• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky :slight_smile: a at se muzem utesovat pri mrchach :D
5. pro 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja se snažím od řijna :slight_smile:
5. pro 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@verlis1 tak snad nam to brzo vyjde :D veres nejaky vitaminy? Ja jim uz druhy mesic gs mamavit :slight_smile:
5. pro 2013 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahooj, začínám tenhle měsíc. Teprve jsem vysadila prášky.
6. pro 2013 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky holky, my se snažíme od konce listopadu a na Štědrý den b se mělo ukázat, jestli se něco povedlo nebo ne :wink:
6. pro 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kacaba85 drzim pesti, pry je clovek po vysazeni jako ´pohnojený´ snad budes prikladem a zadari se :slight_smile:
6. pro 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mmarsik no to by byl krasny darecek, my to bohuzel na vanoce nestihnem, pojud by se zadarilo, byla bych ve 3 tim tydnu a to je moc brzo :slight_smile: ale nevadi, myslim, ze to napoprve stejne nevyjde :slight_smile: musime byt pozitivni! A jak vam holky jde na to nemyslet? (Rady zkusenych) me teda vuuubec!! Nenervuju se, to zacnu az tak po pul roce az po roce, kdyz to nepujde, ale ta myslenka, ze snad konecne je miminko v brisku je nepopsatelna :* nebo jsem jen ja takovy magor...
6. pro 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janiczka asi na to nejde nemyslet, zase se na to nemůžeme až tak upínat, protože to zklamání z MS je asi pak hodně veeeliké. Myšlenky na to jestli je v bříšku semínko nebo ne jsou přeci jen docela často, že? :zipper_mouth: Přeji všem hodně zdaru a úspěchů :grinning:
6. pro 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, my se snažíme od listopadu, tak za 14 dní uvidíme výsledek z prvního snažení :slight_smile: Ale taky si myslím, že to hned první měsíc neklapne.
A co se týče toho přemýšlení nad tím, tak to vůbec nejde. Fort si říkám, ať jsem v klidu, že to stejně teď nevyjde, ale stejně to asi dost prožívám, je to težký s eod toho dopostit, co?
6. pro 2013 v 09:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2018 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,snažíme se od listopadu.-) v příštím týdnu zkusím testnout.snažím se nad tím nepřemýšlet,moc mi to nejde..
přeji všem brzo //
6. pro 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My se taky snažíme od listopadu ;) o víkendu plánuju udělat první test... jsem první měsic po vysazení HA nečekám zázraky ale byl by to krásný vánoční dáreček ;) všem držím palečky ve snažení :wink:
6. pro 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Ahojky a ms ti prisla kdy po tom vysazeni?
6. pro 2013 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, také se zhačínáme snažit, ale už polehoučku od října :slight_smile: Teď od prosince se budeme snažit už opravdu hodně :slight_smile:
6. pro 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, my se začínáme snažit teď od prosince, HA jsem vysadila před 14ti dny. Držím nám všem pěsti, ať to co nejdříve vyjde :slight_smile:
6. pro 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kettrinka No vysadila jsem a pak jsem dostala 11. listopadu MS - teď by měla přijit o víkendu právě .... tak uvidime
6. pro 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak i my se momentálně snažíme o druhé miminko. Jednu krásnou dvouletou holčičku máme doma a tak by jsme chtěli pořídit sourozence. U Vanesky se nám podařilo zasadit semínko na druhý pokus a tak doufám, že tentokrát nám to také moc dlouho trvat nebude...právě mám plodné dny,tak se snažíme a třeba na Vánoce dostane manžílek překvapení pod stromeček...uvidíme. Jinak zobu kyselinu listovou a sem tam Femibion nebo jak se to píše...u první jsem zobala Calibrum baby cca první 2měsíce,tak to tak chci udělat i u druhého těhu...dál radji vytamíny vynechám a budu se ládovat o sto šest ovocem a zeleninou...
Všem držím palečky at se co nejdříve podaří :wink:
6. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, snaží se z vás některá o druhé mimi a nebo jsem tu jediná?
6. pro 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahoj, já jsem z těch, co se snaží o druhé mimi :slight_smile: už mám 4 letou dcerku a rodila jsem sekcí
6. pro 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám také přidat? Sice se teda snažíme (už) od září, ale zatím to (bohužel) nevychází. Snad nebude vadit, že bych ráda mezi snažilky od prosince. S každým dalším měsícem na to myslím víc a víc, i když se snažím to nedělat. Ale vůbec mi to nejde :frowning2: Ale teď řešíme stěhování, tak doufám, že budu natolik zaměstnaná, že to těhotenství přijde "samo" :slight_smile:
@lupinpupin já se s manželem snažím o třetí miminko.
6. pro 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka neberu zadny vitaminy, jen delam ovulacni testy :slight_smile: odkad jsi ??
6. pro 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janiczka bylo by to moc hezké. Ale jak měřím teplotu, tak to vypada spis ze neovuluju. Co bych taky mohla chtít po 10 letech na antikoncepci :(
6. pro 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poradíte mi? Po 11ti letech ( zní to hrozně :slight_smile: ) jsem vysadila prášky, takže netuším, jak poznám ovulaci. Při HA mě nikdy břicho nebolelo a teď mě už druhý den bolí břicho jako při MS. Vím, že je to při ovu normální, ale jsem teprve 10 DC , tak mi to přijde brzo. Zajímá mě, jak jste to měly nebo máte po vysazení vy:slight_smile: Dělat testy atd. si nechci, když teprve začínáme :slight_smile:
6. pro 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik jeee ja mela taky cisar...mala se mi neotocila a u druheho bych za cisar byla taky rada...byla jsem spokojena...asi jsem divna :slight_smile: taky by si chtela druhy cisar a nebo normalne?
6. pro 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reynocek juu treti, to mas muj obdiv!
6. pro 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a ja jsem pred prvnim mimi brAla taky Ha 10 let, pak jsem vysadila a ciklus jsem mela 35dni...zkusila jsem jen podle kalkulacky vypocitat kdy bejva ovulace a vyslo to... vic bych ovulaci asi zacala reyit v okamziku kdyz by to neslo.... treba ovu testama...
6. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lupinpupin Já právě nevím, jaký cyklus mám, zatím jsem měla jen MS po dojezení posledního plata prášků. Tak ani nevím kolik dní mám počítat :slight_smile: Spíše mi jde o tu bolest břicha. Ale asi to nebudu řešit, tělo se po tom vysazení asi musí trochu srovnat:slight_smile: A pravidelné snažení snad bude mít úspěch:slight_smile:
6. pro 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a no když jsem vysadila,tak jsem počítala cyklus klasika 28dní,tak jak má být...to nám nevyšlo a další byl 35dní, tak jsem počítala s tím a ty hlavní dny jsme se snažili a ono to vyšlo...vím, že jsme měli asi obrovské štěstí, že to šlo tak snadno a moc si toho vážím...te´d se trošku bojím, že to tak snadno nepůjde...
6. pro 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si řekla, že to teď budeme zkoušet pravidelně co dva, tři dny, když nevím, kdy mám plodné dny. Když to nevyjde, příští měsíc už budu aspoň vědět délku cyklu. Musíme věřit, že to půjde vše hladce :slight_smile:
6. pro 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@v_alkyr_a to je dobrý nápad...jen já bych na to neměla...celá měsíc do 2-3dny...to bych padla na hubu :grinning:
No ted mám taky srandu...do té doby než jsme se definitivně rozhodli, že do druhého jdeme,tak jsem to měla jak hodinky po 28dnech a to bez HA a jakmile jsme se rozhodli,tak šup a jeden cyklus byl 21dní a ten další 36...no a jak to asi vypočítat...tak jsem spočítala 28 a i 36 a jedeme od začátku až do konce ob den...tak snad se trefíme :grinning:
6. pro 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@v_alkyr_a jj, musíme věřit...já si spíš říkám, že mám doma už tu mojí cácorku a maximálně v září půjdu do práce...ale abych řekla pravdu,tak to se mi vážně nechce... :unamused:
6. pro 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin celý měsíc né, ale teď už hrozí ovu, tak 14 dní se budu snažit (manžel zatím neví, jak to mám vymyšlené, tak snad bude spolupracovat :grinning: ). Ale zase úplně to hrotit nechci, ať se z toho nestane jen "povinnost" a užíváme si to.
Žádná práce nebude, neúspěch se nepřipouští :wink:
6. pro 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek