• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
pekny vecer baby ak mozem tak sa k vam pridam :slight_smile:je mi doma troska smutno
28. zář 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatim jesteneni nic jistyho takze pockam..jestli testiky budou v poho, hcg v krvi narustat, tak bych mela mit v patek okolo 500 a v pondeli bych sla k dr...
ale zatim mam 32 to je malinko....
28. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali: vitej, jsi sama doma? :slight_smile:
28. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej priatel musel na slovensko lebo stratil vsetky doklady :angry: a to som chcela ze bude nejake to snazenicko :angry: :frowning2:
28. zář 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: tak to drzim palce, ale urcite to bude dobre....
nathali ja jsem taky bez manzi, uz druhou noc, ale zitra uz prijede :slight_smile:
28. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju, jeste kdyby me prestala mrtvet noha....to taky nevim co to je...nebo ne mrtvet ale desne boli.... :angry:
28. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja by som uz mala byt aj zvyknuta lebo on jazdi na dodavke ale odisiel cez vikend a to je vzdy cas len a len pre nas ale nejak my to nejde a je mi smutno stale a tak ho uvidim zase az v sobotu snad !no co uz
peprlik: nemysli na to a uvidis ze hcg porastie jedna radost :slight_smile:
28. zář 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm ze by priznak tehu
:astonished:
28. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik a vy ste sa dlho snazili?kym sa ukazali ciarky na teste??
28. zář 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali tak to je skoda, ze to nevyslo.... ja jsem doma sama v noci jen obcas a trochu se bojim... jsem strasnej straspytel
28. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja tiez :slight_smile: tak vzdy sa radsej este rozptilim niecim bud tv ale nic tam nejde a tu to vyzera veselo :slight_smile:
28. zář 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to jo. Ja si nekdy dam i sklenicku neceho dobreho a chodim vetsinou spat pozdeji nez normalne, ale stejne se porad budim,,....
28. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to uz nie ja si niekedy este aj citam v posteli a ked mi hlava pada tak zhasnem len lampu a je to :slight_smile:
28. zář 2009 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali, HA jsem vysadila na konci cervna....takze pokud se zadarilo tak jsme se snazili 3 mesice....carka na teste se ukazala po 12 DPO!
28. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik, tak teda ten testik zitra zkusim, kdyz rikas, 12dpo :slight_smile:
28. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no defakto 11 DPO byl stin, po dlouhe dobe asi 15 min, 12DPO to bylo slabsi nez ten 11 prootze byla skoro cira moc a dnes jsou tam dve...tak uvidime...ale ty krve zitra se fakt bojim....snad vystoupa a mimiskovi se u me libi... :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite, ber to jako pozitivum, ze mas tuhle moznost a nestresuj se tim.... ver mimiskovi :slight_smile:
si pamatuju, jak jsem byla u dr asi v 7tt protoze jsem zacala spinit a dr mi vzal krev a rekl mi tu hodnotu (uz si nepamatuju) a pak mi rika, jestli jste tehotna, tak za dva dny az prijdete znovu na krev to musi byt dvojnasobek co ted..... no citila jsem se blbe, znelo to, jak kdyby mi daval domaci ukol, jak kdybych to mohla ovlivnit nebo co.....
28. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zitra si tedy udelam jeden kontrolni, takovy levny, jen ten papirek a ve stredu to dam znova
28. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Ani se me sem nechtelo jit. Tak dnes rano jsem mela jen 36.7 tak nevim co si mam myslet jsem zmatena a zklamana ze to tentokrat zas nevyjde a pritom jsem si tolik myslela ze uz je zadelano. No uvidime kdy prijde ta hnusna MS taky by nemusela chodit :angry:
29. zář 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

holky co čekáte na potvrzení těhu moc držím pěsti ať se to potvrdí a je vše ok.

simi, já těm grafům nerozumím takže to moc neporadím.

Já mám teď docela strach , protože jak tady čtu o těch zánětech moč. měch. a mě od včerejška docela trápí příznaky co tady uvádíte. V sobotu jsme byli u známých na zahradě a byla hrozná zima tak se bojím jestli jsem tam neprochladla. Co teď? Mám ještě počkat ? Nebo jít hned k doktorce? K obvodní? Nechci to nechat nějak rozjet ale nejradši bych byla kdyby se to samo zase odešlo :confounded:

Jinak jsem přes víkend čekala ovu a na testech jsem měla 3 dny po sobě hodně slabí //, normálně bych to brala jako negativní, jako že přicházející ovu a čekala jsem že ten .den už budou jasný // ale spíš už mizí..Ještě zkusím dneska, musím skočit do lékárny. Ale je to divný...
29. zář 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joselin ja se zanetem mocaku nemam zadne zkusenosti tak ze ti neporadim jestli ho mas a zda hned jit k Dr. Jinak jestli mela prjit ovu tak jste se meli snazilkovat co to jde a ten papirek jen doplnkove aby jste meli prehled ze ovulku vubec mas.

Jinak k tomu graful si myslim ze jsem dnes nemala tak klesnout ale treba to jeste vyskoci ale uz tomu moc neverim.

Takze asi muzu rict hura vzhuru do dalsiho kola v rijnu ale jeste uvidime.
29. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik, ovu testy jsou dobrý viď :grinning: a máme důkaz, že fakt to chce hned v den pozitivního testu a klidně další den a další další den taky :grinning: teda nevím, kdy jsi ho měla pozitivnější. Jestli 18 DC nebo 19 DC nebo oba dva dny stejně :confused:

jos, okamžitě do tepla a hooodně pít. Dávat si česnek na chleba s máslem. Můžeš si koupit uroval biotic.. jsou tam brusinky a manosa - brusinky = klouže stěna bakteriím, manosa = bakterie se na ní nabalí. Můžeš si koupit sypaný urologický čaj a pít ho tak 3x denně. Vajíčko putuje vejcovodem týden, než se uhnízdí, takže bylinky (ani atb..) by mu v tu dobu neměly nijak vadit. Pokud jde o atb, tak nevím, jak máš silné projevy. Zda tě to na wc pálí, řeže hodně nebo málo.. kdyby málo, tak bych počkala do zítra. Nebo podle pocitu.. ono to chce přeléčit hned. Kdyby se to zhoršovalo, tak bych šla určitě. Správně by ti měli prozkoumat moč, jestli jsou tam bílé krvinky, jestli jich je tam hodně. Samotnou bakterii nepoznají, to musejí poslat do laborky. Moč odebírají na urologii cévkováním nebo ti dají vlastní nádobku a dojdeš si v čekárně na záchod (tak musíš být napitá). Antibiotika by měli být cephalosporiny nebo peniciliny (volba v těhotenství). Zinnat, augmentin myslím.. penbene..? Na netu jsou příbalový letáky, tak je vidět i účinná látka. Na urologickou ambulanci můžeš přes den i večer do nemocnice nebo si zavolat na nějakou urologii ve městě - tedy sehnat si normálního urologa. Můžeš i k obvoďákovi.. i ke gynekologovi.. ale je to urologický problém :wink: Taky si můžeš doma prohlédnout vzorek ve sklenici, jestli to je zakalené, může to být i divně cítit. To bys viděla.. když hodně piješ, tak to není ani žluté (koncentrované) a vždy je to čiré.
29. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, však to se snažíme už dní ob den to se neboj :grinning: Právě to beru jen jako doplněk jestli ovu je tak jak si myslím tak teď nebím, každopádně snad si tělo s tímnějak poradí a nerozhodí se mi to všechno..uvidíme :astonished:

Taky ještě vydrž, třeba tě to překvapí..taky co nám jinýho zbývá než čekat že?
29. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pojídala bych i probiotika v kapslích.. a možná bych preventivně použila i canesten krém... kdyby byla souvislost s kvasinkami... třeba žádný zánět močáku nemáš, ale kdyby jo a bralas atb, tak si probiotický kapsle kup určitě a vyrábějí se i vaginální čípky s probiotiky. Atb zaberou hodně rychle. Vždycky jsem jich měla 20 - tzn 2 balení po 10, tzn. jedla jsem je 10 dní 2 denně. Teď jsem měla polovinu. Jedla jsem je 5 dní. :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jos s těmi testy nevím.. protože jsem četla leccos v diskuzích.. Ale pokud to vezmu podle sebe, tak jsem už několikrát mylsela, že ovu nemám nebo že ji mám, když testovací čárka byla sice už vidět výrazněji, ale byla jasně slabší než kontrolní. Nebylo to tak.. snažili jsme se v ty dny zbytečně a nakonec jsme to¨prošvihli, protože jsem ovu měla až 20 nebo 21 DC a čárka testovací byla jasně silnější než kontrolní. Ale já měla trochu rozhozený cyklus a byl delší než jindy, tak nevím, jestli jsi třeba cestovala nebo nevím co.. že by se ti prodloužil jinak pravidelný cyklus, pokud ho vždy pravidelný máš..
29. zář 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja jsem ze sameho zklamani nevydzela a udelala jsem si test a je jak padli SNIH. Po druhe carce ani vidu ani slechu.

Takze jak uz jsem psala RIJEN to jisti uz na 100% :grinning:

tak ja pak dohlasim prichod MS. Mejte se holky ale ja se stejne jeste ukazu a budu informovat a Peprlikovi tise ale velmi velmi zavidim krasne //.
29. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky koukám že na všech diskuzích přibívají těhulky a mě se to stále vyhýbá...

mám problém s teplotou... už 4dc mi ukazuje jen 36,3, nijak se nehýbe. To mi nikdy nedělalo... :unamused:
29. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jak se tu všechny máte!!
Peprlik: Vypadá to dobře, tak držím palečky!! :wink: Hlavně aby bylo všechno ok!!
29. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zeptam se jako uplna blbka jak je to s tema ovulacnima testama. Kdy se maji teda presne delat?
29. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek