• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@eviks je stli MS neste nedorazila, tak neni nic ztraceno... priznaky jak pred MS tak i pred tehu, jsou si hooodne podobne. Me take bolelo bricho jak kdyz ma MS dorazit a oni tam byly // :wink:
26. led 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice čauko čekatelko ;) u mě taky nic ... chvílemi je mi špatněod žaludku ale myslím si že to je stresem v práci a nervama co tu mám ;o(
26. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice juuu uz ne to 9dni po ovulce...to to leti...uz brzy budes testovat...kdy se na to chystas? Vydrzis s holkama az do toho 1.2. ?
26. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak mohl by se jeste nejaky zazrak stat, jestli se mi to nespusti, budu testovat v patek na narozeniny:slight_smile:)), to uz bude snad testik na 100%.. ja ty cykly mela tak rozhazene, ze netusim, jestli mam merit 28 nebo 35, uvidime:slight_smile:
26. led 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks tak jestli vis kdy byla ovulace, tak to vem podle ovulace. Drzim palce at to vyjde.
26. led 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak já mám dnes zase poněkud na pilno....
@monikaklosova @maice Holky, u mě také žádná změna. I když dnes odpoledne jsem si myslela, že přišla mrcha, páč jsem měla na spodkách flíček, ale jelikož byly černé, nedovedla jsem posoudit barvu, tak nevím co to bylo, i mi bylo divný, že mrcha se mi vždy ohlásí dopředu bolestí břicha, a to je zatím v pohodě, ale ještě je čas. Jinak mám takový bělavý výtok, ale jenom malinko, ne nic hrozného. Ale nevím, cítím se tak strašně "normálně", že si řikám, že jako druhorodička bych snad už musela alespoň něco poznat. Uvidíme, mám stále od včerejška takovou dobrou náladu, že mi jí snad ani mrcha nemuže zkazit, a to je fajn.
@valentynka25 Jeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! Krááása!!! Gratuluji!
26. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 ju tak ohromná gratulace,vitej mezi tehotnyma :grinning:
26. led 2014 ve 14:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga @verik dekuju holky :slight_smile: snad vse dobre dopadne
26. led 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 určitě,já jsem těhotná po 3 a vždy mimi bylo v pohodě,problém jsem měla u Tynky jen já.Zachvili to uteče jako voda a budeš cítit jak tě mimi kope,to těhotenství uteče strašně rychle.A je to nadherne období a pak to tehu bříško zeru.Strašně se mi to líbí :grinning:
26. led 2014 ve 14:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčátka,zrovna zkouším od Hrušky z Novy koblizky,které se pecou v troubě,tak jsem na to zvědavá.Pak udělám i chlebik,dělá ho sousedka a prej je lepší nez z pekárny,tak vám dám vědět...jinak kluk má nejakou střevní chřipku,tak doufám,že holce se to vyhne,já to nepoznam,je mi zle furt, tak máme krásný víkend.
26. led 2014 ve 14:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga jj taky si připadám tak nějak moc normálně :grinning: jsem samm moc zvědavá jak tohle dopadne.... tak moc si přeju najít na testu // ......
26. led 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Mě je uplně normalně, jen občas mam pocit, že ms přijde každou chvilku :(
26. led 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jojo, už je to 9 dní...já nevím, vydržím určo, ale mám problém...ve čtvrtek mají moji studenti maturitní ples...tak nevím, testnout dřív, preventivně nepít nebo se na to vyprdnout a s mírou so nějakou sklenku dát...
26. led 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga Mluvis mi z duse,taky mam pocit ze mrcha kazdou chvili dorazi...a je mi...no proste nic zvlastniho...tak jsem na to zvedav...
26. led 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Teda jsou to ale slozity pocty :grinning: Ale dekuji moc za vysvetleni! Takze vzhledem k tomu, ze nevim, kdy jsem mela ovulaci, pocitam, ze jsem tehotna 3 az 5 tydnu :slight_smile: Takze tim padem mam pred sebou zase dilema, kdy se objednat na gyndu... Ale kdyz se objednam za tri tydny od ted, mohlo by to byt asi celkem akorat, coz? :slight_smile:
26. led 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos no pokud jsi 3 týdny,tak by jsi byla v 6 a to ještě srdíčko vidět nebude,pokud by jsi byla 5 tak už ano,tam jde o to kdy jsi měla ovulaci,já třeba cca 20 den od posledních mesicku,tak já to mám souply o dost a budu mít termín z ultrazvuku...a má ty koukali už i před predeslyma tehu,chtěli vidět papír z 1 ultrazvuku ve 12 týdnu....tak se zkus objednat za měsíc,to určitě uvidíš srdíčko :grinning:
26. led 2014 v 16:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak jo, necham si poradit od zkusenejsich a budu se snazit mesic vydrzet :slight_smile: Jsem totiz hrozne zvedava a zaroven nervozni, jestli je vse v poradku, protoze zatim krome vynechane MS nepocituji vubec nic. Jen me obcas malinko boli v podbrisku a obcas mam takovy belavy vytok... jinak vubec nic. Tak jim kys. listovou a modlim se, aby se nic nepokazilo.
26. led 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice ach jooooo já to nevydržím :frowning2: to je děs !! už chci vědět na čem jsem
26. led 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Ja to asi testnu ve ctvrtek...jdu vecer na ples...tak se alespon pripiju...
26. led 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to se budu těšit na tvůj test :wink: .... ja to chci vydržet tak snad se mi to i povede..... hned pak musíš dát vdět ;) no tak kdyby to náhodou nevyšlo tak aspoň senemusíš večer moc hlídat ;)
26. led 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Každopádně ti to 100% vyjde :grinning: takže máš smůlu a pít nebudeš :grinning:
26. led 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj ja vim tehu je super, zrovna vcera jsem na to vzpominala jake to bylo fajne jak jsem byla furt vysmata, mela vybornou naladu a tak :slight_smile: tak doufam ze i ted to bude tak pozitivni :slight_smile:
26. led 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no já už taky nehledám, už jsem našla a teď na to vlítneme a uvidíme :slight_smile:
26. led 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova No rada bych i do te soboty vydrzela...hrizny dilema!!!
26. led 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice noooo ja bych asi nepila tak ani tak....pri tvem cyklu by ti to test jeste nemusel ukazat a ja osobne v tehu alkohol vubec nepiju a i pred twhu jsem to vynechala...jistota je jistota.
@maice e zase ve ctvrtek bude 13DO tak by ti to uz test mohl ukazat....
@nikipos a jak dlouhy si mivala cyklus?
26. led 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam dotaz, co si myslite o kave v tehu? Piju jednu denne vzdy po obede a nejak si to ted bez ni moc neumim predstavit. Minule jsem myslim nepila ale ted nejak proste nevim jestli to bez ni vydrzim, byva to takova moje chvilka s kavou po obede, kdy maly spi a ja mam nohy na stole... :slight_smile:
26. led 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ja nevim...mam strach...
26. led 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vidím, že jsou zde další těhulky:slight_smile:tak gratuluji...
26. led 2014 v 17:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek