celý den v užassném zápřahu, tudíž jsem neměla čas vůbec na nic myslet - paráda :slight_smile: Jsem psychicky uuužasně odpočatá a je mi fajn :slight_smile: Ať to všechno dopadne jakkoliv, nejspíš to tak má být....Paráda, takových akcí víc a člověk nemá čas opravdu na nic jiného
Jinak U mě zatím žádná změna....uvidíme, nechám se překvapit
26. led 2014 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova Kačko, promiň, ale mám pocit, že máš pořád ten samý problém a sice psychický....připadá mi to trochu jako to přísloví "tonoucí se stébla chytá". Promin, opravdu to nemyslím nijak špatně, moc bych tito přála, ale obávám se, že těhu opravdu nejsi a tvá hlava si to stále nechce za žádnou cenu připustit.....
Kéž bych se mýlila...
26. led 2014 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos měla jsem ji naposled 25.11. .Normálně se to počítá od poslední menstruace,ale pokud je stáří plodu při ultrazvuku souple od 14 dní výše,tak se bere v potaz ultrazvukovy termín,já vždy měla mesickovej,ale měla jsem 6 dní souple u Pati a 1 den u Tynky,teď ovšem mesicky nepravidelné a staří plodu mám 6 neděl podle menses 9 týden,tak u mě mesickovej termín nebude,mám to stouply o dost a nemám párů o tom,kdy jsem otehotnela,když jsem o tom ani nevěděla.
26. led 2014 ve 03:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga no tak to má bejt,já na to furt trošku myslela,ale před Vánoci schon,pečení cukroví,uklízení a tak jsem na to nemyslela vůbec a bum a bylo zaděláno ani nevím jak a to jsme večer sice vyčerpány na to skočili a na nic nemysleli,kort když mě bylo řečeno,že jsem neplodna....ale byl i případ ženský a ta to měla vsugerovany tak,že test pozitivní,dokonce vše viděli i na ultrazvuku,krev těhotná,pribirala,pohyby cítila a pak ji dělali cisarskej řez a ohromný překvapení,deloha byla prázdná.....Takže chce to na to nemyslet,pak je fakt zlé a ta ženská neotehotni...kolegyně z práce na dítě myslela 10 let,nikdy se nedařilo,pak ji doktor řekl,že jí nedostávají vajíčka ve vajecnicich,že přirozenou cestou nikdy neotehotni a za 2 měsíce koukala na pozitivní test a má 3 roky starého chlapečka.A už nevěřila,že po 10 letech marné snahy otehotni,fakt todle na to vliv děvčátka má,chce to na to nemyslet a bude to hned.
26. led 2014 ve 03:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No to je trochu moc aby bylo vidět mimi na ultrazvuku ne? :grinning: Když těhotná nebyla, jinak vše ostatní ok :grinning:
26. led 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 je to tak, měla těhu průkazku, docházela do poradny, do nemocnice přijela s kontrakcema a protože neslyšely ozvy, tak šup na cízaře a nic nenašly, také jsem to četla :-O...
@verik2 a moje kamarádka nemohla mít děti, musely na umělé za které zaplatily těžké peníze a nakonec měli vymodleného chlapečka , prodaly velký byt, šli do menšího, že pro 3 jim to stačí a pak otěhotněla přirozenou cestou a ani nevěděly jak :grinning:...
26. led 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to jsem si krásně početla:D...heh..já očekávám další ms 13.15 tého, takže já se počkám:D
26. led 2014 v 09:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek