• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Hanuko kéž by tam byli ted jak přijede můj a udělám si test
3. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic si z toho nedělej, tak Ulice je šílená, je to opravdu ze života...

když byla před prázdninama těhule ta učitelka Lenka, tak jsem to s ní prožívala úplně stejně, ona našla // v pátek a já v neděli, první utz spolu a ona potratila a já si řekla, tak holka a tady naše cesty končí a dopadlo to úplně stejně...

takže teď závidím ty školačce a připomíná mi to spolužačku ze základky, která porodila holčičku ještě než jsme tu devítku dokončili...
3. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo budou tam!! :dizzy_face:
3. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťo hodně štěstíčka
3. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo-držím palečky :wink:
3. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ajo to vím, už jsi o tom psala viď?....to je mi líto, ale neboj, obě zase těhule budete :wink: mně teď ta školačka taky připomíná kámošku, ale spíš v tom, že obě to mimčo na začátku vůbec nechtěly a neplánovaly a stejně otěhu, no a my co se tu snažíme jak blázni, tak nic..... :wink:

peto, ty se vůbec nenervuj a věř že tam budou!!! :wink:
3. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja sebojímmmmm nevydržím už čekat ale co jiného mi zbývá ale co i kdyby tam nebyli tak hold další pokus na cestě hned další cyklus
3. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se na ulici taky dívám a mě se ta Aneta(?) moc líbí jak to hraje, fandím jí, moc jí to sluší..a někde říkala že jí to moc baví s tém bříškem a že si myslela že bude mladá maminka aže to nějak nevychází..tak n evím jestli to myslela že se snaží a nejde to nebo že kvůli práci to odložila? Jak se ta herečka jmenuje?

Ajo, a ta tva spolužačka otěhotněla na základce tak to je drsný? A víš jak to je sní teď? Zvládla to?

V té Ulici už jsou na střední..
Dnes mě začalo ěkně bolet v kříži, no jsem zvědava jak to tu v praci vydržím ještě 6 hodin sedět. Máte s tím někdo zkušenosti. Bolí to celkem dost
petruš, moc ti to přeju! dej vědět!
3. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Doplňuju další KO u Dr., tak snad už budeme o něco větší!!! :dizzy_face: :dizzy_face:Držte nám palečky :dizzy_face:

Těhulky:

24.7.09 poupe.......................... TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24............ ..........TP: 5.4.2010, další kontrola 11/9
31.7.09 andrea110409....30 let... TP: ???
1.8.09 Sandulka........................ TP: 13.4.2010, další kontrola 25/8
18.8.09 Eliska_v .. ..........20 let....TP: 23.4.2010, další kontrola 10/9
27.8.09 Mikalka...............26 let...TP: 8.5. 2010
27.8.09 Zlababa ............ 30 let ..TP: 9.5. 2010
31.8.09 Dracinek.............24 let...TP: 8.5. 2010, kontrola 17/9
1.9.09 klaarka22..............25 let...TP: ????

Snažilky:

myisiska1.................................... 1 snažení = 64 DC
kopretina82............................. … 4 snažení = 38DC
danielapro..........26 let..................1 snažení = 38 DC (posl. cyklus 28 dní)
sepinka....................................... 3 snažení = 37 DC
miky....................28 let............... 3 snažení = 33 DC
kali.kal..................28 let...............4 snažení = 30 DC (poslední cyklus 29 dní)
ajachlapikova...............................1 snažení = 30 DC
iris...................29 let................... 2 snažení = 29 DC (posl. cyklus 28 dní)
daras..................26 let............… .2 snažení = 28 DC (posl. cyklus 28 dní)
sima2 .........................................2 snažení = 28 DC
alex001............32 let...........1(porevizní) snažení = 28 DC
petra123............28 let................18 snažení = 27 DC (posl. cyklus 28 dní)
kamiz...........................................2 snažení = 27 DC
marokanek ........22let................... 7 snažení =22 DC
zuzka111.................................... 4 snažení = 22 DC
pajulinka............21 let.................11 snažení = 20 DC
joseline ............23 let............. …. 2 snažení = 17 DC, (posl.cyklus 29 dní)
barevna.............23 let............ .... 2snažení = 17 DC
konik88..............21 let................ 3 snažení = 16 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
hanulka_86........23 let................. 1 snažení = 14 DC (posl. cyklus 30 dní)
yanna.o............ 29 let................. 2 snažení = 12 DC (posl.cyklus 34 dní)
miriska............. 21 let.................. 3 snažení = 12 DC (posl.cyklus 28 dní)
beruška1989......20 let.................. 3 snažení = 10 DC (poslední cyklus 28dní)
indriela.............32 let................... 7 snažení = 8 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn.......................................... 3 snažení = 8 DC
llenicka1..............27 let...........,,.....8 snažení = 7 DC
alienka24............25 let.................13 snažení =7 DC
peprlik................22 let..................3 snažení = 6 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis...............30 let.................. 5 snažení = 6 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod........25 let................ 14 snažení = 5 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci............25 let.................. 3 snažení = 3 DC (posl.cyklus 38 dní)
medan...............29 let..................4 snažení
3. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracinku, mě bolí b kříži už asi 4 měsíce......sice ne od těhu, ale od stěhování :wink: ale někdy je to fakt děs, mám to asi po mámě, nechci vidět, jak to bude bolet, až budu nosit břuch :grinning:
tak tě musí někdo večer namasírovat asi :grinning:
3. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, zabírá na to si zaměstnat hlavu něčím jiným. Nepomůže vařit, žehlit, uklízet.. u toho se může přemýšlet až moc :unamused: :grinning: Já si teď četla koktejl a přemýšlím nad Válkou s mnohozvířetem nebo Motýlkem. Ještě nevím. Zítra naštěstí jedem na víkend k našim, tak mě to rozptýlí. A nějaká kniha, do které se začteš nebo film, do kterého se zadíváš, fakt pomůže. Taky dost pomáhá, když je v práci pres nebo zkoušky na škole :wink: Prostě zaměstnat hlavu něčím jiným.
3. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě se tak strašně zhoršila plet to jsem měla tak před pár lety jebaky no hrůza :confounded: :grinning:
3. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla to opravdu moje psolužačka ve třídě na základce, prostě s tím začala trochu brzy a nedávala bacha... Dodnes nevím s kým to má - ona to samozřejmě ví, tenkrát na ní ze sociálky tlačili, tak to musela říct. Ona byla narozená v únoru a když zjistila, že je těhu ještě jí nebylo ani 15... Takže to musela řešit škola, sociálka, prostě cirkus jako sviňa...
Jí samotnou si rodiče osvojili, protože její máma biologická ji taky měla moc brzy a vzýdala se jí, tak se jim takto odvděčila... Nikdy nebyla moc hezká, kluci vždycky říkali, že by do ní nepíchli ani vidle... blbnouni

no a v dnešní době, holka už chodí do školy (narozená 2002, takže už je v 2.třídě), spolužačka nějak dálkově dělala střední a teď dělá uklízečku na blázinci... Blbá je pořád stejně a nedávno, když jsem ji potkala, tak mi říkala, že na spolužácích viděla tu fotku ze svatby se švgrovkou a že nechápe, jak se mi ty děti můžou líbit, že prý jsou antikoncepční...
jasně, že na to má takový názor, když rodila v 15 letech...

takže asi tak...

jo a je bez přítele, k*rví se dál
3. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci: někde jsem prave cetla ze jsou to přiznaky od počátku těhotenství na dvojcata... No tak jsem zvědava. A jinde zase ze je to celkem běžný už od 5tt jak se to tam pomalu všechno posunuje
3. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji, tak to je drsný no, ale tak co už..
Holky já se dnes loučím, užijte víkend, mějte se moc krásně, žádný nervy a v pondělí ahoj.
3. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťo, já hned jak jsem byla těhu měla hubu jak darebák p*rdel a po potratu se to ještě zhoršilo, vypadám hrozně...
3. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dracinku moc držím palce aby bylo vše v naprostém pořádku, hlavně buď v klidu a nestresuj se a nemysli na nic špatného, věř, že vše bude dobré, na špatné myšlenky je času dost.Držím ti palce, vím jak ti teď asi je, taky jsem si to prožila :frowning2:
Petra123, holka jedna no tak to je super, určitě to vyjde, moc ti to přeju, buď na sebe opatrná a mysli jen pozitivně, psychika hraje velkou roli.Teda to mám radost za tebe, ale potichu ať to nezakřikneme.Držím ti kočko.
Joselinko, tak si Londýn krásně užij, teda hned bych letěla taky.
Macipuci, no tak, pryč s depkou, zažeň ji a nevěš hlavu, brzy se dočkáš a budeš se taky radovat ze všech těch testíků a UTZ.
Ájo mimčo na základnce, tak to je hustý.No já jsem hned po škole dělala 2 roky v MŠ a holčička kterou jsem tam měla, má už dnes 2 letého chlapečka, porodila ho ve 13 letech, pecka, ale holka fakt nevypadala na 13, ale tak 18-19, piersing, vyvinutá, prostě kočka, ale to vše je odraz rodičů, já bych teda 13-ti letý holce nedovolila propíchnout si nos, jazyk nebo cokoliv, teda i když já sama mám piercing taky a tetování :grinning: , a to se naši málem zvencli, a to jsem si to nechala udělat asi v 24letech :grinning: :grinning: .No ale mít dítě na základce, tak to musí být síla.
3. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracinku :grinning: tak to je super, to už jsem asi tak v tom 4.měsíci a budu mít nejmíň trojčata :sunglasses:
já spíš myslím, že je to daný, někoho bolí zádá víc a někoho míň, tak prostě i v těhu je na to někdo náchylnější a někoho záda nebolí ze začátku vůbec...... :wink:
3. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, neboj vyroste, to budeš koukat, jaký dělaj pokroky ted ze začátku. Ten můj obřík má 2,5 cm :wink: s kontrolou ted předhoníš ted ty mě. Já jdu v pátek na krev před NT. Tak zas další stresy, jestli to bude v pořádku.

peto, to už vypadá, že už můžu potichounku gratulovat :wink:

dracinek, obličej mám zatím bez pupínků, ale jinak snad po celém těle a to jsem na to nikdy netrpěla
3. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracinek, záda mě nebolej a čekáme jedno, tak asi na tom něco bude :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Lussyn, no jooo, dyť už depky zaháním, jen to někdy moc nejde :frowning2: teď ještě to počasí, já potřebuju sluníčko a ne takhle pod mrakem, to je pak všechno šedivější ještě víc :grinning:
já mám taky spolužačku, ta teda porodila už na střední......ale vůbec nikdo by to do ní neřekl, pořád chodila ostříhaná na kluka, samý 1 měla, kreslila si komiksy, no a pak přes prázdniny pěkně zvlčila, oblečená přisla jak k**va a byla těhotná....teď má dvě děti a je z ní mamina myslím docela v pohodě.... :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě negratulovat bo to nevyjde až dneska jak si udělam test tak pak ju???pokud vyjde pozitivní ale jsem ráda že jste se mnou díky moc :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...mno jako kdyz se tak bavite o tich kamaradkach jak otehotneli na skole...jedna moje kamoska ma jen zakladni vzdelani protoze se taky pekne spustila....a druha otehotnela v 1. ale ma tak osklivou holcicku ze teda deti jsou pekne ale ona neni :wink: Je to sileny.,...
3. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky jsou to příznaky špatna plet ,bolí mě trochu děloha,jako když to ma dostat ale ne tak jako vždycky,kříže to je moje zlo a včera mě bolelo kolem pupíku nevím co to mělo znamenat ale normálně mě tam píchalo přímo kolem pupíku a holky si se mě v práci dělali srandu že mi roste pupeční šnura k mimisku :grinning: a nalada někdy podražděna někdy veselá někdy smutná
3. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, držím palečky!
Mně dneska bolí prsa, tak čekám tu MS, chjo.A beďary mi vyskočily taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prsa mě pomalu vůbec nebolí trošku ale jen trošku jako před MS no uvidíme
3. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky o beďarech mi ani nemluvte, je možný že po tý vyvolávačce agolutinu naskočej? v pátek jsem ji dostala a v sobotu ráno měla obličej jak puberťák.....a drží se to doteď, chjo :frowning2:
3. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
simisku, to je supr, že jdeš na screening. Každýho neposílaj.. zvyk no... :wink: Je to daleko lepší než čekat na méně přesný tripple :wink: A ten NT screening je pak taky moc hezký zážitek :wink: :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek