• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahojky holky,tak z dnesniho naberu mam hcg 91, je to cca po 36 hodinach, minuly bylo 32, tak uvidime...ale trapi me bolest vpravo v podbrisku myslite si ze je to normalni?? vzdyt deloha je uprostred ne??? tak ja nevim...i me z toho boli noha.... :frowning2:
29. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik, mě bolel vaječník, bolel takhle pár týdnů a postupně se přidávala únava, nevolnost a nakonec bolest prsou. prý žluté tělísko..
29. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj peprlík, to vypadá dobře :wink: jen tak dál :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani....no ja jen aby neco nebylo sptne, aby byl mimisek v deloze a ne aby se nekde toulal vis?? takze myslis ze je vse ko?? jinak ty ovu testy byly takovy jo a ne...ta moje carka byla prvni den slabsi, druhej den obe stejne a den na to jsme se snazili a zatim to vypada ze to vyslo....ale ten den co jsme se snazily uz nebyla temr zadna.....
29. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
joseline: počasí celkem vyšlo, občas sice bylo trošku chladno, ale jinak svítilo sluníčko :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ted jsem vas zpetne docitala......
Peprliku, to je super zprava! Mam z tebe radost :wink: To cervnatko se vam snad nakonec fakt podari!!!
S tou bolesti, ja myslim, ze je to normalni!!! Aspon o tom pisou, ze muze byt bolest v podbrisku, kazda to muze citit jinak. Ja uz od ovu citim porad tlak dole v podbrisku, stridave na stranach a uprostred a nekdy mne to jde taky az do nohy. Jenze u me je jeste hodne brzo :slight_smile: Ja jsem si zakazala hledat na sobe priznaky, ale oni do te hlavy samy lezou :grinning:
Ale jak se ti zvysuje hcg, tak je to dobry a ty bolesti k tomu urcite patri
29. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašně mě bolí hlava a je mi zle od žaludku... končí mi ms... má s tím někdo zkušenost? Co na to zabírá?
29. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku, prostě mě bolel jako vaječník.. taky na jedný straně a bylo to všechno v nejlepším pořádku :wink:
počkej.. ještě jednou prosím... :sweat_smile: ty jsi psala (na to já si dala pozor :grinning: ), že jsi test měla pozitivní 18 DC a 19 DC a že jste se tulili 18 DC a pak 20 DC 2x. Tak byl pozitivnější ten test 19 DC a toho 18 DC byla testovací slabší než kontrolní? Takže ty myslíš, že ten 20. DC už ta čárka mizela a ten 18 DC ještě nebyla stejná jako kontrolní, chápu to správně?
29. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš.. takhle jsme se snažili předminule.. den po pozitivní testu a nic :confounded: kdybych to měla přeměřený ještě BT, tak bych si byla jistá, kdy byla ovu. Takhle to furt nevím, ale já nevím, jak jí měřit.. to bych se moc soustředila a každý den vstávám jinak a v noci kolikrát jdu na wc, tak by mi pak mohla lítat různě..
29. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa pa jdu makat... už aby byl víkend. Vždycky to tak rychle uteče...
29. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbi, nevím, proč ti je špatně.. není to jen tím počasím? hlava a žaludek spolu souvisejí.. pa pa :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani...ten ovu test byl nejvic pozitivni podle me ten 19 DC a to jsme se netulili, ale az ten 20 DC 2 krat...a pred tim 18,16,14 myslim teda :grinning: takze rikas ze bolet vajecni je normalni?? to je divny...i to ze me boli trochu ta noha,??
29. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, jojo, nebudu předbíhat událostem, kéž by to tento měsíc vyšlo.
Ve středu jsem měla ten plodnej hlen tak jsem čekala ovu ale jak jsem psala zatím jsem ji nijak jasně nechytla a dnes byl zas ten hlen tak nevím..? Minulej cyklus jsem měla 28, tak si myslím že už by měla býtdnes jsem 15DC. Možná dneska a ani o tom nevím..došly mě testy, musím dnes do lékárny. No a ještě si koupím ten urologickej čaj, pr.mě to pořád pobolívá. Hlavně na konci čurání, ale nepálí to ani neřeže ale taková nepříjemná bolest. Tak se toho taky bojím.
29. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
joseline: taky jsem 15 DC :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku, u mě to normální rozhodně bylo. někoho bolí podbřišek, někoho bolí na straně.. mně dr. řekl, že je to žluté tělísko. bolelo mě jenom na straně, jako při ms nebo ovu, ale asi trochu víc.. jako vaječník.. noha může bolet z toho, protože to se mi obecně někdy stává.. bolívají mě na noze jen určitý body a je to spojený s pobolíváním vaječníku
29. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi ovu mohla mít klidně 19 DC a počkali tam spermie z minulého dne.. ono než tam dorazí a tak.. prý je lepší, když už čekají na uvolnění vajíčka :grinning: případně mohla být 20 DC a to by tam museli čekat déle a to už by tam těch opolodnění schopných bylo asi míň a nebo tam stihli doplavat 20 DC ráno :grinning: díky moc :wink:

jos, urologický sypaný, žádný sáčky :wink: česnek, brusinky a uroval biotic případně.. ale leze to do peněz :confounded: :rolling_eyes:
jj, já už vím, že jsi to psala... tady skáču nekoordinovaně od jednoho k druhýmu :sweat_smile: dnes jsi 15 DC + 14 je 29; + 13 je 28.. to musí být někdy teď.. uvidíš co testy.. dneska zítra..
29. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jos, já chci, aby se vám to povedlo :grinning:
29. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
YANNI, DÍDÍKY. TO MUSÍ VYJÍT KDYŽ CHCEŠ I TY :grinning:
A co to je za výpočty..teda chápu jako ty počty ale ..vlastně nechápu :sweat_smile:
Když jsem měla 29 DC tak jsem měla OVU 13DC (takže 13+16)
a když min. měsíc jsem měla 28DC A OVU 14DC (14+14) ale stejně nevím co z toho plyne..? :grinning:
29. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jos, no já chci moc! :grinning:
plyne z toho, že ta lut..bla bla fáze by měla být pokaždý podobně dlouhá :sweat_smile: tj. ta fáze po ovu.. narozdíl od tý první fáze do ovu, která může být různá.. píšou to.. oni :grinning:
29. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
počty jsou to tyhle :grinning:
http://merenibt.xf.cz/mscyklus.html
si je pročti, neni to dlouhý :grinning: :wink: tam to píšou a všude jinde taky.. :sweat_smile: :wink:
29. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad nekecaj :rolling_eyes: mně osobně to teda vychází, jak říkaj.. zatím :grinning: ale vlastně je to dobrý jen k tomu, abys věděla,¨jestli se ti nedostavuje MS.. no a zpětně asi i na odhad tý ovulky..
http://merenibt.xf.cz/form.html
tady máš výpočet ovulky, kde si právě můžeš měnit i ty hodnoty lut..bla fáze a ono ti to ukáže, kdy si udělat ovu test, těhu test, kdy čekat MS.. si to schválně propočítej zpětně :sunglasses: :grinning:
29. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, to jsou dobrý články, pěkně a jednoduše popsaný. Takže možná už jsem aji ovu měla ale nechytla jsem ten nejvyšší nárust LH. Uvidím ještě dneska. Jenom mě udivuje že ten plodný hlen jsem měla ve středu a i dneska..A to se říká že 3 dny po tom hlenu má přijít ovu. Jako může to být něco jinýho, ale vypadá to stejně.
29. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ještě teda mě mate že :První den Vaší poslední menstruace (= 1.DC)
To znamená že 28DC kdy dostanu ms je zároveň 1DC? Já myslela že když dostanu ms 28DC tak že až následující den je 1DC? Ne? Tímžtopádem jsem asi zbržděná o 1den :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jos.. je to matoucí.. to jsem řešila minule taky :grinning: asi jo.. první je zároveň i poslední :sweat_smile: no hlen nevím, prý se mění.. víš.. mně to připadá zpětně tak jednoduchý.. když jsem ještě otěhu neřešila a měla ms pravidelně, tak vím, že v půlce se mi chtělo víc, že jsem měla větší a větší hlen a byl těkutější a pak se dokonce táhl (zjištěno na malé na wc). Jako nevěděla jsem, že je to nějaký plodný hlen.. a byla jsem úplně v pohodě.. nic jsem neřešila.. kdybych v tu dobu neměla přerušovaný styk, tak už jsem v pohodě těhu.. zato teď.. no comment :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě četla, že až je nejtekutější nebo se táhne jak ten bílek, tak ten den je ovu.. ale začíná být už pár dní před.
29. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak teď mě to vrtá hlavou, prot. to vypadá že jsem si to doteď počítala špatně.
Tady píšou Prvním dnem cyklu je první den menstruace. Nikoli špinění, které jí může předcházet, ale opravdové krvácení, které už intimka nezachytí. A já jsem si počítala cyklus 28dní ale 2 dny jsem jen ráno špinila takže asi správně má být cyklus 30dní.
To by pak odpovídalo že tu luteální fázi mám 16 dnů a to jsem zvědavá prot. bych ovu měla mít dnes nebo zítra. No to jsem fakt zvědavá..Zase jsem se něco novýho dozvěděla a fakt je dobrý že člověk takhle pozná jak funguje.
Já poznám jen ten bílek, nic před tím ani potom..
29. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem tu. Byla jsem v lekarne pro ovu testy a cekam do patku na MS aby jsme mohli zacit nanovo.

Jinak ja jsem taky cetla ze 1dc je 1den kdy mas MS a ja nerozlisuju spineni a vetsi krvaceni protoze ja to mam celkove od jak zima malo a par dni tak 4-5 jak kdy a z toho jen 2 dny to mam vice.

A ohledne toho hlenu tak jsem cetla ze hlen indikuje dopredu ovulaci. Takze kdyz treba dnes rano byla teplota bezna a hlen uz byl tak muzu cekat ze zitra teplota bud hodne klesne jako pred ovulaci a nebo vystreli nahoru jako pri ovulaci.

Nevim jak to presne vic popsat ale rikali ze kdyz si clovek nedovede ohlidat cipek ze nepozna kdy je mekky a vysoko tak ze podle toho hlenu se to pozna snaze. Protoze cipek bychom si meli kontrolovat vicekrat denne temer po kazdem wc abychom byli schopni rozpoznat jeho faze pred a po OVULACI.

A ten spravny hled se tvori okolo cipku a hned pri vstupu do pochvy bychom meli citit opravdu velke mokro ne kluzko ale doslova mokro a zjisteni hlenu se provadi stazenim hlenu z cipku ukazovakem a prostrednikem chce to trochu cviku ale jde to z vlastni zkusenosti.

A taky psali ze kdyz uz si myslime ze jsou ty spravne dny tak bychom nemeli stahovat tento blahodarny pomocny hlen pro spermie abychom jim usnadnili cestu dovnitr k vajicku. Takze spis rano nebo odpoledne zkusit a vecer pred aktem uz ne abychom to s tim zkoumanim zas neprehnali.

Tak treba sem trosku poradila.

Jo kdyby to slo takhle prakticky jak to mam nastudovane teoreticky. :grinning:
29. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady to mate o tom hlenu pred ovulaci.

http://www.rodina.cz/clanek3633.htm

je to moc pekne napsano i s obrazky ktery me osobne dost pomohli pri indikaci hlenu :wink:
29. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to ve spodni casti te web stranky vsak uvidite
29. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek