• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
asi je skoro na nejake tehu priznaky a neskor sa objavia :slight_smile:alebo budes mat take stastie ze ich mat ani nebudes
1. říj 2009 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peprliku zadny nervaceni a klid pekne doma u televize jasny. Pristi patek se uvidi to uz mimi trocha povyroste a DR. ho lepe uvidi :wink: hlavne zadna skepse a bude to OK.

Me takhle bolelo bricho od 5,5 mesice me boleli trisla a protoze se me zacalo tzv provesovat bricho jak jsem chodila do prace a kdyz jsem byla doma v klidu tak to bylo dobry ale doma uz jsem zustala do porodu.

Nemyslim ze mas neco co sem mela tenkrat i ja ale myslim ze trocha klidu neuskodi nikomu :wink:
1. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,

Peprliku moc moc gratuluju.. To je super:slight_smile:)))Peprliku to bud rada, ze videla aspon tu minitecku, ve 4 tydnu je to opravdu moc brzo¨.uvidis bobisek tam bude...

A ja jsem dneska po prvim screeningu. No super:slight_smile: Nas klucik je nadhernej:slight_smile:) Maval nam, vse ma jak ma mit... Opravdu super zazitek. Jen mam anemii,takze me budou ladovat zelezem, ale to preziju..Jedine co me malem trefilo, byl poplatek 1000 Kc za udelani prvniho screeningu + genetiky. To jsem spatne rozdychavala..
1. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mám po první návštěvě v Gennetu. Byli všichni neuvěřitelně milí a ochotní :slight_smile: Upozornili mě třeba na nutnost užívání kyseliny listové ještě před otěhotněním, to mi moje doktorka třeba vůbec neřekla. I když věděla, že otěhotnět chceme, bere to až moc lážo plážo :unamused: Zatim, ael všechno vypadá dobře aspoň podle ultrazvuku ještě mě čekají výsledky krevních testů :wink:
1. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako kdyz si lehnu tak je to lepis, ale na ty kylci to boli..no zatim jsem v poho ale v patek ve 13:30 mi drzte vsechno co muzete....mam tyden na to aby to odeznelo...ale myslim ze to hcg je v klidu ne??
1. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, tak to gratuluju, koukam, ze jsme mely stastny den:slight_smile: Tak ted tfuj tfuj at jsou vysledky testu OK:slight_smile:
1. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: moc držím pěstičky aby byl mrňousek správně zahnizděnej :wink:
1. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandulka: Jak ty? Dobrý? :wink:
1. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady jsem nasla neco zajimaveho o OVULACI

http://www.emimino.cz/pages/story/1665
1. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peprliku to vis ze je ta hladina super. :wink:
1. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sanduka: ted jsem si to přečetla, to já jsem měla vyšetření zdarma. Možná to bylo tím, že jsme byli doporučený doktorkou a měli to genetické zatížení. Jen za fotku jsme zaplatii 150Kč.
1. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andrea no to je super ze je vsetko dobre a tie testy dopadnu dobre :slight_smile:
ja pojdem buduci tyzden na kontrolu a snad ta cysta tam nebude a bude vsetko ok aj ked ma sem tam, zaboli vajecnik ale uz to nie je taka strasna bolest
1. říj 2009 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Dani, to je teda síla, ještě, že sis našla nového doktora! :wink: Normální teploměr jsem používala, byl lepší , než digitální.

Peprliku, bezva :dizzy_face:

Simi, třeba to zase vyjde ten 5. cyklus :grinning:

Andrej, pokud je to s genetikou, tak je to zdarma, sousedka to taky tak měla.
1. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nathali: děkuji :slight_smile:
Cystu jsem naštěstí nezažila, ale asi žádná slast :unamused: Mě teď trápí zuby a mám pocit, že tu každá musíme mít nějakého toho svého fantoma jinak by to snad ani nebylo ono :wink:
Přeju ti, ale at ten tvuj co nejdřív zmízí :slight_smile:
1. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je to des...clovek mam strach z kazdyho prdu...proste klidna budu az pristi patek...az budu vedet jak to je...ale je to proste divny, pichani jen na pravo dole, jinak bricho klidny...dr rikala podle utz ze tam zatim zadnou patologii nevidi..a. ta tecka...ze je moc brzy na to aby se vedelo co to je...
1. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám fantoma takového, že mě během odpoledne začne bolet v kříži a nejhorší je to večer, to se nemůžu ani hýbat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
u me je to fakt jen vpravo...dole...a v noze... :frowning2:
1. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
musi nam byt nieco inak by sme si to potom neuzili tak dobre ale snad ma bolesti uz prejdu peprlik fakt to neni ziadna slast ale ja stale dufam ze to teraz bude uz dobre
1. říj 2009 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem si pozret ordinaciu a pridem spet :slight_smile:tak to s tym pisanim moooc neprehanajte :slight_smile:
1. říj 2009 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat, je tady poslední 2 dny nějak mrtvo :grinning: Tomík už spinká, manža má akci od práce, tak si píšu na icq se ségrou, dávám tipy pro Toma k narozkám a Vánocům :wink:
1. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris mas icq tak mi daj cislo a mozme si pisat :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat, koukám, že jsi od Berouna, nebo přímo z Berouna?My od Křivoklátu :grinning:
1. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no priamo z berouna :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes Beroun jsem jezdila z práce domů a kámoška tam chodina na střední pedagogickou a hráli jsme tam často zápasy
1. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ked to tam poznas mozme dat stretko a chvilku pokecat :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
znám náměstí a trošičku to okolí, takže autobusák, vlakáč :grinning:
1. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris ahoj a nestras ze to vyjde az 5 cyklus. Ja to chci uz nejlepe ted v rijnu 4 cyklus. I kdyz budem asi na morave jako pubertaci potichoucku aby nas nikdo neslysel :grinning: a navic co jsem si pocitala ve vypoctech ovulku tak me to vychazi na 11.10. co je nedele no tak jsem z toho takova vselijaka.

Asi to tento mesic bude velka nahoda a loteri ale mam ty ovulacni testy tak jsem na ne zvedava co ukazou.

Jinak brouzdam na webu v poradnach a ctu co kdo pise. A dam malou spat at mam klid manzel ma taky dnes akci s kamaradem tak mame doma klidek :grinning: stejne si ted uzivam MS tak neni o co stat :grinning:
1. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Tom usnul už kolem půl osmé, tak si povídám s Nat na icq, tady bylo trochu mrtvo.

Já vám přeju, aby to vyšlo co nejdříve, jen jsem to ztotožňovala s minulým těhu...nám se bohužel 3. cyklus tentorát nepovede.

A jinak to znám, když jsme byli u tchánovců, to vždycky potichu jako myšky :grinning:
1. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris ahaaa takhle jsi to myslela ja sem to zjevne spravne nepochopila. Jasny ja citam ze snad do konce roku se zadari jinak budu teda bezradna :frowning2:
1. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
simo, tenhle odkaz znám, je dobrý. Jen teda furt nechápu, proč by se mělo po vysazení HA čekat. Akorát když jsem to četla, tak jsem nedávala pozor u té části o ovu testech, jinak bych totiž nedodržela o den návod, který je na nich vytištěn - a to tulte se až po 24 hod.
1. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek