• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahoj holky...já mám snad zánět močáku, to je děs :confounded:
28. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak začínáme nový měsíc...
28. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsem. No tak ja teda nevim jestli mam pockat nebo se zitra testnout a v patek znovu. Zas si rikam ze kdyby to nevysloze je skoda penez za ten test a kdyby to vyslo tak by to bylo super. Jde me prave o to jak moc se ta pripadna druha carka ukaze kdyz bych byla tehotna. No ja to porad rikam ze s tim pocitam ale ono muze prijit i velke zklamani :frowning2:
28. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Protoze v patek by mela prijit MS.
28. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych testla až před a nebo v den ms...já testuju vždycky před a nakonec to dostanu
28. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky...

já jsem zase v práci, od čtvrtka jsem tu nebyla, je tu něco nového?

My už včera začali s dalším snaženíčkem :slight_smile:
28. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
my začali předevčírem. TAkže dnešek to jistí :grinning:
28. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak my dneska budeme muset dát asi pauzičku a zase zítra:slight_smile:
28. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak se zařazuji na konec tabulky, dneska sem to dostala :wink:
28. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No, tak já zítra naklušu k doktorce, kvůli tomu močáku, a to jsem si říkala , jestli náhodou tenhle měsíc nevyjde mimi, i když snažilkování bylo až od 17.DC :unamused:
28. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Simo, jestli to máš teoreticky v pátek dostat, tak počkej do pátku a pak se teprve testni.. Já měla minulý měsíc taky tak pěkný grafík a pak z toho stejně nic nebylo.. Sice jsi psala, že těhu příznaky máš, ale do pátku není tak daleko, to vydržíš :wink:
28. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak ja to teda do toho patku vydrzim to se taky uz nic nestane i kdyz jsem to chtela dat drahe polovicce k zitrejsimu svatku ale on ze to prej zvladne ze si rad pocka do patku.

Jinak jsem se holky taky merila normalne na beznou teplotu tela a mela jsem 37,2 coz je u me nemozneeee protoze me staci abych mela 37 a uz jsem na umriti prejeta a neco na me leze. Takze ted jsem v pohode a mam tak vysokou teplotu na moje pomery.

Tak jsem si hned vzpomnela na Peprlika ze ona mela taky 37 beznou teplotu. Tak s ni uplne stotoznuji temer ve vsem co tady uvedla za svoje priznaky tak jsem opravdu zvedava co z toho bude. Jinak mam dost navaly horka a zimi ze bych si nejraci dala horkou sprchu a chvilkama je me lehounce na zvraceni.

Ale jak rikam treba je to falesne brezi jak tomu unas doma rikame a jen se tady vykecavam ze svejch dojmů :grinning: tak snad me holky chapete ze jsem z toho napnuta jak ksandy :wink:
28. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Daras a mohla by jsi me ukazat ten tvuj graf :wink: a jeste by me zajimal graf Peprlika :grinning:
28. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky tak jsem tady, ms zatim nikde a test dens pozitivnejsi nez vcera...proste viditelne //, ale uvidime...nechci predbihat....
28. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
peprlik, tak to vypadá hooodně nadějně, držím pěstičky ať sílí...
28. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuju miri, hcg v krvi mam zatim 32 tak uvidime...strasne prosim toho hoooodnyho pana nahore...
28. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, uz jsem tu dlouho nebyla, nestiham....
ALE dneska jsem to mela dostat a tak jsem rano testla a byl tam skoro neviditelny duch,..... no a po 2 hodkach se kouknu na testik a je tam uz uplne jasna..... tak nevim, jestli tomu mam verit, protoze na testu pisou, ze vysledky se maji cist do 10min...
co myslite?
28. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.

peprlik: moc gratuluji.

lucpet: v koliktém jsi DC? třeba je zatím hlafina hcg nízká... určitě bych zkusila test za pár dnů znovu.
28. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
danielapro: jsem 32DC, urco to zkusim za dva dny, jak se doporucuje..... ale nevim, jestli to mam rict manzovi :wink:
28. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
a ovu byla 17DC
28. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
lucpet: pokud dokážeš udržet tajemství, tak počkej do středy a pokud tam budeš mít //, tak mu to řekni... :slight_smile:
32DC je už nadějné... Držím pěstičky, ať jsou ve středu //.
28. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
to fakt vypadá dobře. Možná je fakt hormon ještě nízký... ale za ty 2dny si myslím, že by to mělo být lepší.... Moc ti to přeji.
28. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
danielapro: no, to je prave to, co asi nedokazu :wink: ale zkusim to mu to nerict..... a diky moc za pomoc :slight_smile:
28. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale vydrzet to ty dva dny..... :grinning: manza je ted na konferenci a prijede zitra.....
28. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem taky taková... říkám si, že mu nemusím hned vše vyžvanit, ale bohužel to dlouho nevydržím... Pořád si říkám, že až uvidím ty vysněné // na tt, tak počkám až mi to doktor potvrdí... Ale kdo ví...
28. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
chces to nerict i manzovi? tak to mas muj obdiv..... to ja mam probem si nepustit pusu i pred kamaradkami.., a manzovi bych to urco neutajila :slight_smile:
28. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jak dlouho se pokoušíte o mimi? dívala jsem se do tvého alba a ty už máš jedno krásné mimčo doma... to je paráda. Měl by k sobě bratříčka nebo sestřičku.
28. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no, vlastne jsme se rozhodli v srpnu, ale to uz jsem asi mela po ovu, no a ted je to prvni cely mesic, ale nepospichame na to, zkouseli jsme to na holcicku, ale... obavam se, ze jsem si spatne spocitala ovu :slight_smile:
jo jo, mame doma chlapecka, a tusim, ze to druhy bude zase kluk... tak to se nudit asi nebudeme :slight_smile:
28. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
lucpet: ja mela ovu taky 17 DC, mela jsem pozitivni test lehoulince vcera a dnes uz vice a hcg v krvi mam 32 tak uvidime jestli tak miminko je ci ne....
chtěla bych to utajit... a říct mu to nějak netradičně.... třeba že bych koupila papučky pro mimi , nebo mu dala těh.test do obálky... nebo tak něco...
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek