Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
konik88
26. zář 2009
Uvidíš za dva, tři dny. Myslím, že čárka se ti už ukáže do limitu 😉
andrea110409
26. zář 2009
peprlik: to na začátku nevadí, na testy je to ještě dost brzo 😉 hele hlavu vzhuru, člověk musí být optimista a věř mi že stejně teď očkuju i sebe 😉
peprlik
26. zář 2009
jako ted jsem se na nej koukla s odstupem 20 minut a ta carka je normalne videt, je hooodne slaba lae viditelna, ale je po limitu
alienka24
26. zář 2009
peprlik...a nechceš nám jí sem vyfotit a ukázat 🙂 😉
andrea110409
26. zář 2009
peprlik: hele fakt klid, udělej to za dva dny a já myslím, že to bude dobré
konik88
26. zář 2009
Holky, test jsem hodila do svýho alba, Peprlik si zatim nechce zakládat svoje album. Tak se jukněte ke mě. Myslím, že // jsou moc pěkny a na 11DPO dost viditelny.
eliska_v
26. zář 2009
peprlik:je krásně vidět x-)
alienka24
26. zář 2009
no tak já osobně tam ducha vidím a držím palce at jen sílí 🙂
andrea110409
26. zář 2009
Čárka odpovídá tomu období, já bych fakt byla optimistická. Samozřejmě může nastat mikropotrat, ale na to nemyslet 😉
peprlik
26. zář 2009
holky diky, ale neraduju se, neverim tomu a hlavne no nevim, myslite si ze by se tam ta carka mohla ukazat i pred MS, jako zvyseny HCG...nebo by tam proste bylo bilo, nevim....
konik88
26. zář 2009
jj, ja si taky myslím, že těhule je. Teď už jen čekat, jestli se mimčo udrží 😉
alienka24
26. zář 2009
peprlik....ted je nejdůležitější aby ta čárka sílila 😉
peprlik
26. zář 2009
holky, uvidime, nebudu to nejak zatim resit, je to slaboulinky....
alienka24
26. zář 2009
nikde nikdo koukám 🙂 no kdo by tu taky byl když je venku tak pěkně. jeee jak já se těším na zítra 😃 😉
peprlik
26. zář 2009
jsem tady ja....
ale taky na skok....mam nocni...a ted jsem cetla na konikovi, jedna holka taky mela naznak// a prisla ji do 2 dnu mrcha, takze si iluze nedelam....
alienka24
26. zář 2009
peprlik....no uvidíš, stejně s tím nemůžeš už nic udělat tak se snaž být co nejvíc v klidu, bud jsi těhu anebo ne :-N
budeš zkoušet test zítra nebo vydržíš do pondělka? 😉
peprlik
26. zář 2009
ali: rekni mi uprimne co si o tom myslis ty??? ja uz testit nebudu, ale nevim, nikdy nerikej nikdy...🙂
andrea110409
26. zář 2009
peprlik: já si svuj první test udělala před menstruací a pak trnula jestli přijde. Nepřišla,ale to ted neovlivníš, prostě musíš jen počkat. Konik má zase tu smutnou zkušenost, že pak menstruaci dostala :-|
alienka24
26. zář 2009
no upřímně si myslím že je ještě brzo, ono se občas dělají falešné ty čárky, ale být tebou tak si udělám test za dva dny a pokud bude stejná tak si myslím že to těhu nebude, ale pokud vyleze do limitu a zesílí tak je to jasný 😉
peprlik
26. zář 2009
jo ja vim...a nemas andrejko nekde foto toho tvyho testiku??? ja si pak delala jeste jeden, ale mela jsem moc skoro cirou tak nevim a to uz tam nebylo skoro nic...az po dlouhe dobe minu..a jinak jestli se jmenujes andrejka tak vse nej k svatku...🙂
alienka24
26. zář 2009
peprlik...no ted už rozhodně počkej na ranní moč 🙂 budem držet palečky, víc s tím stejně nezmůžeme :-N :-N
andrea110409
26. zář 2009
Peprlik: fotku bohuzel nemám,ale ví že jsme na ten test koukali s manželem pod lampičkou aby jsme něco viděli. Po pár dnech, ale začala sílit a to byl jasný signál.
Ano jmenuju se Andrea a moc děkuji za přání dneska mě to obvzlášť těší jak tu ležím v posteli tak moc vzrušení nemám 🙂
alienka24
26. zář 2009
tak já se taky přidávám ke gratulacím 🙂
alzbeta.hod
26. zář 2009
ahojky tak nám opět ms dorazila.
alienka24
26. zář 2009
alzbet.....tak si to teda včera odhadla přesně co 😞 ]-(
alzbeta.hod
26. zář 2009
taky si to dostala? Tak to jsme dvě... ale nevadí už teď se těším na další cyklus... je to napínavý jak kšandy 😃
alienka24
26. zář 2009
ne ja ne, tz jsi včera psala že ti dorazí dneska ms
alzbeta.hod
26. zář 2009
jo a dorazila.... teplota mi klesla za dva dny dost rychle takže mi to bylo jasný...
alienka24
26. zář 2009
no tak vzhůru do dalšího kola, no a zkus se zeptat na tu mojžíšku 😉
alzbeta.hod
26. zář 2009
zkusím si o ní něco najít a zeptat se dr na tu mou pánev... do té doby ale budu pilně cvičit a posilovat.

Začni psát odpověď...

Odešli