Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
alzbeta.hod
29. zář 2009
píšou tam kdy který den máš začít podle délky cyklu... je tam vše napsané...
momis
29. zář 2009
TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 25/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: 12.4.2010, další kontrola 1/10
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 18/9
27.8.09 Mikalka 6.tt................26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
27.8.09 Zlababa 9.tt...............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 8.tt..............24 let...TP: 13.5. 2010, další kontrola 29/9
1.9.09 klaarka22.....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: ???, další kontrola 25/9
5.9.09 beruska1989................20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 6/10
17.9. valentynkaa07................35 let...TP: ???

SNAŽILKY:
konik88................................21 let...5 snažení = 42 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
lussyn..................................29 let...3 snažení = 34 DC
llenicka1...............................27 let...8 snažení = 33 DC
mirf.....................................32 let...8 snažení = 32 DC
peprlik.................................22 let...3 snažení = 32 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis.................................30 let...5 snažení = 32 DC (posl. cyklus 31 dní)

mucipuci..............................25 let...3 snažení = 29 DC (posl.cyklus 38 dní)
alex001...............................32 let...2(porev.)sn.= 29 DC (posl. cyklus 25 dní)
kamiz..................................28 let...3 snažení = 28 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova........................22 let...2 snažení = 27 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris......................................29 let...3 snažení = 26 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2..................................28 let...3 snažení = 26 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2...................................25 let...1 snažení = 26 DC
kali.kal.................................28 let...5 snažení = 25 DC (poslední cyklus 31 dní)
danielapro............................26 let...2 snažení = 23 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena............................27 let...2 snažení = 22 DC (posl. cyklus 26 dní)
miky...................................28 let...4 snažení = 22 DC (posl.cyklus 37 dní)
daras..................................26 let...3 snažení = 21 DC (posl. cyklus 33 dní)
petra123............................28 let...19 snažení = 20 DC (posl. cyklus 34 dní)
zuzka111............................27 let...5 snažení = 20 DC
bublinka.............................31 let...0 snažení = 19 DC
marokanek1111...................22 let...8 snažení = 15 DC (posl. cyklus 32 dní)
joseline..............................23 let...3 snažení = 15 DC, (posl.cyklus 28 dní)
maciol................................28 let...1 snažení = 15 DC (posl. cyklus 35 dní)
hanulka_86........................23 let...2 snažení = 15 DC (posl. cyklus 26 dní)
yanna.o.............................29 let...3 snažení = 10 DC (posl.cyklus 28 dní)
barevna.............................24 let...3 snažení = 10 DC (posl.cyklus 33 dní)
miriska...............................21 let...4 snažení = 9 DC (posl.cyklus 30 dní)
eliska_v.............................20 let... revize = 8 DC (čekání na porevizní MS)
alzbeta.hod........................25 let...15 snažení = 4 DC (posl. cyklus 28 dní)
indriela...............................32 let...8 snažení = 4 DC (posl. cyklus 31 dní)
alienka24..........................25 let...14 snažení = 2 DC (posl. cyklus 31 dní)

jaanca.................................27 let...1 snažení = ?? DC
pajulinka..............................21 let...11 snažení = ?? DC

Dobré ránko, taky držím peprlíkovi palce 😉
Eliško, tobě přeji, ať je vše v pořádku a můžete se zas vrhnout na snaženíčko 😉
sima2
29. zář 2009
maji se delat den dva pred predpokladanou OVU? A kdyz to ukaze tak to hned delat. My jsme to ted delali ob den a myslela jsem si ze jsem se krasne trefili jak pred tak po tak i to OVU a ono ho...

Tak se musim poradne poinformovat vyzbrojit v lekarne 😃 a to by bylo aby to nebylo pristi mesit. Delam si srandu a nadsazku protoze jinac bych tady sedela jak bez hlavy.
eliska_v
29. zář 2009
momis: Děkuju moc!!
Musím říct, že bříško už nebolí a včera jsem přestala krvácet, takže si myslím, že bude všechno ok!!
Včera jsme se aspoň trošku mazlili, ale chtěla bych hned víc... :-N Je to hrozný to čekání!! ALe jedno vím na 100% 6 týdnů bez sexu určitě nevydržím, takže tohle asi porušíme!! :-N x-)
sima2
29. zář 2009
Aha tak ja si je pak koupim a poradne proctu abych byla pripravena 😉

Protoze jak se rika stesti preje pripravenym 😃
sima2
29. zář 2009
Elisko ahoj tak at jsi uz v poradku a brzo se vam zadari kdyz uz se tak krasne tulite. Je fajn met velkou podporu u muzicka 😉 . A tentokrat to vyjde na jednicku az do konce 🙂 😉
momis
29. zář 2009
Eliško, to je dobře. 🙂 Však si to vynahradíte, uvidíš 😉 😃
eliska_v
29. zář 2009
sima: Manžel mi byl a je velkou oporou!! Když jsem se to dozvěděla, že našemu malému netluče srdíčko, tak jsem celý den probrečela a nešlo to vůbec zastavit!! |-| Večer přijel manžel z práce byl mi celou dobu nablízku, ale pořád jsem si říkala proč o tom nemluví!! Byla jsem až na něj hnusná!! 😢 Ale pak jsme za 2 dny jeli domu a začal mi v autě říkat, jak ho to hrozně moc mrzí a že mu je z toho taky uzku, prý ať si nemyslím, že ho to nemrzí!! Jenom že musí být statečný te´d za nás oba dva!! Tak mě to hrozně moc potěšilo a zároveň rozplakalo, že jsem si mohla myslet, že ho to nemrzí!! |-| No, ale takové stavy nejsou asi jenom u mě!! |-|

Ale jak říkám te´d už je líp a těšíme se na další snaženíčko a tuleníčko!! x-)

momis: Vynahradíme a určitě hodně!! 😉 Akorát mám chvilkama stavy - že mi je úzko!! 😢
iris
29. zář 2009
Ahoj holky..
Simi, ten tvůj graf vypadá opravdu na MS. 😞
Já jdu dneska k doktorce, včera mě bolely večer ledviny, tak asi vyfásnu atb...no a bojím se, že jestli se zadařilo, tak to prostě teď nevyjde |-|
sima2
29. zář 2009
Iris no ja si to uz taky myslim a co nadelam a tolik jsem si to prala a uz jsem si myslela ze ty teploty vydrzi a dost jsem se ztotoznovala s Peprlikem a nakonec nic. Tak aspon ji to vyslo 😉
alzbeta.hod
29. zář 2009
sima2 : kdy vyjde pozitivní tak se ovu dostaví do 48 hodin. Taky jsem si myslela že ukáže přesně den a tak jsme na to vlítli a ono to bylo před. 😞
yanna.o
29. zář 2009
iris, tak jí řekni, že se snažíte o mimčo, ať to zohlední při výběru atb..

simo, graf je ukázkový, že se v něm orientuju snad i já :-N pokud jde o ovu test, tak bych v případě tohoto grafu ho dělala 12, 13, 14 a 15 DC. Přičemž jasně pozitivní by měl být 13 DC nebo 14 DC. Tzn. den před ovu nebo v den ovu.. Tedy alespoň podle toho, jak to minule nevyšlo nám a podle grafů ostatních, které jsem si otevřela tady
http://merenibt.xf.cz/ovutesty.html
konkrétně vztah BT a ovulačních testů
http://merenibt.xf.cz/priklady.html#k
iris
29. zář 2009
Simi, ono to vyjde příště 😉
Peprlikovi držím moc palečky x-)
sima2
29. zář 2009
Alzbet diky za info to se cenni takove rady. Tak asi bude nejlepsi kdyz vyjde OVU test na to vlitnout hned a kazdy den doku ovu neprobehne a pak jeste pro rezervu 😉

a to jsem si myslela ze me ty 9 prinesou stesti

no nic nebudem brecet nad rozlitym mlikem. Dneska mam manzel svatek tak ho pozvu do restaurace na obed nechce se me varit po takovem zklamani 😞 😉
iris
29. zář 2009
yanna, mám to v úmyslu...sice nevěřím, že se to povedlo, ale náhoda je blbec, že? :-N A taky jak se blíží MS, tak člověk doufá...
sima2
29. zář 2009
Jo holky ted me tak napad ze Rijen je prihodny ke slovu RIJE tak vsem preji v RIJNU krasne // at se nam ta horni tabulka prevazi oproti te spodni at je to tu jeste veselejsi.

Dik moc vsem za podporu 😉
alex001
29. zář 2009
ahoj holky, prosím až budete někdo aktualizovat tabulku tak jsem dnes 1DC a 3.porevizní snažení děkujuj 😉

eliska_v: jj oni se kluci nezdají taky tyhle věci dost prožívají jen o tom nedokážou mluvit jako my holky, ale je fajn že nás když to potřebujeme podrží to moooooooc důležité!!!! takže přeju hodně štěstíčka do dalšího snažení a aby všechno dopadlo tak jak má 🙂
yanna.o
29. zář 2009
alzbet, kdepak.. my se zas tulili, jak si představuješ ty a taky nic 😃 😃 v sobotu - bylo brzo, pozitivní byl v pondělí. Pak jsme se tulili v úterý a ve středu a bylo pozdě. Když koukneš na grafy, co jsem na ně teď dala odkazy, tak tam je to vidět jasně. Je tam vidět, kdy graf ukázal ovu podle BT a kdy byl pozitivní ovu test (jsou tam + nebo - dole pod grafem). I gynekolog mi říkal, že to LH vylítne a k ovulce dojde do druhého dne nebo do pár hodin. A to samé píší i v textu toho prvního odkazu. Podle mého výrobci píšou těch 48 hodin pro jistotu, když to někdo nemůže jasně dekódovat 😃 jako že to LH třeba stoupá, člověk si není jistý.. nebo spíš ono je to individuální, ale asi je nejlepší pokrýt všechny 3 dny nebo i den před pozitivním testem, pak by to vyšlo i na snažení obden.. ale kdo to má poznat :-N
iris
29. zář 2009
Tak jsem se konečně dostala k článku, kde se psalo o holčině od nás z volejbalu...byla 2. na ME do 18 let v beach volejbalu v Portugalsku x-) Sice už nehraju, ale je prostě odchovanec z našeho oddílu 🙂

Říjen to jistí...a datum porodu na naše výročí svatby 😃
yanna.o
29. zář 2009
simo 😃 😃 říje... no říjen vychází, to je pravda, je to skvělý měsíc....... já sice myslela, že zazářím v září... ale tohle říjen zní velmi dobře
eliska_v
29. zář 2009
alex: kdy jste se začali snažit po revizi??
iris
29. zář 2009
Eli, fajn, že se cítíš líp!

Nekoukáte někdo na superstar?
alzbeta.hod
29. zář 2009
yanna.o: no já píšu co je na testu napsáno...já měla pozitivní v den kdy jsme se poté tulili a nevyšlo to. Ale je fakt že ten den podle tepoty ovu nebyla... proto my to nešlo do hlavy. Ale v práci sem měla čirý hlen a tolik že jsem pořád běhala na wc a tak jsem vzala doma test a byl jasně pozitivní.
eliska_v
29. zář 2009
iris: je to lepší.... 😉 musí
alienka24
29. zář 2009
ahoj holky, přeju pěkné pracovní úterý 🙂
alex001
29. zář 2009
eliska_v: po 1.porevizní MS, taky nám sice říkali 3 měsíce ale já si myslím že pokud na to tělo není připraveno tak se to stejně nepodaří..... v tvém případě bych to zkusila klidně hned 😉
eliska_v
29. zář 2009
alex: já jsem právě s manželem nad tím přemýšlela!! Že tomu po první porevní MS necháme volný průběh a uvidíme, jak a kdy se zadaří!!! x-)
Držím palečky ať se Vám brzy zadaří miminko!! Já se na to Alex těším šíleně moc, hlavně potom všem co se teď stalo, tak to malé chci ještě mnohem víc! x-)
alex001
29. zář 2009
eliska_v: jj chápu tě měla jsem to úplně stejně - byla jsem ve fázi že jsem mimíska chtěla okamžitě hned, ted už jsem se uklidnila a snad se to brzy podaří.... 😃

hlavně nezapoměň že máš velkou výhodu v tom že jsi mládátko - uvidíš brzy nám tady ukážeš testíky s tlusticema // x-)
yanna.o
29. zář 2009
alzbi, no je to tam napsáno. A právě to, co je tam napsáno, zas sejřilo mě 😃 Jak je vidět, člověk si nevybere :-N Buď se tulit obden, když se neví ovu. Nebo podle testu a to snad jedině denně, jelikož na obden není prostor :-N Já BT neměřila, ale ty v těch odkazech jo a sedělo jim to, že test byl pozitivní v den ovu nebo den před ovu. On to každý má trochu jinak.. někdo tam má pozitivní klidně 3 dny za sebou. No já ne.. já mám silnější testovací než kontrolní jeden den a druhý den jsou silné stejně, tzn. sice je to pozitivní, ale už to klesá..
iris
29. zář 2009
Podaří se všem, nebojte!