• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Uvidíš za dva, tři dny. Myslím, že čárka se ti už ukáže do limitu :wink:
26. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: to na začátku nevadí, na testy je to ještě dost brzo :wink: hele hlavu vzhuru, člověk musí být optimista a věř mi že stejně teď očkuju i sebe :wink:
26. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ted jsem se na nej koukla s odstupem 20 minut a ta carka je normalne videt, je hooodne slaba lae viditelna, ale je po limitu
26. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik...a nechceš nám jí sem vyfotit a ukázat :slight_smile: :wink:
26. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: hele fakt klid, udělej to za dva dny a já myslím, že to bude dobré
26. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, test jsem hodila do svýho alba, Peprlik si zatim nechce zakládat svoje album. Tak se jukněte ke mě. Myslím, že // jsou moc pěkny a na 11DPO dost viditelny.
26. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik:je krásně vidět :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já osobně tam ducha vidím a držím palce at jen sílí :slight_smile:
26. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čárka odpovídá tomu období, já bych fakt byla optimistická. Samozřejmě může nastat mikropotrat, ale na to nemyslet :wink:
26. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky, ale neraduju se, neverim tomu a hlavne no nevim, myslite si ze by se tam ta carka mohla ukazat i pred MS, jako zvyseny HCG...nebo by tam proste bylo bilo, nevim....
26. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ja si taky myslím, že těhule je. Teď už jen čekat, jestli se mimčo udrží :wink:
26. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik....ted je nejdůležitější aby ta čárka sílila :wink:
26. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, uvidime, nebudu to nejak zatim resit, je to slaboulinky....
26. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo koukám :slight_smile: no kdo by tu taky byl když je venku tak pěkně. jeee jak já se těším na zítra :grinning: :wink:
26. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady ja....
ale taky na skok....mam nocni...a ted jsem cetla na konikovi, jedna holka taky mela naznak// a prisla ji do 2 dnu mrcha, takze si iluze nedelam....
26. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik....no uvidíš, stejně s tím nemůžeš už nic udělat tak se snaž být co nejvíc v klidu, bud jsi těhu anebo ne :sweat_smile:
budeš zkoušet test zítra nebo vydržíš do pondělka? :wink:
26. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: rekni mi uprimne co si o tom myslis ty??? ja uz testit nebudu, ale nevim, nikdy nerikej nikdy...:slight_smile:
26. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: já si svuj první test udělala před menstruací a pak trnula jestli přijde. Nepřišla,ale to ted neovlivníš, prostě musíš jen počkat. Konik má zase tu smutnou zkušenost, že pak menstruaci dostala :unamused:
26. zář 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no upřímně si myslím že je ještě brzo, ono se občas dělají falešné ty čárky, ale být tebou tak si udělám test za dva dny a pokud bude stejná tak si myslím že to těhu nebude, ale pokud vyleze do limitu a zesílí tak je to jasný :wink:
26. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja vim...a nemas andrejko nekde foto toho tvyho testiku??? ja si pak delala jeste jeden, ale mela jsem moc skoro cirou tak nevim a to uz tam nebylo skoro nic...az po dlouhe dobe minu..a jinak jestli se jmenujes andrejka tak vse nej k svatku...:slight_smile:
26. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik...no ted už rozhodně počkej na ranní moč :slight_smile: budem držet palečky, víc s tím stejně nezmůžeme :sweat_smile: :sweat_smile:
26. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peprlik: fotku bohuzel nemám,ale ví že jsme na ten test koukali s manželem pod lampičkou aby jsme něco viděli. Po pár dnech, ale začala sílit a to byl jasný signál.
Ano jmenuju se Andrea a moc děkuji za přání dneska mě to obvzlášť těší jak tu ležím v posteli tak moc vzrušení nemám :slight_smile:
26. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se taky přidávám ke gratulacím :slight_smile:
26. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak nám opět ms dorazila.
26. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet.....tak si to teda včera odhadla přesně co :frowning2: :angry:
26. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si to dostala? Tak to jsme dvě... ale nevadí už teď se těším na další cyklus... je to napínavý jak kšandy :grinning:
26. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ja ne, tz jsi včera psala že ti dorazí dneska ms
26. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dorazila.... teplota mi klesla za dva dny dost rychle takže mi to bylo jasný...
26. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vzhůru do dalšího kola, no a zkus se zeptat na tu mojžíšku :wink:
26. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím si o ní něco najít a zeptat se dr na tu mou pánev... do té doby ale budu pilně cvičit a posilovat.
26. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek