• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
hele my se snazili obden temr do toho 21 DC, protze 14 dni jsme meli dovcu, byli jsme na kypru a to bylo asi to nej, protoze jsme se suprove odreagovali...a pak jsme se vratili, snazili se v pa, ne, ut byl pozitivni test to taky, ve str byl taky pozitivni ale to tuleni nebylo a ve ctvrtek byl negativni a to jsme se snazili 2 krat...ale hlavne je asi ta psachicka pohoda! Odpocatost!
30. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Peprliku tak super jeste jednou. A diky. Pekny vecer vsem.
30. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkný večer :slight_smile: Nějak nestíhám dočítat, sem tam nakukukuju, ale nestíhám to všechno číst :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To je dobře, Luci, že ta mrška konečně přišla a nemusíš na vyvolávačku! Tak za několik dní nové snaženíčko :wink:

Mně ty teploty skáčou jak o život, program ovu nezaznamenal, i když jsem měla pocit, že proběhla, protože jsem měla příznaky (bolest v podbříšku, hlen..) :unamused: Ach jo..
30. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak ja to dneska dostala..... takze nevim co to znamena..... mela jsem duchy na testech
30. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano holky, lucpept, to je mi lito, ale pristi cyklus to ,kdyztak jisti....nebo uvidis, treba se z t ho jeste neco vyvrbi...Holky moje potrebuju radu, citim se dobre ale docela me picha a trochu boli, nebo spis je to zvlastni pocit na pravy boku a v trisle, je to v poho ale citim to...myslite si ze to normalni...??nemuze byt neco spatne s miminkem....treba ze je jinde nez ma nebo tak???diky vsem..... :dizzy_face:
1. říj 2009 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 14.tt..........29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 13/10
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: 12.4.2010, další kontrola 1/10
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 18/9
27.8.09 Mikalka 6.tt................26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
27.8.09 Zlababa 9.tt...............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 9.tt..............24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 22/10
1.9.09 klaarka22.....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: ???, další kontrola 25/9
5.9.09 beruska1989................20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 6/10
17.9. valentynkaa07................35 let...TP: ???
30.9. peprlik...........................22 let...TP:????

SNAŽILKY:
llenicka1...............................27 let...8 snažení = 35 DC
mirf.....................................32 let...8 snažení = 34 DC
momis.................................30 let...5 snažení = 34 DC (posl. cyklus 31 dní)
mucipuci..............................25 let...3 snažení = 31 DC (posl.cyklus 38 dní)
kamiz..................................28 let...3 snažení = 30 DC (posl. cyklus 21 dní)

ajachlapikova........................22 let...2 snažení = 29 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris......................................29 let...3 snažení = 28 DC (posl. cyklus 29 dní)
bell2...................................25 let...1 snažení = 27 DC
kali.kal.................................28 let...5 snažení = 27 DC (poslední cyklus 31 dní)
danielapro............................26 let...2 snažení = 25 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena............................27 let...2 snažení = 24 DC (posl. cyklus 26 dní)
miky...................................28 let...4 snažení = 24 DC (posl.cyklus 37 dní)
daras..................................26 let...3 snažení = 23 DC (posl. cyklus 33 dní)
petra123............................28 let...19 snažení = 22 DC (posl. cyklus 34 dní)
zuzka111............................27 let...5 snažení = 22 DC
bublinka.............................31 let...0 snažení = 21 DC
pajulinka............................21 let...11 snažení = 21 DC
marokanek1111..................22 let...8 snažení = 17 DC (posl. cyklus 32 dní)
joseline..............................23 let...3 snažení = 17 DC, (posl.cyklus 28 dní)
maciol...............................28 let...1 snažení = 17 DC (posl. cyklus 35 dní)
hanulka_86........................23 let...2 snažení = 17 DC (posl. cyklus 26 dní)
yanna.o.............................29 let...3 snažení = 12 DC (posl.cyklus 28 dní)
barevna.............................24 let...3 snažení = 12 DC (posl.cyklus 33 dní)
miriska...............................21 let...4 snažení = 11 DC (posl.cyklus 30 dní)
eliska_v.............................20 let... revize =10 DC (čekání na porevizní MS)
lussyn...............................29 let...4 snažení = 8 DC (posl. cyklus 28 dní)
alzbeta.hod.......................25 let...15 snažení = 6 DC (posl. cyklus 28 dní)
indriela.............................32 let.....8 snažení = 6 DC (posl. cyklus 31 dní)
alienka24..........................25 let...14 snažení = 4 DC (posl. cyklus 31 dní)
alex001............................32 let...3(porev.)sn.= 3 DC (posl. cyklus 28 dní)
sima2...............................28 let...4 snažení = 2 DC (posl. cyklus 26 dní)
konik88............................21 let...6 snažení = 2 DC (posl. cyklus 42 dní)

jaanca.................................27 let...1 snažení = ?? DC

Dobré ránko :wink:
1. říj 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
peprliku no tezko rict ja snad myslim ze ne ze je vse v poradku ale nejlepe a s nejvetsi jistotou ti to rekne tvuj Dr. Tak si tam zajdi at uz vsichni vime na 100% ze z tebe za par mesicu bude krasna mamca :wink:
1. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsem taky v klubu zánětů močáku :angry: :angry: Dr. mě předepsala Augmentin, znáte to?
Jinak jsem jí říkala jestli se může podívat na utz jak to vypadá s ovu, tak se dívala a říkala že folikuli(?) jsou malý a že to na ovu nevypadá, takže buď už byla a já o tom nevím nebo tento měsíc ani nemám..já nevím.

Holky mě už se to nějak vzdaluje, já asi teď budu řešit tu novou práci, pokud bych našla to co si přeji tak bych jim nemohla udělat že bych hned otěhotněla, takže bych to o rok určitě odložila.

Ale na vás všechny budu moc myslet aby se zadařilo co nejdřív a budu chodit za váma na pokec občas jo?
1. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
lucept, to je mi líto, to je teda zjištění..
peprliku, jak jsem psala. Ale jestli chceš mít 100% jistotu, tak zajdi k dr., jak píše sima :slight_smile:

jos, augmentin jsem brala jednou taky, v pohodě zabral. Na netu jsem četla, že se předepisuje těhulím zinnat, penbene (?) a augmentin. Mrkni do letáku, jestli je účinná látka cefalosporin nebo penicilin :wink: Podrobnosti vyčerpávající viz zde: http://www.solen.cz/pdfs/int/2001/12/02.pdf

jos, možná už byla, možná teprv bude, ale později, to se stává. Tulíte se, resp. tulili jste se? po 48-36 (příp.72) hod
Tak jestli chceš práci, kterou chceš a přeješ si ji, tak to potom jo. Já ti jen řeknu, že budeš mít jedno dítě a pak druhý, příp. třetí a to budeš doma v kuse 4-6 let při dvouletý rodičovský a 6-9 při tříletý (nebo nějaká číselná kombinace mezi, podle toho, jakou variantu si kdy zvolíš). To je dlouhá doba na to, abys zapomněla všechno, cos v práci dělala, aby se tam vyměnili lidi, který máš/nemáš ráda, po takový době ti už stejně nedrží místo a hlavně ty mezitím máš úplně jiný zájmy, starosti, máš úplně jiný život, než ten pracovní nebo studijní, který znáš. Někdo tedy do práce chce brzy.. už při rodičovský nebo hned po tam spěchá a s dalším mimčem počká pár let, ale většina lidí chce další miminko ve dvou až třech letech toho prvního. Pokud bys to brala takhle, tak teď můžeš mít jakoukoliv práci na překlenutí té doby.. Já mám dobrou praxi z minulé práce, ale jednak už si z toho kulový pamatuju, jednak by mě bavilo něco smysluplnějšího (i když tato práce byla zajímavá, i trochu smysluplná a dost mě bavila), jednak mám teď úplně jiný starosti (mít další miminko, být s dětmi), takže mám na pár let dopředu jasno a nějakou práci ani praxi neřeším. Pak půjdu hledat někdy práci a zjistím, že to není tak jednoduché, protože ženská s dětma že jo... a nějaká praxe před lety mi pomůže trochu, ale v první řadě zaměstnavatel musí přijmout raději mě než svobodnou holku :wink: Další věc je věk, když budeš v nové práci další rok (krátká praxe ) až 3 roky (to už je lepší praxe), tak mezitím zas o něco zestárneš, i když si to klidně můžeš dovolit, mít mimčo třeba v 25 je supr. Takže po týhle stránce to máš v pohodě a můžeš se rozhodnout jak chceš. Teď si připadáš asi pod tlakem jako že musíš otěhotnět. To je jasný... Kdybys někam nastoupila, tak bys tomu mohla nechat volný průběh a neřešit nějakou ovulku a tak. Stejně dřív nebo později budeš x let na rodičovský dovolený :grinning: Já samozřejmě nevím, jak daleko od sebe chceš mít děti a jak to teď cítíš, že je to lepší, i jak musíš řešit finanční stránku.
1. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...
Luci-konik, super, že MS došla sama :dizzy_face:

Dracinek, gratuluju k průkazce! :slight_smile:

Simi, dost krátkej cyklus, co? :confused:

Jos...augmentin jsem kysi měla...dej pozor na kyselé, já se jednou napila grepového džusu a týden mě svědily ruce, nohy...a na nějaké diskusi psala paní, že měla v těhu zánět močáku, brala augmentin a potratila :pensive:
1. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucpet, možná jsi prodělala stejně jako Luci ,mikropotrat :confounded:
1. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem... jak se tu máte?
1. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile:

tak to na mě zase tak nějak padlo :frowning2: včera jsem testila, no řeknu vám, nervy to byly slušný, jak se tam totiž rozpíjela ta fialová barva, tak ta testovací tam normálně vyjela, jenže jak to dojelo za kontrolní, tak zase zmizela......takže jsem si užila pěkných 5 vteřin hrozný hysterie a paniky :slight_smile: hlavou mi prolítlo, že to snad není možný a že co budu dělat.....jenže pak zmizela, já na ten test koukala jak husa do flašky......přiznám se, že v první chvíli se mi trošku ulevilo :confused: ale hned na to jsem se div nerozbrečela :cry: No co vám mám povídat, znáte to asi každá, prostě jsem smutná :frowning2:

Vím, nesnažíme se dlouho, ale 5 měsíců už to je, menstruaci mám na prd, nepravidelná, krátká.....no o ovulaci ani nemluvim, možná probíhá, možná ne.....

švagrová je v 5. měsící, kulatí se jí bříško, nakupuje dupačky, o ničem jiným se mnou nemluví a já jsem si sama sobě protivná, že se s ní neumím radovat, že jí to prostě jen hrozně prachsprostě závidím a pak jen brečím do polštáře.... :pensive:

jo, brečím i teď, když vám píšu, ale mám prostě depku, vygumovanou hlavu a v ní jen dítě...... taky jsem zjistila, že mi vadí....ne vadí, spíš dojímá..... pohled nejen na těhule, kočárky, miminka, dudlíky....ale i na děti 2 leté, 5 leté, průvody školek.... o televizi ani nemluvím, včera jsem koukala na ten nový seriál na primě.....ten byl vlastně celý o dětech......a zase to samý, slzavý údolí a nezájem o všechno ostatní.....

vím, že jsem pitomá, že nemám důvod mít takovýhle stavy, snažíme se krátce, o žádné miminko jsme nepřišli, jsme prostě na začátku, ale moje hlava to nějak nechce pochopit.......

navíc, v květnu příštího roku mi mají teprve prodloužit pracovní smlouvu na dobu neurčitou.....v práci se mi líbí, chci tu zůstat, mám klouzavou pracovní dobu, což je ideální, až sem zase nastoupím po mateřský.....takže teď ještě otěhotnět nemůžu, jinak mi smlouvu neprodlouží........za rok v srpnu plánujeme svatbu.....a s bříškem se vdávat nechci......joo, důvody, proč těhu odložit jsou, rozum mi to taky říká.....kam spěchám?? nevím, je mi 25, měla bych se těšit na svatbu, dodělávat bydlení........ale nejde to :frowning2: vždycky mi v hlavě uvízne jen březen a to, že švagrová a moje nejlepší kámoška budou rodit a budou mít miminko..... a už nevidím ani svatbu, ani dobrou práci, ale jen to, že chci mít prostě dítě.....

jsem případ pro psychiatra??? :wink: no, možná jo, ale kdo není??........ samo, takovýhle stavy nemám pořád, ale když jsou, stojí to za to :confounded:

no a co napsat na konec?? omlouvám se za ty nesmysly, co vám tu píšu a co vás asi ani nezajímají, ale potřebovala jsem se z toho vypsat a jsem ráda, že to tady na koníkovi jde......vím, že to asi nebudete číst, ale já to někam napsat musela.....

a ač nerada, s koníkem teď končím, kvůli svatbě a práci teď otěhotnět nemůžu a musím si prostě nějak vsugerovat, že ani nechci......jinak asi vážně skončím na psychiatrii :sweat_smile:

těhotnění necháme na přírodě, chránit se nebudeme, když to přijde, tak to přijde, ale ofiko snažilka budu až od jara....teď se budu snažit srovnat si cyklus, abych byla na jaro pořádně připravená :dizzy_face:

mějte se tu moc hezky, všem těhulkám přeju, aby jim to vyšlo a narodili se jim zdravá miminka a snažilkám přeju, aby se jim miminko brzo povedlo a byly jste všechny šťastné těhulky a mamky :dizzy_face:

občas sem přijdu kouknout, tak doufám, že na mě nezapomenete....já na vás nezapomenu, budu vám všem držet palce!!! hezký den M.
1. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Mucipuci, případ pro psychiatra nejsi, spíš si myslím, že se v tobě tloukl pocit zodpovědnosti (práce, svatba, bydlení..) a touha po ridičovství...vlastně sis to sama zdůraznila a objasnila, tak se snad budeš cítit líp, nech to na té přírodě.Určo tě tady moc rádi uvidíme!!!! :dizzy_face: Jsi mladinká! A mimi si vás najde, neboj :wink:
1. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mucipuci, myslim, že to někdy zažila většina z nás, když chceš miminko a zrovna to hned nejde, já třeba teď jsem otěhotněla rychle, ale už mám taky lecos za sebou a chápu to. Dej si pauzu a soutřed se na jiné věci, ale půjde to těžko, to je mi jasný. Určitě se sem přijd podívat :wink:
1. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Valentynko, kdypak si změníš profil :wink:
1. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris, no já jdu příští týden k doktorovi, tak až budu mít potvrzeno, že vše ok a v kolikátém tt vlastně jsem a tak :sunglasses:
1. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasně :dizzy_face: Budu držet palce, ať je vše ok :wink:
1. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky, podle poslední MS jsem tak 6tt, ale radši počkám, co mi řekne doktor.
1. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Já čekám MS zítra, příští týden pak zavolám na gyndu a domluvím si prohlídku :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky :slight_smile: Dneska mám taky nějakou blbou náladu :frowning2: včera zřejmě proběhla ovulka (alespoň si to myslím) a štve mě, že s manželem máme každý jinou směnu, takže jsme se zrovna nesešli. Poslední snažení bylo 14 DC, takže to nevidím moc růžově :unamused: Rozhodla jsem se, že příští cyklus si koupím ovu testy, jen abych pro jednou přesně poznala kdy je ovulka. Ale hrotit to nebudu, akorát bych se stresovala. Jinak všem novým těhulkám gratuluju a hlavně ať jste i s mimískama v pořádku :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanul, to je smůla :frowning2:
1. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Mucipuci, myslím si, že takovým obdobím si projdeme každá. Taky jsem to tak nedávno měla. Každé dítě, těhulka, kočárek, prostě všechno mě rozbrečelo. Naštěstí je toto období pryč. Určitě se přijď za nama občas aspoň podívat :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
My už sice cvrčka máme, ale jak chceme to druhé, tak závidím v´šem těhulkám a děsně mě to rozlítostňuje :frowning2:
1. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Muciku, rozhodně na tom není nic špatnýho a nikoho tady tím neotravuješ, naopak si myslím že každá z nás se v tom pozná..Já tyhle nálady mívám když zjistím jen jednu /, taky určitě vždycky zapracují hormony před/během ms, takže každá ženská tě chápe..

Vlastně jsme na tom docela podobně protože já si to teď taky musím v sobě urovnat a dát rozumu přednost a s pokorou přijmout že to není vždycky tak jak člověk chce, jak si to naplánuje nebo jak to cítí..

Věřím že všechno má svůj smysl i když někdy to uznám až zpetně..

Z toho co jsi napsala jde vidět že nepotřebuješ radu, že víš jak to je, jenom je ti z toho všeho smutno..

Určitě občas nakoukni, uvidíš podle nálady, ale věřím že za pár dní to bude lepší a lepší...
1. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
joselin a mucipuci, vy teda chcete po skončení rodičovský při prvním děťátku do práce, tam nějakou dobu pobýt a až potom teprve budete mít další děťátko?
1. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
mucipuci, není to dlouhý, všichni to přečetli a určitě to není otravné! aspoň všechny víme, že máme podobné pocity. A stupňuje se to před MS.

iris, já taky už mám chlapečka a jsem za něj šťastná. I dneska jsem si to říkala, jak jsem ráda, že ho mám. Povedl se nám ani nevíme jak. Najednou jsem prostě byla těhotná. Ale teď to řeším. A abych se přiznala, vůbec nechápu, jak se nám to mohlo povést a že to funguje takhle přirozeně bez doktorů.. Teď si to moc beru, mám moc informací, také se nechávám tlačit časem. Jak už psala sima.. předtím to bylo v klidu, ale teď bych chtěla děťátko, aby si spolu hráli a moc dobře si uvědomuju, že to nejde hned. Předtím jsem počítala s tím, že to může trvat několik měsíců a teď bych už čekat nechtěla. Nechala jsem na to málo času a nebylo to dobré rozhodnutí, jelikož teď je to každý měsíc opravdu jak ruleta, jak psala sima. Říjnové děti se narodí v červenci a malý je taky v červenci. A mám 3letou rodičovskou. To jen tak na okraj.. Ale nějak bude. Já doufám, že otěhotním brzy a hlavně! že to těhotenství bude stejně tak v pořádku, jako bylo i to první!
1. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
yanni, tohle ještě neřeším co bude po prvním mimi, teď řeším přítomnost, a ta je taková že od 1.1.09 nemám práci. To je fakt a zatím novou nemám. A vzhledem k situaci na trhu je už teď na čase si začít něco hledat.
A když jsem do teď neotěhotněla, tak nemůžu čekat na pracáku a otěhotnět tam protože jak jsem říkala-podpora žádná, mateřská žádná, nemocenská žádná..

Tak kdyby se mi poštěstilo najít dobrou práci tak jsem za to ráda a pak bych viděla co ajak..to teď nemá cenu řešit.

Já už jsem z těch plánů vystřízlivěla. Na jaře jsem si plánovala jak na podzim už budu těhu a nic, hodně věcí se změnilo a já se k tomu musím nějak postavit..

Neupřednostnuji práci a peníze před mimi, to si přeju pořád, ale přeci jenom aspon ten věk mě netlačí a když mimi přijde za rok, dva tak budu stejně štastná..
1. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
napsala jsem to špatně, práci nebudu mít od 01.01 2010.
1. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jos, jasně, tohle já naprosto chápu. Jen by mi asi bylo jedno, jestli by ta práce byla dobrá nebo ne. Ale kdyby dobrá byla, tak by to bylo samozřejmě fajn a ty by ses pak rozhodla, jak dlouho v ní ještě budeš (rok, 3 roky..čas máš). Přeju ti, abys našla dobrou práci, blízko a rychle :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pak asi budeš na mateřský v kuse s dětma jako většina a oni ti přestanou držet místo (ze zákona musejí asi 3 roky?). Takže jde o tu přítomnost, jak píšeš. Muselo to přijít zrovna teď, viď..
1. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek