• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od září 2013 a dále, najdou se?

20. září 2013 
@xveronikaxx kamarádka taky šla po půl roce do práce, už 2x to tak udělala, já jsem jeslové dítě, tak bych chtěla být doma aspoň rok, ev. pak na poloviční úvazek. to máš fajn práci, to ti přeju. No, možná půjdu pracovat brzy, přítel možná totiž příjde o práci. Tak ať se to vyvede jak se hodí:o)
22. srp 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xveronikaxx Ahoj, chápu, že máš obavy, ale zkus na to nemyslet a užívat si pak přípravy na mimčo :slight_smile: Kamarádka taky musela jít kvůli problémům na seříznutí čípku a otěhotněla hned napoprvé po vysazení HA, takže buď v klidu! Pokud už teď bys měla myslet na genetiku tak by ses z toho brzy zbláznila :wink: Sice také často myslím na to, zda bude vše ok a půjde to dobře, ale to je také tím, že už se prostě těším, až se začneme snažit (za měsíc po svatbě :slight_smile: ) Takže doufám, že pak to nějak pustím aspoň trošku z hlavy :slight_smile:
23. srp 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 já HA neberu už 4 roky, doposud jsme se s ex i současným chránili jen přerušovaným sexem..i proto trochu ta obava, zda je všechno v pořádku...

@vercik83 tak u mne zálezí kolik is tech projektů vezmu...kdyz to prezenu jako ted tak budu makat 12 hod denne a kdyz si vezmu jen jeden nebo dva, tak to bude cirka odpovídat třetinovému úvazku... takze záleží kolik klientů se sežene a jak moc se mi bude chtít ne/být doma :slight_smile: člověk si zvykl na nějaký standard, zodpovědnost a má nějakou ctižádost, tak uvidíme jak si to vše sedne s hormony :slight_smile:)
23. srp 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xveronikaxx Aha tak to jo, no tak tomu nechte volný průběh a uvidíš :slight_smile:
23. srp 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak se taky pomalu přidávám...plánujeme začít od listopadu, tak uvidíme...na jednu stranu bych si přála, aby nám to vyšlo hned a na druhou si říkám, jestli by nebylo lepší až za nějakou chvíli. No uvidíme, jak to všechno bude :wink:
31. srp 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky devčata,prominte mi ze sem takhle v padla do vašeho tematu.Ale chci se optat,lekařka mi včera potvrdila počínajicí těhu ale test z dnešního rána mi vyšel negativni.je tedy možne abych těhu byla?
20. zář 2013 v 08:03  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek