Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažilky od října 2014

dannna88
25. lis 2014

Ahoj, snažíme se o miminko už druhý cyklus, teď čekám zda dorazí mrcha, chtěla bych si tu zkrátit dobu čekání,aby mi to lépe utíkalo. Jsem hrozně nedočkavá. Jak jste na tom Vy? 😀

modrebrylky
25. lis 2014

My jedeme prvni cyklus. Jsem 1dpo... 😉 Taky nedockava... Kdo neni 😀 Ale snazim se rozptylit myslenky, kupujeme domek a tak koukam jak ho zaridit a tak... Jak to jde u vas? 🙂

dannna88
autor
26. lis 2014

No mi dodelavame rekonstrukci bytu takze mam taky nad cim premyslet, ale od ovu do menstruace se mi to nejak nedari ☹ vsichni rikaji nepremyslet,ale nejde to. Moc si mimi preju,s pritelem uz je to horsi,takze v dobe ovu hraju neskutecne divadlo aby se se mnou tulil,predstava,ze to takhle budu muset delat nekolik mesicu me desi,uz bych si zaslouzila oscara,ale co bych pro mimi neudelala 😀 ja mam ted den zpozdeni tak premyslim ze rano zkusim testik

lexton
26. lis 2014

@dannna88 držím palce! 🙂 já jsem na tom téměř podobně, jen mi do mršky chybí 5 dní. A zatím testy nic :( jen mi pobolívá podbřišek, ale jen tak lehce. Jinak nic. 🙂 a stejně mám i 2 cyklus. Jen když jsem chtěla při ovu ob den..tak byl ten ob den nemocnej..a to se nedá ani naznačit, že bys něco chtěla..🙂 takže byl jen jeden pokus den před pozit ovu testem..

dannna88
autor
26. lis 2014

To mas na testy jeste brzo,me dr.rikal že testin nekdříve 1 den po vynechání,ale že uplně nejlepší je vydržet třeba týden. No mi to meli dva dny před ovu,v den ovu a den po,jen doufám , že ovu proběhla,ma cyklus řízen hormonama. Jestli to teď nevyjde,tak na nový cyklus přemýšlím o ovu testech abych se ujistila,že se snažíme ve správný den. Už sem myslela,že jsem minulí měsíc,měla jsem snad všechny příznaky co můžou být,ale to způsobila cysta,a teď mi přijde,že nic.jen poslední dny mě bolí břicho,jak kdyby měla přijít mrcha ☹ jojo chlapy a rýmička,to znám:D

dannna88
autor
26. lis 2014

A palečky držím taky moc,někdy stačí jen jednou 😉

lexton
26. lis 2014

@dannna88 ja vim, ze se ma az po vynechani.. 🙂 ale vydrz nemam. Ale po dnesku uz toho necham, stejne mam pocit, ze mrcha prijde. Ale divny je, ze se mi nezkazila plet tenhle tyden. Prijdu si jak pred ovu a ne pred mrchou. 🙂 uvidime, uvidime 😕 😉

dannna88
autor
26. lis 2014

Tak ja rano nevydrzela a jsou tam😃 tak jen ted uz aby bylo vse v poradku.

verusky
27. lis 2014

@dannna88
@lexton
@modrebrylky
ahoj holky, tak se taky hlasim do snazilek... nemohla jsem odhadnout plodne dny (po prvnich mesickach po porodu), tak jsem zvedava... brouzdam na pocitaci a zjistuju co a jak, misto abych odpocivala nebo pracovala 🙂 tolik deti a to cekani na dalsi je stejne...

dannna88
autor
3. pro 2014

@lexton ahoj,tak co jak si dopadla,drzela sem palecky😃 ja uz zase patrim do snazilek,ale snazilkovani muzem zopakovat nejdriv za dva mesice az se to zas vse da doporadku. ☹

modrebrylky
10. pro 2014

@verusky testujes ovu testiky nebo BT? to by mohlo pomoci, zvlaste kdyz se to ted opet rozbiha 🙂

verusky
10. pro 2014

@modrebrylky ja cekam, jestli prijdou mesicky 🙂 dnes 35.DC, ale 30.DC test negativni. po porodu bud rozhozene hormony nebo miminko na ceste. nebo Buh vi, testovat muzu, az koupim test 🙂
Ty cekas nebo jeste ovu pred sebou?

modrebrylky
10. pro 2014

@verusky Drzim palce! 🙂 snad je to mimi 🙂 Ja jsem v prvni pulce cyklu 🙂

verusky
11. pro 2014

@modrebrylky takze pred snazenim 🙂 at je laskyplne!!! dam vedet...

verusky
14. pro 2014

@modrebrylky mesicky sice neprisly, ale test negativni a beru antibiotika na zanet prudusek, tak zase chvili nemuzeme snazilkovat. at u Vas je hodne lasky a prijde do ni nejaky uzlicek 🙂

ronyx
18. pro 2014

Ahoj holky.Tak my se snažíme teprve první měsíc,začali jsme hned po skončení menstruace a teď čekáme jestli mrcha příjde nebo ne.U prvního dítěte jsem zapadla tak řka okamžitě. 🙂 Stejný případ jako teď - hned po mentstruaci a buch ho,byl tam. Tak jsem zvědavá jestli to výjde 😀 Vzhledem k tomu,že se říká,že u nás v rodině se ženským stačí otřít o ručník a je v tom 😀

modrebrylky
19. pro 2014

@verusky Uz jsi fit? Doufam, ze na Vanoce Ti bude uz dobre. My se ted posnazime a po novem roce uvidime...

verusky
20. pro 2014

@modrebrylky tak pekne snazilkovani 🙂 ja prudusky dobre, prudusnice jeste ne a hrabe mi z tech peti deti doma (jeste tu jsou dva vetsi nevlastni synove) a napada me, jestli bych zvladala tento napor jeste tehotna... asi nejaka predvanocni krize a do toho oslabena nemoci...
Vy pekne uzivejte!!
jinak mesicky stale nic, nerovnovaha po porodu, ted jsem 46DC... neprijdou...

modrebrylky
20. pro 2014

@verusky Asi telicko radi, ze bude lip po svatkach - min stresu a shonu 😉 Priroda nejlepe vi, kdy a co, aby jsme si to pak pekne uzily 🙂 Vsechno ma svuj duvod. A protoze nejsme vedmy, zjistime to vzdy az zpetne 😉 Krasne svatky preju a hlavne pohodu! 🙂

verusky
21. pro 2014

@modrebrylky to jsi napsala moc hezky! tak nejak jsem si taky rikala, ze to ma urcite i sve plus...
krasne predvanocni obdobi 🙂

verusky
6. led 2015

@modrebrylky
ahojky, jak jsi dopadla? ja zitra testuju... nakonec o Vanocich to u me vypadalo na plodne dny, tak jsme se jednou milovali (predtim davat pozor kvuli lekum a pak jsem byla par dni u rodicu). 8DPO spineni, za dva dny test negativni a vcera spineni, ze ms, ale zase ustalo, tak nevydrzim a testnu 🙂

modrebrylky
7. led 2015

@verusky Ahojky, tak ja dneska nic. Ani + ani MS zatim. Drzim palecky, at Ti tam carka vyskoci 😉

verusky
7. led 2015

@modrebrylky tak ja ve ctyri rano taky snehobilo... tak zklamani, protoze to spineni mi prislo jako signal... jeste mam teda tri dny, kdy by se to mohlo zmenit. takze podobne jako u Tebe... nevadi. priroda vi. Pekny den 🙂

modrebrylky
7. led 2015

@verusky Treba se teprve uhnizduje 😉

verusky
8. led 2015

@modrebrylky hlasim mesicky, beru je i za Tebe 🙂 !!!

modrebrylky
8. led 2015

@verusky Tak hura do dalsiho prijemneho snazeni 😉 Ja furt nic. Radeji bych bud a nebo, ale takove cekani... :-/

Sem začni psát odpověď...

Odešli