• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
ahojky holky,tak jsem sem zas na chvlku zabrousila,tak si to tu pročítám,sima moc hezký stránky s tou ovulkou a hlenem,docela mě+ to zas posunulo dál,co se týče toho,jak se mám pozorovat :slight_smile: .....já myslím,že ovulka už proběhla někdy předevčírem,to bylo i snaženíčko......páč bolesti byly.....hlen taky.....tak doufejme že jsme se trefili...samozdřejmě bude snaženíčko trvat dále.....ale myslím že už je po ovulce...i když podle tabulky jsem měla mít ovulku až zítra,tak si nejsem jistá.....no kdyžtak znásilním svou drahou polovičku ještě dnes :grinning:
29. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, ty stranky jsou moc hezky, hodne dobre a podrobne rozepsany. Jeste jsem to nestihla vsechno procist, to az navecer v klidku. Ale zajimalo me (toho jsem si tam totiz nevsimla) jak se treba meni ten hlenik pokud dojde k oplodneni.
29. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky přišla jsem jen pozdravit snaženíčko proběhlo a probíhá :grinning: ale pořad mě bolí pravy vaječník tak cysta asi nepraskal tak po MS tak uvidíme jesli to vyjde ted do CARu pač můj má pořad hodně práce tak mam obavy ale uvidíme možna se podaří normalně :frowning2: :wink: uvidíme
29. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak dneska jsem byla na gyndě, byla tam paní doktorka (můj doktor měl volno). Tak mě prohlídla a říkala, že jsem v pořádku. Takže buď můžeme dat vyvolávaču nebo ještě chvilku počkat. Tak jsem si řeklla, že mršce ještě dám šanci, aby přišla sama. Ale pokud do týdne nepřijde, tak dame injekci. Tak snad se umoudří a MS se spustí.
29. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik a rikala ti dr. proč se MS nechce dostavit?jestli je to tím mikropotratem?že se ti to tím nějak přeházelo?každopádně budu držet palce,aby jsi žádnou vyvolávačku nepotřebovala
29. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. za týden si jdeme pro průkazku, tak nám držte palečky ať je všechno v pořádku. Jinak jsem ráda že mi není špatně, kdybych si nedělala před měsícem ten test, tak to snad ani nevim že jsem těhu, kromě vynechání ms nemám žádný příznaky :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokanku, doktorky jsem se ptala, jestli to může být mikropotratem, ale říkala, že se to nestává, měla bych mít i potom normální MS. Jen se mě ptala, jestli jsem měla před tím, než jsem začala brát HA pravidelnou MS, ale kdo si to má pamatovat :dizzy_face: Ale myslím, že takhle rozházenou jsem ji neměla. Nebo řikala, že bych mohla být těhule, ale pokud jsem si dělala test a je negativní, tak asi ne, že jsou hodně citilívé. Takže za týden mám zkusit další test a pokud bude opět negativní (což bude), tak musim na vyvolavačku, pokud MS nedorazí.
29. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je teda zapeklitý konik a ona ti nedělala ultrazvuk?že by třeba zjistila jestli nejsi těhu?třeba já když jsem byla naposledy u doktorky s tím že mě bolí vaječníky(když jsem ještě nevěděla,že je to příznak ovu :slight_smile: ),hnedka mi dělala vnitřní ultrazvuk a hnedka mi i oznámila,že těhu to určo nejni
29. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já určo vím,že já jsem měla před HA mrchu hodně rozházenou,páč,to byl taky důvod proč mi Dr. HA předepsala
29. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ultrazvuk mi dělala, ale řikala, že pokud jsem měla třeba později ovu, že by to ještě nemuselo jít vidět. Ale to jsou už spíš takové spekulace, proč MS nedorazila. Těhu určitě nejsem, ale proč ta mrcha nejde, nevíme. Myslela si, že to bude třeba cysta, ale nic nenašla, tak že neví, proč to tak je.
29. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to opravdu budu držet palce,aby MS dorazila co nejdříve,aby mohlo začít nové snaženíčko :wink:
29. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsem tam u Dr, byla naposledy s tou bolestí,tak mi říká,že až přijdu příště,tak už budu určo těhule,tak to vychází na prosinec,tak budu doufat,že ta moje Dr. měla pravdu a na Vánoce budeme už tři :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja už to tak neberu, až to bude, tak to bude. Nijak to neženu :dizzy_face:
29. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, taky bych chtěla na Vánoce dáreček pod stromeček (nebo spíš do bříška) :dizzy_face:
29. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem dostala za úkol koupit něco tomu našemu malímu synovečkovi,co se teď narodil,páč příitel vůbec nemá předtavivost co by koupil,no a já vešla do krámu a taky jsem nevěděla :grinning: ,ne že bych neměla představu,ale nevěděla jsem jakou velikost,když měl přes 4100,aby mu to nebylo malí,nakonec jsem tam vybrala takový gaťata a bodýčko,je to velikost 0-3 měsíce,tak snad mu to bude obříkovi :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem dneska nakupovala pro kamošku, za nedlouho se ji narodí holčička :dizzy_face:
29. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všem nastávajícím maminkám gratuluji. Já čekám na menstruaci. Už má holka týden zpoždění!! :unamused: A test ukazuje jen jednu čárku :frowning2: !
29. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaanco, tak to si můžeme podat ruce :unamused:
29. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vždycky vejdu do krámu a vydím něco hezkýho a hnedka to rvu do košíku :slight_smile: .....takže synovečkové jsou zásobený od tetky.....v prosinci se má narodit ještě miminko sestřence,takže mám pořád co komu kupovat,ale raději už bych nakupovala i pro sebe(teda pro moje miminko) :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme, počkám týden a zajdu k doktorovi. Nevím, ale asi to může být tím, že jsem po 10letech vysadila antikoncepci.
29. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, ty máš první měsíc bez HA. Tak to může být určitě tím. Někomu to zezačátku mešká.
29. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
První ne, ale druhý. A u toho prvního měsíce jsem to měla až po 35 dnech. Ach jo.
29. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
První ne, ale druhý. A u toho prvního měsíce jsem to měla až po 35 dnech. Ach jo.
:frowning2:
29. zář 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, ja to měla prvni měsic taky až po 33 dnech.
29. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby vcera som tak rychlo zduchla ale nejak sa zasekal net a neslo mi to :frowning2: ale uz som tu :slight_smile: sice troska neskoro ale predsa :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem si ted vecer jeste pro jistotu udelala test a je pozitivni ale stejne jako vcera rano tak nevim, snad je vsechno v poho...ale je pravdou ze jsem dnes dost pila..tak co myslite??
29. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik ja myslim ze si tehu :grinning:
29. zář 2009 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku, jsi těhu :wink:

já dneska vyfásla an přeléčení atb na ten močák, i když v moči toho moc nebylo, ale pro jistotu,. umínila jsem se i o tom, že se snažíme o mimi a že nemůžu s jistotou tvrdit, že nejsem těhotná...Tom dostal v čekárně hysterák...tak nás sestřička zavolala přednostně, což bylo super, páč byla čekárna plná lidí :grinning:
29. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik,já taky myslím, že jo, když , tak to prubni ráno, to je nejlepší, ale zatím ti hcg leze nahoru, takže to bude ok. :wink:
mě děsně bolí prsa, jak nikdy, tak uvidíme... a uvidíme ráno... :zipper_mouth:
iris, určitě je lepší to přeléčit, ať máš klid :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už se mi blíží velký ultrazvuk ve 12tt jsem moc zvědavá jak to dopadne a jestli brouček bude v pořádku. Dokonce by už měl vypadat jako človíček tak se těšim :wink:
29. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek