• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
andrejko: neboj vsechno bude OK... :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: z tebe mám radost a moc držim pěstičky ať se brouček drží :wink:
29. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis, budeš testit? abych držela palečky :grinning:
andrej, užij si ten utz :wink: bude to ok, uvidíš
29. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: četla jsem tvoji peripetii s močákem a upřímně tě lituju :unamused: Já si s tím zažila svoje a ještě dneska si musím dávat pozor abych hodně pila jinak mám trubici hned předrážděnou. Hodně mi, ale pomohly sypané urologické čaje. Ale je to individualní, jsou lidi co je nesnášej :wink:
29. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to chytlo poprvé a neprosto nevhodně, urologickej čaj jsem si taky koupila
29. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky,tak si rikam, ze vas nak flakam, ale prijde mi, ze posledni tydny nic nestiham:slight_smile:)

Peprliku potichu gratuluju, je to slibne:slight_smile:) S tim bolenim a pichani na strane je to OK, ja to mam jeste ted:slight_smile:

Andrej: kdy jdes na UTZ? Nas to ceka ve ctvrtek, tak mam strach, prijde mi, ze je mi az moc podezrele dobre:slight_smile:))
29. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, pšt :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: snad to klapne :wink: :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandulka: já jdu taky ve čtvrtek 1.10.. Dobře mi moc neni protože mě trápí nějaká viróza,ale snad to zvládnem. Neplánovaný ultrazvuk jsem měla minulý pátek mrňouska jsem ale neviděla. Byla jsem na pohotovosti kvůli špinění, ale naštěstí to už přešlo :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis: ok pssst, ale přčidávám se k doufajícím :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky vás všechny zdravím a přeju vše nej novým těhulkám.
Holky, ultrazvuk bude určitě v pořádku, těšte se, co nového uvidíte. Musí to být krásné, pozorovat jak mimi roste
29. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky :wink: zítra dám vědět :sunglasses:
29. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis, tak jo, pššt :wink: ale držím palce
29. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: mě jen vadfí že mezi těma ultrazvukama člověk vůbec neví co se ve vnitř děje. Až bude kopat tak to bude aspon nápadnější :wink:
29. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, neboj :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko, tobě taky budu ve čtvrtek držet palečky,ať je všecko v pořádku a určitě je :wink:
29. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky // a utz :grinning:
29. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej - tak to na sebe budeme myslet:slight_smile:) To je dobre, ze spineni prestalo. Ja mam fakt obavy z toho vseho, protoze me ceka rovnou i genetika:frowning2: Tak na ctvrtek tfuj tfuj

Zuzi - dekujeme, ale mimi moc nevidim, jak roste. Ceka me teprve druhy UTZ, na tom prvnim byla jenom takova pidi tecka se srdickem:slight_smile:))

Momis - taky se pridavam k doufajicim:slight_smile:)
29. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - budou uvidis, pamatuju si z minule, ze jsi mela problem s manzou, Uz je lip?
29. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
je líp...až na ten močák :pensive: to je pořád něco :angry:
29. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co pa mas s mocakem Iris, ja nak nestacim docitat a pak se ztracim:slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandulko: taky mě čeká genetika, ale doufám a co hlavně v práci nám to začíná houstnout a tak se snažím udržet nervy v klidu. A neboj bude to dobré a my budem hezky tloustnout :wink:
Všem co mi drží pěstičky děkuji a přeji aby i u vás bylo všechno v pohodě :wink:
Koukám, že se začinájícím měsícem tu máme pár potenciálních mrňousků a tak se těším jak se vrchní tabulka bude rozšiřovat
29. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehkej zánět, ale vyfásla jsem pro jistotu na přeléčení atb
29. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andejko a uz jsi to rekla v praci? Ja uz jo a v podstate to ani nikoho nerozrusilo nebot virus tehotenstvi se u nam velice rozsiril:slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, zatím pa :wink:
tak papa, taky půjdu za chvíli do postýlky
Iris - tak preju at co nejdriv zaberou, to je vyleceny hned. Taky na to trpim a ATB jsou asi to nejjistejsi.
29. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandulka: čekám na ten UTZ a pokud to bude dobré tak to pak řeknu ať se s tím poperou :slight_smile: Ale u nás je to taky samá těhotná a tak budu asi jen další do počtu :wink:
29. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandulka, díky...jen si říkám, co když se náhodou zadařilo?
29. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris nooooo nejsem zase tak velky znalec, ale myslim, ze jsem nekde cetla, ze by to nemelo mit vliv na plod. Tak hlavu vzhuru a pokud se zadarilo, tak uvidis, ze to mrnousek vydrzi
29. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím, ale to se uvidí asi nejdřív v pátek...ale spíš čekám tu MS...no, pochybnosti jsou vždycky koncem toho cyklu :sunglasses:
29. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek