Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lupinpupin
24. únor 2014
To je fuska vas docist 🙂.
gratuluji k pozitivnimu testiku!
ivet1987
25. únor 2014
@verik2 takže když není žluté tělísko, nebyla teoreticky ani ovu? nebo to se tvoří v případě těhotenství?
ivet1987
25. únor 2014
Holky slavnostně všem oznamuji, že po 55 dnech začínám špinit a dnes se asi rozjede mrcha 😃
andrusinka
25. únor 2014
@ivet1987 gratulace me to pichl dr. před x lety dostala jsem to přesné 10 den a bylo mi tak spatne ze jsem i zvracela! Mrcha mi to dala vyzrat 🙂 já budu mit Ovu asi zítra - taky se mi to nějak posunulo poslední mrcha 7.2 a snažení ob 1-2 dny 🙂 tak budu čekat ze nedorazi-muj chlap to bral poctive 🙂 🙂
lenkasaf
25. únor 2014
Holky, mám jeden asi hloupý dotaz ohledně BT, ale jsem nováček, tak mi to odpusťte. 🙂 Jse m 10 DC, od soboty měřím BT a od té soboty mám pořád stejnou 36,5. Je to normální ??? Minulý měsíc jsem měřila poprvé a to mi skákala nahoru dolů a tento měsíc pořád stejně. Tak nevím, jen se chci zeptat na vaše zkušenosti, jsem už přece jen zkušené maminy, tak jestli to něco znamená, nebo to tak prostě je. Děkuji. 🙂
ivet1987
25. únor 2014
@lenkasaf nevidím problém 🙂
lenkasaf
25. únor 2014
@ivet1987 Jo? Tak to je dobře, já jen, jak jsem porovnávala z minulého měsíce, tak mi teplota skákala nahoru dolů a teď je pořád stejně. Tak když to není problém, tak jsem klidná. Děkuji 🙂
verik2
25. únor 2014
@ivet1987 bazalniteplota ti spoupla,ovulka bejt musela.Jen ten 1 hormon co jsi psala spouští ovulaci a drží teplotu nízko a po prasknutí folikulu dochází ke vyzvednutí teploty,která ti stoupla.Kdyby jsi měla anovulacni cyklus,tak vůbec nestoypne a drží se nízko.....kdyžtak se pak zkus na gynde domluvit at ti udělá ultrazvuk vaječníků.A jsi záhada,z ničeho nic rozhazeny cyklus.
verik2
25. únor 2014
@lenkasaf já v tom problém taky nevidím,právě když teplota skáče moc a celý cyklus,tak byl anovulacni.Teď uvidíš až vyleze o 03,-0,5 stupně,tak před 2 dny byla ovulka 😃
lenkasaf
25. únor 2014
@verik2 Děkuji, tak už v tom mám jasno 🙂
verik2
25. únor 2014
@lenkasaf to je dobře 😃 já teda teplotu merila jenom 2 cykly a už jsem byla těhotná 😃
teok
25. únor 2014
Holky , tak jsme vcera poslali fanousky za vajickema ted at se kluci snazi a predvedou se v plne krase 😃
ivet1987
25. únor 2014
@verik2 s doktorkou jsem domluvena,půjdu
donia
25. únor 2014
@teok tak drzime palce :-N
teok
25. únor 2014
@donia děkuji, uvidíme za 14dní 🙂
verik2
25. únor 2014
@ivet1987 tak to je dobře...oni zdá najdou problém,tak pomuzou....na to že ta moje doktorka má strašně starej ultrazvuk,tak hodně holek psalo,že se jim u ní podařilo otěhotnět.Problém našla a vyřešila.Ty jo mě zase dneska bolí hlava.
lenkasaf
25. únor 2014
@verik2 Mě bolí už 3 dny !! A to nejsem těhotná, tak si můžu vzít prášek, ale ty ? 😞
verik2
25. únor 2014
@lenkasaf mě bolí 3 měsíce 😞 a nemůžu vzít ani blbej paralen...ale mě se blbě spí,večerní nevolnosti,včera buď nesedla rajčata a nebo zubní pasta,spíš to druhé ...to se bude divit,zhubla jsem asi mě moc nepochvali....nevím proč chtějí přibírání 😃 kdo to vymyslel 😃
flumfy
25. únor 2014
ahoj, tak dnes kontrola u dr. a cysta mi zmizela a objevil se hrášek 😃 za 3 týdny kontrola a když bude vše ok, dostanu průkazku 🙂 posílám bacily těhu dal 🙂 at´ se Vám holky zadari 🙂 přeji krásný den
maice
25. únor 2014
@flumfy Gratuluji,ty se tak mas...
lenkasaf
25. únor 2014
@flumfy Tak gratuluji
teok
25. únor 2014
@flumfy chytám vším co jde a grstuluji 🙂
flumfy
25. únor 2014
@maice@lenkasaf,@teok Děkuji, doufám, že se Vám brzy zadaří také 🙂
verik2
25. únor 2014
@flumfy super,další tehule.Já už budu mít v sobě asi 8 cm hrasek
donia
25. únor 2014
@verik2 no ja vzdycky koukam jak mas v zavorce tt, tak jak to leti, uz 14. My mame dnes s manzelem vyroci seznameni, tak by to byl pekny darek, ale na me testovani je jeste brzy, jsem teprve 4 den po ovu.
monikaklosova
25. únor 2014
Tak dneska ovu testik zase silnější ne úplně 100% ale ani né tak neviditelný jako včera 🙂 teplota pořád nízko tak se možná ovu ještě někde toulá 😉 budu testovat a měřit dál..... pevně věřím že dojde !!!!
teok
25. únor 2014
@monikaklosova foto :-p, urco dojde je vyckat 🙂
monikaklosova
25. únor 2014
Dneska 17 DC podle teploty byla ovu asi 18 minulý cyklus ... Tak uvidíme
donia
25. únor 2014
@monikaklosova to nevypada zas tak slabe, tak uvidis jeste zitra, event. pozitri
teok
25. únor 2014
@monikaklosova já mívám takovou den před pozitivním testem 🙂