• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
holky a carky na testiku jsou uplne stejny.....uz nemuze vic zesilit, sice mam ted divnej pocit v brichu jako pred MS, ale snad to zvladneme....ja myslim ze kdyz dr nevidela nic ted tak pristi patek musi ne? A jinak dekuju vam vsem za podporu!
2. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koniku to me moc mrzi ze se doma kvuli tomu hadate. Myslim ze by manzel mel byt rozumnejsi a ne hned takhle z ostra te obvinovat to se nedela!!!!!!!!!!

Prece za to nemuzes ze se to tak deje. V prve rade by jste se meli uklidnit oba a zajit spolecne za tvym Dr. aby i tvuj muz videl ze snaha tu je a ze to vsechno neni tak jednoduche. Treba to na nej udela dojem byt na proholidce u lekare a ne se doma hadat od stolu kdo za to vic muze to je blbost.

Neboj jak holky rikali ses mlada klidne si hod nejakou lecbu lazne cokoli nebo jedte na dovolenou a ono se to podari.

Ted si zpetne uvedomuju za na konci kvetna jsme byli s mojim na viken v Karlovych Varech pili jsme tam ty prameny a nejen ty prameny :grinning: take ty restauracni byl to super uvolnovaci vikend a 14 dni na to jsem byla tehotna :grinning:

Ted to vim ale tenkrat jsem to tak nebrala to az ted se v tom zpetne stouram.

Uvidis ze se zadari.
2. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peprliku tak supeeeeeeeeer velka gratulace.
2. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko moc dekuji za info to jsem nevedela ted aspon vim ze mu mam zavolat a domluvit se moc diky :dizzy_face:
2. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sima - já jsem taky otěhotněla na dovolený, asi na tom něco je :wink:
2. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sima2 on je nešťastnej a už nevi, co ma dělat. Ja pak zjistila, proč tak nadaval. On se boji, že nemůže mít děti on. Tak jsem mu řekla, ať jde na spermio, ale to on nechce. Řikal, že kdyby zjistil, že je nemůže mít, tak by se zbaltnil. Na dovču se bohužel jet nemůže. Zanedlouho budeme stavět domeček, takže šetříme. Já doufám, že až se bude zařizovat a zabydlovat, tak se přijde na jiné myšlenky.
2. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima...no budeš to tak mít nejlepší, podle délky cyklu se objednej tak nějak na polovinu a pak se uvidí :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynko, myslim si, že na tom opravdu něco bude. Člověk je na dovolené uvolněný a myšlenkama je někde jinde :dizzy_face:
2. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
koníku, já si myslím,že děti mít můžete,když k oplodnění vajíčka už došlo :wink:
2. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko jenze ja mam cykli kazdy jinak 27 26 28 26 takze ten cca 10DC bude nejidealnejsi :grinning:
2. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku ja jsem hned nemyslela dovolenou za sta tisice ale treba nekde vikend treba do tech Varu jsou hezke je tam krasna kolonada napijete se tech pramenu jako my uz jsme pak byli jak zaby napiti :grinning: proste se aspon malinko odreagovat
2. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To došlo, jen aby se tam ten človíček už konečně udržel :wink:
2. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko je to jako dlouhy kratky dlouhy kratky samozrejme s nadsazkou
2. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sima2, to by bylo pěkný, ale stejně se nikam nepojede. Manžel je pořád v práci, ani na léto si nevzal volno, protože nemůže, že to za něho nikdo jinej neudělá. No je to někdy hrůza. A když si už volno vezme, tak stejně dělá práci přes notebook.
2. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, fakt si uvědom, že je ti 21 let. Představ si, že je ti o 10 víc a koukáš na to zpětně.. nebo si představ, že je ti 11 a říkáš, že nikdy nebudeš mít MS, kluka, prsa, nedoděláš školu..Víš jak je to dlouhá doba? Nemyslím to teď tak, že na miminko budeš čekat 10 let (to je nesmysl :wink: ), ale to, jak bys na sebe samotnou, čas, věk.. koukala zpětně. Miminko mít budeš, neboj se :slight_smile: :slight_smile: :wink: A nebude to trvat dlouho. Miminko mít můžeš, můžeš otěhotnět, máš dobrý vajíčka, tvůj milý má dobrý spermie, tak teď jde jen o to čekat. Vůbec to nemusí být vaše chyba, resp. tvoje chyba, jestli si tohle myslíš.. :wink:

Jemu řekni, ať není drzej a kouká na tebe přestat tlačit. To je naprosto kontraproduktivní, přece nebudeš pokaždý v posteli brečet.. :wink: Takhle byste se mohli chovat po x letech snažení a ne teď. Tak hlavu vzhůru. A přečti si nějaký kapitoly z tý knihy, co jsem tu na ní včera dala odkaz. Mohla by tě uklidnit :wink: Bude dobře :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyyyyy tak jsem objednana na 12.10. na to pozorovani vajicka jak roste jsem strasne zvedava. Budu platit 315kc coz je smesne :grinning: a budu 13DC tak jsem zvedava strasne moooooooooc :wink:
2. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele uplne to ted ze me spadlo ze nemusim na nic cekat a sedet s rukama v kline uplne citim jak se uvolnuju je to super pocit. Asi jsem moc akci :grinning:
2. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, to znám, takhle jsme makali taky. manžel, když měl dovolenou, tak jí ze 3/4 strávil v práci, ale na 1/4 dne se utrhl. jinak práci měl doma furt a do noci a ráno hurá do práce.. děsný. do toho pak ještě vš. a v tomhle stresu jsem otěhotněla. čas utíkal rychle a musela jsem řešit 50 jiných věcí. Zato teď toho mám plnou hlavu :sweat_smile: Ale jak to čtu, exot nejsem, píšete všichni totiž úplně to samý :grinning:
2. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koniku to je jako ten muj wokroholik. Ale po par extempooorech si ujasnil pravidla ze takhle to nefunguje ze bud bude met jen praci a rozpadajici se rodinu a nebo slevi z prace a bude met i super rodinu i s dalsim miminkem kdyz se nam zadari.

Ale k tomu musi dospet on sam ty by jsi byla jeste ta spatna co po nem chces jako ja pred rokem a neco holt kazda si musime projit tim svym trapenim.
2. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
simo, 13 DC jsem dneska.. to bych se musela hodně rychle vetřít :sweat_smile: příští týden už tam nejdu. Nechci mít uvnitř ten utz sliz :wink: :grinning:
2. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď se mě začal omlouvat, že to včera tak nemyslel, že snad vím, že má občas blbý kecy. Manžel z práce polevit prostě nemůže, nemůže přestat z ničeho nic pracovat, zastavila by se celá firma, nikdo to za něj neudělá, bohužel.
2. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, jasně, že to tak nemyslel :wink: má toho moc :slight_smile: hektická doba.. :unamused:
2. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o, vím co tím myslíš a vím, že se tomu třeba za 2 roky budu smát jak jsem histerčila :dizzy_face:
2. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, no to víš že budeš! :grinning: :wink: miminko mít můžeš!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak Tomík usnul a já mám nějakou depku, věděla jsem, že těhotná nebudu, ale děsně mě to vzalo :pensive:

Luci-konik - jseš mladinká, snažíte se krátce, otěhotnět můžeš, když už 2 x došlo k oplodnění, manža by na tebe určitě neměl tlačit, akorát budete ve stresu a budete brát milování jen jako výrobu miminka, k ničemu to nepovede a zbytečně se připravíte o něco hezkého.

Simi, super, já budu volat na gyndu příští týden, tak jsem zvědavá, kdy mi řekne, že mám přijít na prohlídku.

Yanna, takže se blíží ovulka :wink:
2. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já vím, že je jedno, kolik člověku je let, když chce miminko :wink: ale máš aspoň tu věkovou výhodu. Spermie a vajčíka máte v pohodě :wink:
2. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris.. :sweat_smile:
co mám dělat?
iris, to přejde.. kolem MS je to nejhorší, ale za pár dní budeš psychicky zas OK. :grinning: Vydrž! :wink:
2. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, já tomu chci právě nechat volný průběh a uvidíme, co bude. On si totiž manžel myslel, že to bude hned.
2. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek