• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
jj zkus to :wink: za zeptání nic nedáš, a jak sis užila dnešní den?
26. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienka: o Mojžíšový jsem hodně slyšela,ale nevim které problémy tím jsu řešené. Víš o tom víc ?
26. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, cvičím jí už pátý měsíc a mám 4 mobilizace za sebou :wink:
ona pomáhá na hodně věcí, hlavně na odstranění bloků v těle a v oblasti malé pánve, působí na prokrvení této oblasti, zlepšuje průchodnost vejcovodů, podporuje ovulaci, odstranuje bolesti v zádech,bolestivou menstruaci a u mužů i spermiogram
najdu odkaz ještě
26. zář 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešek docela ušel ale měla jsem v plánu návštěvu a ta mi nedorazila, trochu mě to naštvalo...

dívej co jsem našla... u nás je sex fakt jen na povel, třeba je to chyba. :frowning2:

http://zdravi.idnes.cz/divoky-a-vasnivy-sex-zvysuje-sanci-na-poceti-f3u-/tehotenstvi.asp?c=A090330_090715_tehotenstvi_pet
26. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet...mě se v práci odkazy kde je slovo sex nezobrazí :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si to pročtu až doma ju? no ale jinak sex na povel moc dobře určitě není :frowning2: to jako sexíkujete jen když máš ovu?
26. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta: hele to bych moc neresila, my kdyz se rozhodli pro mrnouska, tak jsme zkusili metodu ustavičného sexu. 14 dní jsme prktikovali sex obden a můžu ti říct že ke konci v tom moc vášně nebylo, ale zadařilo se :wink:
26. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea...metoda ustavičného sexu :wink: :grinning: :grinning: mě to ted docela rozesmálo :slight_smile:
26. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienka: no je to na základě knížky od Dr. Uzla, kde popisuje v jakém období se nesmí souložit bez ochrany aby nedošlo k početí. No a my tu metodu uplatnili trochu obráceně a vyplatilo se :wink:
26. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj věřím :slight_smile: mě jen rozesmál ten název no :sweat_smile: :grinning: krapet už mi tady hrabe :grinning:
26. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme zkusili minulý cyklus... 14 dní obden a taky už jsme je jonci fakt neměli chuť...

a co tohle? Je tam spoustu článků o neplodnosti...

http://zdravi.idnes.cz/za-neplodnost-casto-muze-psychika-d50-/tehotenstvi.asp?c=A070605_092149_zdravi_bad
26. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet...to se mi otevře, ale v podstatě je to všude stejný :slight_smile: psychika může za hodně, ale pokud je opravdu nějakej problém tak se musí nejdřív ten problém vyřešit
ale je fakt že v hodně případech si myslím že za to ta psychika fakt může :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbeta: jojojo to je známé. Psychika dohnala spoustu párů ž k adopci a pak se jim narodilo dítě přirozenou cestou.
Proto je nejlepší z toho pokud možno nezešílet :wink:
26. zář 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo přesně tak :slight_smile:
26. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím... chce to být v pohodě.jedna známá nemohla otěhotnět do svých 33let. Nakonec šla na umělý a narodily se jí dvojčata, kluk a holka. A teď jsou jim asi 2roky a zjistila že je těhotná... nebo jsem kdesi četla že si nějaký pár adoptoval a nakonec zjistili že čekají mimi... je to asi tím že na to přestali myslet, smířili se s neplodností a ono to vyšlo...
26. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to logické, mrňousek by byl blázen kdyby se dobrovolně hnal do těla plného stresu :slight_smile:
26. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo... chce mít klid a v klidu se vyvíjet... a já jsem v denním stresu a nevím jak z něj ven.
26. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si mrnouska pořídili do klidoveho období, ted se to trochu horší a taky se to mrňouskovi nelíbí.
26. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi je to fakt... mluvila jsem s kamarádkou která se taky usilovně starala. A říkala jsem jí o půjčkách co máme ještě na 2 roky a tak dál. A ona říkala že řešili to samé a jakoby to mimi vědělo, chytlo se až měli vše splacené a manžel našel dobrou práci... třeba to naše taky čeká? :grinning:
26. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to náš mrnousek musi být silný protože my si vememe půjčku chvilku před jeho narozením. Ale zase bude do budoucího života obrněný :wink:
26. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrá příprava do života. My jsme si museli vzít před svatbou aby jsme dodělali dům. Takže máme hypotéku, auto, elektrické topení (taky pěkná sumička) a 2 půjčky. Auto splatíme za necelý rok, ty dvě půjčky za necelé 2 roky a toho topení se do té doby taky určo zbavíme. No tak jen ta hypoška nám zůstane a to už bude havaj.... takže dva roky utrpení no...
26. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím pa pa
26. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj no my máme taky naplánovaný že do roku, roku a půl budeme uplně čistý a pak se uvidí :slight_smile: takže pokud se do tý doby nepovede tak půjdeme na IVF takže ještě spoustu času, a mě se nějak tím že sme se na tom takhle dohodli hodně ulevilo a od tý doby jsem fakt v klidu :slight_smile: plánujeme ještě dovolený a milion dalších věcí :grinning: :wink:
26. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já už jsem zralá na postel dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: a co ti v te posteli brani ? :wink:
26. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to že jsem do devíti v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
brrr tk to jo to chapu to je peklo. Takovouhle pracovní dobu má moje sestra. To já mám té postele už plné zuby, po dnešku mi stačí :wink:
26. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme dvanáctku jen jednou za 14dní, vždy víkend, ale dneska se mi to nějak extra vleče :frowning2: nojo já taky vždyckz nerada ležím, to mi musí bejt hodně blbě a to jsem schopná prospat celej den, ale jinak to taky nevydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jestli já jednou budu muset bejt na rizikovým tak teda nevim nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: hele je to na zblbnutí a to ležim jen odpoledne, dopoledne jsem střídavě nosila prádlo do pračky a z pračky. Vidět mě tak doktor :unamused:
26. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no opravdu ti to nezávidím, ale musíš to vydržet kvůli prckovi :wink:
26. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek