• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
miri, znásilni ho dřívm než sedne k té práci, uvidíš, jak to bude fajn :grinning: a pak se mu bude i líp pracovat :wink:

marokanku, taky si někdy připadám jak nadržená nymfomanka :grinning:
2. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, holky, ta rutina je nejhorsi. Taky se nam obcas stane, ze neni na nic cas, ale snazime se byt co nejvic spolu, kdyz to jde a taky je dobry mit spolecny konicky. Aby to nebylo jen o tom souziti uvarit-uklidit-spat, ale je mne jasny, ze ne vsude to jde tak lehce. Ono je treba fakt dobry i nekam sem tam vyrazit, jiny prostredi atd., mne prijde, ze pro chlapy je nejhorsi ten stereotyp.

Iris, ja uz na dnesni vecer vinko chladim :wink: Sice uz neni plodne obdobi, ale to je prave ono, aby to nebylo jen o tom "snazeni" :grinning:

miriska: to je blby, to verim, ze potom je tezky neco pripravovat, kdyz neni tolik casu.
Ja jsem z Komina no a ted jsem v Italii uz 2 roky.A odkud ty? Na gyndu chodim porad v Brne, jsem se svoji doktorkou moc spokojena, ale nema UTZ :frowning2:
2. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iris, ale me to nejak proste neláka, nevím čím to je, dřív jsem mohla i nekolikrat denne, ale ted? no hruza, porád me neco boli, jsem unavená a nemám na to chut :frowning2:
2. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bublinka, jééé v Itálii, to by se mi taky líbilo :slight_smile: máš manžela Itala nebo jak ses tam dostala? a kam chodíš na gyndu?
2. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri, možná by sis měla vyrazit sama na dámskou jízdu na víkend, odpočinout, nabrat síly, nebo relax víkend, co ty na to?

bubli, já nechladím, my máme rádi červené suché, dala jsem manžovi vinotéku, tak bych si dala Rulandské modré, výběr z hroznů :grinning:

Yanna, to neznám, ale to je jedno :wink:
2. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri: přesně to samé.... když jsme spolu byli rok, dva tak jsme měli chuť stále a teď když je to potřeba tak to prostě nějak kolikrát nejde...
2. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, já si žádné víno dát nemůžu, beru ta atb :angry:
2. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju,jdu se oddalit,jeste sem urco nakouknu,jestli me teda to PSP pusti,pritel ted volal,ze PC vidi pri nejlepsim v utery,chjo,zrovna,kdyz se mi chtelo tak povidat.tak pa:frowning2:
2. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iris, já jsem ted zacala jít trosku do sebe, zacala jsem chodit do posilovny na sobe makat, na výlety s kamoska a tak abych nebyla porad v praci nebo doma nevarila a uvidim jestli se to nejak projeví, chtela bych jet tereba s manzelem na víkend na vysocinu do nejakýho peknýho penzionku, ale nejak na to není čas, poslední volnej víked co jsme meli tak jsme jeli do chorvatska a dopadlo to katastrofalne, akorat jsme se tam vyspali a jeli zase dom :grinning:...hnusný pocasí, polamany auto, nesehnali jsme poradný ubytování a nekonečný hodiny a hodiny v aute :frowning2: volnej víkend budeme mít az za tri týdny tak snad uz konecne na ten muj vysnenej víkend vyrazime, ale jak nas znam tak nam zase do toho neco vleze :frowning2:
2. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku, tak se na tebe budeme těšit :wink:

miri, to je fajn...já jen myslela, že by sis zsjela třeba někam i sama, jen tak popřemejšlet, odpočinout...ale víkend s manžou by byl určo lepší :wink: snad vám to vyjde...já se těším k těm našim, budou se věnovat malýmu a já si někam vyrazím :grinning:
2. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri tak to jsme dvě taky jsem si řekla že když mimi nejde tak udělám něco pro sebe. Začala jsem cvičit. Docela mě to i baví a prý je to taky dobrý na mimi.... posílíš si svalstvo a budeš lépe zvládat porod.
2. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iris, sama asi ne, já nedokázu být moc sama, to mi stací mit klid doma pri uklizeni a vareni, jinak porad potrebuju spolecnost :slight_smile:
je to asi taky tím, že me porád svíraá poct ze miminko mit nemuzeme, ze proste není neco v porádku, je to záhul na nervy a pak si to vybíjím na manzelovi...
jo to je super, taky prijdes na jiný myslenky a ne porád s prckem na krku, to je potreba
přistí týden ke me kamoska, bydlí kousek za brnem, je porad s malým(jsou mu 2 roky) a ted je tehotná a potrebuje taky trosku oddychnout, tak jí ho pohlídá manžel a přijede na navstevu, uz je to na ni taky zahul, není ji dobre a divoký díte na krku...nekdy si aji ríkám jestli jsem na to dite dost pripravená, kdyz vidím jakej je to zaprah treba u kamosky co je stejne stara jako ja a ma malou ktere je dneska rok, rostou ji zuby, je protivna a celý noci se budí a nenechá ji spat, ale asi to k tomu patrí a je to jen o zvyku, na ty nervy a starosti není asi nikdy clovek dost pripravenej, je to jen o tom to prekousnout a z vlastniho ditete se radovat i kdyz není vzdy hodnoucky...jezisi ja se tady zase vylivam, mam dneska nejakou naladu se vypovidat, tak se nezlob :grinning:
2. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Jak se tu máte?? :wink:

Já se tak těším na porevizní MS, že už chci aby byla za mnou a my se mohli snažit, teda necháme tomu volný průběh a tulinkat se budeme jako dřív, takže pomalu furt!! :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
2. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri, to je v pořádku, já si taky ráda povídám :slight_smile: tak to když potřebuješ splečnost, tak ti nebudu už podsouvat samostatný víkend :wink:
je to o zvyku, ale musím říct, že mi někdy chybí společnost, jak mám kámošky daleko, tak nejezdím tak často - benzíń je drahej a kámošky zas nemají k dispozici auto, nebo prostě vůbec nejezdí :unamused: Tomášek je úžasnej, hodně akční a neposeda, moc ho miluju, ale ráda si dám chvilku bez něj, teřba i jen an to kafčo, taky jsem přemýšlela, že bych zase začala chodit hrát volejbal, aspoň jednou týdně, sice už ne závodně, ale jen si zatrénovat
2. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jinak se s manželem podporujte navzájem pomůže Vám to!!! Mě manžel drží nad vodou a strašně mi po revizi pomohl a jsem teď díky němu šťastná a věřím, že příště to vyjde! Musíte mít v sobě oporu a né to na sebe házet čí je to vina... Ničí to neni vina!! Až bude ta správna chvíle, tak to příjde-neboj!! vím o čem mluvím!!
A to jsem týden po revizi!! Člověk musí věřit a dívat se dál!! :wink:
2. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli :dizzy_face:

Včera jsem tu měla na chvilku ségru a bylo to moc fajn :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
věřím, že je to uzasný mít doma takovýho raraska se kterým se nikdy nenudis, ale chvilka pro sebe je k nezaplaceni...
sport je fajn, clovek by nerekl, ale me to dodava energii která mi hodne chybela...
2. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
úžasné to je, hlavně, když se honí po bytě se psem :grinning: ale chtěla bych zajít třeba na kosmetiku, ke kadeřnici a tak...no a to nemám hlídání, většinou, přes den to bývá problém, naši chodí do práce a tchýně nemá řidičák...a ani ji moc nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak tchýne taky pracuje i moje mamka, ale já mám ještě obje babičky hodne schopný, takze se taky trosku bojím, abych si svoji ditko taky stihla uzit a nekdo mi ho porad nechtel hlidat :grinning:
2. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ja tady chladim vinko na vecer a ted mne volal pritel, ze maji pohotost a prijde domu asi az zitra odpoledne. :frowning2: U nas tady totiz celou noc prselo a byla strasna bourka, dokonce se sesula puda, nekolik mrtvych. On je vojak, ma ted na starosti vsechny evakuacni jednotky. Ja doufam, ze z toho tady nebude nic horsiho :fearful:
2. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirisko, pritel je Ital, budeme se teprve brat. Jsem tady dva roky, na dalku to uz dal neslo. Sice bych radsi zustala v CR, ale jinak to proste neslo. Ono to tady neni spatny, ale proste je to jiny a nekdy je celkem tezky si zvyknout na jinou mentalitu lidi atd.
Jinak ja chodim k MUDr. Matlove u detske nemocnice.

Iris, no teda, to bych si taky dala rict vyber z hroznu Rulandske :dizzy_face: . My mame taky radsi cervene suche, ale ted tady mame moc dobre bile, tak jsem ho chtela konecne otevrit. No nic, priste. :unamused:
2. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis Iris, tak jsme teda na tom stejne :frowning2:

Jj, jinak pohyb je fakt dulezitej a hlavne vyplavuje do krve endorfini tak cvicte! My chodime do posilovny trikrat tydne a ta nalada je hned lepsi. Je dulezity delat neco pro sebe, byt se sebou spokojeni a potom i ten vztah se zda byt lepsi. Krize se urcite objevi u kazdeho, ale nemela by trvat moc dlouho.
2. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, no to věřím, že zvyknout si není lehké, ale já bych taky aji docela ráda někam vypadla, jen me trosku zavazuje rodine, kvuli ktere bych nechtela odejit z ČR :frowning2: a bydlíte někde u moře?
jo o te doktorce jsem hodne slysela, lidi si ji chváli, až na ten UTZ, což je v dnešní době docela základní vybavení...
2. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri: No prave, to bylo u me to nejtezsi rozhodnuti, hlavne kvuli rodine, kvuli ktere jsem nechtela odejit. Bylo to fakt strasny obdobi pro me, ale vedela jsem, ze na dalku to uz nejde a kdyby to skoncilo tak bych ztratila uzasnyho chlapa. Takze tak asi nejak. Bydlime az na jihu, jsme u more. Ale muzu rict, ze jak jsem byla milovnik more, dovolenych a tepla, tak tady jsme zmenila nazor. Asi to zni blbe, ale je to tak. Na dovcu tech 14 dnu je krasnych, ale kdyz ty vedra trvaji nekolik mesicu ve dne v noci, uz to neni ono. No ale za mesic se stehujeme, menime uplne smer a budem pro zmenu v horach. Ja uz se tak strasne tesim :slight_smile:
Odkud jsi vlastne z Brna ty?
Doktorka je fakt super, ale ten UTZ chybi a je blby chodit na neho nekam jinam. Ale jeste jsem driv chodila k jedne, ta byla super, ale pak odesla na materskou, tak jsme ji musela zmenit. Uz si nepamatuju jmeno, ale zacinalo na S.....
2. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé, no to je nádhera co píšeš :slight_smile: moře je krásný, ale opravdu jen na dovču, hory jsou nádherný a k moři blízko, takže ideál :slight_smile:
Já jsem původně ze Starýho Lískovce, teď bydlíme s manželem v centru...
2. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my ten smer menime uplne :grinning: a stehujeme se do Dolomit, takze more budeme mit celkem daleko. Ale budeme to mit blizko ke mne domu a to je to nejvetsi pozitivum. A hory mam taky moc rada, hlavne tam je nadherna priroda a klid :slight_smile:
A kam chodis do fitka? Nekam v centru?
2. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiši tak to ti uplně závidím přiznám se :slight_smile:...byli jsme před měsícem v Rakousku, Slovinsku, Chorvatsku a tak a ty hory to je prostě užasný...strašně bych tam chtěla, Slovinsko mě uplně uchvátilo :slight_smile: a ty tam máš nějakou práci, že se takhle stěhujete, asi to není jednoduchý v horách v cizině najít nějakou praci...

Jo, do B5 na Cejlu :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja si zavidim taky :grinning: My jsme zadali uz loni o preveleni pritele sice na sever, ale jinam a nakonec nam nabidli toto. A my jsme moc radi, ty jejich hory to je balzam na nervy :sweat_smile:
Ja doufam, ze praci si tam najdu dobre, umim jazyky, tak snad to bude ok. To spis tady je problem s praci :unamused:

Tak B5 neznam, to je neco novyho?
2. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, tak to je nádhera ty hory... ten vzduch. Tam bude dětem dobře.
a jakou mají mentalitu? jestli se můžu jen tak zeptat :sweat_smile: tyhle věci mě zajímaj :grinning:

miris, máš pravdu, na ten zápřah člověk není připravený nikdy. Docela to všechno chápeš správně, tak jak to je. A žádný problém nemáš, otěhotnět můžeš. Já mám tyhle pocity taky. Přesně stejný. Ale jen tady na koni. Kdybych na něj vůbec nechodila, tak bych je neměla. Jenže sem člověk vleze a tím si udržuje všechny tyhle starosti v hlavě ještě víc. Zas ale tohle je celkem pohodová diskuze, což ale stejně nemění nic na tom, co kůň opravdu způsobuje, ať je diskuze jakákoliv. A s tím tulením.. ono to chce mít čistou hlavu a dobrou náladu a elán v životě. Ale někdy člověku energie na nějaké období dojde. Např. já měla elánu před stěhováním sem zpátky. A jak jsem se vrátila - do nového a hezkého bytu upozorňuji - tak jsem v pytli.
2. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, mám to přesně stejný jak ty.. s rodinou i kamarádama. Takže tě 100% chápu :grinning: :unamused:
2. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek