• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Luci, to je bezva, že máš takový přístup :wink:

Yanna, díky za podporu, nějak to na mne padlo :cry: Potřebuju mezi lidí, příští víkend se chystám s Tomem k našim, tak asi písnu kámošce a zajdeme na kafe.
2. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koniku ja jsem nemyslela aby nechal prace a sedel doma to ne. Ale tim polevit jsem myslela aby si udelal treba den dva opravdove volno na vas dva to si myslim ze i u hodne vytizeneho muze coz znam z vlastni zkusenosti jde do mesice.

No vsak uvidite a at se muzicek neboji. Muj bracha taky nemohli otehotnet sel na spermiogram tam mu zjistili ze je ma na bodu mrazu proste ze se mu malo temer nulove hejbou a pritom od pohledu zdravi silny kluk ze by te to ani nenapadlo.

Dali mu nejake vitaminy a leky a za pul roku byla svagrova tehotna :grinning: a druhe dite se jim povedlo uz samo a maji dva kluky jak buky.

Takze jestli se manzel tolik boji tak at se nebojiiii a sterilni urcite nebude to si nemyslim :wink:
2. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, ze stejného důvodu jsem odjela minulý víkend, tento jedu zas a příští asi taky.. jsem tam jak vyměněná. Ty taky nemáš rodiče ve stejném městě?
2. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku...zkus to takhle vysvětlit i manželovi že pokud se bude nervovat a tím i tebe tak si na to mimčo můžete taky ještě dlouho počkat, ale pokud budete v klidu a v pohodě tak se určitě zadaří hned :wink: :wink:
2. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý je na spermie dobrý L karnitin, konezym q10, L arganin a selen, zinek, vit. E, C, listovka
2. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna, my bydlíme na skoro samotě v lese, bavím se tady jen s jednou sousedkou, ta má malého klučíka, jinak je to odřízlé od všeho, nejbližší vesnice 4 km a větší město 17 km...tak když jedu k našim, tak vyrážím s kámoškama, abych se nadýchala společnosti :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnes v 6:30 mi psala kamarádka že se jí v 5:20 narodila holčička Nelinka. 3,73kg a 51cm. Myslíte že už byla tak brzy na pokoji nebo psala ze sálu? Ani jsem pak nemohla usnout, strašně jsem jí záviděla že už to má za sebou a nějak mi to bylo všechno líto....... oni mimi vůbec neplánovali. Teprve chtěli dostavět, za rok se vzít a pak zkusit mimi.
2. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet, psala ze sálu.
2. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byla asi ještě na sále..Nela, krásné jméno, to chci taky pro holčičku :dizzy_face:
tý jo... chudinka... já tam asi jednou umřu a nebo se rozbrečím... jen nevím jestli bolestí nebo radostí... ale asi spíš radostí
iris, jo vlastně to jsi psala.. já zapomněla. Bydlíš někde kolem plzně nebo si to taky pletu? Vidíš, máme stejný problém, jen jsme od sebe pár desítek km. :unamused:
2. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet, to tam se pak leží cca 2 hodiny, už se jen odpočívá,než převezou na oddělení šestinedělí
2. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
u Křivoklátu :wink:
2. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,

koniku, to si každej chlap myslí, že jeden nechráněný sexík a mimčo je na cestě. Když jsem já manželovi řekla, kolik dní v měsíci je vůbec možný otěhotnět a jaká je pravděpodobnost a že jeho spermijky taky nemusí být uplně tak šikovný jak se pořád cítí a že ty jeho horký koupele a vůbec všecko snižuje pravděpodobnost otěhotnění a taky jaký je riziko potratu a to když si všecko dáš dohromady tak zjistíš, že mít miminko je opravdu velkej zázrak a tak to prostě je...
já manžu uháním aspoň do braní vitamínů(kombinace E,zinek, selen)
vám se otěhotnět už dvakrát podařilo a to že se mimis nedokázal udržet, to je jen otázka trošky času a ono to pujde, hlavně to chce klid a pohodu....

my máme ted s manželem takovej problém, že sexování už začíná být jen honba za miminkem a začíná to postrádat jakoukoliv vášeň :frowning2:(( nevím si rady...jsem z toho smutná
2. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Nelinku chci taky. Tak se nám snad brzy taky podaří. No nic, jdu za manželem, dneska je vyjimečně doma, byl na dosádrování ruky. Tak se tady zatím mějte, ahoj.
2. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo u křivoklátu.. tak to je tím směrem... po dálnici to nemáme daleko, máme linku od truhláře z těch míst. Tam je to kráásný
2. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jsem tu jen na skok.uz od rana vas docitam,vcera jsme se s milackem koukali na PC na film a najednou nam dvakrat cvakla bedna a PC zhasl.asi nam odesel zdroj,prinejlepsim,tak jsem zacala panikarit,co budu dneska delat,kdyz je muj chlap v praci,ze se tu asi ukousu nudou,no tak premyslel,mame doma PSP a pritel prisel na to,ze se da pres to napojit na internet,sice to ovladani nic moc,jednu zpravu pisu pul hodiny,ale na to zabaveni to staci,ale asi se tu par dni neukazu,nez dame PC doporadku.:frowning2:
2. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri: taky jsme si to zažili. Taky jsme se snažili podle dnů, a nebavilo nás to. Bylo to jen šup šup a jde se spát. Takový bez vášně. A cítím že až poslední 2 měsíce na to fakt máme chuť a je to takový hezčí. Přeji vám aby se to i u vás změnilo...
HOdně to i upevňuje vztah. Pořád jsme se jen hádali, sex byl nutností, a teď je to pohoda...
2. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, papa!
Miriska...to je škoda :pensive: Ale an to nevím radu...jedině pár dnů abstinovat?

Yanna, navíc sousedka je těhotná, čekají druhé a já z toho mám pak akorát slzy v očích, moc jí to přeju, páč než se narodil jejich první, tak 3 x potratila...ale zároveň bych už taky chtěla být zas těhotná.
2. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirisko, u me to bylo taky tak. On si asi fakt kazdej chlap mysli, ze staci jedna chvilka a mimco bude hned na ceste :grinning: No kez by!!!

To je blby, kdyz se z toho stane honba za miminkem. Ja se snazim to vzdycky nejak "osvezit" :grinning: Navecer si otevrem vinko, pustime nejakou peknou hudbu, hrajem treba chvili karty a ono je to pak hned o necem jinym :slight_smile:

Ted se divam, ze ses z Brna, ja puvodne taky. Ke ktere doktorce se vlastne chystas prejit?
2. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alzbetko a jak se vám to podarilo hodit zase do strých kolejí a začít si to zase užívat? já su nejaká bezradna :frowning2:
2. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásně tu je...odkud máte linku?

marokanku, to je smůla, nám vyhořel zdroj při bouřce edávno, naštěstí máme ještě notebook, teda, má manža služební :grinning:

já bych si dala vínko dneska večer, když vím, že nejsem těhule, tak asnad manža nebude moc utahanej.
2. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nevím abych pravdu řekla.... začli jsme si uvědomovat že jsme tu jeden pro druhého... trávíme víc času pohromadě a hlavně manžel se hodně změnil.... dřív jen hrál a hrál na pc a já byla vzduch a tak jsme se jen hádali a bylo to o ničem na sex nebyla chuť. Teď sice hraje dál ale když potřebuju přestane... chce jezdit na výlety a tak.... prostě je to asi tou jeho změnou. JInakk fakt nevím... no a hlavně jsme se dohodli že to necháme až se to chytí tak se to chytí, nebudem si z toho lámat hlavu. Času je dost. :grinning:
2. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet, to je super, že je to teď ok :dizzy_face:
2. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iris: to uz jsme zkouseli, ale nepomohlo, chyba je hodne ve me...manzel by sexoval porád...

bubliko: no u nás je trošku problém s časem, manžel chodí večer z práce a jeste potom neco delá na počítači a tak pak se jde vykoupat a hned me taha do postele a když jsem v práci já tak chodím dom az tak v devet a to jsem rada ze si dam sprchu a lehnu do perin...
to jméno jsem zapomela, ale ne Pekařské, dřív jseem chodila na Rybkovu k Wenigerové nebo jak se to píše, ale tak jsem nebyla spokojená tak ted se chýstám k té nové...a okdud z Brna jsi puvodně a kde bydlíš ted, koukala jsem že mimo ČR...
2. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska, tak to jo..u nás je to tak, že já bych sexovala pořád a manža má někdy výkyvy...třeba týden klidně každý den a pak i 14 dnů nic :pensive: Je utahanej z práce.
2. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme s pritelem meli prevcirem zdlouhavy rozhovor o nasem milostnem zivote,vycetla jsem mu,ze si obcas uz pripadam jak nadrzena krava,o kterou on nema zajem,ze milovani dvakrat do mesice z nas rodice neudela,tak se mi zacal omlouvat,ze nevedel,ze to tak citim,tak doufam,ze to aspon k necemu povede:slight_smile:
2. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alzbetko no manža přijde z práce a ještě řeší všelijaký kšefty a auta na netu a má toho moc, pak me jen řekne, čekám te v posteli a me se vubec do toho nechce :frowning2: snad je to jen nejaká chvilková depka a bude to zase dobrý...
2. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já mám z toho taky radost. Včera jsme se taky snažilkovali, počkal až dorazím z práce, dlouho jsme si před tím povídali a vzpomínali na naše společné poprvé.
2. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, truhlářství vrána. Asi km od Křivoklátu. Je to cholerik, ale nakonec jsme se domluvili a práci odvedl skvělou. A ceny má pěkný.
2. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek