Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
alienka24
26. zář 2009
jj zkus to 😉 za zeptání nic nedáš, a jak sis užila dnešní den?
andrea110409
26. zář 2009
Alienka: o Mojžíšový jsem hodně slyšela,ale nevim které problémy tím jsu řešené. Víš o tom víc ?
alienka24
26. zář 2009
jj, cvičím jí už pátý měsíc a mám 4 mobilizace za sebou 😉
ona pomáhá na hodně věcí, hlavně na odstranění bloků v těle a v oblasti malé pánve, působí na prokrvení této oblasti, zlepšuje průchodnost vejcovodů, podporuje ovulaci, odstranuje bolesti v zádech,bolestivou menstruaci a u mužů i spermiogram
najdu odkaz ještě
alzbeta.hod
26. zář 2009
dnešek docela ušel ale měla jsem v plánu návštěvu a ta mi nedorazila, trochu mě to naštvalo...

dívej co jsem našla... u nás je sex fakt jen na povel, třeba je to chyba. 😞

http://zdravi.idnes.cz/divoky-a-vasnivy-sex-zvy...
alienka24
26. zář 2009
alzbet...mě se v práci odkazy kde je slovo sex nezobrazí 🙂 :-p tak si to pročtu až doma ju? no ale jinak sex na povel moc dobře určitě není 😞 to jako sexíkujete jen když máš ovu?
andrea110409
26. zář 2009
alzbeta: hele to bych moc neresila, my kdyz se rozhodli pro mrnouska, tak jsme zkusili metodu ustavičného sexu. 14 dní jsme prktikovali sex obden a můžu ti říct že ke konci v tom moc vášně nebylo, ale zadařilo se 😉
alienka24
26. zář 2009
andrea...metoda ustavičného sexu 😉 😃 😃 mě to ted docela rozesmálo 🙂
andrea110409
26. zář 2009
Alienka: no je to na základě knížky od Dr. Uzla, kde popisuje v jakém období se nesmí souložit bez ochrany aby nedošlo k početí. No a my tu metodu uplatnili trochu obráceně a vyplatilo se 😉
alienka24
26. zář 2009
jj věřím 🙂 mě jen rozesmál ten název no :-N 😃 krapet už mi tady hrabe 😃
alzbeta.hod
26. zář 2009
tak to jsme zkusili minulý cyklus... 14 dní obden a taky už jsme je jonci fakt neměli chuť...

a co tohle? Je tam spoustu článků o neplodnosti...

http://zdravi.idnes.cz/za-neplodnost-casto-muze...
alienka24
26. zář 2009
alzbet...to se mi otevře, ale v podstatě je to všude stejný 🙂 psychika může za hodně, ale pokud je opravdu nějakej problém tak se musí nejdřív ten problém vyřešit
ale je fakt že v hodně případech si myslím že za to ta psychika fakt může :-p
andrea110409
26. zář 2009
Alzbeta: jojojo to je známé. Psychika dohnala spoustu párů ž k adopci a pak se jim narodilo dítě přirozenou cestou.
Proto je nejlepší z toho pokud možno nezešílet 😉
alienka24
26. zář 2009
jojo přesně tak 🙂
alzbeta.hod
26. zář 2009
souhlasím... chce to být v pohodě.jedna známá nemohla otěhotnět do svých 33let. Nakonec šla na umělý a narodily se jí dvojčata, kluk a holka. A teď jsou jim asi 2roky a zjistila že je těhotná... nebo jsem kdesi četla že si nějaký pár adoptoval a nakonec zjistili že čekají mimi... je to asi tím že na to přestali myslet, smířili se s neplodností a ono to vyšlo...
andrea110409
26. zář 2009
je to logické, mrňousek by byl blázen kdyby se dobrovolně hnal do těla plného stresu 🙂
alzbeta.hod
26. zář 2009
to jo... chce mít klid a v klidu se vyvíjet... a já jsem v denním stresu a nevím jak z něj ven.
andrea110409
26. zář 2009
My si mrnouska pořídili do klidoveho období, ted se to trochu horší a taky se to mrňouskovi nelíbí.
alzbeta.hod
26. zář 2009
asi je to fakt... mluvila jsem s kamarádkou která se taky usilovně starala. A říkala jsem jí o půjčkách co máme ještě na 2 roky a tak dál. A ona říkala že řešili to samé a jakoby to mimi vědělo, chytlo se až měli vše splacené a manžel našel dobrou práci... třeba to naše taky čeká? 😃
andrea110409
26. zář 2009
Tak to náš mrnousek musi být silný protože my si vememe půjčku chvilku před jeho narozením. Ale zase bude do budoucího života obrněný 😉
alzbeta.hod
26. zář 2009
tak to je dobrá příprava do života. My jsme si museli vzít před svatbou aby jsme dodělali dům. Takže máme hypotéku, auto, elektrické topení (taky pěkná sumička) a 2 půjčky. Auto splatíme za necelý rok, ty dvě půjčky za necelé 2 roky a toho topení se do té doby taky určo zbavíme. No tak jen ta hypoška nám zůstane a to už bude havaj.... takže dva roky utrpení no...
alzbeta.hod
26. zář 2009
tak zatím pa pa
alienka24
26. zář 2009
jj no my máme taky naplánovaný že do roku, roku a půl budeme uplně čistý a pak se uvidí 🙂 takže pokud se do tý doby nepovede tak půjdeme na IVF takže ještě spoustu času, a mě se nějak tím že sme se na tom takhle dohodli hodně ulevilo a od tý doby jsem fakt v klidu 🙂 plánujeme ještě dovolený a milion dalších věcí 😃 😉
alienka24
26. zář 2009
teda já už jsem zralá na postel dneska :-p
andrea110409
26. zář 2009
alienka: a co ti v te posteli brani ? 😉
alienka24
26. zář 2009
to že jsem do devíti v práci :-p
andrea110409
26. zář 2009
brrr tk to jo to chapu to je peklo. Takovouhle pracovní dobu má moje sestra. To já mám té postele už plné zuby, po dnešku mi stačí 😉
alienka24
26. zář 2009
no my máme dvanáctku jen jednou za 14dní, vždy víkend, ale dneska se mi to nějak extra vleče 😞 nojo já taky vždyckz nerada ležím, to mi musí bejt hodně blbě a to jsem schopná prospat celej den, ale jinak to taky nevydržím :-p :-N jestli já jednou budu muset bejt na rizikovým tak teda nevim nevim :-p :-N
andrea110409
26. zář 2009
alienka: hele je to na zblbnutí a to ležim jen odpoledne, dopoledne jsem střídavě nosila prádlo do pračky a z pračky. Vidět mě tak doktor :-|
alienka24
26. zář 2009
no opravdu ti to nezávidím, ale musíš to vydržet kvůli prckovi 😉

Začni psát odpověď...

Odešli