• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
píšou tam kdy který den máš začít podle délky cyklu... je tam vše napsané...
29. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 25/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: 12.4.2010, další kontrola 1/10
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 18/9
27.8.09 Mikalka 6.tt................26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
27.8.09 Zlababa 9.tt...............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 8.tt..............24 let...TP: 13.5. 2010, další kontrola 29/9
1.9.09 klaarka22.....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: ???, další kontrola 25/9
5.9.09 beruska1989................20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 6/10
17.9. valentynkaa07................35 let...TP: ???

SNAŽILKY:
konik88................................21 let...5 snažení = 42 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
lussyn..................................29 let...3 snažení = 34 DC
llenicka1...............................27 let...8 snažení = 33 DC
mirf.....................................32 let...8 snažení = 32 DC
peprlik.................................22 let...3 snažení = 32 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis.................................30 let...5 snažení = 32 DC (posl. cyklus 31 dní)

mucipuci..............................25 let...3 snažení = 29 DC (posl.cyklus 38 dní)
alex001...............................32 let...2(porev.)sn.= 29 DC (posl. cyklus 25 dní)
kamiz..................................28 let...3 snažení = 28 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova........................22 let...2 snažení = 27 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris......................................29 let...3 snažení = 26 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2..................................28 let...3 snažení = 26 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2...................................25 let...1 snažení = 26 DC
kali.kal.................................28 let...5 snažení = 25 DC (poslední cyklus 31 dní)
danielapro............................26 let...2 snažení = 23 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena............................27 let...2 snažení = 22 DC (posl. cyklus 26 dní)
miky...................................28 let...4 snažení = 22 DC (posl.cyklus 37 dní)
daras..................................26 let...3 snažení = 21 DC (posl. cyklus 33 dní)
petra123............................28 let...19 snažení = 20 DC (posl. cyklus 34 dní)
zuzka111............................27 let...5 snažení = 20 DC
bublinka.............................31 let...0 snažení = 19 DC
marokanek1111...................22 let...8 snažení = 15 DC (posl. cyklus 32 dní)
joseline..............................23 let...3 snažení = 15 DC, (posl.cyklus 28 dní)
maciol................................28 let...1 snažení = 15 DC (posl. cyklus 35 dní)
hanulka_86........................23 let...2 snažení = 15 DC (posl. cyklus 26 dní)
yanna.o.............................29 let...3 snažení = 10 DC (posl.cyklus 28 dní)
barevna.............................24 let...3 snažení = 10 DC (posl.cyklus 33 dní)
miriska...............................21 let...4 snažení = 9 DC (posl.cyklus 30 dní)
eliska_v.............................20 let... revize = 8 DC (čekání na porevizní MS)
alzbeta.hod........................25 let...15 snažení = 4 DC (posl. cyklus 28 dní)
indriela...............................32 let...8 snažení = 4 DC (posl. cyklus 31 dní)
alienka24..........................25 let...14 snažení = 2 DC (posl. cyklus 31 dní)

jaanca.................................27 let...1 snažení = ?? DC
pajulinka..............................21 let...11 snažení = ?? DC

Dobré ránko, taky držím peprlíkovi palce :wink:
Eliško, tobě přeji, ať je vše v pořádku a můžete se zas vrhnout na snaženíčko :wink:
29. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji se delat den dva pred predpokladanou OVU? A kdyz to ukaze tak to hned delat. My jsme to ted delali ob den a myslela jsem si ze jsem se krasne trefili jak pred tak po tak i to OVU a ono ho...

Tak se musim poradne poinformovat vyzbrojit v lekarne :grinning: a to by bylo aby to nebylo pristi mesit. Delam si srandu a nadsazku protoze jinac bych tady sedela jak bez hlavy.
29. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis: Děkuju moc!!
Musím říct, že bříško už nebolí a včera jsem přestala krvácet, takže si myslím, že bude všechno ok!!
Včera jsme se aspoň trošku mazlili, ale chtěla bych hned víc... :sweat_smile: Je to hrozný to čekání!! ALe jedno vím na 100% 6 týdnů bez sexu určitě nevydržím, takže tohle asi porušíme!! :sweat_smile: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak ja si je pak koupim a poradne proctu abych byla pripravena :wink:

Protoze jak se rika stesti preje pripravenym :grinning:
29. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elisko ahoj tak at jsi uz v poradku a brzo se vam zadari kdyz uz se tak krasne tulite. Je fajn met velkou podporu u muzicka :wink: . A tentokrat to vyjde na jednicku az do konce :slight_smile: :wink:
29. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško, to je dobře. :slight_smile: Však si to vynahradíte, uvidíš :wink: :grinning:
29. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima: Manžel mi byl a je velkou oporou!! Když jsem se to dozvěděla, že našemu malému netluče srdíčko, tak jsem celý den probrečela a nešlo to vůbec zastavit!! :pensive: Večer přijel manžel z práce byl mi celou dobu nablízku, ale pořád jsem si říkala proč o tom nemluví!! Byla jsem až na něj hnusná!! :cry: Ale pak jsme za 2 dny jeli domu a začal mi v autě říkat, jak ho to hrozně moc mrzí a že mu je z toho taky uzku, prý ať si nemyslím, že ho to nemrzí!! Jenom že musí být statečný te´d za nás oba dva!! Tak mě to hrozně moc potěšilo a zároveň rozplakalo, že jsem si mohla myslet, že ho to nemrzí!! :pensive: No, ale takové stavy nejsou asi jenom u mě!! :pensive:

Ale jak říkám te´d už je líp a těšíme se na další snaženíčko a tuleníčko!! :dizzy_face:

momis: Vynahradíme a určitě hodně!! :wink: Akorát mám chvilkama stavy - že mi je úzko!! :cry:
29. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Simi, ten tvůj graf vypadá opravdu na MS. :frowning2:
Já jdu dneska k doktorce, včera mě bolely večer ledviny, tak asi vyfásnu atb...no a bojím se, že jestli se zadařilo, tak to prostě teď nevyjde :pensive:
29. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris no ja si to uz taky myslim a co nadelam a tolik jsem si to prala a uz jsem si myslela ze ty teploty vydrzi a dost jsem se ztotoznovala s Peprlikem a nakonec nic. Tak aspon ji to vyslo :wink:
29. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima2 : kdy vyjde pozitivní tak se ovu dostaví do 48 hodin. Taky jsem si myslela že ukáže přesně den a tak jsme na to vlítli a ono to bylo před. :frowning2:
29. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, tak jí řekni, že se snažíte o mimčo, ať to zohlední při výběru atb..

simo, graf je ukázkový, že se v něm orientuju snad i já :sweat_smile: pokud jde o ovu test, tak bych v případě tohoto grafu ho dělala 12, 13, 14 a 15 DC. Přičemž jasně pozitivní by měl být 13 DC nebo 14 DC. Tzn. den před ovu nebo v den ovu.. Tedy alespoň podle toho, jak to minule nevyšlo nám a podle grafů ostatních, které jsem si otevřela tady
http://merenibt.xf.cz/ovutesty.html
konkrétně vztah BT a ovulačních testů
http://merenibt.xf.cz/priklady.html#k
29. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, ono to vyjde příště :wink:
Peprlikovi držím moc palečky :dizzy_face:
29. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet diky za info to se cenni takove rady. Tak asi bude nejlepsi kdyz vyjde OVU test na to vlitnout hned a kazdy den doku ovu neprobehne a pak jeste pro rezervu :wink:

a to jsem si myslela ze me ty 9 prinesou stesti

no nic nebudem brecet nad rozlitym mlikem. Dneska mam manzel svatek tak ho pozvu do restaurace na obed nechce se me varit po takovem zklamani :frowning2: :wink:
29. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna, mám to v úmyslu...sice nevěřím, že se to povedlo, ale náhoda je blbec, že? :sweat_smile: A taky jak se blíží MS, tak člověk doufá...
29. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky ted me tak napad ze Rijen je prihodny ke slovu RIJE tak vsem preji v RIJNU krasne // at se nam ta horni tabulka prevazi oproti te spodni at je to tu jeste veselejsi.

Dik moc vsem za podporu :wink:
29. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prosím až budete někdo aktualizovat tabulku tak jsem dnes 1DC a 3.porevizní snažení děkujuj :wink:

eliska_v: jj oni se kluci nezdají taky tyhle věci dost prožívají jen o tom nedokážou mluvit jako my holky, ale je fajn že nás když to potřebujeme podrží to moooooooc důležité!!!! takže přeju hodně štěstíčka do dalšího snažení a aby všechno dopadlo tak jak má :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet, kdepak.. my se zas tulili, jak si představuješ ty a taky nic :grinning: :grinning: v sobotu - bylo brzo, pozitivní byl v pondělí. Pak jsme se tulili v úterý a ve středu a bylo pozdě. Když koukneš na grafy, co jsem na ně teď dala odkazy, tak tam je to vidět jasně. Je tam vidět, kdy graf ukázal ovu podle BT a kdy byl pozitivní ovu test (jsou tam + nebo - dole pod grafem). I gynekolog mi říkal, že to LH vylítne a k ovulce dojde do druhého dne nebo do pár hodin. A to samé píší i v textu toho prvního odkazu. Podle mého výrobci píšou těch 48 hodin pro jistotu, když to někdo nemůže jasně dekódovat :grinning: jako že to LH třeba stoupá, člověk si není jistý.. nebo spíš ono je to individuální, ale asi je nejlepší pokrýt všechny 3 dny nebo i den před pozitivním testem, pak by to vyšlo i na snažení obden.. ale kdo to má poznat :sweat_smile:
29. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se konečně dostala k článku, kde se psalo o holčině od nás z volejbalu...byla 2. na ME do 18 let v beach volejbalu v Portugalsku :dizzy_face: Sice už nehraju, ale je prostě odchovanec z našeho oddílu :slight_smile:

Říjen to jistí...a datum porodu na naše výročí svatby :grinning:
29. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
simo :grinning: :grinning: říje... no říjen vychází, to je pravda, je to skvělý měsíc....... já sice myslela, že zazářím v září... ale tohle říjen zní velmi dobře
29. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex: kdy jste se začali snažit po revizi??
29. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, fajn, že se cítíš líp!

Nekoukáte někdo na superstar?
29. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o: no já píšu co je na testu napsáno...já měla pozitivní v den kdy jsme se poté tulili a nevyšlo to. Ale je fakt že ten den podle tepoty ovu nebyla... proto my to nešlo do hlavy. Ale v práci sem měla čirý hlen a tolik že jsem pořád běhala na wc a tak jsem vzala doma test a byl jasně pozitivní.
29. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: je to lepší.... :wink: musí
29. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeju pěkné pracovní úterý :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska_v: po 1.porevizní MS, taky nám sice říkali 3 měsíce ale já si myslím že pokud na to tělo není připraveno tak se to stejně nepodaří..... v tvém případě bych to zkusila klidně hned :wink:
29. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex: já jsem právě s manželem nad tím přemýšlela!! Že tomu po první porevní MS necháme volný průběh a uvidíme, jak a kdy se zadaří!!! :dizzy_face:
Držím palečky ať se Vám brzy zadaří miminko!! Já se na to Alex těším šíleně moc, hlavně potom všem co se teď stalo, tak to malé chci ještě mnohem víc! :dizzy_face:
29. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska_v: jj chápu tě měla jsem to úplně stejně - byla jsem ve fázi že jsem mimíska chtěla okamžitě hned, ted už jsem se uklidnila a snad se to brzy podaří.... :grinning:

hlavně nezapoměň že máš velkou výhodu v tom že jsi mládátko - uvidíš brzy nám tady ukážeš testíky s tlusticema // :dizzy_face:
29. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbi, no je to tam napsáno. A právě to, co je tam napsáno, zas sejřilo mě :grinning: Jak je vidět, člověk si nevybere :sweat_smile: Buď se tulit obden, když se neví ovu. Nebo podle testu a to snad jedině denně, jelikož na obden není prostor :sweat_smile: Já BT neměřila, ale ty v těch odkazech jo a sedělo jim to, že test byl pozitivní v den ovu nebo den před ovu. On to každý má trochu jinak.. někdo tam má pozitivní klidně 3 dny za sebou. No já ne.. já mám silnější testovací než kontrolní jeden den a druhý den jsou silné stejně, tzn. sice je to pozitivní, ale už to klesá..
29. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podaří se všem, nebojte!
29. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek