• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
yanna, přesně, Tomík byl počat v 3, cyklu snažení a těhu celkem v pohodě, až na lehce předčasný porod...a teď bych moc chtěla a nejlíp co nejrychleji, máme sice krapet času, Tom je listopadovej, ale stejně :unamused:
1. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, no tak to je supr, vy jste začali včas. Malému už jsou 2 roky a skoro 3 měsíce (+9=12).

mucíku, neplakej, neboj se, budeš těhotná. Podívej na mě.. já otěhotněla v cyklu, který měl snad 60 dnů (když ovulka byla měsíc a půl od MS).

jos, napsala jsem to blbě. Práci samozřejmě ano, na pracák ne, to už jsme si řekly minule. Jen jsem tím chtěla říct, že můžeš mít oboje.. práci i miminko :slight_smile:
Já bych klidně otěhotněla i v nové práci. A tím pádem bych neřešila, jestli to bude zrovna ta práce, co hledám..A bylo by mi jedno, že zdrhnu zaměstnavateli na mateřskou. Tedy samozřejmě pokud bych po rodičovský s prvním dítětem nechtěla hned do práce, abych neztratila s touto prací kontakt (v tomhle případě by to musela být fakt dobrá práce). Pak ale děti budou dál od sebe.. To si člověk musí rozmyslet předem, co je pro něj důležitější. Pokud ovšem budeš chtít mít děti 2-3 roky od sebe, tak ti stejně v té dobré skvělé práci místo držet nebudou. Já jsem si nikdy nemyslela, že po skončení první rodičovský půjdu do práce. Ale jsou maminky, co to právě takhle chtějí. Jen jsem měla začít dřív.. jako iris.. bych si dala pár facek :rolling_eyes: :angry: :frowning2:
1. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, omlouvam se, ze rusim tema, ale jak vypada hnizdici spineni? Muze byt nahnědlé, hlenovité? Začala jsem ted 4dny pred terminem MS spinit a tak jsem cela zvedava, co to ma jako znamenat. Testovala jsem 22DC, ale bylo to negativni. Kdy myslite, ze mam zkusit dalsi testik? cyklus mivam 28-29dni.
1. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. DC je brzy, špinění při zahnizďování je asi individuální, ale ano, může...testit tak cca 13. DPO...a nerušíš :wink:
já jsem zvědavá, co bude, já špinila minulý týden v sobotu - to bylo 6. DPO...MS má dojít zítra, nedávám tomu šanci,a le jak je konec cyklu, tak stejně říkám, co kdyby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: dneska jsem 24DC, tak pockam jeste a o vikendu to zkusim jeste jednou testnout, teda jestli se mi do te doby nerozjede MS.
1. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, jojo, máš pravdu a taky to tak vidím..ale prostě už nechci nic plánovat, uvidím co to všechno přinese, můžu najít skvělou práci, blbou, nebo žádnou..prostě těch situací může nastat spoustu a já už se nebudu teď dopředu nervovat. Už tak mám stres z toho že tam kde dělám teď jsem moc spokojená a pořád jsem doufala..taky to nevyšlo. Nemá cenu se dobředu nervovat něčím co nemůžeme ovlivnit ani když to nastane..

Sama vidíš jak jsi teď pod tlakem, ale nemůžeš si to dávat za vinu, že jsi měla udělat něco jinak, třeba kdybys to udělala jinak tak by zas nevyšlo něco co teď je ok..Ale moc ti přeji ať ti to vyjde tak jak to máš naplánovaný,bylo by to super.
1. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jos, děkuju :slight_smile: jseš moc hodná a je to, jak říkáš. Nechat tomu volný průběh a nic neplánovat. Ono to nakonec dobře dopadne a budeš mít i práci i mimčo. Rozešli hromady životopisů po netu, on se někdo ozve. Já to takhle minule udělala a vyšlo to. Odpovídala jsem jak na novinový inzeráty, tak hlavně na ty internetový.

majdalenko, vajíčko putuje vejcovodem týden od ovulace. Pak se uhnízdí a test nejdřív tak po 12 nebo 13 dnech nebo i později.. já špinění nikdy nezažila. Kdyby najednou jo, tak bych se nad tím taky pozastavovala :grinning: :wink:
1. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju vám..... zas bych vám toho chtěla napsat fůru, mám toho všeho nějak plnou hlavu, ale zakázala jsem si to......nesmím se v tom pořád šťourat, musím se zaměřit na něco jinýho......nechce se mi a taky to nejde vypustit miminko z hlavy, ale prostě musím.....a vím, že když budu na koníkovi, půjde to o to hůř.....

takže se na čas fakt loučím, přeju vám všem hodně štěstí a holky nebojte, všechno nakonec dobře dopadne, pak si o tom někdy napíšem :dizzy_face:
1. říj 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucipuci myslim ze to neslo ani neprecist. Myslim ze co jsi psala je uplne normalni stav zeny ktera touzi po miminku a zroven je rozumna. I kdyz v dany cas prevazuje cit a laska k detem. Muzu ti rict ze i kdyz mam uz 1 dite jsem porad litostiva a velka bojovnice za deti. Tim jsem chtela rict ze me neni lhostejne kdyz nekdo ublizuje nebo se k nim spatne chova.

Takova usme urcite kazda ale najdou se i take ktere si nevazi toho nejvetsiho daru v zivote splodita dalsi zivot. I ted jsem z toho nameko takhle psat.

A stejne si myslim ze i kdyz nebudes chodit na Konika ze te to bude v podvedomi hlodat a pak budes tehotna ani nebudes vedet jak uvidis.

My jsme se taky snazili jako kralici u naseho prvniho plne 4 mesice a ten 5 mesic jsem to nejak vypustila bylo dost prace a nejak clovek ze vseho polevil a pak najednou jsem zjistila ze jsem tehotna ani jsem nevedela jak.

Az ted po letech zjistuju kdy jsem asi tak mohla otehotnet vtipny ze :grinning: .

Jinak jak uz tady holky psali taky me konci materska v breznu a tak se sanzime o druhe dite aby si mohli spolu hrat a me to +- navazovalo na sebe.

Takze Muciku neves hlavu dej si panaka jdi k zrcadlu tam se na sebe poradne usmej i kdyz se asi rozbrecis a rekni si ze to zvladnes ze ses holka sikovna.

Tak drzim palecky vsem co se snazi o miminko at tady na foru nebo celkove vubec protoze to opravdu stoji za to :wink: .
1. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.

Blahopřeji nové těhulce :grinning:

Jinak mě je do breku. Dnes jsem byla u nového gynekologa. Ten bejvalý má na triku průšvih jak mraky, tak jsem se odhodlala přejít jinak. Řekl mi ale celkem nemilé věci, kreré mi ex gynekolog vůbec neřekl.
Takže. Mám dělohu otočenou směrem ke kostrči, takže když jsem si ex dokorovi stěžovala na bolesti, tak řekl, že je to hormonama. Nynější doktor mi řekl, že sice bude to delší dobu trvat, než se zadaří mít mimi, ale ono tu půjde. No a pak se díval na vaječníky. Jeden funguje tak, že vajčko dozraje, ale nevypustí ho Buď vaječník nemá sílu a nebo má tvrdou stěnu, takže vajčko nemůže odejít ... takže mi po této stránce nefunguje. druhý funguje zcela dobře. Vypadá to, že vajčko už odcestovalo a MS brzo příjde. Každopádně mám doporučení si měřit BT a jakmile mi teplota začne stoupak na 37, tak se 5dnů tulit. Pak už vajčko ztrácí životnost. U mě je to blbé v tom, že se to bude konat ob měsíc a proto ten teploměr.
Je mi do breku. Proč mi to ten ex. doktor neřekl.... :frowning2: :cry:

Holky jaké teploměr se používá na měření BT? Byla jsem ve třech lékárnách a ve dvou mi nabízeli úplně obyčejný, který si měším v podpaží a v jedné mi ho musí objednat a stojí 200kč. Doktor mi doporučil abych si nekupovala digi.
1. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci a jos.. zrovna vy to budete tady balit, když je s váma taková sranda :unamused: ačkoliv doufám, že to tady budem moct brzo zabalit všechny :wink: :slight_smile:

daniel, tak to je teda něco.. běž do knihkupectví a prolistuj si knížku Nejrychlejší cesta k přirozenému početí nebo nějakou podobnou, kde vysvětlují, jak se pozná ovulka, kdy se tulit, bazální teplotu a tak.
Pak se koukni na křivky a texty na stránkách mereniBT, je tam i o teploměru.
http://merenibt.xf.cz/index2.html
A když ti dozrává i odchází vajíčko, tak otěhotnět můžeš. S tou dělohou nevím, doporučil ti třeba ležet na břiše..? ona je tam nějak volně.. poradil ti něco? a když teplota začne stoupat, tak už je po ovu ne? no koukni na ty stránky.. příp. zkus někdy ovu testy, jak to budeš cítit sama...
1. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielko a drž se!
jo a spermie mají životnost klidně 5 dní, ale schopnost oplodnit tak 24-48 hodin, nějaké i 72 a občas se stane, že i dýl.. vajíčko má schopnot oplodnění pár hodin.
ex dr. je teda fakt kapacita :angry: už jsi to mohla řešit dávno.
1. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o: mě říkal, jakmile teplota stoupá, tak se snažit do té doby něž klesne. děkuji za rady. když mi říkal o děloze tak jen to, že je to trošku problematické, ale ne nemožné. že je jinak v normálu. je tam dost místa na uhnízdění vajíčka.
1. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: nejraději bych toho ex doktora šla uškrtit. nový doktor mi ukazoval i na ultrazvuku jaký je mezi těma dvěma vajíčky rozdíl. ex mi nikdy UTZ neukázal.
1. říj 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíte, že se dá BT měřit obyč. teploměrem?
1. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nikdo není?
1. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielapro: jj, dá!! Musíš ho nechat 5 minut a pak vyndat!!! A je možná ještě lepší než digitální!! :wink:
1. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. Taky jsem někde četla, že normální teploměr je o něco lepší, ale já používám digitální, je to pohodlnější :wink:
1. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela: tak to je mazec, ale bud ráda, že jsi konečně natrefila na dobrýho doktora a teď už bude líp :slight_smile: jinak mě Dr. řekl, že mám dělohu zakloněnou, takže po tulení si vždycky lehnu na břicho, jak jste to tady radili :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,

tak jsem se k doktorce s tím močákem zase nedokopala :frowning2: stejně bych nemohla ted zůstat z práce doma a léčit se, takže to nemá cenu, ale asi v pondělí nebo v uterý tam pujdu snad...
musím se taky objednat k nové doktorce, ale pořád si říkám, když to tento měsíc nevyjde tak ten další už pujdu, ale takhle to říkám už několik měsíců :frowning2: su lajdák na doktory, nakopala bych si do zadku fakt :angry:
ted jsem začala chodit do posilovny a trošku na sobě makat, takže mám taky jiný zájmy a nemyslím na to tolik, ted čekám až začnou kurzy břišních tancu, tak to mě taky trošklu odreaguje :slight_smile:
pořád mě bolí záda a břicho, jsem z toho už fakt zoufalá, už fakt nevím čím to je...snad ta nová doktorka bude dobrá a bude se mi trošku venovat a ne jak ta předtím...
nevíte nekdo na kolikátej DC se mám objednat na gyndu, aby mi třeba při ultrazvuku mohla říct, jak to vypadá s ovulkou nebo proste jestli vsecko funguje tak jak má, co tu psala Daniela, mě trošku vystrašilo :frowning2:

potřebovala jsem se zase trošku vykecat co na mě zase za posledních pár dní padlo, tak se holky nezlobte :wink:

ted vařím manžilkovi papaní na víkend, protže budu celej víkend zase v práci :frowning2:
1. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, buď ráda, že máš nového doktora :wink: . Já jsem ho taky změnila, sice ne úmyslně (zastupovala ho doktorka, asi jeho dcera), ale to je v celku fuk. Ta doktorka byla moc příjemná, tak snad bude v pohodě :slight_smile:

Jak se cítíš, Eli?
1. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
daras: Celkem to jde!! Ale měla jsem dneska depku!! :pensive:
No, jo je to ještě brzo!

Ale chceme tomu nechat s manželem volný průběh a uvidíme!! :wink:
Chtěla bych Vám na Vánoce hlásit //... :dizzy_face:
1. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od toho jsme přece tady, mirisko, klidně se vypovídej :wink:
Já mám dnes pro změnu nějakou depku, přijde mi, že je vše na prd.. Graf ovulku nezaznamenal, v průběhu tohoto cyklu mě dost často pobolívá břicho a teploty se drží proklatě nízko.. fakt nechápu, co se děje, minulé dva cyklusy jsem měla teplotu "normální".. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to musí být na psychiku taky dost těžké Já :unamused:, ale ty seš silná!
Taky bych chtěla hlásit // :slight_smile: Kéž by to vyšlo už na Vánoce (letošní!!!!) :wink:
1. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je asi fakt nějakej divnej den :unamused: jinak myslím, že bysme si přáli všechny nejpozději na Vánoce mimíska v bříšku :dizzy_face:
1. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak za 48 hodin mam hcg z 91, 202, byla jsem na gynde, protoze me fakt boli ten bok a trochu trislo a jde mi to do nohy...dr zatim nic nevidi, jen lehce zvetsenou delohu tak uvidime...mam pracovni neschopnost a pristi ty den se rozhodne..mam moc velikej strach ze je to mimodelozni, ale dr mi rikala at se nebojim a jsem v klidu...a pristi patek je prinesu ukazat gestacni vacek tak uvidime...co myslite...
1. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby jak ste sa dnes mali?tu nam krasne prsi,strasne :( tak si peciem cokoladoveho dotrika :grinning:
na // nesmite tak mooc mysliet lebo cim to clovek chce tym to nepride zakon chvalnosti aspon mne sa to tak vzdy dialo
1. říj 2009 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: neboj, bude to OK, hlavně se zbytečně nestresuj, chápu že máš strach, ale to nejlepší co můžeš pro mimi udělat je být co nejvíc v klidu :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik ziadne mimodelozni to neni zbytocne nestresuj a ked si pn tak odpocivaj a mysli na mimi ze teraz potrebuje vela kludu aby sa poriadne uhniezdilo a potom mu bolo skvele :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky uviime, ale ta noha je fakt hnus, boli to i ztrochu v trisle a ja nedokazu poudit jestli boli i podbrisek v pravo...ale dr mi rikala ze hcg stoupa hezky jako pri normalnim tehu....ja se tak modlim....chci uz patek a tu bilou tecku tam videt...ona mi dnes rikala ze tam vidi mini tecku ale ze mi nechce rikat ze je to mimi protoze je to brzo, tak si neni jista, jsem mx konec 4 tt,jinak krome ty nohy a toho boku jsem v poho...zadny priznaky...ja ani nevim jak se pozna mimi tehu?...
1. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek