• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Patrik Baroš, to je pěkný. Jo a Halle Berry je taky podruhé těhotná..a taky si myslím v tom to užila svoje, takže zázraky se dějí, to je jasný..

:grinning:
2. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono teď je těhotná kde jaká herečka, zpěvačka... snad všichni!!!

mrkněte moc se mi to líbí :slight_smile:

http://bleskove.aktualne.centrum.cz/fotogalerie/2009/08/24/aichmajerova-odvazne-saty-v-kostele-podivejte-se/
2. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt Halle je zase tehu... Ona ma cukrovku nebo tak neco, ze jo:slight_smile:)

Aji: popravde me se ty saty nelibi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja..mě se líbí, ale myslím že do kostela (ač nejsem věřící) se to nehodí..
2. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě přijdou neuvěřitelně zajímavé, do kostela bych si je určitě nevzala, ale mají zajímavý šmrnc... já sama bych na ně neměla odvahu a hlavně by určitě ani neměli velikost, takovéto věci se asi nedělají ve vel.42 :sweat_smile: :grinning:
2. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsem dorazila od Dr. a zatím fotečku nemáme... jsme mladší o 2 týdny, takže na další kontrolu jdeme příští čtvrtek 10.9., tak snad píďalka už povyroste!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak teprve odpovídáme 4tt a podle ovulace, která byla později to odpovídá!! :sweat_smile:
2. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Je bezva, že je teď téma tak trochu univerzální... Každý měsíc se stěhovat na nové by asi nebylo to pravé ořechové...

eliska: to nevadí, že jste menší, mimčo to určitě brzo dožene

gratuluji novým těhulkám a přeji zdravé krásné miminko

vítám nové snažilky, přeji vám ať máte brzo //

já mám od včerejška depku, MS nikde a mám nafouklé bříško jako bych byla v 3měsíci.... :frowning2: a dnes si zavádím posl. část mastičky co mám na výtok. Navíc jdu se v pátek objednat na trhání zubu moudrosti a od pondělka do středy budu mít manžela zase na služebce. takže ani sexiku moc nebude :frowning2:
2. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poradíte mi?
Jak v albu řádkujete? já si tam dělám řádky, ale ve finále se mi z toho udělá jeden řádek.
2. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, to vypadá nadějně :dizzy_face:
2. zář 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, já jsem zas děsně náladová :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak jsem si myslela, že chřipka to vzdala, tak je mi dneska zas mizerně. :unamused:
2. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska: No vidíš, když už nic jinýho, tak víš, že je mimi tam kde má být a týden uteče jako voda a potom už budeš vědět víc :dizzy_face:

danielapro: Taky to řádkování neumím, ale zkus se podívat o pár stránek dál a holky tam dávaly nějaký rady, tak třeba ti to pomůže :slight_smile:
2. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, o pár stránek zpět :wink:
2. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macipuci, tak musíš být silná a těšit se s ní a uvidíš ani se nenaděješ a budeš taky těhulka.Ty se máš, že už jsi doma, tak si užij zbytek dne a večer.Páá
Ahoj Sandulko, a co ti je, že jsi zůstala doma?Jestli nic, jenom se ti nechtělo, tak jenom dobře, jen si to užívej a nic nedělej, hlavně na sebe dávej pozor.A jak je jinak?
Joselinko, já vím, vždyť jim to přeju, jen my to vždycky příjde líto, víš?
Teďf mi přišla smska od kamarádky, v půl třetí se ji narodil chlapeček, oba jsou v pořádku, taky si prošla svým před rokem o miminko ve třetím měsíci přišli a v tuhle chvílui už má v náručí své miminečko, není to krásné?
Holky moje zlatý, všechny se jednou dočkáme teď našich pokladů :slight_smile:
2. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielko,taky nevím jak se řádkuje, holky psaly, že odentrují a skočí jim nový řádek, ale mě když to pak uložím stejně neřádkuje, takže taky nevím a zajímalo by mě to teda.
Eli přesně jak píše Hanulka týden uteče a zas budete o kousek větší. :slight_smile:
2. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, že se všechny dočkáme :wink:

Lussyn, to je fajn, že se jim to povedlo tak rychle :dizzy_face:
2. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
řádkování se dělá tak, že do špičatých závorek napíšeš p nebo br

< p > začátek odstavce.. v odstavci si píšeš, co chceš, jak dlouho chceš a až už nechceš, tak ho ukončíš takhle ---> < /p >

< br > toto je narozdíl od odstavce jen odřádkování. tzn. je v rámci odstavce, není chápán jako samostatný odstavec, ale opravdu jen jako odřádkování. To nám jako uživatelům může být úplně jedno. br nemá žádný konec, je to samostatná značka, takže není třeba jí nějak ukončovat. Tzn. není párová (ty ukončovací jsou párový). Když napíšeš jeden br, tak ti to odřádkuje jednou. Když dáš dva za sebe, tak dvakrát. Jedno odřádkování ti ale neudělá prázdnou mezeru. Odřádkuje se to hned pod text. Na to je už lepší to P, to by mělo mezeru udělat. Nebo 2x br

uvnitř špičatých závorek je třeba smazat si ty mezery, aby to fungovalo. Dávám je tam proto, aby se to tady zobrazilo, jinak on by to bral jako příkaz a protože to tady v tom textovym poli v diskuzi není povoleno, tak by se mi ty špičatý závorky automaticky smazaly.
2. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yannko, tak to teda vůbec nechápu :grinning: :grinning:
Iris, hned po první menstruaci po revizi dělohy otěhotněla a přesně na štědrý den měla na test //, krásný dárek, viď.A to dnešní datum je taky hezký 2.9. 2009 :slight_smile:
2. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna:děkuji. už jsem si to upravila
2. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem asi pěkně nechápavá :wink:
2. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jdu zitra k dr. :frowning2: Začala jsem lehounce špinit. Je to takové hnědé špinění, slabé ale je. Má paní doktorka ma dovolenou a já to nechci nechat náhodě. Tak jsem zavolala dr z centra Maxim a jdu zítra k němu. Tak nakonec chlapa prubnu :slight_smile: Říkal, že to nemusí nic být ale taky může :cry: bojím bojím :frowning2:
2. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dracinek, to může být jen hematom, takže se nestrachuj, vše bude určitě OK :dizzy_face:
2. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou první kontrolu, je nám 7tt+0 a srdíčko tlouklo jako blázen. Máme taky první fotečku. Další konrola nás čeká 22.9. 2009. Pani doktorka byla pohodář, prostě normálka no :slight_smile:

Dracinek: přeju moc a moc štěstíčka, ať je to jen planý poplach :wink:
2. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás taky přišla pozdravit.
Dracinek: určitě to bude v pohodě, kamarádka špinila taky a doktorka jí dala nějaký pilulky prý na udržení plodu a říkala, že to ordinuje často a někdy to neznamená vůbec nic.Samo to přejde.
Jinak taky přeje všem novým těhulkám vše nej.
Já jsem si objednala ovu testy od jedné holčiny přímo z koníka, jeden mi vyšel na 12 Kč, tak jsem za ně ráda. Ona už je prý nepotřebovala, protože je těhu. Já mám ted akorát po plodných dnech, tak třeba je už příští měsíc potřebovat nebudu.
2. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: bylo by fajn kdyby z nich byly putovní ovu testíky :slight_smile:
2. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea: no to jo, já jsem tenhle měsíc měla jedny testíky, ty zbyly kamarádce, která otěhotně hned napoprvé, tak mi je dala, takže jsem si je udělala a snažila se tulit podle nich, tak uvidíme, jinak jsem si řekla, že byly ty testíky za dobrou cenu a kdyby to nevyšlo ted, tak se hodit budou.
2. zář 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: jojo to naprosto chápu a jsem zvědavá jak to dopadne :wink: držim pěstičky
2. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea: koukám na ulici, zrovna si tam prohlíží fotku z ultrazvuku:slight_smile:, já bych už chtěla taky:slight_smile:
2. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: jojo taky koukám :slight_smile: ten baby boom je docela nakažlivej :slight_smile:
2. zář 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea: a jaké to je, mít mimi v bříšku? Uvědomuješ si, že tam je nebo ještě tomu třeba nevěříš?
2. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea: vím, že se na to pořád ptáme my snažilky do kola, ale pamatuješ si, kdy jsi začala počitovat, že je něco jinak? Myslím, jak dlouho po ovulaci? a co jsi pozorovala?
2. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek